Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
A 49ers által kirakott DB D.J.Reed itt talált új otthonra, miután claimeltétek waiveren.
iktriad
lol, nem bír a hawks leszokni erről... 😀 pár hét után meg úgyis cutolják

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 49ers által kirakott DB D.J.Reed itt talált új otthonra, miután claimeltétek waiveren.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Hogy a Jamal Adamset hozzuk Seattlebe mozgalom is megkapja a napi betevőjét. Lap alján a Field Gulls podcast :Jamal Adams: Pairing with Bobby Wagner is a 'cheat code'

amúgy meg a szokásos:
 www.fieldgulls.com/2020/8/4/21354036/best-way-seattle-seahawks-fix-their-pass-rush-russell-wilson-jadeveon-clowney-taylor-robinson-third
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

Matthew99
Tudod kit ijesztegess...
Meglàttam a 33-ast ès egyből levert a víz.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Sőt, már a liga sem bünteti. Ellentétben Brownnal. Játékra nyilván Brown top 5, de igazából Gordon is jó volt mindenkivel. Csak beteg. Mondjuk én örülnék, ha játszana, pont azért is, amit Ikt mond
Wyatt
Nagyon ideje lenne már, hogy egy igazán félelmetes track reckorddal rendelkező mentális problémákkal gazdagon rendelkező sorozatgyilkos is bekerüljön a keretbe... vagy mondjuk valamelyik kartel kivégző embere, lehetőleg olyan, akiről tudjuk, hogy bárkit szó nélkül elintéz, ha rosszul néznek rá...és bárki családját is. Én running back pozícióba tenném, aztán aki szereli az magára vessen.

Köszönöm a figyelmet, nyilván irónia.
Helmut Zimmer
Azt mondod, hogy a vezetőség kicsit rosszul értelmezi a "gyilkos ösztönt"?😁
Hanni
Ez jó. 😊
Nem mondok én már semmit, elvesztettem a fókuszt. Azt gondoltam 2 éve, hogy elment néhány produktív, de nagypofájú bajkeverő. Kevésbé leszünk sikeresek, de sebaj, mert a jövő csapata egy egészséges lelkületű fiatal gárda lesz.
Ebből annyi jött be, hogy kevésbé vagyunk sikeresek, bár már 2 éve sem nyertük a csoportot... szóval mindenben tévedtem.
Persze milyen király, hogy azon gondolkozunk, hogy a szimplán drogos multi-bukott Gordon jobb-e a morálisan 100-szor megbukott emberileg teljesen leszerepelt Brownnál... amúgy egy olyan poszton, ahol pont van erős kezdő. Kit teszel 2-be Lockettet, vagy Metcalfot? Mindezt úgy, hogy -most jön a kontextus- KisSchotti hívja a playeket, tehát futunk.
Se jövőre se jövő után nincs 1. körös pickünk. Az O falban a megváló a 34 éves Brown. DLinie ... az nem tudom, hogy lesz.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sőt, már a liga sem bünteti. Ellentétben Brownnal. Játékra nyilván Brown top 5, de igazából Gordon is jó volt mindenkivel. Csak beteg. Mondjuk én örülnék, ha játszana, pont azért is, amit Ikt mond
Wyatt
Nagyon ideje lenne már, hogy egy igazán félelmetes track reckorddal rendelkező mentális problémákkal gazdagon rendelkező sorozatgyilkos is bekerüljön a keretbe... vagy mondjuk valamelyik kartel kivégző embere, lehetőleg olyan, akiről tudjuk, hogy bárkit szó nélkül elintéz, ha rosszul néznek rá...és bárki családját is. Én running back pozícióba tenném, aztán aki szereli az magára vessen.

Köszönöm a figyelmet, nyilván irónia.
Helmut Zimmer
Azt mondod, hogy a vezetőség kicsit rosszul értelmezi a "gyilkos ösztönt"?😁
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Sőt, már a liga sem bünteti. Ellentétben Brownnal. Játékra nyilván Brown top 5, de igazából Gordon is jó volt mindenkivel. Csak beteg. Mondjuk én örülnék, ha játszana, pont azért is, amit Ikt mond
Wyatt
Nagyon ideje lenne már, hogy egy igazán félelmetes track reckorddal rendelkező mentális problémákkal gazdagon rendelkező sorozatgyilkos is bekerüljön a keretbe... vagy mondjuk valamelyik kartel kivégző embere, lehetőleg olyan, akiről tudjuk, hogy bárkit szó nélkül elintéz, ha rosszul néznek rá...és bárki családját is. Én running back pozícióba tenném, aztán aki szereli az magára vessen.

Köszönöm a figyelmet, nyilván irónia.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, már a liga sem bünteti. Ellentétben Brownnal. Játékra nyilván Brown top 5, de igazából Gordon is jó volt mindenkivel. Csak beteg. Mondjuk én örülnék, ha játszana, pont azért is, amit Ikt mond

több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 200
Washington államban (és már lassan a ligában) sem jár töklevágás a dzsangáért, szóval +1 Gordonra.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carollék még nem tudják eldönteni, hogy a drogos vagy a dilis tenne-e jót az öltözőnek. Mivel Gordonnak az élete múlhat azon, hogy van valami a szereken kívül, amire fókuszálhat, én inkább őt preferálnám a kettőjük közül.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Pedzegetik hogy jön hozzánk 😊
Ki mit szolna ?


 www.instagram.com/p/CDUUpxAj31Y/?igshid=1j7h0zkobusro
Rózsa Sándor (betyár)
Browni volt Brady célpontja, Gisele volt Tóni célpontja☣

Gisele biztos megvolt neki ➡️ Tommy leaves Boston

Browni lehet Wilson következő célpontja, Ciara lehet Tóni következő célpontja🔜 Russ leaves Seattle

Véletlenek nincsenek!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pedzegetik hogy jön hozzánk 😊
Ki mit szolna ?


 www.instagram.com/p/CDUUpxAj31Y/?igshid=1j7h0zkobusro
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Ez a realitás 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Te ezt direkt csinálod?
BigBaltazar
Nem halál komolyan gondolom.
Tavaly is csak egy hajszálon mulott a csoport elsőség és a konferencia döntő szerintem Jamal lehet az a kis plusz ami ahhoz kell hogy konferencia döntőt játszunk.
Utobbi években folyamat megvan a 9-11 győzelem.Persze tudom ehhez Wilson zsenije elengedhetetlen.De mivel ő csapatunk szerves része így tényleg komolyan gondolom azt hogy lehet esélyük és ott vagyunk a liga 8 legjobb csapata között.
Rózsa Sándor (betyár)
Szia, és nálad hogy néz ki most a DLine? | Úristen, hova kerültem? |
BigBaltazar
Úristen hova kerültem ?
Sorry de ezt a kérdést nem értem.
Először légyszi erre adj választ.
Mert ha ezt arra érted hogy basszus kivel is beszélgetek akkor ne fussuk a felesleges köröket😊
Rózsa Sándor (betyár)
Felejtsd el, az én hibám.
BigBaltazar
Köszi 😊
Én is igy gondoltam.
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Ez a realitás 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Te ezt direkt csinálod?
BigBaltazar
Nem halál komolyan gondolom.
Tavaly is csak egy hajszálon mulott a csoport elsőség és a konferencia döntő szerintem Jamal lehet az a kis plusz ami ahhoz kell hogy konferencia döntőt játszunk.
Utobbi években folyamat megvan a 9-11 győzelem.Persze tudom ehhez Wilson zsenije elengedhetetlen.De mivel ő csapatunk szerves része így tényleg komolyan gondolom azt hogy lehet esélyük és ott vagyunk a liga 8 legjobb csapata között.
Rózsa Sándor (betyár)
Szia, és nálad hogy néz ki most a DLine? | Úristen, hova kerültem? |
BigBaltazar
Úristen hova kerültem ?
Sorry de ezt a kérdést nem értem.
Először légyszi erre adj választ.
Mert ha ezt arra érted hogy basszus kivel is beszélgetek akkor ne fussuk a felesleges köröket😊
Rózsa Sándor (betyár)
Felejtsd el, az én hibám.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Ez a realitás 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Te ezt direkt csinálod?
BigBaltazar
Nem halál komolyan gondolom.
Tavaly is csak egy hajszálon mulott a csoport elsőség és a konferencia döntő szerintem Jamal lehet az a kis plusz ami ahhoz kell hogy konferencia döntőt játszunk.
Utobbi években folyamat megvan a 9-11 győzelem.Persze tudom ehhez Wilson zsenije elengedhetetlen.De mivel ő csapatunk szerves része így tényleg komolyan gondolom azt hogy lehet esélyük és ott vagyunk a liga 8 legjobb csapata között.
Rózsa Sándor (betyár)
Szia, és nálad hogy néz ki most a DLine? | Úristen, hova kerültem? |
BigBaltazar
Úristen hova kerültem ?
Sorry de ezt a kérdést nem értem.
Először légyszi erre adj választ.
Mert ha ezt arra érted hogy basszus kivel is beszélgetek akkor ne fussuk a felesleges köröket😊
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Ez a realitás 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Te ezt direkt csinálod?
BigBaltazar
Nem halál komolyan gondolom.
Tavaly is csak egy hajszálon mulott a csoport elsőség és a konferencia döntő szerintem Jamal lehet az a kis plusz ami ahhoz kell hogy konferencia döntőt játszunk.
Utobbi években folyamat megvan a 9-11 győzelem.Persze tudom ehhez Wilson zsenije elengedhetetlen.De mivel ő csapatunk szerves része így tényleg komolyan gondolom azt hogy lehet esélyük és ott vagyunk a liga 8 legjobb csapata között.
Rózsa Sándor (betyár)
Szia, és nálad hogy néz ki most a DLine? | Úristen, hova kerültem? |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Sports Illustrated’s Corbin Smith reported that the Seahawks have an interest in Damon Harrison as well as former Eagles defensive tackle Timmy Jernigan.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Útelágózdás... útelága... útelágazódáshoz érkeztünk, és nehéz a választás.

Ez a Jamal Adams trade vagy kibaszott jól fog elsülni, vagy megyünk a lecsóba. Középutat nem látok. Szerintem előbbi.

Az ordas safety need még a holdról is jól látható volt, végre (egy korszakos játékossal) sikerült betömni. Nekem ez volt az az építőkocka, aminek a hiánya miatt szerintem már évek óta recsegett ropogott a rendszer. Ez így win.

Ki a tökömet érdekli a pozíciós érték? Egy ligatop30 játékos ékezett. Miért is? Adtunk 2 bust elsőkörös picket érte? Ifedit+Pennyt pl. Húha.

Hol kell aláírni?

Idén odabaszunk. Már ha lesz szezon. Sobri szerint lesz.
akdestroyer
...ugrunk előre pár hónapot....

és akkor megint megnézzük ezt a posztot 😀

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Bruce Irvin max a bowl.hu-s draftközvetítések Hall of Fame-jébe fér be 😀
empty taxi
És még így is előbb jön elő a neve, mint Diggsé, de Wright felé is masszív túl dicséret azért. Mindegy, legalább a beköszönés megvolt, és hátha itt tovább bírja, mint a Jetsnél 😊

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Mondjuk Bruce Irvin max a bowl.hu-s draftközvetítések Hall of Fame-jébe fér be 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
feki Seattle Seahawks 79
“Imádkoztam ezért. Keményen imádkoztam és arra kértem istent, hogy olyan helyre küldjön, ahová kerülnöm kell: legyen az New Yorkban vagy valahol máshol, ahová elcserélnek. Maradni tervezek és izgatott vagyok, hogy Seahawk lehetek. Szürreális, hogy ilyen remek szervezet része lehetek és Hall of Famer edzőkkel készülhetek és olyan Hall of Famerekkel játszhatok, mint Russell Wilson, Bobby Wagner, KJ Wright, Bruce Irvin vagy Quandre Diggs, és itt még nincs is vége a listának. Egyszerűen izgatott vagyok, hogy itt lehetek.”
(Jamal Adams)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Ez a realitás 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Te ezt direkt csinálod?
BigBaltazar
Nem halál komolyan gondolom.
Tavaly is csak egy hajszálon mulott a csoport elsőség és a konferencia döntő szerintem Jamal lehet az a kis plusz ami ahhoz kell hogy konferencia döntőt játszunk.
Utobbi években folyamat megvan a 9-11 győzelem.Persze tudom ehhez Wilson zsenije elengedhetetlen.De mivel ő csapatunk szerves része így tényleg komolyan gondolom azt hogy lehet esélyük és ott vagyunk a liga 8 legjobb csapata között.
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Ez a realitás 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Te ezt direkt csinálod?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Útelágózdás... útelága... útelágazódáshoz érkeztünk, és nehéz a választás.

Ez a Jamal Adams trade vagy kibaszott jól fog elsülni, vagy megyünk a lecsóba. Középutat nem látok. Szerintem előbbi.

Az ordas safety need még a holdról is jól látható volt, végre (egy korszakos játékossal) sikerült betömni. Nekem ez volt az az építőkocka, aminek a hiánya miatt szerintem már évek óta recsegett ropogott a rendszer. Ez így win.

Ki a tökömet érdekli a pozíciós érték? Egy ligatop30 játékos ékezett. Miért is? Adtunk 2 bust elsőkörös picket érte? Ifedit+Pennyt pl. Húha.

Hol kell aláírni?

Idén odabaszunk. Már ha lesz szezon. Sobri szerint lesz.