Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Én Haw-t nem engedném el. Cushing jöhetne, állat az az ember (amikor sisak nélkül lefejelte a sisakot, na az ütős volt), pont jó lenne.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Pedig szerintem itt OLB draft lesz. KJ MLB lesz, Daviddel pedig valaki jól fog járni!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagy hiba lenne elengedni szerintem. Végre alakul a védelem és elküldnénk egy kulcsembert?Sebii
Egyetertek, oda vezer is kell, nem csak gyorsabb valaki.endorphyn
Teljesen egyetértek veletek srácok. Itt egy-két komolyabb MLB/ILB játékos kontrakja akik hasonló számokat produkáltak idén.

Paul Posluszny(27 éves)
7/26/2011: Signed a six-year, $42 million contract. The deal contains $15 million guaranteed. Another $3 million is available through incentives. 2011-2016: Under Contract, 2017: Free Agent

Brian Cushing (25)
8/1/2009: Signed a five-year, $14 million contract. The deal contains $10.435 million guaranteed, including a second-year "reporting" bonus of $2.9 million. Another $4 million is available through a final-year escalator. 2011: $774,000, 2012: $1.153 million, 2013: $1.593 million, 2014: Free Agent

Rolando McClain(22)
7/29/2010: Signed a five-year, $40 million contract. The deal contains $23 million guaranteed. 2011: $405,000, 2012: $970,000, 2013: $1.535 million, 2014: $2.1 million, 2015: Free Agent

Brian Urlacher (33)
7/21/2008: Signed a five-year, $40.6 million contract. The deal included a $6 million signing bonus and a third-year $1.3 million roster bonus. Annual $50,000 workout bonuses are available 2008-2011. 2011: $8.025 million, 2012: $7.5 million (+ $500,000 workout bonus), 2013: Free Agent
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
JayB
Én erről nem szeretnék itt vitázni. Crabtree akkor üres, ha Vernon Davis ember fogás, plusz szűk zónavédelemben van.
Webster tényleg levette, int ahogy levesz minden WR-t aki a jambe belehal!1/7 (9, már nem is tudom) től nem ezt várja az ember. Kicsit sok a drop, és ma már tudjuk, hogy nem véletlenül nem eröltette a 40 yardot. Gamespeed, illetve ami sokkal nagyobb baj az ignition hiányzik. A routokat sokszor igen lazán értelmezi. Az ő gyengeségei nagymértékben hozzájárulnak ahhoz, hogy a vörös zónában borzasztó volt az egyébként remek 9-ers. Lex Smith jó probélmamegoldó, és sokat fejlődött a dobástechnikája. Szerintem kicsit fordítva nézed a dolgot, nem az a kérdés, hogy kevésbé visszafogott passzjáték esetén hány yardja lenne, hanem az, hogy az ő hatékonyabb játékával mennyivel lenne előrébb a 9-ers teljesítménye a vörös zónában.Helmut Zimmer
Ezekkel én egyetértek, mindegyikkel. A "borzalmasan rossz" megnevezést viszont nálam nem meríti ki, borzalmasan rossz az mondjuk Ted Ginn. Crabs az egykori hype és az 1/10-hez képest csalódás, nem lett az az igazi go to guy amit elvárna tőle az ember de bustnak vagy kerékkötőnek sem nem nevezném. Na sorry az offért 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
JayB
Én erről nem szeretnék itt vitázni. Crabtree akkor üres, ha Vernon Davis ember fogás, plusz szűk zónavédelemben van.
Webster tényleg levette, int ahogy levesz minden WR-t aki a jambe belehal!1/7 (9, már nem is tudom) től nem ezt várja az ember. Kicsit sok a drop, és ma már tudjuk, hogy nem véletlenül nem eröltette a 40 yardot. Gamespeed, illetve ami sokkal nagyobb baj az ignition hiányzik. A routokat sokszor igen lazán értelmezi. Az ő gyengeségei nagymértékben hozzájárulnak ahhoz, hogy a vörös zónában borzasztó volt az egyébként remek 9-ers. Lex Smith jó probélmamegoldó, és sokat fejlődött a dobástechnikája. Szerintem kicsit fordítva nézed a dolgot, nem az a kérdés, hogy kevésbé visszafogott passzjáték esetén hány yardja lenne, hanem az, hogy az ő hatékonyabb játékával mennyivel lenne előrébb a 9-ers teljesítménye a vörös zónában.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Seattle szép is jó is,...Helmut Zimmer
Ja..., az..., de azért ne úgy jöjjön mint a szanatóriumba:

http://www.nfl.com/player/deionbranch/2505062/profile

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Nakárhogy is nézzük, jobb lehetőségeik voltak csapatépítésre, mint nekünk, és Crabtree kivételével borzalmasan rosszat nem húztak!

Helmut Zimmer
Crabtree azért nem borzalmasan rossz, ha az idén elején nem sérült egy 1000 yard körüli szezon kinézett volna neki még ilyen visszafogott passz játék mellet is. Az egy másik dolog hogy most Webster konkrétan leradírozta a pályáról...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nekem Peyton Manning a kedvenc játékosaim egyike. Valójában a legnagyobb irányító, akit játszani láttam. A 2004-es , 2005-ös Colts támadóalakulat, Marvinnal, Edge-vel, nekem kb ugyan az, mint zenében az Axis Bold as Love, szóval maga a mágia.

Azt hiszem sírnék a boldogságtól ha Seahawks mezben látnám, és szükségünk is lenne rá. A Tegnapi csörte után én azt hiszem, hogy Manning nem marad a Coltsban, akár egészséges, akár nem. Egy egészséges Manning úgy kell nekünk, mint egy falat kenyér. Lássuk be most, hogy minden Voodoozásunk ellenére mégis volt olyan értelmes ember a Frisco FO-ban, aki végre szakembert állított a Niners élére, hát nem egyszerű. Annyira nem vagyunk lemaradva, mint a mérleg mutatja, de azért akárhogy is nézzük, jobb lehetőségeik voltak csapatépítésre, mint nekünk, és Crabtree kivételével borzalmasan rosszat nem húztak!

Ha megnézitek Bevell Favreval is elképesztően jól működött. Sajnos TJax nem tudja végrehajtani Bevell koncepcióját, nagyon korlátos, kell ide egy vezér az O-ba. Seattle szép is jó is, nem jelentene visszalépést Indyhez képest, azt hiszem ez így korrekt! 12 azonnal hősként fogadná. Csapat lenne mögötte, nem akármilyen célpontokkal, na meg egy olyan védelemmel, ami vissza is szerzi a lasztit. (Úristen, mi lenne T-Jaxel, a Jauarsben, vagy Clevelandben!)

De ez még nagyon álom kategória. Nagyon könnyen mondott le róla Irsay, ráadásul úgy, hogy láttuk, nélküle nem megy, úgyhogy szerintem nem egészséges.
Amúgy meg gyanítom, hogy még BB is legalább egy pillanatra eljátszott a gondolattal, hogy milyen lenne egy Manning vezette New England... szóval sok pénz ide, oda, ha egészséges, lesz kérője!
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
B.U.É.K!

playhívás. ennyi. ezt majd magyarázd meg Helm pls.petey
Ok!Helmut Zimmer
Ha nem a frisco-ról lenne szó, csak ennyit írnánk:
Eltelt két év, tehát megint lesz NFCW-es SB résztvevő...

...de mivel igen, mindenki látja, hogy csupán idén - bármennyire is akartátok - egyszerűen csak nem jött ki a szokásos lépés.12
a ST hite egy kicsit erősebb volt az indokoltnál, erről jut eszembe: csoport szinten miféle perverz hagyományt építgetünk, a hazai pálya szentelenítésével???

Tatupu elhasználódott, mint #37...

PM nekem nem tűnik olyan stabilnak, szerintem a colts nem csak a pénz miatt durcizik, az ugyanis egyértelműen bebizonyosodott, hogy ő nyerte a meccseket.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nagy hiba lenne elengedni szerintem. Végre alakul a védelem és elküldnénk egy kulcsembert?Sebii
Egyetertek, oda vezer is kell, nem csak gyorsabb valaki.endorphyn
Btw csodálkozom, hogy Tatupu nem talált csapatot magának. Azért annyira nem volt rossz ő, jó pár csapatba beférne. Sajnálom nagyon, remélem azért még viszontláthatjuk az NFL-ben.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mivel a Colts stábjában nagytakarítás volt, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy túladnak Manningen.egyrészt rengeteg pénz szabadulna fel, másrészt ha behúzzák Luck-ot első körben (már pedig hülyék lennének nem megtenni, ha Manning marad, akkor legrosszabb esetben eladják, sok-sok pénzért), akkor köré lehet építeni az új csapatot. A nagy kérdés az, hogy mi lesz Flynn-el. Harmadik számú QB-nak luxus. A helyükben én betenném kezdőnek, Luckot backupnak, Manning meg mehet a CenturyLink Fieldre. Ők megoldották a fiatalítást, megspóroltak egy csomó pénzt, mi meg pár évig nyugodtak lehetnénk, amíg nem találunk egy használható fiatal irányítót.garrett27
Igen, de ehhez az kell, hogy a Colts maximalisan megbizzon Luckban, ami valljuk be eleg nagy rizikofaktort jelent. Ugyan akkor egy jol mukodo Manning meg mindig egy Top qb, legalabbis nem gondolom, hogy indokolatlanul nagy lenne a formahanyatlasa. Mindenesetre nekunk ez csak idohuzas lenne, az elodazasa az uj franchise qb megtalalasanak. Igaz viszont abbol a legjobb.endorphyn
Szerintem már Hasselbeck utolsó évei óta az elodázás időszakát éljük, ami T-Jax-el teljesedett ki. Igaz, hogy közben sikerült összerakni egy épkézláb védelmet, meg lassan az O fal is alakul (a passrusher még nagy need), de most már lépni kell. Manningel be tudnánk fejezni az építkezést, mert gyanítom, hogy a fickó éhes farkasként fog visszatérni és igyekszik majd megcáfolni mindenkit, aki már leírta a pályafutását.garrett27
Hat Hassie alatt kellett volna meglepni es nem most, amikor lepeskenyszerben vagyunk. Mindenesetre Manninggel nem jarnank rosszul, ha jonne moge egy kiraly ujonc, akit par evig tanitgat.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nagy hiba lenne elengedni szerintem. Végre alakul a védelem és elküldnénk egy kulcsembert?Sebii
Egyetertek, oda vezer is kell, nem csak gyorsabb valaki.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nagy hiba lenne elengedni szerintem. Végre alakul a védelem és elküldnénk egy kulcsembert?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Danny O'Neil of the Seattle Times suggests that the Seahawks may not prioritize re-signing free agent MLB David Hawthorne.
"They want to get faster at linebacker and they could easily slide K.J. Wright inside," O'Neil speculated. "... He'd probably be a cheaper alternative than bringing David back. So there's a possibility that Hawthorne could move on." One of the better run-stopping inside linebackers in football, Hawthorne is only 26 years old and should appeal to both 3-4 and 4-3 teams.

3-4ben megnézném, mit alkotna Haw. 😛
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mar megint nyomjak ezerrel ezt a Peyton Manning menni Emerald City verziot. Egesz egyszeruen Sci-Fi-nek tunik a dolog es meg csak nem is a Zs-kategoriabol. Mondjuk van ra akar komolyabb esely es zero is. Elegge kettos a dolog. A franc se tudja, de azert az vicces, hogy egyik ismerosom, aki nagy Manning fan, bejelentette, hogy lehet par heten belul Seahawks fan lesz... 😀endorphyn
Mivel a Colts stábjában nagytakarítás volt, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy túladnak Manningen.egyrészt rengeteg pénz szabadulna fel, másrészt ha behúzzák Luck-ot első körben (már pedig hülyék lennének nem megtenni, ha Manning marad, akkor legrosszabb esetben eladják, sok-sok pénzért), akkor köré lehet építeni az új csapatot. A nagy kérdés az, hogy mi lesz Flynn-el. Harmadik számú QB-nak luxus. A helyükben én betenném kezdőnek, Luckot backupnak, Manning meg mehet a CenturyLink Fieldre. Ők megoldották a fiatalítást, megspóroltak egy csomó pénzt, mi meg pár évig nyugodtak lehetnénk, amíg nem találunk egy használható fiatal irányítót.garrett27
Igen, de ehhez az kell, hogy a Colts maximalisan megbizzon Luckban, ami valljuk be eleg nagy rizikofaktort jelent. Ugyan akkor egy jol mukodo Manning meg mindig egy Top qb, legalabbis nem gondolom, hogy indokolatlanul nagy lenne a formahanyatlasa. Mindenesetre nekunk ez csak idohuzas lenne, az elodazasa az uj franchise qb megtalalasanak. Igaz viszont abbol a legjobb.endorphyn
Szerintem már Hasselbeck utolsó évei óta az elodázás időszakát éljük, ami T-Jax-el teljesedett ki. Igaz, hogy közben sikerült összerakni egy épkézláb védelmet, meg lassan az O fal is alakul (a passrusher még nagy need), de most már lépni kell. Manningel be tudnánk fejezni az építkezést, mert gyanítom, hogy a fickó éhes farkasként fog visszatérni és igyekszik majd megcáfolni mindenkit, aki már leírta a pályafutását.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mar megint nyomjak ezerrel ezt a Peyton Manning menni Emerald City verziot. Egesz egyszeruen Sci-Fi-nek tunik a dolog es meg csak nem is a Zs-kategoriabol. Mondjuk van ra akar komolyabb esely es zero is. Elegge kettos a dolog. A franc se tudja, de azert az vicces, hogy egyik ismerosom, aki nagy Manning fan, bejelentette, hogy lehet par heten belul Seahawks fan lesz... 😀endorphyn
Mivel a Colts stábjában nagytakarítás volt, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy túladnak Manningen.egyrészt rengeteg pénz szabadulna fel, másrészt ha behúzzák Luck-ot első körben (már pedig hülyék lennének nem megtenni, ha Manning marad, akkor legrosszabb esetben eladják, sok-sok pénzért), akkor köré lehet építeni az új csapatot. A nagy kérdés az, hogy mi lesz Flynn-el. Harmadik számú QB-nak luxus. A helyükben én betenném kezdőnek, Luckot backupnak, Manning meg mehet a CenturyLink Fieldre. Ők megoldották a fiatalítást, megspóroltak egy csomó pénzt, mi meg pár évig nyugodtak lehetnénk, amíg nem találunk egy használható fiatal irányítót.garrett27
Igen, de ehhez az kell, hogy a Colts maximalisan megbizzon Luckban, ami valljuk be eleg nagy rizikofaktort jelent. Ugyan akkor egy jol mukodo Manning meg mindig egy Top qb, legalabbis nem gondolom, hogy indokolatlanul nagy lenne a formahanyatlasa. Mindenesetre nekunk ez csak idohuzas lenne, az elodazasa az uj franchise qb megtalalasanak. Igaz viszont abbol a legjobb.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mar megint nyomjak ezerrel ezt a Peyton Manning menni Emerald City verziot. Egesz egyszeruen Sci-Fi-nek tunik a dolog es meg csak nem is a Zs-kategoriabol. Mondjuk van ra akar komolyabb esely es zero is. Elegge kettos a dolog. A franc se tudja, de azert az vicces, hogy egyik ismerosom, aki nagy Manning fan, bejelentette, hogy lehet par heten belul Seahawks fan lesz... 😀endorphyn
Mivel a Colts stábjában nagytakarítás volt, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy túladnak Manningen.egyrészt rengeteg pénz szabadulna fel, másrészt ha behúzzák Luck-ot első körben (már pedig hülyék lennének nem megtenni, ha Manning marad, akkor legrosszabb esetben eladják, sok-sok pénzért), akkor köré lehet építeni az új csapatot. A nagy kérdés az, hogy mi lesz Flynn-el. Harmadik számú QB-nak luxus. A helyükben én betenném kezdőnek, Luckot backupnak, Manning meg mehet a CenturyLink Fieldre. Ők megoldották a fiatalítást, megspóroltak egy csomó pénzt, mi meg pár évig nyugodtak lehetnénk, amíg nem találunk egy használható fiatal irányítót.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mar megint nyomjak ezerrel ezt a Peyton Manning menni Emerald City verziot. Egesz egyszeruen Sci-Fi-nek tunik a dolog es meg csak nem is a Zs-kategoriabol. Mondjuk van ra akar komolyabb esely es zero is. Elegge kettos a dolog. A franc se tudja, de azert az vicces, hogy egyik ismerosom, aki nagy Manning fan, bejelentette, hogy lehet par heten belul Seahawks fan lesz... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilván nem egy nagy kaland a Pro Bowl, de nekem mégis jó látni a kedvenc csapatom tagjait. Meg aztán ennek ellenére mindig hozzáteszik az adott játékos nevének említésekor, hogy hányszoros pro bowler. Legalább a tavalyihoz képest nem teljesen semlegesként szemléljük a gálát. Ez is valami. Azt pedig merem remélni, hogy a jövőre nézve egyenletes lesz a csapat fejlődése, mert a Def az idén már látványosan javult. Ha ez a tendencia megy tovább (persze jó drafttal, meg jó FA kavarással - erre PC-ék abszolút alkalmasak), akkor pár éven belül felzárkózhatunk az élcsapatokhoz.garrett27
Az élcsapat kategória szerintem nem feltétlen kell azt jelentse,hogy 13/14 W egy évben.
Példának okáért itt a Giants. 9/7-es mutató, mégis mindenki a top csapatok között tartotta számon őket.
Ez pedig csak kettővel rosszabb mint az idei mérleg. Ez a kettő W pedig bőven benne van egy használható irányítóban.undisputedly
A 13/14 W még csak vágyálom, de a stabil pozitív mérleges szezonok elérhetők. Nyilván nem T-Jax-el. Csak már jó lenne kilépni ebből a "futottak még" kategóriából. Ehhez persze kell egy megbízható, egyenletes teljesítmény, nem egy olyan szezon, mint ami mögöttünk áll. Vereség a Bengals-Browns-Redskins triótól, miközben legyőzzük a SB résztvevő Giants-et, a főcsoport döntős Ravenst, a "Dream Team" Eaglest, a mindig masszív Bearst.garrett27
Amennyiben lehet ilyet, én az első, 2-6-os intervallumot külön kezelném. Egy olyan csapatnak volt impotens a futójátéka akiknek a támadó sora csak abból él, lévén nincs épkézláb Qb. Utána 5-3, ami bőven elfogadható. A secondary is összeállt. No persze még rengeteg munka lesz bennük, de legalább az ember anyag már meg van. Fieldgullson most indult egy cikk sorozat a 49-ers és a Hawks közötti hasonlóságról. Nem kell sok ennek a csapatnak,hogy versenyképes legyen PO-ra. Innentől kezdve nem kell csodát tenni ebben az uborka szezonban, pusztán a tiszta needekre húzni kompetens játékosokat. A Qb kérdés kezelésére leszek kíváncsi. Flynn szinte esélytelennek tűnik, de én azon a véleményen vagyok,hogy egy rookie irányítót is bőven mély vízbe lehet dobini, hiszen jó védelem és erős futó játék mellett nem is kell más segítség a pályán.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Lynch is megy. Ki gondolta volna szezon elején, hogy majdnem a komplett secondary pro bowl. Mondjuk eléggé lényegtelen lett ez az egész.Sebii
Nyilván nem egy nagy kaland a Pro Bowl, de nekem mégis jó látni a kedvenc csapatom tagjait. Meg aztán ennek ellenére mindig hozzáteszik az adott játékos nevének említésekor, hogy hányszoros pro bowler. Legalább a tavalyihoz képest nem teljesen semlegesként szemléljük a gálát. Ez is valami. Azt pedig merem remélni, hogy a jövőre nézve egyenletes lesz a csapat fejlődése, mert a Def az idén már látványosan javult. Ha ez a tendencia megy tovább (persze jó drafttal, meg jó FA kavarással - erre PC-ék abszolút alkalmasak), akkor pár éven belül felzárkózhatunk az élcsapatokhoz.garrett27
Az élcsapat kategória szerintem nem feltétlen kell azt jelentse,hogy 13/14 W egy évben.
Példának okáért itt a Giants. 9/7-es mutató, mégis mindenki a top csapatok között tartotta számon őket.
Ez pedig csak kettővel rosszabb mint az idei mérleg. Ez a kettő W pedig bőven benne van egy használható irányítóban.undisputedly
A 13/14 W még csak vágyálom, de a stabil pozitív mérleges szezonok elérhetők. Nyilván nem T-Jax-el. Csak már jó lenne kilépni ebből a "futottak még" kategóriából. Ehhez persze kell egy megbízható, egyenletes teljesítmény, nem egy olyan szezon, mint ami mögöttünk áll. Vereség a Bengals-Browns-Redskins triótól, miközben legyőzzük a SB résztvevő Giants-et, a főcsoport döntős Ravenst, a "Dream Team" Eaglest, a mindig masszív Bearst.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch is megy. Ki gondolta volna szezon elején, hogy majdnem a komplett secondary pro bowl. Mondjuk eléggé lényegtelen lett ez az egész.Sebii
Nyilván nem egy nagy kaland a Pro Bowl, de nekem mégis jó látni a kedvenc csapatom tagjait. Meg aztán ennek ellenére mindig hozzáteszik az adott játékos nevének említésekor, hogy hányszoros pro bowler. Legalább a tavalyihoz képest nem teljesen semlegesként szemléljük a gálát. Ez is valami. Azt pedig merem remélni, hogy a jövőre nézve egyenletes lesz a csapat fejlődése, mert a Def az idén már látványosan javult. Ha ez a tendencia megy tovább (persze jó drafttal, meg jó FA kavarással - erre PC-ék abszolút alkalmasak), akkor pár éven belül felzárkózhatunk az élcsapatokhoz.garrett27
Az élcsapat kategória szerintem nem feltétlen kell azt jelentse,hogy 13/14 W egy évben.
Példának okáért itt a Giants. 9/7-es mutató, mégis mindenki a top csapatok között tartotta számon őket.
Ez pedig csak kettővel rosszabb mint az idei mérleg. Ez a kettő W pedig bőven benne van egy használható irányítóban.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Lynch is megy. Ki gondolta volna szezon elején, hogy majdnem a komplett secondary pro bowl. Mondjuk eléggé lényegtelen lett ez az egész.Sebii
Nyilván nem egy nagy kaland a Pro Bowl, de nekem mégis jó látni a kedvenc csapatom tagjait. Meg aztán ennek ellenére mindig hozzáteszik az adott játékos nevének említésekor, hogy hányszoros pro bowler. Legalább a tavalyihoz képest nem teljesen semlegesként szemléljük a gálát. Ez is valami. Azt pedig merem remélni, hogy a jövőre nézve egyenletes lesz a csapat fejlődése, mert a Def az idén már látványosan javult. Ha ez a tendencia megy tovább (persze jó drafttal, meg jó FA kavarással - erre PC-ék abszolút alkalmasak), akkor pár éven belül felzárkózhatunk az élcsapatokhoz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Lynch is megy. Ki gondolta volna szezon elején, hogy majdnem a komplett secondary pro bowl. Mondjuk eléggé lényegtelen lett ez az egész.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben szépen csendben szaporodik a Pro Bowl csapatunk, már négyen vannak (Thomas, Robinson, Browner, Chancellor).garrett27
Olvasva a neveket... érdemes megnézni a hivatalos csapat honlapon közzétett összefoglaló videó sorozatot. Garantált röhögés 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Közben szépen csendben szaporodik a Pro Bowl csapatunk, már négyen vannak (Thomas, Robinson, Browner, Chancellor).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.