Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez lenne a tökéletes offseason 😊
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
http://www.fieldgulls.com/2012/1/13/2700690/2012-nfl-draft-potential-mlb-targets-for-the-seahawks#storyjump
Mi a véleményetek erről? Én nem gondolom, hogy Hawthornetól meg kéne válni.

Egyébként ha nem QB-t hozunk első körben akkor szvsz BPA alapon is húzhatunk, mert kevés a need pozíció, de mindenhova elfér azért az upgrade. (safety posztot leszámítva)Sebii
Inkább egy vadállat OLB kéne. Hawthorne király, meg kell tartani. Szerintem WR, TE poz-ba se kell upgrade. Miller-Carlson duó nagyonjó (csak felesleges ilyen TE impotens playbook mellett). Rice-Williams-Tate-Baldwin-Obo-Butler is fasza.Duff
TE-t azért nem vettem bele, mert 1/11-12-re nem reális. Én annak örülnék a legjobban ha jönne Flynn, 1. körben DE, 2-ban RB.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sok butaság volt. oké h rice sérült volt, mindenki tudta, viszont millerre lófasz play nem volt. és ezt mindenki tudja h bevell miatt volt. szegény fejben gyenge. na mindegy
heater maradjon, mert teljesen jó lb, és vezér is sztem csapaton belül. kell egy fasza pass rusher, és egy qb, meg fal, mert ugyis megsérül indenki 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Haw-t oda ne adják már, mert ideges leszek! Szerintem idén érett be igazán, hogy Tatupu lelépett.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
http://www.fieldgulls.com/2012/1/13/2700690/2012-nfl-draft-potential-mlb-targets-for-the-seahawks#storyjump
Mi a véleményetek erről? Én nem gondolom, hogy Hawthornetól meg kéne válni.

Egyébként ha nem QB-t hozunk első körben akkor szvsz BPA alapon is húzhatunk, mert kevés a need pozíció, de mindenhova elfér azért az upgrade. (safety posztot leszámítva)Sebii
Inkább egy vadállat OLB kéne. Hawthorne király, meg kell tartani. Szerintem WR, TE poz-ba se kell upgrade. Miller-Carlson duó nagyonjó (csak felesleges ilyen TE impotens playbook mellett). Rice-Williams-Tate-Baldwin-Obo-Butler is fasza.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
http://www.fieldgulls.com/2012/1/13/2700690/2012-nfl-draft-potential-mlb-targets-for-the-seahawks#storyjump
Mi a véleményetek erről? Én nem gondolom, hogy Hawthornetól meg kéne válni.

Egyébként ha nem QB-t hozunk első körben akkor szvsz BPA alapon is húzhatunk, mert kevés a need pozíció, de mindenhova elfér azért az upgrade. (safety posztot leszámítva)
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egy igazán jó hír: 2011. bajnoka a Seattle Seahawks! 😀
A leghangosabb közönség kategóriában! 😀
A 12th man ismét kitett magáért. Jövőre a csapat következik!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Seattleben nincs valami olyan youtube agymenés mint az eaglesnél amit Dorenbos csinál?
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az elsődleges szükséglet a QB lenne, de ha Flynn nem lesz eladó, vagy nem lesz mákunk a drafton, akkor tényleg egy passrusherre kell rámenni. A védelem egyéb szempontból szerintem szépen alakul, ha beérnek a rookiek, akkor lesz gondjuk a támadóknak velük szemben. A támadó fal sajnos most már évek óta porcelán. Csoda, hogy Unger sérülés nélkül fejezte be az idényt. Rajta kívül viszont sorban hullottak az emberek. Így nagyon nehéz, pedig Carrollék tényleg rámentek az erősítésére. 2 év alatt jött Okung, Carpenter, Moffitt, Gallery. Jó lenne, ha kibírnának egy teljes szezont.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Coples szerintem elérhető lesz. Ő eléggé durván tudja tolni ha motiválják, már pedig Carroll ebben a legjobb, szóval ő jó húzás lenne nekünk.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
ha Trufi megy, akkor én elnézegetnék egy elit cb-t még 😉 (nem azért, mert ő elit, csak akkor 3an már tényleg megoldanák...) De szerintem, amíg meg nem sérült idén, jól tolta. Browner és Sherman, ahhoz képest, h mindegyik rookie valóban jól tolták, de azért még elég sokat hibáztak. Browner ugye penalty-king, Sheman meg elég sokszor lemarad amúgy. Szal én még marasztalnám Trufantot pl. 2 évre, jól jönne.

Drafton QB már nem lesz, szal esetleg Flynn-t kéne behúzni. Vagy Manninget elhozzuk, ha már úgyis odamegy Luck 😀 Valami jó kis passrusher DT vagy DE kéne az első körben (ha van).
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
no egykis elmékedés:

QB: Tarvaris szar. kell jobb, vagy draft vagy Flynn. Portist ne említsétek meg mert kuka!
RB: Lnychet meg kell tartani és kéne egy normális backup, mert Forsett idén szar volt, Washington meg még inkább
FB: robinson nagyon jó!
WR: itt nincs gond. Rice, Tate, Baldwin, Obo tuti marad. Sztem Williams nem. és akkor ottvan még lockette meg durham
TE: van TE-ünk?! illene mostmár a passzjátékban is használni őket...
OL: sérülés nélkül kéne lehozni egy évet, mert hihetetlen h minden évben kiesik 3-4 kezdő... pedig nagyon jó kis fal lehetne ez.
DL: Bryant nagyon jó, de pas rushban nem. Clemons fasza, Mebane és Branch megfogja a futást, de kéne egy passrusher DT!
LB: Curry óta nincs gond
CB: sztem Trufant megy. Sherman, Browner, Thurmond meg megoldja
S: elit
ST: P, K ok. Washington hótgyenge volt idén.

tehát need sztem: QB, DE, DT, RB
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Előre elnézést kérek mindenkitől, aki már tudta, de a Saints-Falcons meccsen az alapvonalnál feltűnt egy úriember, egy bizonyos McQuistan. Mondom magamnak, hogy ilyen ronda emberből nem létezik, hogy kettő van! És létezik! Most esett le, hogy a mi emberünk, Paul ikertestvére, Pat. Mindez onnan jött, hogy valószínűleg marad Seattle-ben jövőre is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
2012 Seattle Seahawks Opponents
Home: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Dallas Cowboys, New England Patriots, New York Jets
Away: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Chicago Bears, Detroit Lions, Carolina Panthers, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jön a GB meg az NE is. Nice. Közepes sorsolás szerintem.Duff
A hazai meccsektől nem vagyok elragadtatva, szerintem húzósak. Az idegenbeliek jónak tűnnek. Valaki viszont árulja már el, hogy miért kell most már 3 éve zsinórban Chicago-ba menni?garrett27
Már én is hihetetlenül unom!!! Mibe, hogy Martz utódja Jeremy Bates lesz!
Nem annyira könnyű ez a sorsolás!

Felhívnám a figyelmet arra, hogy amennyiben a Rams élére végre vezetőedző áll, akkor Frisco szintű csoda várható! Illetve annyi, hogy az utóbbi 5 év legmafasabb draft rangértéke, és a jó helyen húzott játékosok képessége előbb, utóbb elkezd működni!
Nagyon , de nagyon be kéne húzni Flynnt, és a Drafton lezárni az újjáépítést. Mondjuk attól nem félek, hogy Schneider-PC páros szívbajos lesz!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
2012 Seattle Seahawks Opponents
Home: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Dallas Cowboys, New England Patriots, New York Jets
Away: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Chicago Bears, Detroit Lions, Carolina Panthers, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jön a GB meg az NE is. Nice. Közepes sorsolás szerintem.Duff
A hazai meccsektől nem vagyok elragadtatva, szerintem húzósak. Az idegenbeliek jónak tűnnek. Valaki viszont árulja már el, hogy miért kell most már 3 éve zsinórban Chicago-ba menni?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
csak nehogy Flynn-ből Matt Cassel 2 legyen. tol egy jó szezont/meccset és mindenki a lábai előtt hever egy zsíros szerződéssel.petey
Szerintem egy próbát megér TJAXnél jobb lesz !
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
csak nehogy Flynn-ből Matt Cassel 2 legyen. tol egy jó szezont/meccset és mindenki a lábai előtt hever egy zsíros szerződéssel.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
2012 Seattle Seahawks Opponents
Home: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Dallas Cowboys, New England Patriots, New York Jets
Away: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Chicago Bears, Detroit Lions, Carolina Panthers, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jön a GB meg az NE is. Nice. Közepes sorsolás szerintem.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Flynn nem volna hülyeség, legalább már szagolt egy kis puskaport.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
flynn?a.kacsa
Most hagyjuk a tegnapi teljesítményét, akkor is !!!
John Schneider a Packersnél volt director of football operations. Több alkalommal megtudhattuk, hogy remek kapcsolatot ápol Ted Thompsonnal , és személyesen Flynnel is!
Ha nem backup pozit ajánlunk (ne már!!!), akkor Schneidernek ciki lenne, ha nem nálunk kötne ki!!!!
2 meccse láthatjuk ismét, hogy tőlünk valójában egy jó QB hiányzik ahhoz, hogy 2 számmal jobb csapat legyünk. Bármennyire is utálom Bevellt, a rendszere nagyon korszerű, és közel áll a Packerséhez. Flynnek nem jelentene sokkot!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
flynn?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha jól nézem a 11. pick a mienk a drafton.Duff
vagy 12
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
ha jól nézem a 11. pick a mienk a drafton.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Érdekes, mert a Vikesnál azért elég sok TE játékot láttunk! 😐 :/
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
egyik TE sem szerzett td-t a szezon során. értem én, h nem szeressük a TE playeket, de gyakorlatilag TE nélkül játszunk. erre meg felesleges egy Miller-Carlson duó. szerintem ennek jövőre változnia kéne.Duff
Igazad van, főleg azután, hogy Rice és Williams is kiszállt a játékból, kínálta magát a TE variáció. Ehhez képest rábíztuk a dolgot egy újoncra (Baldwin, aki egyébként az év pozitív meglepetése nálam), meg Obira, aki egy tisztességes backup, semmi több. A Cardinals ellen sajnos a legfontosabb pillanatokban dadogott a keze. Butler meg későn került be a vérkeringésbe, így aztán T-Jax számára megoldás lehetett volna a TE-ek keresése. Ha jól emlékszem Morrah ejtett el labdát, Miller meg nem emlékszem, hogy kapott volna. Szóval kell egy QB, de gyorsan! A Lockette TD-től eltekintve T-Jax-nek nem volt komoly, bevállalós dobása. Egy gyakorlatilag tét nélküli meccsen. Ez mindent elmond.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.