Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gameday !

Captain Jack vs Romocoaster. Place your bets.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Na igen, most sokan mondják, hogy Earl Thomas a legjobb játékosunk, ő lehet majd a csapat arca, de ez szerintem gond (bár most nekem is ő a kedvencem). Ha már a FS-ről jut mindenkinek eszébe a Hox, az jelez valamit. Általában a QB-ról, a fő WR-ről, vagy az elit passrusherről, esetleg a kőkemény TE-ről beszélnek. Nálunk nem. MH elment, LT-t elküldték, a SB-t játszó csapatból maradt két hírmondó (Hill, Trufant), azóta szinte csak fiatalítunk. Ezeknek a srácoknak még sokat kell dolgozni, hogy beérjenek, a managementnek meg végre normális scout-okat kellene felfogadni, hogy elkerüljük a méregdrága bust (vagy bust gyanús) első körös draftokat (Jennings, Jackson, Curry, stb.). Sokat pocsékolunk és nagyon lassan haladunk előre.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
figyeljétek meg, h a top pickünkkel elhozunk egy új falembert, mert kiderítik h unger stinks, és marad minden 😊

na de viccet félretéve, undi mindennel egyet értek amit mondasz, a számok nem hazudnak. annak nagyon örülök, h a defense ilyen kaliberű, mert egy jó csapatnak ez az alapja. és igen erre a védelemre lehet építeni. mondjuk ismét ittj ön a kérdés, h mi a faszért nem fizettünk túl egy jajo-t vagy bárki elérhető free agent cb-t. na de mindegy.

az offense meg hát. én tjaxhez nem fűztem soha nagy álmokat, nem szerettem és nem is láttam benne a fantáziát. az is sok mindent elárul h ő az offense captain (??). charlieban meg reménykedtem, szeretem a cinderella storykat, de belőle nem lesz az 😊 a fal meg előbb utóbb összeáll sztem. például ott a jets fal, ami elég faszentosan működött mostanság. nagyjából 2006ban kezdték összerakni (ferguson mangold) nekik se ment egyből a minőségi javítás. de a következő évben már 1300 yardot futott a thomas jones. reméljük nálunk is az lesz.

végszóra sztem még időt kell adni a stábnak mindenféleképpen, és kell egy potenciális franchise qb, akiről eszébe juthat a seattle seahawks. mert most nincs olyan ember sztem, aki egyértelműen minden embernek eszébe jut ha a seahawksra gondol. és ez baj.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Üdv,
az Isten hozott köztünk... 😀

Remélhetőleg hamarosan több győztes meccsben lesz örömöd!
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Idáig csak olvastam a fórumot, de most elérkezettnek láttam az időt hogy írjak is.

Régóta rajongója vagyok ennek a sportnak és ennek a csapatnak. Mint a legtöbb szurkoló nem nagyon értek/tünk a zone blockinghoz v. west-coast offensehez v. a dupla TE-es felálláshoz. Engem csak az érdekel ( mint általában a legtöbb rajongót ), hogy nyer-e a csapatom vagy sem. Sajnos az utóbbi időben nem. Én úgy vélem a csapat semmiféle előrelépést nem tett a tavalyi évhez képest. Még tavaly legalább az itthoni meccseinken úgy léphettünk pályára, hogy van esélyünk a győzelemre, addigra idén már Seattlebe nyerni jönnek az ellenfelek. Hol van már a félelmetes CenturyLink Field érzés?

Hogy ebben a szakvezetésnek mekkora része van? Hát óriási. Lehet hogy Curry szarul játszott, de ezt elmondhattuk volna még 15 másik játékosról is. Az a megoldás hogy kirúgjuk, szerintem nem. Valaki látott benne fantáziát hogy 1/4-esként draftoltuk. Nem? Az idén olyan meghatározó játékosoktól váltunk meg akik még sokat tehettek volna a csapatért.

Az biztos, hogy most már minden meccsünkön az ellenfél az esélyesebb. Talán az Arizona és a St. Louis ellen leszünk partiban.

Ha jövőre szerzünk kell egy elit QB ahhoz, hogy a csapat ismét meccseket tudjon nyerni. Elkapókkal nincs gond, pláne ha használnánk végre a TE-ket. Az O line több sebből vérzik. Fal nélkül pedig nincs futójáték, sehol. A védelem úgy érzem egyben van. Talán egy jó CB még elférne.

Én bízom benne hogy sok munkával és néhány új szerzeménnyel jövőre megint harcban leszünk a rájátszásért.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ja ja!
"Az,hogy Bevell és Cable jött, annyi mindenen nem változtatott ... "
Azért annyi változott, hogy Kábel előtt legalább a passprot rendben volt, mondjuk a futás akkor is tré volt.Helmut Zimmer
Ajánlom figyelmetekbe a Raiders OL munkáját, játékképét...az mostani kezdőből 4 tavaly is kerettag volt, 3 kezdett többnyire...az LG poszton történ annyi változás, h Gallery helyére jött 1 rookie...a lényeg,h nem volt minőségi javítás a kereten, de az új OL edző(k) valamit jobban tudnak mint Cable...egyedül a 2007-es falunkat rakta ő össze futáshoz, de utána már nem ment a varázslás neki...mostani szezonig azt hittem a OL emberanyag a nagyon kevés, de idén úgy tűnik Kábel nem akkora OL guru...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ja ja!
"Az,hogy Bevell és Cable jött, annyi mindenen nem változtatott ... "
Azért annyi változott, hogy Kábel előtt legalább a passprot rendben volt, mondjuk a futás akkor is tré volt. De én még mindig hiszek abban, hogy ez a társulat is belejön, addig meg emberbaráti szeretetből fáj a szíven T Jaxért, de amúgy nem sajnálom, főleg, ha belelép a zacskóba.

A D nagyon jó lesz, de erről már megemlékeztünk.
Bryant jó ám, ha fent van a pályán. Clemons kifejezetten jó. Amúgy meg "nem-pozíciós" játékot játszunk (ezt próbálja a Pats is, csak náluk nem működik). Bryantnak nem feltétlenül feladata a zacskózás, viszont annyi Blitz sémát játszunk, amennyit kevés csapat. Egy jó CB prospect nem ártana, de az lesz az várhatóan lesz az idei drafton.

Nagyon egyetértek Veled, de a Passz dolgot nem értettem.
Nem WCO-t játszunk. 😊Helmut Zimmer
Bevell ugye ha minden igaz WCO edzők mögött tanulta a szakmát, és ő is ezt vallja magáénak.
Jött is , megcsinálta a maga kis falát, wco kompatibilisra, legyen jó a futás, a Qb meg gyorsan lepasszolja a wco routokat futó elkapóknak a labdát. Ez elméletben működne is, csak hogy ugye ahogy Te is mondtad, nem ezt játszuk a passzban,
ergo csak elméletileg létezik.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ja ja!
"Az,hogy Bevell és Cable jött, annyi mindenen nem változtatott ... "
Azért annyi változott, hogy Kábel előtt legalább a passprot rendben volt, mondjuk a futás akkor is tré volt. De én még mindig hiszek abban, hogy ez a társulat is belejön, addig meg emberbaráti szeretetből fáj a szíven T Jaxért, de amúgy nem sajnálom, főleg, ha belelép a zacskóba.

A D nagyon jó lesz, de erről már megemlékeztünk.
Bryant jó ám, ha fent van a pályán. Clemons kifejezetten jó. Amúgy meg "nem-pozíciós" játékot játszunk (ezt próbálja a Pats is, csak náluk nem működik). Bryantnak nem feltétlenül feladata a zacskózás, viszont annyi Blitz sémát játszunk, amennyit kevés csapat. Egy jó CB prospect nem ártana, de az lesz az várhatóan lesz az idei drafton.

Nagyon egyetértek Veled, de a Passz dolgot nem értettem.
Nem WCO-t játszunk. 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
De történt, kikaptak a srácok. A csapat fiatal, de sajnos nem annyira tehetséges, kulcs posztok véreznek, és így a pcsekély számú playmakerünk sem tud megvillanni!
Hogy ez az edzői stáb mit és miért csinál azért megérne egy misét, mert amíg ennyire következetlen lesz a szakmai munka, addig nem lesz a csapatnak formája.
Ellentét lásd
Panthers= következetes szakmai munka
Bills =következetes szakmai munka 2 éve
Steelers= következetes szakmai muna 35 éve

De amúgy egyetértek temetni senkit sem kell. 😊Helmut Zimmer
Szerintem az első kettőhöz képest most (2. év) még jól áll PC //a stírölsznél meg már minden hagyomány - ők csalás// a tavalyi év (PO) egy ajándék volt, én azt vártam hogy már akkor MH és LT is megy, nem csak idén... (igazából azért vártam, hogy Mora marad még egy évet, hogy meglépi-e ezeket...akkor egy évvel előrébb lennénk.) Titkon azt vártam PC egy év alatt megteszi, de ez így jobb volt - kettébontva = amit taníthattak tanították még egy évet, még mindig megnézném Kareszt egyhuzamban három-négy meccsen 😀.
És itt van ez az idei offszezon mizéria "Bevell miként készül", "mit is csinál Cable" gondolom, két meccs között edzést tart...
Visszakanyarodva én sem látom, keresgélem a nagy kupacban, alatta az aranyat - nem is vagyok aranyásó - de némi külső körülmény miatt, még nem zaklatom sértő levelekkel - a nagyanyámra való hivatkozásokkal - PC-t.12
Amúgy egy offseasont mindenképpen hagyni kellene neki, had húzzon olyan embereket akikkel dolgozni szeretne, és akik illenek a rendszerébe, talán akkor letisztul a kép,hogy mi is az identitása ennek az O#-nak.
Az,hogy Bevell és Cable jött, annyi mindenen nem változtatott ...
Run:
Jönni fog a run heavy west coast, sikeresebben mint eddig. Draftolva lett két magas körös falember, hogy kiegészítse a "Nagy, lassú, horizontálisan a játékot építeni képtelen, de legalább nagyok,jó blokkerek" képet. Igen ám, de akkor kellene
hozzá power running back is. Abból meg csak Lynch van. Sebaj, legalább fussunk, minél többet , minél hatékonyabban.
Itt jön viszont az,hogy ligautolsó 32. helyen áll a csapat futás kísérlet/meccs kategóriában. 20.7/g ,hogy pontos legyek, ami tendencia nem is nagyon hajlik a váltás felé, lévén az utolsó három meccsen is 21.7 lett átlagolva.
Viszont akkor ezeknek csak sikereseknek kellene lennie, ha már sokat nem, de legalább hatékonyan.
A statisztika szerint viszont 31. helyen állunk futott yard/game kategóriában, kemény 77.7-es átlaggal.
Arról nem is beszélve,hogy csak úgy szórja a csapat a szóbajöhető backupokat, hiszen az ilyen futás séma amúgy sem
arról híres,hogy a D-line lepusztítása és a nagyobb védőkkel való sorozatos big-hitek miatt lesérülne a fél kezdő sor.
Erre fázott rá Minnesotában is.

Passz:
Ha a futás nem megy , jön a passz. Adott ugye a lassú falunk, ami nem alkalmas a zseb fenntartására, lévén west-coast offense, a rövid routok majd működnek, a Qb gyorsan szétszórja a labdát.
Csakhogy , jött T-Jax, aki mobilis ,de csak akkor érzi jól magát a pályán, akkor van komfortban , ha sok dropos passzokat oszthat. Ez mondani sem kell, nem egy WCO kompatibilis megoldás. Ezek szerint nagyon hátul kullog a csapat az engedett sackek terén... Igen., ligautolsó, 32.hely, kiemelkedő 4 sack/ g átlaggal. Csárliról ne is beszéljünk.
Viszont ha a rövid passz nem is megy, akkor biztos sok a rengeteg 40+os bomba. Hát megosztva 20.hely, kemény 3db.
És a 20+os kísérletek? Megosztva 19. Mindegy, akkor a nagy, fizikális WR biztosan sok labdát kap... Hát hol is van Williams? Sebaj, marad egy tökéletes megoldás. A zseb nem arra termett,hogy időt adjon, a Qb nem szabadul meg hamar a labdától, viszont mobilis. Bizonyára kimozog és keresi a TE-eket... Hm, valahogy ez sem rémlik...Hol is vannak a TE playek?
Még az sem működik,hogy kimozgás után nem is a TE-et, de egy üresen álló elkapót megtalálunk. Liga alja 27.hely a passz y/g kategóriában.
És az imént említett sérülések itt is játszanak. Egy Qb aki sokat rohangál a zseben kívül, meg fog sérülni. És nyilván meg is sérült T-Jax, teret adva ezzel Csárlinak. Csárli pedig nem csak,hogy teljesen kuka Qb, de más játék séma mint T-Jax. Váltogassa a csapat a taktikát minden második meccsen? Persze,hogy nem lehet konzisztens jó teljesítményt nyújtnai.

Playcalling ennek fényében nem is lehet fényes, igaz Bevell is addig futtat amíg meg nem állítják, majd nekiáll passzoltatni protekció nélkül, ezzel a play-actiont ki is zárva. Így vegye komolyan egy D# a futást.
Nyilvánvaló passz játéknál botrány esélyekkel indul a csapat, 3.down és late game driveok nem is kerültek szóba még.

Ezért tűnik teljesen káosz szerűnek az O#, mert bele van ültetve több különböző séma, amik egyszerűen nem illenek egymáshoz. Plusz ugye a rossz playcalling (említett okok miatt), és a Qb-k képessége is rátesz egy lapáttal. Ha Csárli játszik akkor meg kettővel.
Viszont egy offseason ezt a teljes rendszert eléggé le tudná tisztítani, ergo kíváncsi vagyok ,hogy mit is hoz a következő nagyobb roster mozgás.

A D#-re nem térek ki mert:
"Seattle’s defense has allowed two touchdowns in the second half this season, the fewest in the NFL, and has given up just 33 points total in the final two quarters of games.
The Seahawks also remain stout against the run, giving up 3.16 yards per rush attempt, the best in the league"

Náluk meg van a rendszer, csak egy elit passrusher és egy elit Cb kellene,hogy teljes legyen a kép, és akkor egy Top Qb sem szedi szét olyan könnyen az egységet.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
De történt, kikaptak a srácok. A csapat fiatal, de sajnos nem annyira tehetséges, kulcs posztok véreznek, és így a pcsekély számú playmakerünk sem tud megvillanni!
Hogy ez az edzői stáb mit és miért csinál azért megérne egy misét, mert amíg ennyire következetlen lesz a szakmai munka, addig nem lesz a csapatnak formája.
Ellentét lásd
Panthers= következetes szakmai munka
Bills =következetes szakmai munka 2 éve
Steelers= következetes szakmai muna 35 éve

De amúgy egyetértek temetni senkit sem kell. 😊Helmut Zimmer
Szerintem az első kettőhöz képest most (2. év) még jól áll PC //a stírölsznél meg már minden hagyomány - ők csalás// a tavalyi év (PO) egy ajándék volt, én azt vártam hogy már akkor MH és LT is megy, nem csak idén... (igazából azért vártam, hogy Mora marad még egy évet, hogy meglépi-e ezeket...akkor egy évvel előrébb lennénk.) Titkon azt vártam PC egy év alatt megteszi, de ez így jobb volt - kettébontva = amit taníthattak tanították még egy évet, még mindig megnézném Kareszt egyhuzamban három-négy meccsen 😀.
És itt van ez az idei offszezon mizéria "Bevell miként készül", "mit is csinál Cable" gondolom, két meccs között edzést tart...

Ha Curry úgy érkezik a ligába, mint Hill, vagy Hawthorne, akkor sosem veszett volna el - így azt hitte/hiszi a korosztálya kiválóságaként, lehet ugyanolyan okos és szép az övét megelőző 5-15 korosztály kiválóságai között, akiket ráadásul már az NFL is megmért...

Visszakanyarodva én sem látom, keresgélem a nagy kupacban, alatta az aranyat - nem is vagyok aranyásó - de némi külső körülmény miatt, még nem zaklatom sértő levelekkel - a nagyanyámra való hivatkozásokkal - PC-t.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
chancellor félidei all-pro csapatban: http://sigroup.files.wordpress.com/2011/11/nfl-peter-king-midseason-all-pros-110711.jpg
nyílván még pro bowl sem lesz meg.braxa88
Nagyon helyes. Ha jól látom, a Dallas is csak egy embert ad, Ware személyében.

Itt pedig egy Bevell interjú az O# -balance kérdésre fókuszálva. A legértékesebb része viszont a hozzászólásokban rejlik
( pass-heavy hívások holott power-run-ra építűnk, roster management stb...)
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
chancellor félidei all-pro csapatban: http://sigroup.files.wordpress.com/2011/11/nfl-peter-king-midseason-all-pros-110711.jpg
nyílván még pro bowl sem lesz meg.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak még egy apró észrevétel a Cinci meccsről. A közönség kiírta, hogy Welcome to the Fals Start City! (vagy valami ilyesmi) Ehhez képest főleg a második félidőben, szinte csak nálunk volt fals start. Tudom, sietni kellett, mert fogyott az idő, de akkor is meglepő.garrett27
A hivatalos Hawks oldalról:

Opponent False Start Penalties (Since 2005)
1. CenturyLink Field 107
2. Mall of America Field (Vikings) 99
3. Lions (Ford Field) 96
4. Bears (Soldier Stadium) 88

Highest Decibel Level At CenturyLink Field (Since 2005)
Noise of a Boeing 747 130 dB
Noise at CenturyLink Field 112 dBundisputedly
Akkor ez nem úgy működik, mint a kosárlabdában, hogy ha pl. az ellenfél dob büntetőt, akkor hangorkán, ha a hazai csapat, akkor síri csend? Mert hogy vasárnap többször belefutott a csapat ebbe a "síri csendbe". A számok egyébként rendben vannak, ne felejtsük el, hogy Lynch tavalyi Saints elleni futásánál bejeleztek a szeizmográfok a környéken.garrett27
Hát őszintén megvallom még nem jártam hazai Hawks meccsen(idegenbelin sem 😀, egyszer voltam csak a Soldier-fielden),
de a Bulls-nak otthont adó United Center hivatalosan kb 20 ezer embert képes befogadni, míg a Century 67 ezret.
Több mint háromszor a különbség, így nehéz teljesen elcsendesedni, arról nem is beszélve, hogy hajrában hajtani a csapatot, a hidegben, teljesen más mint egy fedett ,fűtött stadionban elcsendesedni egy büntetőre. Amúgy a Staples Centerben meg egész meccsen csendben vannak 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Csak még egy apró észrevétel a Cinci meccsről. A közönség kiírta, hogy Welcome to the Fals Start City! (vagy valami ilyesmi) Ehhez képest főleg a második félidőben, szinte csak nálunk volt fals start. Tudom, sietni kellett, mert fogyott az idő, de akkor is meglepő.garrett27
A hivatalos Hawks oldalról:

Opponent False Start Penalties (Since 2005)
1. CenturyLink Field 107
2. Mall of America Field (Vikings) 99
3. Lions (Ford Field) 96
4. Bears (Soldier Stadium) 88

Highest Decibel Level At CenturyLink Field (Since 2005)
Noise of a Boeing 747 130 dB
Noise at CenturyLink Field 112 dBundisputedly
Akkor ez nem úgy működik, mint a kosárlabdában, hogy ha pl. az ellenfél dob büntetőt, akkor hangorkán, ha a hazai csapat, akkor síri csend? Mert hogy vasárnap többször belefutott a csapat ebbe a "síri csendbe". A számok egyébként rendben vannak, ne felejtsük el, hogy Lynch tavalyi Saints elleni futásánál bejeleztek a szeizmográfok a környéken.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak még egy apró észrevétel a Cinci meccsről. A közönség kiírta, hogy Welcome to the Fals Start City! (vagy valami ilyesmi) Ehhez képest főleg a második félidőben, szinte csak nálunk volt fals start. Tudom, sietni kellett, mert fogyott az idő, de akkor is meglepő.garrett27
A hivatalos Hawks oldalról:

Opponent False Start Penalties (Since 2005)
1. CenturyLink Field 107
2. Mall of America Field (Vikings) 99
3. Lions (Ford Field) 96
4. Bears (Soldier Stadium) 88

Highest Decibel Level At CenturyLink Field (Since 2005)
Noise of a Boeing 747 130 dB
Noise at CenturyLink Field 112 dB
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Csak még egy apró észrevétel a Cinci meccsről. A közönség kiírta, hogy Welcome to the Fals Start City! (vagy valami ilyesmi) Ehhez képest főleg a második félidőben, szinte csak nálunk volt fals start. Tudom, sietni kellett, mert fogyott az idő, de akkor is meglepő.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem nagyon értem, mit akarsz mondani. Van egy mondás, I am the manager, I am in charge - én ebben hiszek. A hülye tesztoszteronszintes magyarázattal ezt Carroll fel is vállalta, szóval ő is ebben hisz. Igenis Ő felel azért, hogy nincs o játék, hogy sok a drop, hogy nem jó a fal. Ez van!
Nem áll rosszul!? Van itt egy dolog, ... nehezen tudok túllépni a tényen, hogy elvesztette Curryt! Ez a dolog sokkal több annál mint, hogy megszabadultunk egy rossz játékostól. A Wake Forest nem bodybuilding egyetem, a Wake egy boutiqe egyetem, még a sport ösztöndíjasoknak is kell tanulniuk, helyt kell álniuk. Hülyék, a redshirtet sem érik meg. Curry nem hülyén érkezett a csapathoz, itt lett vége. Kicsúszott a nagy mentor, s motivátor kezéből, ez pedig legalább akkora hazai pályás vereség Big Petenek, mint a tegnapi hazai pályás vereség a csapatnak a Cincytől.

A gondom a tegnappal az, hogy a mi várunk egy erőd, ahol tavaly elbúcsúzott a bajnok a rájátszástól. Ezt a patinát nehéz felépíteni, könnyű lerombolni.
Az én nagy bajom mégis az, hogy a draft első pillanatától a tegnapi mecs végéig nem túl sok olyan dolgot tudok felfedezni a mi Peterünk munkájában, amivel
igazán egyetértenék. Gus munkája kezd beérni, és ez végülis nem kevés.

A drafok jól sikerültek, mondod. Carpenter, vagy Moffit volt a jó húzás?
Az irány jó, az átépítésnek örülök, csak azt bánom, hogy a nagy átépítésben kiöntjük sokszor a vízzel a gyereket, de ezt időről időre átveszéljük. Hát ez van.

A szakmai munka a szervezeti kultúrával kezdődik, szerinem. Régi gumicicám ez. És ezzel nálunk nincs is most baj, ez Pete érdeme, és ezért nem is szeretném, ha elmenne. Amúgy is jó szakember ő, csak kéné egyet sétálnia és a z élet nagy dolgait megbeszélni elsősorban önmagával. Schneider viszont visszamehetne még tanulni a szakmát

Na én így látom, bántö szándékom nincs, lehet, félreértettelek. 😊Helmut Zimmer
Ahogyan írtam én sem szeretem se a karakterét, se pedig a mentalitását és a szakmai húzásait.
Azonban most azon az állásponton vagyok, hogy tart valamerre a csapat és az a valamerre előrébb van.
2010: Okung, Earl Thomas, Chancellor,(Tate és Thurmond)
2011: Wright, Sherman és Carpenter. Van bennük potenciál, rövid offseason és pár meccs alatt ennyi kiderült.
Mint pedagógus, nem igazán tudom hova tenni. Ez az aspektus mostanában nem igazán foglalkoztat.
Meggyőződésem,hogy nem csak Curry volt a hibás, de ennyi. Abban is egyet értünk, hogy minden a HC kezében fut össze, ha valami nem tetszik neki, változtathat. Viszont szeretném látni hová is tart a csapat, mondhatni úgy,hogy nem is igazán arra vagyok kíváncsi,hogyan csinálja meg, csak csinálja. A dropok pedig maximum abban száradnak a lelkén,hogy pedagógia...
A szervezeti felépítés nem az asztalom. Sajnos időm sincs,hogy olvassak a témában, meg affinitásom se igen, de ha van kedved írni róla, szívesen elolvasom.
A legtöbb amit a szezontól várok,hogy élvezetes, szurkolói szemnek élvezetes meccseket játszik a csapat az elkövetkezendők meccseken.
Szerk: Én is hibás elgondolásnak tartom,hogy párosával dobáljuk ki a játékoskat, de az imént említett pedagógia...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Pít,
Szevasz tezsvérem 😊

semmi, the hormone thing... Pete meg akarta mutatni, hogy át tud menni Mike Zimmer védelmén, hát nem tudott. Nem sokat jelent, nagyon jö az a védelem, nem sokaknak sikerül. (Vagy, ha sikerül, akkor jönnek a zebrák... 😀 )
Ha bejött volna, akkor új erőt adott volna a csapatnak, nemjött be. Ahogy sok minden nem jött be Petenek sem. Ha nem vagy jö legalább legyél egyenes, legyél profi, és vállald a felelősseget. Ennyiről szól a dolog... Szerintem rájött, hogy valójában e vereség jelentősége túl mutat a vereség tényén.
A magyarázat egyébként ekfogadható, csak kínos!
Bár mostanában nem sokat írok, míg itthon vagyok, majd írok hozzátok is 😊

Undisputedly

Nem nagyon értem, mit akarsz mondani. Van egy mondás, I am the manager, I am in charge - én ebben hiszek. A hülye tesztoszteronszintes magyarázattal ezt Carroll fel is vállalta, szóval ő is ebben hisz. Igenis Ő felel azért, hogy nincs o játék, hogy sok a drop, hogy nem jó a fal. Ez van!
Nem áll rosszul!? Van itt egy dolog, ... nehezen tudok túllépni a tényen, hogy elvesztette Curryt! Ez a dolog sokkal több annál mint, hogy megszabadultunk egy rossz játékostól. A Wake Forest nem bodybuilding egyetem, a Wake egy boutiqe egyetem, még a sport ösztöndíjasoknak is kell tanulniuk, helyt kell álniuk. Hülyék, a redshirtet sem érik meg. Curry nem hülyén érkezett a csapathoz, itt lett vége. Kicsúszott a nagy mentor, s motivátor kezéből, ez pedig legalább akkora hazai pályás vereség Big Petenek, mint a tegnapi hazai pályás vereség a csapatnak a Cincytől.

A gondom a tegnappal az, hogy a mi várunk egy erőd, ahol tavaly elbúcsúzott a bajnok a rájátszástól. Ezt a patinát nehéz felépíteni, könnyű lerombolni.
Az én nagy bajom mégis az, hogy a draft első pillanatától a tegnapi mecs végéig nem túl sok olyan dolgot tudok felfedezni a mi Peterünk munkájában, amivel
igazán egyetértenék. Gus munkája kezd beérni, és ez végülis nem kevés.

A drafok jól sikerültek, mondod. Carpenter, vagy Moffit volt a jó húzás?
Az irány jó, az átépítésnek örülök, csak azt bánom, hogy a nagy átépítésben kiöntjük sokszor a vízzel a gyereket, de ezt időről időre átveszéljük. Hát ez van.

A szakmai munka a szervezeti kultúrával kezdődik, szerinem. Régi gumicicám ez. És ezzel nálunk nincs is most baj, ez Pete érdeme, és ezért nem is szeretném, ha elmenne. Amúgy is jó szakember ő, csak kéné egyet sétálnia és a z élet nagy dolgait megbeszélni elsősorban önmagával. Schneider viszont visszamehetne még tanulni a szakmát

Na én így látom, bántö szándékom nincs, lehet, félreértettelek. 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
[
Azt mondja hiba volt hívás annál a playnél. Nem lett volna az,ha megcsináljuk, de nem így lett.
Azt mondja most megtanulták mi történik ha egy edzőt a horminjai vezérelnek, és le akarja nyomni azt a TD-t az ellenfél torkán.
A cikk még írja,hogy valószínűleg ez az első eset az NFL-ben ,hogy egy edző a hormonjait teszi felelőssé a döntése miatt.undisputedly
köszi 😊 én is értem a cikket nem kell szó szerint, csak Helmutra vagyok kíváncsi hogy mit lát bele ebbe a kontextusba 😉petey
Ok. bocs 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
[
Azt mondja hiba volt hívás annál a playnél. Nem lett volna az,ha megcsináljuk, de nem így lett.
Azt mondja most megtanulták mi történik ha egy edzőt a horminjai vezérelnek, és le akarja nyomni azt a TD-t az ellenfél torkán.
A cikk még írja,hogy valószínűleg ez az első eset az NFL-ben ,hogy egy edző a hormonjait teszi felelőssé a döntése miatt.undisputedly
köszi 😊 én is értem a cikket nem kell szó szerint, csak Helmutra vagyok kíváncsi hogy mit lát bele ebbe a kontextusba 😉

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem történt semmi . Egy fiatal, tehetséges csapat kikapott egy olyan meccsen amit nyerhettek volna.
Azt,hogy az edzői stáb mit és miért csinál, nem fogjuk megtudni. A liga legfiatalabb csapata. Amint kapnak egy formát,
nem lesz itt baj. Nem kell temetni senkit.undisputedly
De történt, kikaptak a srácok. A csapat fiatal, de sajnos nem annyira tehetséges, kulcs posztok véreznek, és így a pcsekély számú playmakerünk sem tud megvillanni!
Hogy ez az edzői stáb mit és miért csinál azért megérne egy misét, mert amíg ennyire következetlen lesz a szakmai munka, addig nem lesz a csapatnak formája.
Ellentét lásd
Panthers= következetes szakmai munka
Bills =következetes szakmai munka 2 éve
Steelers= következetes szakmai muna 35 éve

De amúgy egyetértek temetni senkit sem kell. 😊Helmut Zimmer
Igen, de ahhoz képest ahol átvette a csapatot, nem áll rosszul.Lebontott mindent,hogy felépítsen egy saját várat. Én nem kedvelem, sem a karakterét, sem azt amit csinál.
Viszont bele sem látok a munkájába. Következtetéseket tudok levonni a roster mozgásból, a játékosok nyilatkozatából, vagy abból,ahogyan a pálya szélén viselkednek. Hogy kire mi vezethető vissza, az meg lényegében egyértelmű. Minden a HC kezében fut össze, ha valamivel nem elégedett, meg van a lehetősége,hogy változtasson.
Viszont labdát elkapni, gapbe betalálni, motion után olvasni a védelmet, nem mehet fel a pályára.
A draftok jól sikerültek, bízni kell benne,hogy a következő is hasonló lesz. Ez most a ciklus alja, lesz majd feljebb is.
A következetes szakmai munkára csak azt tudom mondani,hogy mindenhol nyerni akarnak csak sok helyen ahogyan a drafton kifogják a bustot, úgy az edzőnél is mellé nyúlnak. És ez sokszor évekbe telik mire odáig fajul,hogy "elüldözik".
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Nem történt semmi . Egy fiatal, tehetséges csapat kikapott egy olyan meccsen amit nyerhettek volna.
Azt,hogy az edzői stáb mit és miért csinál, nem fogjuk megtudni. A liga legfiatalabb csapata. Amint kapnak egy formát,
nem lesz itt baj. Nem kell temetni senkit.undisputedly
De történt, kikaptak a srácok. A csapat fiatal, de sajnos nem annyira tehetséges, kulcs posztok véreznek, és így a pcsekély számú playmakerünk sem tud megvillanni!
Hogy ez az edzői stáb mit és miért csinál azért megérne egy misét, mert amíg ennyire következetlen lesz a szakmai munka, addig nem lesz a csapatnak formája.
Ellentét lásd
Panthers= következetes szakmai munka
Bills =következetes szakmai munka 2 éve
Steelers= következetes szakmai muna 35 éve

De amúgy egyetértek temetni senkit sem kell. 😊Helmut Zimmer
Helmut, segítenél lefordítani good ol' Pete-et? :/

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a499a/article/holy-hormones-seahawks-carroll-takes-blame-for-firsthalf-gaffe?module=HP11_headline_stack

After the game, Carroll gave an unusual explanation for his actions.

"We learned about what happens when a coach gets hormonal and tries to freakin' jam it down their throat for the touchdown there right at the half," Carroll said, according to The News Tribune. "That was a mistake. It would have been a good call if we made it. But we didn't."

We haven't formally researched this, but we're going out on a limb and guaranteeing this is the first case of an NFL coach blaming hormones for his decision-making process.

Fiatalnak fiatalok, valóban, de offense-ben hiányzik az x-faktor.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem történt semmi . Egy fiatal, tehetséges csapat kikapott egy olyan meccsen amit nyerhettek volna.
Azt,hogy az edzői stáb mit és miért csinál, nem fogjuk megtudni. A liga legfiatalabb csapata. Amint kapnak egy formát,
nem lesz itt baj. Nem kell temetni senkit.undisputedly
De történt, kikaptak a srácok. A csapat fiatal, de sajnos nem annyira tehetséges, kulcs posztok véreznek, és így a pcsekély számú playmakerünk sem tud megvillanni!
Hogy ez az edzői stáb mit és miért csinál azért megérne egy misét, mert amíg ennyire következetlen lesz a szakmai munka, addig nem lesz a csapatnak formája.
Ellentét lásd
Panthers= következetes szakmai munka
Bills =következetes szakmai munka 2 éve
Steelers= következetes szakmai muna 35 éve

De amúgy egyetértek temetni senkit sem kell. 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem történt semmi . Egy fiatal, tehetséges csapat kikapott egy olyan meccsen amit nyerhettek volna.
Azt,hogy az edzői stáb mit és miért csinál, nem fogjuk megtudni. A liga legfiatalabb csapata. Amint kapnak egy formát,
nem lesz itt baj. Nem kell temetni senkit.

félidei showra várva ...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Dehogynem, T Jax nyakig benne van. Az 1. Félidő ismét értékelhetelen volt támadójáték szempontjából. Jaxon nem egy kreatív problémamegoldó elme, de az igazi fatal error az Bevell, és az ő playhívása.
Jeremy jobb szakember volt, de, ha Bevell is megy, akkor végképp hiteltelenné válik a program.

PC hibái rettenetesek, szinte felsorolhatatlanok, de mégis elkezdődött egy komoly reform, és a nehezén túl is vagyunk. A sok balfaszkodás között még nem sok dolog látszik, de az már egészen biztos, hogy a 4-5 évvel ezelőtti lityilötyi seahox romjaiból, egy kiemelkedően fizikális csapat épül. Giants játékosok mondták, hogy fáj a hox ellen játszani. D oldalon különösen igaz ez. A D ből hiányzik egy jó corner, és még egy használható Passrusher. Egyre kevesebb az elváltás, folyamatos a nyomás. Gus kiszámíthatatlan játékhívása egyre működőképesebb.
Earl Thomas pedig messze messze a legjobb játékosunk az utóbbi években.
Clemons kellemes meglepetés!

Az O botrány. Tavaly óta döbbenetes a visszalépés minden téren. Az előbb említett fizikális játék a fal vakoldalán él, az erős oldalon, viszont nem értelmezhető.
A fal és a passzjáték összefüggései rejtelmesek, és azegész tragikus kontextus ad a playhívás. Valahogy úgy hogy nem elég, hogy TJ nem igazán tudja mi történik a pályán, és nem elég hogy James Carpenter nem érti mi a dolga, mintha tül sok koncepció sem lenne azzal kapcsolatban, hogy hogyan próbáljunk a nem túl nagy számú erősségünkre építeni.
Érdekelne, hogy Bevell miként készül a meccsekre!?
Hogy szar a fal, és ezért szörnyű t Jax, vagy T Jax tragikus, és ezért rossz a fal mindenki döntse el maga. Szerintem ott kezdődik, hogy T Jax fejben lassú, nem tud korszerű sokelkapós playeket hívni, mert 4 receivert már nem igazán kezel. Érdemes megnézni, de sokszor első szándékból olyan helyen keres elkapót, ahol nincs! Miva???! Na és a futójáték? Nem Lynchen múlik. Ő nem egy kisegér, nem fog beugrani 1 láb széles lyukakba, nem ő a leggyorsabb, de robban, 3-4 lépés után, és seggrefejeli a legelszántabb LB- t is futás közben. Szóval nincs passprot, nincs húzás, mit is csinál Cable?
A helyzet az, hogy a fal is gyenge, es T Jaxet semkönnyű megvédeni.

Szerintem 1/ korán meglesz a várva várt reunion Barkleyvel.
Draftig pro és kontra sok érdekeset olvasunk majd, nem is mennék elébe. Én csak azt érzem, hogy hiába nem prototipus, hiába mozog darabosan, dob lábujjhegyről, plafonporoló mozdulattal, van benne spiritusz. Pont azt tudja ami nekünk kell! Na üdv, jó szurkolást jövő hétre...

H