Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sherman >>>> trufant
több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Grat a fiúknak a győzelemért! 😊

Érdekes továbbá, hogy a hétvégén az erősen lesajnált NFC West csapatai mind győztek...

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A helyes válaszsor:

Támadók
1,c 2,c 3,c 4,a 5,b 6,c 7,c 8,c 9,a 10,a 11,a 12,c

Védők
1,b 2,a 3,c 4,a 5,c 6,c 7,a 8,a 9,b 10,b 11,c 12,a

Eredmény:
I. garrett27-10 pont
II. a.kacsa-9 pont
III. Duff-8 pont

undisputedly: 7 pont
Collapo: 4 pont

A saját pontjaitokat ellenőrizzétek, lehetséges,hogy félrenéztem valamit.
A forduló győztese garrett27 !undisputedly
2 győzelem egy hétvégén! Köszi srácok!
Javíthatatlan optimista vagyok. Lesz még jó csapatunk. Most izgulok Rizsáért, meg Kancellárért!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Srácok, ennek most nagyon nem örülök, de szépen felépítettétek a tervet, aztán végre is hajtottátok...
Kicsit savanyú ez most nekem, mert úgy gondoltam, hogy végre a csapatunk túlnő önmagán, de nem...
Ti szépen játszottatok, mi nem... nálunk 15 futás vereség... de kiemelném, hogy azért, mert Ti jók/jobbak
voltatok...
Gratulálok.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Köszi srácok 😉 😂

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
A helyes válaszsor:

Támadók
1,c 2,c 3,c 4,a 5,b 6,c 7,c 8,c 9,a 10,a 11,a 12,c

Védők
1,b 2,a 3,c 4,a 5,c 6,c 7,a 8,a 9,b 10,b 11,c 12,a

Eredmény:
I. garrett27-10 pont
II. a.kacsa-9 pont
III. Duff-8 pont

undisputedly: 7 pont
Collapo: 4 pont

A saját pontjaitokat ellenőrizzétek, lehetséges,hogy félrenéztem valamit.
A forduló győztese garrett27 !
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Ott a pont, nem gazok ezek az arcok.endorphyn
Azért valljuk meg, szezon előtt fogtuk a fejünket a D játékosállományát nézve.Sebii
Igazsag szerint pont megforditva gondoltuk. De a lenyeg, hogy nagyon osszealltak es bar vannak kapitalis hibak, azert latszik, hogy van bennuk kraft.endorphyn
Persze, nekem is tetszik a dolog, pont ezért kértem meg Helmutot, hogy írja le, hogy ez minek köszönhető.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ok, de nem gyengék!
Helmut Zimmer
Ott a pont, nem gazok ezek az arcok.endorphyn
Azért valljuk meg, szezon előtt fogtuk a fejünket a D játékosállományát nézve.Sebii
Igazsag szerint pont megforditva gondoltuk. De a lenyeg, hogy nagyon osszealltak es bar vannak kapitalis hibak, azert latszik, hogy van bennuk kraft.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Helmut ha van kedved majd írnál szakmai szemmel a D-ről, hogy mitől működik, aránylag gyenge játékosokkal?Sebii
Ok, de nem gyengék!
Helmut Zimmer
Ott a pont, nem gazok ezek az arcok.endorphyn
Azért valljuk meg, szezon előtt fogtuk a fejünket a D játékosállományát nézve.
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Phos: T-Jaxtől ez egy jó teljesítmény volt, van amikor teljesen homály az egész ember, nagyon hullámzó a teljesítménye.Duff
igen, én is hasonlót hallottam, ezért is lepődtem meg annyira, hogy mennyire higgadtan játszott, pedig én reménykedtem, hogy csak megpróbálja ide-oda beerőltetni, hogy aztán Reed villanhasson, de ha nem, hát nem 😊.... sebaj, talán kellett ez a pofon is (minden nagy W után hozunk egy ilyen meccset), csak, hogy ne bízzuk el magunkat 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gus egy géniusz!!!
Kell egy DE és borzalmas lesz ez a D!Helmut Zimmer
Helmut ha van kedved majd írnál szakmai szemmel a D-ről, hogy mitől működik, aránylag gyenge játékosokkal?Sebii
Ok, de nem gyengék!
Helmut Zimmer
Ott a pont, nem gazok ezek az arcok.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gus egy géniusz!!!
Kell egy DE és borzalmas lesz ez a D!Helmut Zimmer
Helmut ha van kedved majd írnál szakmai szemmel a D-ről, hogy mitől működik, aránylag gyenge játékosokkal?Sebii
Ok, de nem gyengék!
Nagyon nagyon verekedős D ez, és kezd összeállni.nem művészek a srácok, de vadállatok!
Látom a fejlődést.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Na let's see csak röviden és gyorsan
Pozitivumok:
+ Végre Win 😀
+ Lynch egy állat, jó formában van.
+ WR sor is jó.
+ T-Jax relatíve jó volt.
+ Run defense. A Ravens 10x próbálkozott futással az egész meccsen.

Neg:
- Büntetések. Ugyan a bírok is szopattak minket rendesen, de még így is sok. 65 offside, felesleges keménykedések. Ezen jövöhétre javitani kell.
- Playcalling. Istenem 3 és 30ra futás, 3 és 5re oldalpassz, van hogy egymás után 10 középsőfutás (nem a meccs végén.)...
- A D-line egy sacket se vitt be, Clemons magára találhatna az utóbbi 3 meccsen asszem nem mutatott semmit.
- Rice és Chance is megsérült, remélem nem súlyos és tudnak játszani a jövöhéten.

Jövőre amit mindenképp szeretnék az egy jobb QB és egy elit CB. Ez a 2 dolog legyen meg, más nekem nem kell ha ez meglesz.

Jövhéten a Ramset mindenképp verni kell, az kötelező! ^^

Phos: T-Jaxtől ez egy jó teljesítmény volt, van amikor teljesen homály az egész ember, nagyon hullámzó a teljesítménye.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Gus egy géniusz!!!
Kell egy DE és borzalmas lesz ez a D!Helmut Zimmer
Helmut ha van kedved majd írnál szakmai szemmel a D-ről, hogy mitől működik, aránylag gyenge játékosokkal?
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
grat srácok, Lynch állat volt, szépen vitte a csapatot, Jackson amúgy eddig is így játszott? csakmert most szépen le managelte a meccset, a W-L mutató alapján rosszabb játékra számítottam tőle (idén még nem láttam más meccset tőletek)Phoseidon
Most nem vállalt kockázatot nagyon helyesen. Eddig olyan homályokat dobált, meg olyan triple coveragekbe ment bele, hogy öröm volt nézni.Sebii
köszi a választ 😊, hát, ha továbbra sem vállal túl sokat és a penalty-kat lefaragjátok (az offside-okra gondolok, nem a véleményes, kamu h2h-re), akkor sztem jó lesz ez.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Koszi minden gratulat! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gus egy géniusz!!!
Kell egy DE és borzalmas lesz ez a D!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratula! 😊
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat nem volt egyszeru, ennyi buntetessel. Lassan mar vartam, hogy mikor jon be a kikotobol egy parkoloor, hogy Browner rossz helyen allt meg, ezert ten yard penalty...

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
grat srácok, Lynch állat volt, szépen vitte a csapatot, Jackson amúgy eddig is így játszott? csakmert most szépen le managelte a meccset, a W-L mutató alapján rosszabb játékra számítottam tőle (idén még nem láttam más meccset tőletek)Phoseidon
Most nem vállalt kockázatot nagyon helyesen. Eddig olyan homályokat dobált, meg olyan triple coveragekbe ment bele, hogy öröm volt nézni.
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Grat srácok nagyon szép volt.Lynch nagyon faszán tolta. Mégegyszer grat nektek!!!

" class="embed">
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
grat srácok, Lynch állat volt, szépen vitte a csapatot, Jackson amúgy eddig is így játszott? csakmert most szépen le managelte a meccset, a W-L mutató alapján rosszabb játékra számítottam tőle (idén még nem láttam más meccset tőletek)

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ilyenkor nagyon ideges tudok lenni, h megverjük a giantset meg a ravenst, és kikapunk olyan meccseken ahol nyerhettünk volna. :s nem baj nagyon örülök ennek. lynch sherman tjax nagyon jók voltak.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hoppá, idén először előnnyel megyünk a félidőre. 😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Támadók

1. Mennyi Total Yardot szerez a támadósor?
B, 191-260

2. Pontjaink száma?
C, 14+

3. Mennyi 1st downt szerzünk?
B, 9-15

4. Szerzünk-e TD-t?
A, Igen

5. 3rd downokat milyen százalékban oldjuk meg?
C, 33+%

6. Futott yardok száma?
B, 51-85

7. Futás kísérletek száma?
A,0-17

8. Passzolt yardok száma?
C, 191+

9. Passzkísérletek száma?
B,28-35

10. Elszenvedett sackek száma ?
B, 3-4

11. Turnovereink száma?
B, 2-3

12. Labdabirtoklás ideje?
B, 19:01- 25:00

Védelem

1. Mennyi Total Yardot kapunk?
B, 281-350

2. Kapott pontok száma?
B, 18-26

3. Elszenvedett 1st downok száma?
C, 23+

4. Kapunk-e TD-t?
A, Igen

5. Milyen arányban csinálja meg a 3rd downokat a Ravens?
C, 38+%

6. Passzkísérlet száma?
A, 0-29

7, Passzolt yardok száma?
A, 0-255

8, Futás kísérletek száma?
B, 25-32

9. Futott yardok száma?
C, 90+

10. Sackek száma?
C, 3+

11. Szerzett labdák száma?
B, 1-2

12. Labdabirtoklás ideje a Ravensnél?
B, 29:01- 38 perc