Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula! Az a punt blokk TD! Még 3 W és megvan a PO!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 347
Támadók: B, C, A, A, A, C, B, B, B, B, B, C
Védelem: B, B, B, A, B, B, B, A, B, C, C, B
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Támadók:

1. Mennyi Total Yardot szerez a támadósor?
B, 301-380
2. Pontjaink száma?
C, 21+

3. Mennyi 1st downt szerzünk?
B,18-22

4. Szerzünk-e TD-t?
A, Igen

5. 3rd downokat milyen százalékban oldjuk meg?
B, 31-39%

6. Futott yardok száma?
C, 101+

7. Futás kísérletek száma?
B,21-30

8. Passzolt yardok száma?
C, 226+

9. Passzkísérletek száma?
B,26-33

10. Elszenvedett sackek száma ?
B, 3-4

11. Turnovereink száma?
B, 1-2

12. Labdabirtoklás ideje?
B, 22:01- 30:00

Védelem:

1. Mennyi Total Yardot kapunk?
A, 0-290

2. Kapott pontok száma?
B, 8-14

3. Elszenvedett 1st downok száma?
C, 19+

4. Kapunk-e TD-t?
B, Nem

5. Milyen arányban csinálja meg a 3rd downokat a St.Louis?
B, 21-29%

6. Passzkísérlet száma?
B, 28-35

7, Passzolt yardok száma?
B, 151- 225

8, Futás kísérletek száma?
A, 0-20

9. Futott yardok száma?
B, 76-99

10. Sackek száma?
B, 2-3

11. Szerzett labdák száma?
B, 1-2

12. Labdabirtoklás ideje a St.Louisnál?
B, 20:01- 30 perc
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 024
1. Mennyi Total Yardot szerez a támadósor?
B, 301-380
2. Pontjaink száma?
C, 21+
3. Mennyi 1st downt szerzünk?
B,18-22
4. Szerzünk-e TD-t?
A, Igen
5. 3rd downokat milyen százalékban oldjuk meg?
B, 31-39%
6. Futott yardok száma?
C, 101+
7. Futás kísérletek száma?
B,21-30
8. Passzolt yardok száma?
C, 226+
9. Passzkísérletek száma?
B,26-33
10. Elszenvedett sackek száma ?
B, 3-4
11. Turnovereink száma?
C, 3+
12. Labdabirtoklás ideje?
B, 22:01- 30:00
Védelem:
1. Mennyi Total Yardot kapunk?
B, 291-350
2. Kapott pontok száma?
8-14
3. Elszenvedett 1st downok száma?
B, 13-19
4. Kapunk-e TD-t?
A, Igen
5. Milyen arányban csinálja meg a 3rd downokat a St.Louis?
B, 21-29%
6. Passzkísérlet száma?
B, 28-35
7, Passzolt yardok száma?
B, 151- 225
8, Futás kísérletek száma?
B, 21-2
9. Futott yardok száma?
C, 101+
10. Sackek száma?
B, 2-3
11. Szerzett labdák száma?
C, 3+
12. Labdabirtoklás ideje a St.Louisnál?
B, 20:01- 30 perc
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
1B 2C 3A 4a 5b 6c 7b 8b 9b 10b 11b 12b
1b 2b 3a 4b 5a 6b 7b 8a 9a 10b 11b 12b
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hazai pálya, kötelező győzelem a Rams ellen !

Támadók:

1. Mennyi Total Yardot szerez a támadósor?
A, 0-300 B, 301-380 C, 381+

2. Pontjaink száma?
A, 0-13 B, 14-20 C, 21+

3. Mennyi 1st downt szerzünk?
A,0-17 B,18-22 C,23+

4. Szerzünk-e TD-t?
A, Igen B, Nem

5. 3rd downokat milyen százalékban oldjuk meg?
A, 0-30% B, 31-39% C, 40+%

6. Futott yardok száma?
A, 0-75 B, 76-100 C, 101+

7. Futás kísérletek száma?
A,0-20 B,21-30 C,31+

8. Passzolt yardok száma?
A,0-170 B,171-225 C, 226+

9. Passzkísérletek száma?
A,0-25 B,26-33 C,34+

10. Elszenvedett sackek száma ?
A, 0-2 B, 3-4 C,5+

11. Turnovereink száma?
A, 0 B, 1-2 C, 3+

12. Labdabirtoklás ideje?
A, 0-22:00 perc B, 22:01- 30:00 C, 30:01+

Védelem:

1. Mennyi Total Yardot kapunk?
A, 0-290 B, 291-350 C, 351+

2. Kapott pontok száma?
A, 0-7 B, 8-14 C, 14+

3. Elszenvedett 1st downok száma?
A, 0-12 B, 13-19 C, 19+

4. Kapunk-e TD-t?
A, Igen B, Nem

5. Milyen arányban csinálja meg a 3rd downokat a St.Louis?
A, 0-20% B, 21-29% C, 30+%

6. Passzkísérlet száma?
A, 0-27 B, 28-35 C, 36+

7, Passzolt yardok száma?
A, 0-150 B, 151- 225 C, 226+

8, Futás kísérletek száma?
A, 0-20 B, 21-28 C, 29+

9. Futott yardok száma?
A, 0-75 B, 76-99 C, 101+

10. Sackek száma?
A, 0-1 B, 2-3 C, 4+

11. Szerzett labdák száma?
A, 0 B, 1-2 C, 3+

12. Labdabirtoklás ideje a St.Louisnál?
A, 0- 20 perc B, 20:01- 30 perc C, 30:01+
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én Tate-t megszerettem 😊
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😀

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Okung IR. (Önmagához képest még sokat is bírt) Szerintem T-Jax egyre rosszabbul alszik, lassan kidől előle a teljes kezdő fal.garrett27
A kezdő O-line: LT Paul McQuistan, LG Robert Gallery, C Max Unger, RG Lemuel Jeanpierre, RT Breno Giacomini.

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Okung IR. (Önmagához képest még sokat is bírt) Szerintem T-Jax egyre rosszabbul alszik, lassan kidől előle a teljes kezdő fal.garrett27
azért HOF mert szereti az ilyen kihívásokat 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Okung IR. (Önmagához képest még sokat is bírt) Szerintem T-Jax egyre rosszabbul alszik, lassan kidől előle a teljes kezdő fal.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most látszik, hogy mennyire hiányzik a Falcons meccs(ha nincs a fals start, akkor Haus 56-ról simán berúgja), hogy mennyire elb@sztuk a Redskins elleni derbit, nem beszélve az eredetileg fix 1-esnek tippelt Browns, Bengals meccseket. Lehet ugyan matekozni, de elfogyó O fal mögött egy töketlen T-Jax-el........szóval nem egyszerű. Azért T-Jax tőlem maradhat backupnak, de most már tényleg lépni kell. A publikum még egyszer nem fogja benyelni az építsünk Csárlira hülyeséget.garrett27
ezért nincs fix 1-es itt. Elvileg még a Cardsnak is van esélye, de nekik is, nektek is meg kell nyerni mind a 4-et, ezzel szemben a riválisoknak botlani kell, tehát annyira nem egyszerű, de nem is lehetetlen.

ja, meg TJax :/petey
Irigyellek titeket,hogy még láttok esélyt. Szvsz nem pusztán azért nem lesz PO mert nem saját kézben van a csapat sorsa, de egy 4 győzelemből álló sorozat is hihetetlenül elrugaszkodottnak tűnik.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Nemááá 2 meccse nem dobott intet! 😀Helmut Zimmer


ennyi 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nemááá 2 meccse nem dobott intet! 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Most látszik, hogy mennyire hiányzik a Falcons meccs(ha nincs a fals start, akkor Haus 56-ról simán berúgja), hogy mennyire elb@sztuk a Redskins elleni derbit, nem beszélve az eredetileg fix 1-esnek tippelt Browns, Bengals meccseket. Lehet ugyan matekozni, de elfogyó O fal mögött egy töketlen T-Jax-el........szóval nem egyszerű. Azért T-Jax tőlem maradhat backupnak, de most már tényleg lépni kell. A publikum még egyszer nem fogja benyelni az építsünk Csárlira hülyeséget.garrett27
ezért nincs fix 1-es itt. Elvileg még a Cardsnak is van esélye, de nekik is, nektek is meg kell nyerni mind a 4-et, ezzel szemben a riválisoknak botlani kell, tehát annyira nem egyszerű, de nem is lehetetlen.

ja, meg TJax :/

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most látszik, hogy mennyire hiányzik a Falcons meccs(ha nincs a fals start, akkor Haus 56-ról simán berúgja), hogy mennyire elb@sztuk a Redskins elleni derbit, nem beszélve az eredetileg fix 1-esnek tippelt Browns, Bengals meccseket. Lehet ugyan matekozni, de elfogyó O fal mögött egy töketlen T-Jax-el........szóval nem egyszerű. Azért T-Jax tőlem maradhat backupnak, de most már tényleg lépni kell. A publikum még egyszer nem fogja benyelni az építsünk Csárlira hülyeséget.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
9-7 lesz és playoff. komolyan gondolom!
nyg: 3-1-el hozza a maradékot, vereség: @dallas
chi: 1-3, L: mi, @denver, packers.
mi 4-0. frisco sztem nagyon nem fog teperni ellenünk. az utolsó meccs lesz izgi arizonaban.
det: 2-2 -> vikingst és a chargerst verik, @raiders, @packers vereség

sztem reális a playoff!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem csak a Skins-t kellett volna verni, hanem a Browns-t is és akkor nagyon jól állnánk. De hát valljuk meg szezon elején meg ki gondolta volna, h a Giantset, a Ravens meg a Philit is ütjük...
TJ meg csak akkor maradhat, ha backup lesz. Nem akarom jövőre is nézni ahogy szenved az O.Duff
Egyetértek.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 024
Ezt olvastátok? Playoff esélylatolgatás. Nem valószínű, de még matematikailag lehetséges. 😊
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/53308/seahawks-cardinals-could-make-playoffskrankovics
Igen!

Bárr valójában nagyon csekély, de nem csak matematikai ez az esély! Minden ellenfelünket verni kell, ebből a Niners, és az Arizona nagyon ki-ki meccs!
Persze peti is mondta, hogy valszeg már nem törik össze magukat ellenünk, én azonban úgy gondolom, hogy mára a niners-hox komoly rivalizálás lett. Harb nem fogja engedni, hogy olyan simán nyerjünk.
A Macik irányító hiányában kicsit szétcsúsztak, de azért az a védelem még mindig nagyon jó, Haine pedig ha néha megpróbálna zsebben maradni, akkor tudna ő ennél jobban játszani. A Rams szétesett, Spang készül vissza DC munkakörbe. Az Arizona mindig is tiszteletreméltó ellenfél volt. Simán benne van egy zakó.
A helyzet az, hogy bárkitől ki tudunk kapni, szóval nem hiszek a 4 game w streak dologban. Meg kellett volna verni a Skinst, ez az igazság! Most 6-6 lenne!

Szerintetek TJ marad jövőre is?Helmut Zimmer
Nem csak a Skins-t kellett volna verni, hanem a Browns-t is és akkor nagyon jól állnánk. De hát valljuk meg szezon elején meg ki gondolta volna, h a Giantset, a Ravens meg a Philit is ütjük...

TJ meg csak akkor maradhat, ha backup lesz. Nem akarom jövőre is nézni ahogy szenved az O.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ezt olvastátok? Playoff esélylatolgatás. Nem valószínű, de még matematikailag lehetséges. 😊
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/53308/seahawks-cardinals-could-make-playoffskrankovics
Igen!

Bárr valójában nagyon csekély, de nem csak matematikai ez az esély! Minden ellenfelünket verni kell, ebből a Niners, és az Arizona nagyon ki-ki meccs!
Persze peti is mondta, hogy valszeg már nem törik össze magukat ellenünk, én azonban úgy gondolom, hogy mára a niners-hox komoly rivalizálás lett. Harb nem fogja engedni, hogy olyan simán nyerjünk.
A Macik irányító hiányában kicsit szétcsúsztak, de azért az a védelem még mindig nagyon jó, Haine pedig ha néha megpróbálna zsebben maradni, akkor tudna ő ennél jobban játszani. A Rams szétesett, Spang készül vissza DC munkakörbe. Az Arizona mindig is tiszteletreméltó ellenfél volt. Simán benne van egy zakó.
A helyzet az, hogy bárkitől ki tudunk kapni, szóval nem hiszek a 4 game w streak dologban. Meg kellett volna verni a Skinst, ez az igazság! Most 6-6 lenne!

Szerintetek TJ marad jövőre is?Helmut Zimmer
én már korábban is mondtam h van esélyünk rá. sajnos sztem pont le fogunk csúszni róla, de ha isten adta szerencsénk van akkor bemehetünk. nem szabad botlani és akkor mondhatjuk, h mi megtettük a miénket. uhh az a falcons meccs de jó lenne ha meglett volna, és akkor velük előnyben lennénk.
tjax meg remélem marad backupnak, arra tökéletes, és egy rookinak még segíteni is tudna talán.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ezt olvastátok? Playoff esélylatolgatás. Nem valószínű, de még matematikailag lehetséges. 😊
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/53308/seahawks-cardinals-could-make-playoffskrankovics
Igen!

Bárr valójában nagyon csekély, de nem csak matematikai ez az esély! Minden ellenfelünket verni kell, ebből a Niners, és az Arizona nagyon ki-ki meccs!
Persze peti is mondta, hogy valszeg már nem törik össze magukat ellenünk, én azonban úgy gondolom, hogy mára a niners-hox komoly rivalizálás lett. Harb nem fogja engedni, hogy olyan simán nyerjünk.
A Macik irányító hiányában kicsit szétcsúsztak, de azért az a védelem még mindig nagyon jó, Haine pedig ha néha megpróbálna zsebben maradni, akkor tudna ő ennél jobban játszani. A Rams szétesett, Spang készül vissza DC munkakörbe. Az Arizona mindig is tiszteletreméltó ellenfél volt. Simán benne van egy zakó.
A helyzet az, hogy bárkitől ki tudunk kapni, szóval nem hiszek a 4 game w streak dologban. Meg kellett volna verni a Skinst, ez az igazság! Most 6-6 lenne!

Szerintetek TJ marad jövőre is?
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ezt olvastátok? Playoff esélylatolgatás. Nem valószínű, de még matematikailag lehetséges. 😊
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/53308/seahawks-cardinals-could-make-playoffs

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szerintem a WC-nak semmi realitása, de abszolút megfelel az igazi szurkolói hozzáállásnak. Az más kérdés, hogy van-e értelme. Az O falunk gyakorlatilag elfogyott, itt már Kőmíves Kelemen neje sem segítene, T-Jax az idén a saját anyját sem győzte volna meg, hogy kezdő szintű NFL QB. Egyedül a defense dícsérhető, az a következő években nagyon ütős lesz, ráadásul fiatalok. Nálam az év csalódása eddig Mike Williams, a kellemes meglepetés pedig Baldwin és Haw. Akit pedig egyszerűen nem lehet reálisan értékelni, az Browner.garrett27
nálam Chancellor is hatalmas meglepetés, nem vártam tőle ennyire jó játékot, konkrétan top5 SS lett.braxa88
Na igen, Kancellárból ki nem nézné az ember, hogy milyen brutálisan tud szerelni. Thomas-al együtt nagyon jó párost alkotnak. Ha már itt tartunk, meg kell említeni Branch játékát is, nagyon kemény, az egyik alapember lett. No meg persze Bryant, akit a múlt heti Game Day-ben külön kiemeltek. Nagyon bírom a fickót. Iszonyatosan pörög egy-egy akciónál. Igaz, hogy utána 2 percig próbál némi oxigénhez jutni, de nekem rendkívül szimpatikus az akarása.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 561 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
😀 😀 😀szampi#33
Nagyon jó el is mentettem, jól fog még jönni 😀😀😀
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
U.I. Valaki csináljon Skittlest evő Lynches siget!!!! xDDDHanni
😀 😀 😀