Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Dehogynem, T Jax nyakig benne van. Az 1. Félidő ismét értékelhetelen volt támadójáték szempontjából. Jaxon nem egy kreatív problémamegoldó elme, de az igazi fatal error az Bevell, és az ő playhívása.
Jeremy jobb szakember volt, de, ha Bevell is megy, akkor végképp hiteltelenné válik a program.

PC hibái rettenetesek, szinte felsorolhatatlanok, de mégis elkezdődött egy komoly reform, és a nehezén túl is vagyunk. A sok balfaszkodás között még nem sok dolog látszik, de az már egészen biztos, hogy a 4-5 évvel ezelőtti lityilötyi seahox romjaiból, egy kiemelkedően fizikális csapat épül. Giants játékosok mondták, hogy fáj a hox ellen játszani. D oldalon különösen igaz ez. A D ből hiányzik egy jó corner, és még egy használható Passrusher. Egyre kevesebb az elváltás, folyamatos a nyomás. Gus kiszámíthatatlan játékhívása egyre működőképesebb.
Earl Thomas pedig messze messze a legjobb játékosunk az utóbbi években.
Clemons kellemes meglepetés!

Az O botrány. Tavaly óta döbbenetes a visszalépés minden téren. Az előbb említett fizikális játék a fal vakoldalán él, az erős oldalon, viszont nem értelmezhető.
A fal és a passzjáték összefüggései rejtelmesek, és azegész tragikus kontextus ad a playhívás. Valahogy úgy hogy nem elég, hogy TJ nem igazán tudja mi történik a pályán, és nem elég hogy James Carpenter nem érti mi a dolga, mintha tül sok koncepció sem lenne azzal kapcsolatban, hogy hogyan próbáljunk a nem túl nagy számú erősségünkre építeni.
Érdekelne, hogy Bevell miként készül a meccsekre!?
Hogy szar a fal, és ezért szörnyű t Jax, vagy T Jax tragikus, és ezért rossz a fal mindenki döntse el maga. Szerintem ott kezdődik, hogy T Jax fejben lassú, nem tud korszerű sokelkapós playeket hívni, mert 4 receivert már nem igazán kezel. Érdemes megnézni, de sokszor első szándékból olyan helyen keres elkapót, ahol nincs! Miva???! Na és a futójáték? Nem Lynchen múlik. Ő nem egy kisegér, nem fog beugrani 1 láb széles lyukakba, nem ő a leggyorsabb, de robban, 3-4 lépés után, és seggrefejeli a legelszántabb LB- t is futás közben. Szóval nincs passprot, nincs húzás, mit is csinál Cable?
A helyzet az, hogy a fal is gyenge, es T Jaxet semkönnyű megvédeni.

Szerintem 1/ korán meglesz a várva várt reunion Barkleyvel.
Draftig pro és kontra sok érdekeset olvasunk majd, nem is mennék elébe. Én csak azt érzem, hogy hiába nem prototipus, hiába mozog darabosan, dob lábujjhegyről, plafonporoló mozdulattal, van benne spiritusz. Pont azt tudja ami nekünk kell! Na üdv, jó szurkolást jövő hétre...

H
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a meccs nem T-Jax-en ment el. Ő hozta, amit tud, ami annyi, amennyi. A rengeteg elejtett labda megbosszulta magát. Rice, Miller, Baldwin, Morrah, stb. fogható labdákat ejtettek el, fontos szituációkban. Cornerben nem éreztem akkora gondot, a hosszú benyelt TD-nél elbambultak, Thomas meg nem ért oda időben. Sherman fiatal, de látok benne fantáziát. Jól játszott, de voltak tipikus rookie hibái.
Az sokkal jobban zavar, hogy futásban Lynch-nek nincs alternatívája. Forsett súlytalan. Ha pedig a futásainkat megfogják, a hosszú passzok meg alapból hiányzanak, akkor maradna a rövid TE játék, de az meg ritka nálunk, mint a fehér holló. Nincs más választás, időt kell adni a csapatnak, sok a fiatal, hátha egyszer beindul a dolog.garrett27
A futó játék alapjait kellene lerakni. Hiába hoz a csapat egy jobb Qb prospectet, kb minden 10.évben válik be úgy első éves mint idén a Panthersnek Newton.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ez a meccs nem T-Jax-en ment el. Ő hozta, amit tud, ami annyi, amennyi. A rengeteg elejtett labda megbosszulta magát. Rice, Miller, Baldwin, Morrah, stb. fogható labdákat ejtettek el, fontos szituációkban. Cornerben nem éreztem akkora gondot, a hosszú benyelt TD-nél elbambultak, Thomas meg nem ért oda időben. Sherman fiatal, de látok benne fantáziát. Jól játszott, de voltak tipikus rookie hibái.
Az sokkal jobban zavar, hogy futásban Lynch-nek nincs alternatívája. Forsett súlytalan. Ha pedig a futásainkat megfogják, a hosszú passzok meg alapból hiányzanak, akkor maradna a rövid TE játék, de az meg ritka nálunk, mint a fehér holló. Nincs más választás, időt kell adni a csapatnak, sok a fiatal, hátha egyszer beindul a dolog.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
mert a statisztika nem minden 😊
még nem láttam de tervezem hogy megnézem a meccsetFucu
nem rajta ment el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mert a statisztika nem minden 😊
még nem láttam de tervezem hogy megnézem a meccset



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak egy gyors meglátás statisztikák alapján, mert bevallom bár szégyellem hogy Q3 10:00 körül kikapcsoltam mert nem bírtam tovább, de 323 passzolt yarddal miért is bántjuk szerencsétlen Tarvarist?

U.I. A zebrák botrányosak voltak.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Carroll-t most én sem rúgnám ki. Ez az év már úgy is kuka, mert a 49ers nagyon erős, wild cardra meg esélyünk sincs.Sebii
Igen. A Frisco még akkor sem befogható,ha hirtelen összeesnek.
PC meg sok mindent elcseszett. Kezdve a CW üzlettel, a futókig elég sok minden van a számláján.
Viszont hagyni kellene, lássuk meg mit is akar. A D# annyira nem rossz, CB kérdés rendezve lesz.
Amiért annyira látványos a szenvedés, az az O#. T-Jax idehozatala elméletileg külső szemmel nem volt rossz ötlet.
Ismeri a rendszert, és a lockout miatt így nem kellett beletanulnia. Viszont azt láthatták volna rajta eddig is,hogy alkalmatlan egy csapat vezetésére. A playcalling meg néha még a Patriotsnál is szar.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Carroll-t most én sem rúgnám ki. Ez az év már úgy is kuka, mert a 49ers nagyon erős, wild cardra meg esélyünk sincs.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Megint egy gyönyörű mérkőzés! Nehéz bármit mondani. Két meccs alatt sikerült 1 db futott TD-t összehozni! Mindezt a Browns és a Bengals ellen! Most aztán mehetünk Dallasba agyonveretni magunkat! PC-nak már nem kell ülésfűtés, meleg a pad rendesen!garrett27

A legnagyobb hülyeség lenne akár most, akár év végén kirúgni... Mostmár csinálja végig. A munkájának igenis van eredménye, mégha ez nem is túl látványos. Elindultunk egy irányba. Most erről letérni szerintem nem szabad.

Üdv
H
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Megint egy gyönyörű mérkőzés! Nehéz bármit mondani. Két meccs alatt sikerült 1 db futott TD-t összehozni! Mindezt a Browns és a Bengals ellen! Most aztán mehetünk Dallasba agyonveretni magunkat! PC-nak már nem kell ülésfűtés, meleg a pad rendesen!garrett27
Én mondtam hogy nem könnyű meccs egyik sem, a Browns-al mi is vért izzadtunk ma.petey
Azt hiszem a Browns top 10-s védelem, a Bengals meg konkrétan (jelenleg) 2. a ligában. (védelem téren).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Megint egy gyönyörű mérkőzés! Nehéz bármit mondani. Két meccs alatt sikerült 1 db futott TD-t összehozni! Mindezt a Browns és a Bengals ellen! Most aztán mehetünk Dallasba agyonveretni magunkat! PC-nak már nem kell ülésfűtés, meleg a pad rendesen!garrett27
Én mondtam hogy nem könnyű meccs egyik sem, a Browns-al mi is vért izzadtunk ma.

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Megint egy gyönyörű mérkőzés! Nehéz bármit mondani. Két meccs alatt sikerült 1 db futott TD-t összehozni! Mindezt a Browns és a Bengals ellen! Most aztán mehetünk Dallasba agyonveretni magunkat! PC-nak már nem kell ülésfűtés, meleg a pad rendesen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
csárlival nincs sok esély. a D#nek megint nagyot kell játszaniabraxa88
Kb Dalton kezébe adják a gyeplőt, vezesse a csapatot. Ha meg tudja csinálni, oké, övék a győzelem, ha nem, akkor egy esetleges jobb O# teljesítménnyel szoros lehet.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csárlival nincs sok esély. a D#nek megint nagyot kell játszania
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tarvaris had a good day, but is still questionable/game-day decision. RB Marshawn Lynch, TE Zach Miller and C Max Unger are all expected to play. Roy Lewis will be activated off PUP and play, which is a pretty important addition.

Csárli vitte a snapek többségét az edzésen...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Az első táblázat allaround D# erősséget mutat, és eszerint a Hawks védelemnél (12.) csak a 49ers D# jobb a csoportból(4.), ami kcisit meglepő,hogy rögtön a negyedik helyen állnak.undisputedly
hát az pont nem meglepő 😊

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rengeteg cikk jött ki a mostani vereség után a D# és O# erejéről, hogy melyiknek mekkora szerepe van a meccseken.
Az egyik érdekesebb cikkből :
" Our defense is predicated on challenging the quarterback to beat us, and that works against the various bad quarterbacks and limited passing games we've faced, but many quarterbacks faced with such a challenge will take it, and gobble it up."
Tehát a mi D#-n arra van programozva,hogy a csoportelenfelek ellen legyen jó,hiszen a divízióban minden csapat rá van szorulva arra,hogy működő futást hozzanak össze, mivel nem rendelkeznek megfelelő Qb-val, éppen ezért egy jobb irányító
messze szétkapja ezt a D#-t.

Itt egy link( http://footballoutsiders.com/stats/teamdef ), a legalsó táblázatban láthatjátok,hogy az egyes csapatok mennyire sikeresek a #Wr1-#Wr2-#OtherWr-#TE-#RB elkapások terén történő levédekezésében. A Hawks 19. az első számú elkapókat illetően...(elég nagy kritika a CB keretre nézve)
Az első táblázat allaround D# erősséget mutat, és eszerint a Hawks védelemnél (12.) csak a 49ers D# jobb a csoportból(4.), ami kcisit meglepő,hogy rögtön a negyedik helyen állnak.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan jó a keret, hogy megengedhetjük magunknak, hogy kidobjunk tapasztalt, stabil cseréket...Sebii
Az az abszurd,hogy őt kidobtuk, miközben ha jól emlékszem 7 CB és 4 safety van a rosteren...undisputedly
Megnéztem. Hivatalosan, a sérültekkel együtt 9 CB van, viszont csak 1 SS és 1 FS. Feleennyi CB is elég lenne, ha lenne benne legalább 2 elit harcos. A jelenlegi állomány finoman szólva sem az igazi. A cut-ot továbbra sem értem, de a lényeg, hogy vasárnap le kell lövöldöznünk a tigriseket, mert ha nem, akkor onnan már tényleg csak a draftra lehetne koncentrálni.
Közben ezerrel dolgozik a QB megfigyelő brigád. Az eredményeket látva a scout team is 3-4. QB-ban gondolkodik, mert jelen állás szerint a Colts és a Dolphins is franchise QB-t akar.garrett27
Igazad lehet a számokat tekintve. Szerintem sem kellene ennyi DB ha lenne köztük akár csak 1 elit CB.
Szerintem a Cincy elég jó csapat, nálam most, a Barnák elleni vereséggel szállt el az esély a PO-ra.
A Qb kérdést nagyon remélem,hogy a drafton oldjuk meg, és az FO nem mászik bele megint egy ilyen Csárli projektbe.
A ligából szerintem két backup irányító lenne előrelépés.Flynn a packersből, és McGee a dallasból ( ezzel lehet mellélövök,de mintha tavaly láttam volna egy meccsét és ott jól játszott, viszont akkor Romo sérülésénél miért Kitna állt be?)

Pár hozzászólással ezelőtt linkeltem egy videósorozatot a Qb prospectekről. Nekem a nyilvánvaló választásokon kívül
Cousins és Moore játéka is tetszett, igaz egy pár perces videóból hiba lenne bármit leszűrni.
Reméljük,hogy a stáb nem lő mellé. Egy kiemelkedő Qb , elit CB és egy futó kellene a drafton.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Olyan jó a keret, hogy megengedhetjük magunknak, hogy kidobjunk tapasztalt, stabil cseréket...Sebii
Az az abszurd,hogy őt kidobtuk, miközben ha jól emlékszem 7 CB és 4 safety van a rosteren...undisputedly
Megnéztem. Hivatalosan, a sérültekkel együtt 9 CB van, viszont csak 1 SS és 1 FS. Feleennyi CB is elég lenne, ha lenne benne legalább 2 elit harcos. A jelenlegi állomány finoman szólva sem az igazi. A cut-ot továbbra sem értem, de a lényeg, hogy vasárnap le kell lövöldöznünk a tigriseket, mert ha nem, akkor onnan már tényleg csak a draftra lehetne koncentrálni.
Közben ezerrel dolgozik a QB megfigyelő brigád. Az eredményeket látva a scout team is 3-4. QB-ban gondolkodik, mert jelen állás szerint a Colts és a Dolphins is franchise QB-t akar.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan jó a keret, hogy megengedhetjük magunknak, hogy kidobjunk tapasztalt, stabil cseréket...Sebii
Az az abszurd,hogy őt kidobtuk, miközben ha jól emlékszem 7 CB és 4 safety van a rosteren...
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Olyan jó a keret, hogy megengedhetjük magunknak, hogy kidobjunk tapasztalt, stabil cseréket...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Polumbus cut.

Érett?Höri
Szvsz ez váratlan cut.


Qb kérdés: Itt egy jó cikk, plusz videóminden szóbajöhető prospecthez.
http://www.fieldgulls.com/2011/10/25/2513603/scouting-seahawks-potential-qbotfsundisputedly
Mit csinált a jóember? Vagy csak ilyen jól állunk?garrett27
Jerriel Kingben ennyire bízik a stáb.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Polumbus cut.

Érett?Höri
Szvsz ez váratlan cut.


Qb kérdés: Itt egy jó cikk, plusz videóminden szóbajöhető prospecthez.
http://www.fieldgulls.com/2011/10/25/2513603/scouting-seahawks-potential-qbotfsundisputedly
Mit csinált a jóember? Vagy csak ilyen jól állunk?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Polumbus cut.

Érett?Höri
Szvsz ez váratlan cut.


Qb kérdés: Itt egy jó cikk, plusz videóminden szóbajöhető prospecthez.
http://www.fieldgulls.com/2011/10/25/2513603/scouting-seahawks-potential-qbotfs
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Polumbus cut.

Érett?