Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
Helmut Zimmer
Pedig jobban tenned, ha atbattyognal a VMAC-be es terdepelve kernel elnezest a 100 millio dollaros szerzodes alatt jatszo Russell Wilsontol, amiert feherkent kiveteles helyzetben vagy hozza kepest.

Most. Indulhatsz 😀
undisputedly
mostanában akkor már elég néger Wilson?
petey
Te ezt nem értheted. 😊
De nem baj, mert Sherman majd megmondja... igaz nagyanyám is lefutja, de a postmodern kommunikációban überfasza. ... mondjuk abban a nagyi is ász 😀
Helmut Zimmer
Percy Harvin véleményére lennék kíváncsi inkább 😊
petey
Erről a Percy Harvinról beszélünk, ugye?
 www.si.com/nfl/2018/06/28/percy-harvin-anxiety-disorder-mental-health-vikings-florida
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
Helmut Zimmer
Pedig jobban tenned, ha atbattyognal a VMAC-be es terdepelve kernel elnezest a 100 millio dollaros szerzodes alatt jatszo Russell Wilsontol, amiert feherkent kiveteles helyzetben vagy hozza kepest.

Most. Indulhatsz 😀
undisputedly
mostanában akkor már elég néger Wilson?
petey
Te ezt nem értheted. 😊
De nem baj, mert Sherman majd megmondja... igaz nagyanyám is lefutja, de a postmodern kommunikációban überfasza. ... mondjuk abban a nagyi is ász 😀
Helmut Zimmer
Percy Harvin véleményére lennék kíváncsi inkább 😊

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Justin Britt (másodszor) & Damontre Moore volt itt workouton. Lehetséges, hogy hamarosan leigazoljátok őket. Alig várom, hogy Luke Joeckel is hamarosan előkerüljön. 😊

iktriad
Térde vajon jobb lehet e mint tavasszal?
Helmut Zimmer
Ahogy egykori kosárlabdaedzőm mondta, mikor közöltem vele h fáj a térdem: "Ott a másik!"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Justin Britt (másodszor) & Damontre Moore volt itt workouton. Lehetséges, hogy hamarosan leigazoljátok őket. Alig várom, hogy Luke Joeckel is hamarosan előkerüljön. 😊

iktriad
Térde vajon jobb lehet e mint tavasszal?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Justin Britt (másodszor) & Damontre Moore volt itt workouton. Lehetséges, hogy hamarosan leigazoljátok őket. Alig várom, hogy Luke Joeckel is hamarosan előkerüljön. 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
Helmut Zimmer
Pedig jobban tenned, ha atbattyognal a VMAC-be es terdepelve kernel elnezest a 100 millio dollaros szerzodes alatt jatszo Russell Wilsontol, amiert feherkent kiveteles helyzetben vagy hozza kepest.

Most. Indulhatsz 😀
undisputedly
mostanában akkor már elég néger Wilson?
petey
Te ezt nem értheted. 😊
De nem baj, mert Sherman majd megmondja... igaz nagyanyám is lefutja, de a postmodern kommunikációban überfasza. ... mondjuk abban a nagyi is ász 😀
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
Helmut Zimmer
Pedig jobban tenned, ha atbattyognal a VMAC-be es terdepelve kernel elnezest a 100 millio dollaros szerzodes alatt jatszo Russell Wilsontol, amiert feherkent kiveteles helyzetben vagy hozza kepest.

Most. Indulhatsz 😀
undisputedly
mostanában akkor már elég néger Wilson?

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
Helmut Zimmer
Pedig jobban tenned, ha atbattyognal a VMAC-be es terdepelve kernel elnezest a 100 millio dollaros szerzodes alatt jatszo Russell Wilsontol, amiert feherkent kiveteles helyzetben vagy hozza kepest.

Most. Indulhatsz 😀
undisputedly
Én már több ilyen körön túl vagyok. Nekem van papírom arról, hogy nem érthetem.
Utoljára akkor húztam ki a gyufát, amikor megkérdeztem, hogy: fog e valaki, bárki foglalkozni az Afrikában élő feketéket sújtó modern rabszolgasággal, ha "afrikai afroamerikaiaknak" hívjuk őket.....

Szerinted???
Helmut Zimmer
Egyik erzekenyito treningen kollegam a narrativaval ellentetes velemenyt fogalmazott meg, az eloado szerint ez mikroagresszio volt ami a fehe felsobbrenduseg jele, plusz o ferfi volt, az eloado meg no, igy a dominans ferfi attitud is megnyilvanult 😀

Mondjuk nekunk ezek csak ilyen "trendi" dolgok, rank szerencsere negativ kovetkezmeny nem haramlik abbol, ha ellentmondasz az ilyen treningeken 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
Helmut Zimmer
Pedig jobban tenned, ha atbattyognal a VMAC-be es terdepelve kernel elnezest a 100 millio dollaros szerzodes alatt jatszo Russell Wilsontol, amiert feherkent kiveteles helyzetben vagy hozza kepest.

Most. Indulhatsz 😀
undisputedly
Én már több ilyen körön túl vagyok. Nekem van papírom arról, hogy nem érthetem.
Utoljára akkor húztam ki a gyufát, amikor megkérdeztem, hogy: fog e valaki, bárki foglalkozni az Afrikában élő feketéket sújtó modern rabszolgasággal, ha "afrikai afroamerikaiaknak" hívjuk őket.....

Szerinted???
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
Helmut Zimmer
Pedig jobban tenned, ha atbattyognal a VMAC-be es terdepelve kernel elnezest a 100 millio dollaros szerzodes alatt jatszo Russell Wilsontol, amiert feherkent kiveteles helyzetben vagy hozza kepest.

Most. Indulhatsz 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ha értdekel Titeket elmesélem a saját érzékenyítésem történetét. Dióhéjban:


😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Mai tanítás:
 twitter.com/johnpboyle/status/1300671679450869761?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1300671679450869761%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
mert ha rakeresel a csapatodra, tobb hirt talalsz a koponyegforgato, 70-hez kozelito woke foedzodrol meg eroszakos elitelt bunozokrol, mint DK routjairol
undisputedly
Off. Nem tetted magasra a mércét 😊
gordon
Ertem a poent, csak nem ertem 😀

DK routjairol akkor is lehet beszelni, ha rosszak, mert akkor fokuszalunk a fejlodesere es az offseason programjara, de akkor is ha a media konszenzussal szemben jok, akkor meg a hibas iteletre.

Amugy szerintem boven bizonyitott iden, elso rookikent bekerult a top100 jatekosba, amirol maguk a jatekosok szavaznak, szoval ok ugy latjak a liga egyik legjobbja volt tavaly. Top100 az kb. 22 kezdo, tehat olyan mintha top5 csapatba betennek a 32-bol 😊 )
undisputedly
Jó azt olvasni a Seahawks topicban, hogy egy második körös játékosunk jól játszik.
Ilyenkor repes a szívem, és visszatér a hitem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
mert ha rakeresel a csapatodra, tobb hirt talalsz a koponyegforgato, 70-hez kozelito woke foedzodrol meg eroszakos elitelt bunozokrol, mint DK routjairol
undisputedly
Off. Nem tetted magasra a mércét 😊
gordon
Ertem a poent, csak nem ertem 😀

DK routjairol akkor is lehet beszelni, ha rosszak, mert akkor fokuszalunk a fejlodesere es az offseason programjara, de akkor is ha a media konszenzussal szemben jok, akkor meg a hibas iteletre.

Amugy szerintem boven bizonyitott iden, elso rookikent bekerult a top100 jatekosba, amirol maguk a jatekosok szavaznak, szoval ok ugy latjak a liga egyik legjobbja volt tavaly. Top100 az kb. 22 kezdo, tehat olyan mintha top5 csapatba betennek a 32-bol 😊 )
undisputedly
Hiába írod ezt nekik 😊
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
mert ha rakeresel a csapatodra, tobb hirt talalsz a koponyegforgato, 70-hez kozelito woke foedzodrol meg eroszakos elitelt bunozokrol, mint DK routjairol
undisputedly
Off. Nem tetted magasra a mércét 😊
gordon
Ertem a poent, csak nem ertem 😀

DK routjairol akkor is lehet beszelni, ha rosszak, mert akkor fokuszalunk a fejlodesere es az offseason programjara, de akkor is ha a media konszenzussal szemben jok, akkor meg a hibas iteletre.

Amugy szerintem boven bizonyitott iden, elso rookikent bekerult a top100 jatekosba, amirol maguk a jatekosok szavaznak, szoval ok ugy latjak a liga egyik legjobbja volt tavaly. Top100 az kb. 22 kezdo, tehat olyan mintha top5 csapatba betennek a 32-bol 😊 )

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
mert ha rakeresel a csapatodra, tobb hirt talalsz a koponyegforgato, 70-hez kozelito woke foedzodrol meg eroszakos elitelt bunozokrol, mint DK routjairol
undisputedly
Off. Nem tetted magasra a mércét 😊
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Én elég nyögvenyelős szezont várok ligaszinten. A kimaradt előszezon és a speciális edzések miatt sokat hibazo jatekosok lesznek, tobb serulessel mint normalis esetben, kevésbe latvanyos meccsen.
A hawks menetrend alapján akar jo szezon is lehetne. Alapesetben bye week-ig akar 4 win is osszejohetne, illetve utana is vannak "kotelezo" meccsek: bills, giants, jets, was..
De az ilyen meccseken szoktunk megegni: 12-4 vs. 7-9 szezont is belelatok ebbe.

Csatlakozom az elottem szolokhoz: legalabb van madden. 😊
funkyparduc
a bills kötelező?
peet_24
Hat nem tudom, az en fejemben a wilson magic vs. bills D ill. Allen vs. Wagnerék meccsen mindket oldalon elöl vagyunk, de persze lehet ez hulyeseg.

De ha a Billst bukjuk is, es a csoporton beluli szokasos korbeveres (3-3) utan a tobbi meccsen ossze lehet hozni 7-8 wint.
Falcons nem lett erosebb
Cam-el felallo Pats otthon hozhato.
Dallas uj edzovel szinten.
Eagles korhazcsapat mar most.
Giants, Jets otthon kotelezo.
Miami sem tart meg ott csapatepitesben
WFT-t hozni kell.

De persze siman lehet bukta ebbol 3-4 is, nem lenne olyan nagy meglepetes.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
Én elég nyögvenyelős szezont várok ligaszinten. A kimaradt előszezon és a speciális edzések miatt sokat hibazo jatekosok lesznek, tobb serulessel mint normalis esetben, kevésbe latvanyos meccsen.
A hawks menetrend alapján akar jo szezon is lehetne. Alapesetben bye week-ig akar 4 win is osszejohetne, illetve utana is vannak "kotelezo" meccsek: bills, giants, jets, was..
De az ilyen meccseken szoktunk megegni: 12-4 vs. 7-9 szezont is belelatok ebbe.

Csatlakozom az elottem szolokhoz: legalabb van madden. 😊
funkyparduc
a bills kötelező?
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Én elég nyögvenyelős szezont várok ligaszinten. A kimaradt előszezon és a speciális edzések miatt sokat hibazo jatekosok lesznek, tobb serulessel mint normalis esetben, kevésbe latvanyos meccsen.
A hawks menetrend alapján akar jo szezon is lehetne. Alapesetben bye week-ig akar 4 win is osszejohetne, illetve utana is vannak "kotelezo" meccsek: bills, giants, jets, was..
De az ilyen meccseken szoktunk megegni: 12-4 vs. 7-9 szezont is belelatok ebbe.

Csatlakozom az elottem szolokhoz: legalabb van madden. 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Napi tanítás:
 twitter.com/brgridiron/status/1300214722277515264?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1300214722277515264%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks

Lábjegyzet ckk, akit érdekell:
 time.com/5042560/libya-slave-trade/
Helmut Zimmer
Kivancsi leszek a nezettsegre majd, de persze lehet majd ezt is a covidra fogni, szoval biztosan mindenki boldog lesz. Majd jovore amikor nem no a sapka, sot, talan csokken is, mert a bevetelek iden elmaradnak, akkor meg majd csodalkoznak a jatekosok, hogy a liga es a csapatok atpolitizalasa fizucsokkenest okoz es megsem olyan kifizetodo a nezok es szurkolok felet -akik atlag fizubol elik a hetkoznapi eletuket, a covid miatt megnovekedett gondokkal es bizonytalansaggal- arrol oktatni, milyen rosszlelkuletu emberek is ok valojaban.

Drew Brees (akit amugy allitolag mindenki tisztel es szeret mert jo ember) allitolag a sisakjara ragasztotta a most lelott fekete foszer nevet, akirol kiderult amugy, hogy nemi eroszaktevo 😀 Mar varom, hogy PC mikor teszi ki a molinojat a VMAC-be.

2020 - Eroszakos szexualis bunozoket propagandal a liga, es ha nem tetszik, veled van a baj.

En iden egyedul a Tampara lettem volna kivancsi, hogy kepesek-e valamit alkotni, "underdog" szerepbol, de ezt is kihagyom. Nekem a liga mindig azert volt elvezetes, mert itt nem kellett munkara, tarsadalmi problemakra es egyebekre gondolni, leultel heti 1-2 meccsre, utana olvastal par cikknek, "aldoztal" az idodbol, hogy az emberi teljesitokepesseg es csapatszellem diadalat szemleld rovidke ideig, de mar ezt sem lehet, mert ha rakeresel a csapatodra, tobb hirt talalsz a koponyegforgato, 70-hez kozelito woke foedzodrol meg eroszakos elitelt bunozokrol, mint DK routjairol vagy Wagner tacklejeirol.

Az eletnek ezen pici am megis hatalmas szelete is elmult apolitikusnak lenne es tolja az arcodba a woke propagandat.

SZERK: Itt egy jo iras a Forbes magazintol
 www.forbes.com/sites/kirkwakefield/2020/08/28/escape-from-2020--a-case-to-separate-sports-and-politics-for-more-fans-and-higher-ratings/#4d6e155976ad

Most csinaltak kozvelemenykutatast. Az NFL a fanok 24%-at veszitheti:

 specials-images.forbesimg.com/imageserve/5f490af436973c50cc9c3c92/960x0.jpg?fit=scale
undisputedly
Tőlem mondhatja mindegyik a hülyeségeit, bohócot csinálhat magából.

Mindegy cimborák mind megvettük a Maddent, és vasárnap nem meccset nézünk, hanem játszunk.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Napi tanítás:
 twitter.com/brgridiron/status/1300214722277515264?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1300214722277515264%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks

Lábjegyzet ckk, akit érdekell:
 time.com/5042560/libya-slave-trade/
Helmut Zimmer
Kivancsi leszek a nezettsegre majd, de persze lehet majd ezt is a covidra fogni, szoval biztosan mindenki boldog lesz. Majd jovore amikor nem no a sapka, sot, talan csokken is, mert a bevetelek iden elmaradnak, akkor meg majd csodalkoznak a jatekosok, hogy a liga es a csapatok atpolitizalasa fizucsokkenest okoz es megsem olyan kifizetodo a nezok es szurkolok felet -akik atlag fizubol elik a hetkoznapi eletuket, a covid miatt megnovekedett gondokkal es bizonytalansaggal- arrol oktatni, milyen rosszlelkuletu emberek is ok valojaban.

Drew Brees (akit amugy allitolag mindenki tisztel es szeret mert jo ember) allitolag a sisakjara ragasztotta a most lelott fekete foszer nevet, akirol kiderult amugy, hogy nemi eroszaktevo 😀 Mar varom, hogy PC mikor teszi ki a molinojat a VMAC-be.

2020 - Eroszakos szexualis bunozoket propagandal a liga, es ha nem tetszik, veled van a baj.

En iden egyedul a Tampara lettem volna kivancsi, hogy kepesek-e valamit alkotni, "underdog" szerepbol, de ezt is kihagyom. Nekem a liga mindig azert volt elvezetes, mert itt nem kellett munkara, tarsadalmi problemakra es egyebekre gondolni, leultel heti 1-2 meccsre, utana olvastal par cikknek, "aldoztal" az idodbol, hogy az emberi teljesitokepesseg es csapatszellem diadalat szemleld rovidke ideig, de mar ezt sem lehet, mert ha rakeresel a csapatodra, tobb hirt talalsz a koponyegforgato, 70-hez kozelito woke foedzodrol meg eroszakos elitelt bunozokrol, mint DK routjairol vagy Wagner tacklejeirol.

Az eletnek ezen pici am megis hatalmas szelete is elmult apolitikusnak lenne es tolja az arcodba a woke propagandat.

SZERK: Itt egy jo iras a Forbes magazintol
 www.forbes.com/sites/kirkwakefield/2020/08/28/escape-from-2020--a-case-to-separate-sports-and-politics-for-more-fans-and-higher-ratings/#4d6e155976ad

Most csinaltak kozvelemenykutatast. Az NFL a fanok 24%-at veszitheti:



Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Napi tanítás:
 twitter.com/brgridiron/status/1300214722277515264?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1300214722277515264%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fseattle-seahawks

Lábjegyzet ckk, akit érdekell:
 time.com/5042560/libya-slave-trade/
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ennyit nekünk is ért volna, ha nem adunk egy valag draft valuet Adamsért. Igazoljuk vissza Clowneyt, mert ez így nagyon gyengus lesz, hacsak nem jön be a Collier 10+ sackes tippem 😊
SONICS-SEAHAWKS
nem értjetjük mi ezt
Helmut Zimmer
Szia nem szeretnél írni egy kis elemzést a csapatról Helm cimbora 😄?
Te hogy látod a dolgokat? Mit vársz a csapattól? És mik a realitások?
0
Persze ha nem azt is megértem.
Előre is köszönöm szépen
Rózsa Sándor (betyár)
jamal adams óta elvesztettem a fonalat. lehet az a trade nagyon jó is, de most nem tartom annak. norton jr miatt izgulok inkább, de valójában már egy kicsit most tele van a tököm az egésszel. nem a drafttal, nem az offal, hanem a puskaporos hanguulattal, a kô alól elôkerült rengeteg társadalomtudóssal, folyamatos karaktergyilkolászással, vagy legalábbis amit én annak látok. De persze én ezt nem érthetem.
Az öngyarmatosítás meg szánalomra méltó.
amúgy továbbra sem hiszem, hogy szerethetô lesz ez a szezon.
más elemzésem nincs, hiszen semmit nem láttam a csapatból.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ennyit nekünk is ért volna, ha nem adunk egy valag draft valuet Adamsért. Igazoljuk vissza Clowneyt, mert ez így nagyon gyengus lesz, hacsak nem jön be a Collier 10+ sackes tippem 😊
SONICS-SEAHAWKS
nem értjetjük mi ezt
Helmut Zimmer
Szia nem szeretnél írni egy kis elemzést a csapatról Helm cimbora 😄?
Te hogy látod a dolgokat? Mit vársz a csapattól? És mik a realitások?
0
Persze ha nem azt is megértem.
Előre is köszönöm szépen
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ennyit nekünk is ért volna, ha nem adunk egy valag draft valuet Adamsért. Igazoljuk vissza Clowneyt, mert ez így nagyon gyengus lesz, hacsak nem jön be a Collier 10+ sackes tippem 😊
SONICS-SEAHAWKS
nem értjetjük mi ezt