Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fasza meccs volt.
Okung remélem játszhat a Rams ellen.
Tate nagyon jó. hatalmas pozitív csalódás a játéka. kb elsőszámú WR, ő volt az elmult két meccsen a legtöbbet pályán a WR-k közül nyáron egy Williams cut nem lenne meglepő, mert 0. Obo, Rice, Baldwin és Tate is beelőzte.
Sherman = shutdown. tény.
jó a secondarynk! beszarás.
még egy jó pass rusher DE-vel egy elit D# lehetne ez.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, megneztem a meccset en is. Megmondom oszinten nem szamitottam erre a gyozelemre. Raadasul ilyen konnyen. Miller megerdemelte volna a TD-t. Mondjuk, ha nincsenek a turnoverek, akkor fogalmam sincs, hogy mi lett volna. Mindenesetre nagyon jo volt latni igy a Seahawksot, hogy magabiztosan nyeri a gamet. Oruljunk neki nah! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊a.kacsa
A Solder Fielden szerintem L, Frisco otthon optimistán ki-ki meccs, Card idegenben szintén, Rams hazai pályán kötelező W.
7-9 már szép lenne.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem bírtam fent maradni, ismétlést követelek!!! :rolleyes:

Az ilyen meccseket nem látom sose. 😕

U.I. Valaki csináljon Skittlest evő Lynches siget!!!! xDDDHanni
Hatalmas 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula hóksz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula hóksz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Valaki írta multkor, h Finnegan FA lesz. Nem lenne rossz elhozni. QB-k közül ki lesz FA? 😀Duff
Flynn. Ex green bay-i backup irányítókkal úgyis jól tudtuk bánni 😊
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nehéz erről a meccsről nyilatkozni.
Lehet persze "Lynch egy állat", meg hasonlókat írni. Lynch egy állat persze, és örülni kell a győzelemnek, de az Eagles teljesen szétesett. Szívem mélyéről sajnálom a fanokat- én amúgy is kedvelem őket itt a fórumon is.
Egyébként nagyon sok hibával játszottunk. Bowner rettenetesen rossz TJax dobásait meg hagyjuk. Aso sérülésénél is olyat dobott, hogy az döbbenetes! Rá is nézett utána Mike Williams, az arcán ott volt a kérdés, R U OK???
Miller jól blokkol,... ezt is tudjuk végre 😊 😕.

Majd később bővebben!Helmut Zimmer
Talán nem is olyan nehéz... csak tudomásul kell venni, hogy a csapat a publikum szórakoztatása miatt a támadó játékát börleszk elemekkel színesíti. Mindenki tudja, hogy 1, ha a RB hátbarohanja a lezárt OL-t abból nem lesz TD... 2, Ilyen passzokat nyitott szemmel nem lehet dobni...
Meg kell barátkozni, azzal hogy jelenleg csak az legyen Seahawk drukker, aki kedveli a "Humor Harold Style"-t.

Az elméletem - ami az enyém - bizonyítására: emlékezzetek a JC féle TE-TD-re tavalyról... akkor is csak blokkolgatott előtte, azután egy sikertelen láb-blokk után felpattanat és elkapott...

http://www.youtube.com/watch?v=1_oegdxWrkI12
OK, ez genyaság volt...tessék:
http://www.youtube.com/watch?v=AHzpMEm0jqA
http://www.youtube.com/watch?v=I1-qwky86hE

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nehéz erről a meccsről nyilatkozni.
Lehet persze "Lynch egy állat", meg hasonlókat írni. Lynch egy állat persze, és örülni kell a győzelemnek, de az Eagles teljesen szétesett. Szívem mélyéről sajnálom a fanokat- én amúgy is kedvelem őket itt a fórumon is.
Egyébként nagyon sok hibával játszottunk. Bowner rettenetesen rossz TJax dobásait meg hagyjuk. Aso sérülésénél is olyat dobott, hogy az döbbenetes! Rá is nézett utána Mike Williams, az arcán ott volt a kérdés, R U OK???
Miller jól blokkol,... ezt is tudjuk végre 😊 😕.

Majd később bővebben!Helmut Zimmer
Talán nem is olyan nehéz... csak tudomásul kell venni, hogy a csapat a publikum szórakoztatása miatt a támadó játékát börleszk elemekkel színesíti. Mindenki tudja, hogy 1, ha a RB hátbarohanja a lezárt OL-t abból nem lesz TD... 2, Ilyen passzokat nyitott szemmel nem lehet dobni...
Meg kell barátkozni, azzal hogy jelenleg csak az legyen Seahawk drukker, aki kedveli a "Humor Harold Style"-t.

Az elméletem - ami az enyém - bizonyítására: emlékezzetek a JC féle TE-TD-re tavalyról... akkor is csak blokkolgatott előtte, azután egy sikertelen láb-blokk után felpattanat és elkapott...

http://www.youtube.com/watch?v=1_oegdxWrkI

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem bírtam fent maradni, ismétlést követelek!!! :rolleyes:

Az ilyen meccseket nem látom sose. 😕

U.I. Valaki csináljon Skittlest evő Lynches siget!!!! xDDD
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Na azt már láttuk tavaly is, hogy a CLFen néha görbül a tér, de - ahogy a beharangozóban is írták - ezen a meccsen Sidney Ricenak ténylegesen kellett számítania passzokra...

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Összegzés: megnyertünk egy meccset a Dream Team ellengarrett27
Nekünk már inkább nightmare team.
Grat a győzelemhez, mi egyet sem érdemlünk ebben a szezonban.kzol
Köszi! Nem értem az Eagles játékát, pedig hihetetlen emberanyag jött össze nálatok. A fél gárdát szívesen látnám nálunk.
Majd jövőre újra megpróbáljuk, mert hát ez a szezon már nekünk is régen ment a levesbe.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Összegzés: megnyertünk egy meccset a Dream Team ellengarrett27
Nekünk már inkább nightmare team.
Grat a győzelemhez, mi egyet sem érdemlünk ebben a szezonban.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Végignéztem a meccset, a győzelemnek örülök, de nem hittem volna, hogy a Giants-Ravens-Eagles triót hozzuk, a Browns-Bengals-Redskins triót meg simán bebukjuk. Több mint tanulságos szezon.
A mai meccs. T-Jax hozta magát, bár INT-je nem volt, de sok fantázia sem a játékában. Tökös passz max 2, a többi menekülős "jaj csak el ne rontsam" megoldás. Ha jól számoltam, akkor Williams kapott 1 passzot a meccsen, Obi szintén, Baldwin és Miller talán 2-2-t. A Tate féle TD elkapást nem számolom, T-Jax is tévedhet 😀 ! A Def nem volt rossz, egyedül Thomastól vártam volna többet. Az 1. Phylli TD-nél csúnyán lesre futott. Browner pedig hozta a szokásos hullámvasút játékát. Szerelés-balfaszság-szerelés-büntetés-szerelés-interception-balfaszság. Nála csak a sorrend változik.
A 2 TE-es blokkolós játékok viszont tetszettek. Morrah olyanokat fejelt az ellenbe, hogy csak lestem. Miller nemkülönben.
Összegzés: megnyertünk egy meccset a Dream Team ellen, egy madeinchina QB-val, gyakorlatilag WR nélkül, egy igazi férfiszépség futóállat hathatós közreműködésével. Eredmény: 5-7, azaz valószínűleg Carroll lesz a coach jövőre is. (Remélem Csárlit már árulják a Vaterán, aztán a szezon végén mehet T-Jax is)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Nehéz erről a meccsről nyilatkozni.
Lehet persze "Lynch egy állat", meg hasonlókat írni. Lynch egy állat persze, és örülni kell a győzelemnek, de az Eagles teljesen szétesett. Szívem mélyéről sajnálom a fanokat- én amúgy is kedvelem őket itt a fórumon is.
Egyébként nagyon sok hibával játszottunk. Bowner rettenetesen rossz TJax dobásait meg hagyjuk. Aso sérülésénél is olyat dobott, hogy az döbbenetes! Rá is nézett utána Mike Williams, az arcán ott volt a kérdés, R U OK???
Miller jól blokkol,... ezt is tudjuk végre 😊 😕.

Majd később bővebben!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én is "sok" INT-t várok. 1-1 mindenképpen, talán 2-2. Run D-től én is sokat várok, meglátjuk mi lesz. 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó kis meccs lesz remélem 😊habib
Ütni kellene őket. Valamiért egy termelékeny O#-t vízionálok. Legyen igazam 😀undisputedly
Én meg sziporkázó D-t. 😀 Túl szép lenne, ha mindkettő bejönne. 😀Vrijbloed
A Sasok eddig minden meccsen 100+ yardot futottak, kivéve előző héten a Pats ellen.
Ha a D# megöli a futást -lássuk be van rá esély-, szerintem rendben lesz a meccs. VY dobál pár yardot, de 2 INT benne lesz a meccsben, és nem csak TJax-től 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó kis meccs lesz remélem 😊habib
Ütni kellene őket. Valamiért egy termelékeny O#-t vízionálok. Legyen igazam 😀undisputedly
Én meg sziporkázó D-t. 😀 Túl szép lenne, ha mindkettő bejönne. 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó kis meccs lesz remélem 😊habib
Ütni kellene őket. Valamiért egy termelékeny O#-t vízionálok. Legyen igazam 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Mennyi Total Yardot szerez a támadósor?
A, 0-300

2. Pontjaink száma?
C, 25+

3. Mennyi 1st downt szerzünk?
B,15-20

4. Szerzünk-e TD-t?
A, Igen

5. 3rd downokat milyen százalékban oldjuk meg?
C, 36+%

6. Futott yardok száma?
A, 0-85

7. Futás kísérletek száma?
A,0-27

8. Passzolt yardok száma?
C, 191+

9. Passzkísérletek száma?
B,26-33

10. Elszenvedett sackek száma ?
B, 3-4

11. Turnovereink száma?
B, 1-2

12. Labdabirtoklás ideje?
B, 25:01- 35:00

Védelem:

1. Mennyi Total Yardot kapunk?
B, 201-280

2. Kapott pontok száma?
C, 14+

3. Elszenvedett 1st downok száma?
B, 11-16

4. Kapunk-e TD-t?
A, Igen

5. Milyen arányban csinálja meg a 3rd downokat a Phily?
A, 0-25%

6. Passzkísérlet száma?
B, 31-38

7, Passzolt yardok száma?
B, 176- 235

8, Futás kísérletek száma?
B, 16-25

9. Futott yardok száma?
C, 76+

10. Sackek száma?
C, 3+

11. Szerzett labdák száma?
B, 1-2

12. Labdabirtoklás ideje a Philynéll?
B, 20:01- 28 perc
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Jó kis meccs lesz remélem 😊

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Támadók: B, B, B, A, B, C, B, C, A, B, B, B
Védelem: C, C, C, A, A, A, C, B, C, B, B, C
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kezdődhetne már. 😂

Sok sikert, azaz lehetőleg győzelmet estére! 😛

Jó D-t várok, úgyhogy... 😛
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
1. Mennyi Total Yardot szerez a támadósor?
A, 0-300
2. Pontjaink száma?
A, 0-17
3. Mennyi 1st downt szerzünk?
A,0-14
4. Szerzünk-e TD-t?
A, Igen
5. 3rd downokat milyen százalékban oldjuk meg?
B, 26-35%
6. Futott yardok száma?
C, 111+
7. Futás kísérletek száma?
A,0-27
8. Passzolt yardok száma?
B,151-190
9. Passzkísérletek száma?
B,26-33
10. Elszenvedett sackek száma ?
A, 0-2
11. Turnovereink száma?
C, 3+
12. Labdabirtoklás ideje?
A, 0-25:00 perc
Védelem:
1. Mennyi Total Yardot kapunk?
C, 281+
2. Kapott pontok száma?
C, 14+
3. Elszenvedett 1st downok száma?
B, 11-16
4. Kapunk-e TD-t?
A, Igen
5. Milyen arányban csinálja meg a 3rd downokat a Phily?
B, 26-35%
6. Passzkísérlet száma?
B, 31-38
7, Passzolt yardok száma?
C, 236+
8, Futás kísérletek száma?
B, 16-25
9. Futott yardok száma?
C, 76+
10. Sackek száma?
C, 3+
11. Szerzett labdák száma?
C, 3+
12. Labdabirtoklás ideje a Philynéll?
B, 20:01- 28 perc