Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
U.I. Valaki csináljon Skittlest evő Lynches siget!!!! xDDDHanni
😀 😀 😀

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Teljesen foci OFF, elnezest ha valaki rosszul lenne tole, de Seattle fanoknak erdekes lehet:
Van egy cikk annak a toronyepuletnek (Smith Tower) a tetoteri lakasarol, amit kozvetitesekkor rendszeresen lathatunk a Century Link Field hattereben. Meg a Maddenbe is belepakoltak, annyira jellemzi a varost. Ha valakit erdekel az epiteszet, plane Seattle egyik meghatarozo teren (Pioneer) allo objektum, akkor erdemes megnezni. Eleg kiraly egy hely!
http://agyasztaltv.blog.hu/2011/12/03/toronylakas



Amugy itt latszik, hogy pontosan mennyire is van kozel:
endorphyn
Az egyik lakás biztosan Hakws szentély 😊undisputedly
Ki tudja? Ez mondjuk nem tűnik egy dedikált helynek..

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
leht rá felvenni CHF hitelt?petey
ott nem hallottak erről a devizáról 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
leht rá felvenni CHF hitelt?petey
ott nem hallottak erről a devizáról 😊
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
leht rá felvenni CHF hitelt?petey
Csak Frisco drukkereknek

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
leht rá felvenni CHF hitelt?

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Teljesen foci OFF, elnezest ha valaki rosszul lenne tole, de Seattle fanoknak erdekes lehet:
Van egy cikk annak a toronyepuletnek (Smith Tower) a tetoteri lakasarol, amit kozvetitesekkor rendszeresen lathatunk a Century Link Field hattereben. Meg a Maddenbe is belepakoltak, annyira jellemzi a varost. Ha valakit erdekel az epiteszet, plane Seattle egyik meghatarozo teren (Pioneer) allo objektum, akkor erdemes megnezni. Eleg kiraly egy hely!
http://agyasztaltv.blog.hu/2011/12/03/toronylakas



Amugy itt latszik, hogy pontosan mennyire is van kozel:
endorphyn
Az egyik lakás biztosan Hakws szentély 😊
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Teljesen foci OFF, elnezest ha valaki rosszul lenne tole, de Seattle fanoknak erdekes lehet:
Van egy cikk annak a toronyepuletnek (Smith Tower) a tetoteri lakasarol, amit kozvetitesekkor rendszeresen lathatunk a Century Link Field hattereben. Meg a Maddenbe is belepakoltak, annyira jellemzi a varost. Ha valakit erdekel az epiteszet, plane Seattle egyik meghatarozo teren (Pioneer) allo objektum, akkor erdemes megnezni. Eleg kiraly egy hely!
http://agyasztaltv.blog.hu/2011/12/03/toronylakas



Amugy itt latszik, hogy pontosan mennyire is van kozel:

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megoldodni látszik a Marshawn "Candyman" Lynch fele Skittles rejtély. Golden Tate szerint minden TD után nyom egy kis cukor. Valszeg ez ilyen babona vagy mi lehet. Mindenesetre most, hogy kiderult a cukorkagyar allitolag felajánlott neki egy ket eves támogatást, tobbek kozott az öltözőben egy teli cukiadagolos dobozt a falra 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mondjuk nekem Breno Giacomini is meglepi egy kicsit. Jo, mondjuk tole tul sok jot nem vartam, de ehhez kepest volt par jo pillanata.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem a WC-nak semmi realitása, de abszolút megfelel az igazi szurkolói hozzáállásnak. Az más kérdés, hogy van-e értelme. Az O falunk gyakorlatilag elfogyott, itt már Kőmíves Kelemen neje sem segítene, T-Jax az idén a saját anyját sem győzte volna meg, hogy kezdő szintű NFL QB. Egyedül a defense dícsérhető, az a következő években nagyon ütős lesz, ráadásul fiatalok. Nálam az év csalódása eddig Mike Williams, a kellemes meglepetés pedig Baldwin és Haw. Akit pedig egyszerűen nem lehet reálisan értékelni, az Browner.garrett27
nálam Chancellor is hatalmas meglepetés, nem vártam tőle ennyire jó játékot, konkrétan top5 SS lett.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szerintem a WC-nak semmi realitása, de abszolút megfelel az igazi szurkolói hozzáállásnak. Az más kérdés, hogy van-e értelme. Az O falunk gyakorlatilag elfogyott, itt már Kőmíves Kelemen neje sem segítene, T-Jax az idén a saját anyját sem győzte volna meg, hogy kezdő szintű NFL QB. Egyedül a defense dícsérhető, az a következő években nagyon ütős lesz, ráadásul fiatalok. Nálam az év csalódása eddig Mike Williams, a kellemes meglepetés pedig Baldwin és Haw. Akit pedig egyszerűen nem lehet reálisan értékelni, az Browner.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 024
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊a.kacsa
WC? sajnos nem innen fog kikerülni.petey
9el már sztem a véégn oda lehet majd érni. de jövőhétre kihúzom a kezem a biliből 😊a.kacsa
Áh, biztos, hogy nem (szerintem). Ha jól emlékszem tavaly pl. a Tampa 10-6al nem jutott be (?)
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊a.kacsa
WC? sajnos nem innen fog kikerülni.petey
9el már sztem a véégn oda lehet majd érni. de jövőhétre kihúzom a kezem a biliből 😊a.kacsa
nem árt már most kihúzni. a Giants, akinek szerintem már most nem maradt sok esélye, nekik két vereséggel kevesebb van.
mindenesetre grat ahhoz, amit csináltok. Linch nem kis király.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
no ki lesz az LT?
Paul McQuistan. szuper.zsír.braxa88
azt hittem követem a lényeges seahawks oldalakat, úgy néz ki nem. ezt még nem olvastam 😀Fucu
http://blog.seahawks.com/
Carroll stopped short of discussing what the team will do is Okung is sidelined for an extended period, but during the game, right guard Paul McQuistan moved to left tackle for Okung, with Lemuel Jeanpierre taking over for McQuistan – who is starting because rookie John Moffitt sustained a season-ending knee injury in the Week 10 win over the Ravens. Breno Giacomini has started the past three games at right tackle for first-round draft choice James Carpenter, who got a season-ending knee in practice.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
no ki lesz az LT?
Paul McQuistan. szuper.zsír.braxa88
azt hittem követem a lényeges seahawks oldalakat, úgy néz ki nem. ezt még nem olvastam 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊a.kacsa
WC? sajnos nem innen fog kikerülni.petey
9el már sztem a véégn oda lehet majd érni. de jövőhétre kihúzom a kezem a biliből 😊
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 347
Megint csak megjegyezném, hogy milyen okos dolog volt elküldeni Polombust...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
no ki lesz az LT?
Paul McQuistan. szuper.zsír.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha Okung is kiszáll a támadó falból, akkor már tényleg rá kell gyúrnia a futópadra T-Jax-nek, mert lesz menekülés bőven! Még jó, hogy kicsit többet rá lehet pihenni a Rams meccsre.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊a.kacsa
WC? sajnos nem innen fog kikerülni.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okung 6 hónap rehabHöri
elszakadt mellizom sérüléssel

éljen a felforgatott O-Line a MNF-reFucu
Hazai pályán a Ramset így is simán ütni kell.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Okung 6 hónap rehabHöri
elszakadt mellizom sérüléssel

éljen a felforgatott O-Line a MNF-re



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Okung 6 hónap rehab

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 024
Na megérte éjjel 2kor felkelni, mert jó kis meccs volt, annak ellenére, h TJax hihetetlen fos. Nem is tudom mi lenne velünk Lynch nélkül. Az elsőszámú need egyértelműen egy QB. Ilyenkor fájó, hogy olyan meccseket buktunk el, mint a Browns, meg a Redskins elleni, de akár az első heti Frisco meccset is említhetném, ahol nem volt még annyira egyben a 49ers, és nyerhető volt.