Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch mellé nem ink egy elusive back kellene? :rolleyes:empty taxi
[Washington]szaba
😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lynch mellé nem ink egy elusive back kellene? :rolleyes:empty taxi
[Washington]
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lynch mellé nem ink egy elusive back kellene? :rolleyes:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynnért nagyon hajt a Redskins.( Mekkora csoport lenne egy Manning-Vick-Romo-Flynn...)
RB-re nem pazarolnék el draft cetlit. Az FA tele van nagy nevekkel és kiöregedő játékosokkal.
Mivel nem első számú futó kell, ezért szerintem bőven megoldható a piacról.
A Qb-n kívül a két falba húznék.

FA:
http://www.footballsfuture.com/2012/fa/rb.htmlundisputedly
Hát ha Tolberttet mondjuk el tudnánk hozni annak örülnék. De én azért a 3-4. körös RB draftot is jó ötletnek tartom.Sebii
Ha szabadon lehetne választani, én Hillis-t hoznám.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Flynnért nagyon hajt a Redskins.( Mekkora csoport lenne egy Manning-Vick-Romo-Flynn...)
RB-re nem pazarolnék el draft cetlit. Az FA tele van nagy nevekkel és kiöregedő játékosokkal.
Mivel nem első számú futó kell, ezért szerintem bőven megoldható a piacról.
A Qb-n kívül a két falba húznék.

FA:
http://www.footballsfuture.com/2012/fa/rb.htmlundisputedly
Hát ha Tolberttet mondjuk el tudnánk hozni annak örülnék. De én azért a 3-4. körös RB draftot is jó ötletnek tartom.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynnért nagyon hajt a Redskins.( Mekkora csoport lenne egy Manning-Vick-Romo-Flynn...)undisputedly
hol olvastad?; ezzel ellentétes dolgokat látok csak :rolleyes:sapka
Rotoworld.com
Citing sources inside the organization, ESPN 980 Washington's Chris Russell reports the Redskins are "very interested" in free agent QB Matt Flynn. ESPN's Mel Kiper told reporters earlier in the day that "grapevine" talk suggested the Redskins didn't have a high opinion of Flynn. Russell knows "for sure," though, that coach Mike Shanahan and OC Kyle Shanahan had a "detailed conversation" two weeks ago on Flynn's six-touchdown, 480-yard performance against the Lions in the regular season finale. Whereas Charley Casserly suggested Flynn wouldn't be a good fit for the Redskins offense, one team source tells Russell the two systems are "almost the same."

Szerk: valahol még láttam, de nem emlékszem az oldalra. Ott is pár soros info volt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Flynnért nagyon hajt a Redskins.( Mekkora csoport lenne egy Manning-Vick-Romo-Flynn...)undisputedly
hol olvastad?; ezzel ellentétes dolgokat látok csak :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynnért nagyon hajt a Redskins.( Mekkora csoport lenne egy Manning-Vick-Romo-Flynn...)
RB-re nem pazarolnék el draft cetlit. Az FA tele van nagy nevekkel és kiöregedő játékosokkal.
Mivel nem első számú futó kell, ezért szerintem bőven megoldható a piacról.
A Qb-n kívül a két falba húznék.

FA:
http://www.footballsfuture.com/2012/fa/rb.html
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Robinson is pro bowl résztvevő!braxa88
Megérdemli! Sokat dolgozott Lynchnek is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Seahawks-All-Access---Best-of-2011-14/b874fdd0-f02e-4f20-9f79-6e4fddf93f0d

arcok 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Robinson is pro bowl résztvevő!
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Igen, és ki lenne az? Flynnért legalább 3-4 csapat fog ringbe szállni, ha egyáltalán odaadják. Más épkézláb FA pedig nem lesz. Arra meg hogy az első körben még jó QB tudjunk draftolni igen kicsi az esély. Szerintem első kör DE, bár egy jó RB-nek jobban örülnék. Ha lesz egy erős futójátékunk T-Jaxnek is könnyebb lenne a helyzete. Bár lehet hogy neki ilyen hogy "könnyű helyzet", nem létezik.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az NFL csevegőbe linkelte iktriad: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Tate-től az igen nice, ki gondolta volna eztDuff
Már majdnem leírtuk a fickót a tavalyi éve után, de idén bebizonyította, hogy van benne fantázia. Kíváncsi vagyok mit produkál majd, ha mondjuk kétszer ennyi passz megy felé.garrett27
és lesz aki majd passzol neki...braxa88
Na ja, minden innen kezdődik! Ahogy olvasgatom Carrollék is ebben az irányban gondolkodnak. T-Jax már jobb nem lesz, hosszabb távra nem is gondoltak vele kapcsolatban, Csárli meg halott ügy.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az NFL csevegőbe linkelte iktriad: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Tate-től az igen nice, ki gondolta volna eztDuff
Már majdnem leírtuk a fickót a tavalyi éve után, de idén bebizonyította, hogy van benne fantázia. Kíváncsi vagyok mit produkál majd, ha mondjuk kétszer ennyi passz megy felé.garrett27
és lesz aki majd passzol neki...
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az NFL csevegőbe linkelte iktriad: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Tate-től az igen nice, ki gondolta volna eztDuff
Már majdnem leírtuk a fickót a tavalyi éve után, de idén bebizonyította, hogy van benne fantázia. Kíváncsi vagyok mit produkál majd, ha mondjuk kétszer ennyi passz megy felé.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Az NFL csevegőbe linkelte iktriad: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/

Tate-től az igen nice, ki gondolta volna ezt
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Sacks 19 42
QB rating in last 2 min 105.4 30.7endorphyn
ez azért elég durva.Duff
Nem meglepő. A fal idén nem volt rosszabb mint tavaly. Jackson nagyon lassú fejben. Tököl, ezért sok a sack, amikor meg sietni kell, akkor meg jönnek a hibák -> rossz qb rating.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Sacks 19 42
QB rating in last 2 min 105.4 30.7endorphyn
ez azért elég durva.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egy kis adathalmaz a Hasselbeck vs Jackson relacioban. Ezek alapjan nem volt ertelme Hassiet elkuldeni, de a penz azt hiszem kisebb volt.:

Hasselbeck Jackson
Games 16 15
Rating 82.3 79.2
Attempts 518 450
Completions 319 271
Comp % 60.3 60.2
Yards 3,571 3,091
Yards/att 6.89 6.87
Touchdowns 18 14
Interceptions 14 13
Fumbles 4 5
Sacks 19 42
QB rating in last 2 min
105.4 30.7

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
csárlival valszeg nem hosszabítunk. megfogom siratni 😕braxa88
Megérte az a 3. körös pick...... Btw Forsett is mehet, nem kéne hosszabbítani vele...Duff
Még Endo sem fogja sajnáni 😊undisputedly
Melyiket? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
csárlival valszeg nem hosszabítunk. megfogom siratni 😕braxa88
Bring him back, AJ! 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
csárlival valszeg nem hosszabítunk. megfogom siratni 😕braxa88
Megérte az a 3. körös pick...... Btw Forsett is mehet, nem kéne hosszabbítani vele...Duff
Még Endo sem fogja sajnáni 😊
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
csárlival valszeg nem hosszabítunk. megfogom siratni 😕braxa88
Megérte az a 3. körös pick...... Btw Forsett is mehet, nem kéne hosszabbítani vele...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csárlival valszeg nem hosszabítunk. megfogom siratni 😕
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Inkább egy vadállat OLB kéne. Hawthorne király, meg kell tartani. Szerintem WR, TE poz-ba se kell upgrade. Miller-Carlson duó nagyonjó (csak felesleges ilyen TE impotens playbook mellett). Rice-Williams-Tate-Baldwin-Obo-Butler is fasza.Duff
TE-t azért nem vettem bele, mert 1/11-12-re nem reális. Én annak örülnék a legjobban ha jönne Flynn, 1. körben DE, 2-ban RB.Sebii
Szerintem RB-t nem fogunk húzni, azért íratták alá Suttont. QB, passrusher, O-fal. Nálam ez lenne a need sorrend.garrett27
Haw-t nem küldeném el. Rengeteg példa volt már arra,hogy egy csak vélelmezetten nagy potenciál miatt egy működő posztot beáldoz egy csapat, és rendre rosszul szokott elsülni.
A passrusht erősíteném mindenképpen, plusz egy ágyúgolyó RB-t Lync mellé, aki két LB-t is leültet ha az útjába kerülnek. Mozgékonyabb, szélen futó játékosnak amúgy sem lenne sok értelme a system miatt.