Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃
funkyparduc
Ez a realitás 😊
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
FK power rankingben hatodik helyre rangsorolták a szerkesztők a csapatunkat.
Én kiegyeznék ezzel. 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Úgy látszik új taggal bővült a Wilson család.
Win Harrison Wilson megszületett.
🙂
funkyparduc
Azt hittem hogy az Olympia Lightning Boltot nem lehet felülmúlni, de igen.
Innen gratulálok a szülőknek! 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a Seahawksosok nagyon szeretnek late night chat showkban vendégeskedni mostanság. Wilson Kimmeles látogatása után az éjjel Carroll volt Seth Meyersnél.
 www.youtube.com/watch?v=l_8NqVcdALU

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
De van nekünk egy Nortonunk, aki tudjuk mit ér.. Kíváncsi vagyok mire megy majd Adams-el
Oszi
LB-t fog csak jatszani! 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
De van nekünk egy Nortonunk, aki tudjuk mit ér.. Kíváncsi vagyok mire megy majd Adams-el
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tavasszal igazolt Chance Warmack úgy döntött, idén nem kíván játszani az NFL-ben. Wilson hogy örülhet.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1287844097827495937
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 200
Egy érdekes cikk 3 kezdőkategóriás Hawkról, akiknek akár útilapu is lehet...
 12thmanrising.com/2020/07/26/seahawks-starters-lose-jobs
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
(folytatá).... nem lesz még évekig... Brown meg már nem mai csirke
Helmut Zimmer
Majd odaadjuk valakiért a '23-as és '24-es első kört 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
(folytatá).... nem lesz még évekig... Brown meg már nem mai csirke
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
bocs szabirol
szwrintem ez az utolsó utani csepp volt.
amúgy adott a csapat 2 első kört egy Safetyért. Und és én sem rajongunk PC húzásaiért. Ezzel a húzással immáron biztos, hogy PC még hosszú tàvra tervez, de ha lesz is új edző mondjuk 1 év múlva nem lesz alkAlma más stratégia szerint újjáépíteni. engem az zavar, hogy Wilson előtti elit vak tackle.
Ez a vezetes egy QRVA NAGY VICC. Amig PC es JS itt van, tobbe nem nezem a meccseinket.
undisputedly
Basszus rohadtúl nem akartam egy jó darabig kommentelni de ezt nem bírtam megállni innen Karintiából.
Undi most neked mi bajod van de komolyan ???
Basszus hoztunk egy prémium játékost aki 2 évig (de egyet minimum bagoért játszik)
Eddig az volt mondva hogy nem tudunk draftolni.Most legalabb nem kell ezzel vesződni☝️
Ha visszanézed az elmult két évet ez a játékos akkora upgrade lehet ami pont ahoz kell hogy tovább menjünk Dallas meg Gren Bay szintű csapatokon a rájátszásban.
Kérdezem én egy konferencia döntönél mivel kell több egy sima szurkolonak ????(jo persze tudom Super Bowl de az mindig lutri)
Szóval tenyleg nem értem a kinyilatkoztatásod🤔
Főleg úgy hogy hiányoznál innen plusz neked se lenne jó ha nem láthatod szeretett kis csapatunkat 😊
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Adams és Jake Heaps twitteren győzködik Clowney-t, hogy írjon alá.(valamiért telefonról nem tudtam linkelni a bejegyzést)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/TomPelissero/status/1287707819085631489
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
A 80-as keretszűkítés itteni áldozatai:
DE Branden Jackson
RB Patrick Carr
WR Seth Dawkins
G Kahlil McKenzie
DB Josh Norwood
G Jordan Roos
LB Sutton Smith
TE Dominick Wood-Anderson
C Joey Hunt
iktriad
Hunt-on meglepodtem. Azt gondoltam hogy o tuti keretben marad.
funkyparduc
Én egyáltalán nem, jöttek többen is a belső falba és tavaly borzalmas volt. Engem inkább Jackson lep meg.
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
A 80-as keretszűkítés itteni áldozatai:
DE Branden Jackson
RB Patrick Carr
WR Seth Dawkins
G Kahlil McKenzie
DB Josh Norwood
G Jordan Roos
LB Sutton Smith
TE Dominick Wood-Anderson
C Joey Hunt
iktriad
Hunt-on meglepodtem. Azt gondoltam hogy o tuti keretben marad.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 80-as keretszűkítés itteni áldozatai:
DE Branden Jackson
RB Patrick Carr
WR Seth Dawkins
G Kahlil McKenzie
DB Josh Norwood
G Jordan Roos
LB Sutton Smith
TE Dominick Wood-Anderson
C Joey Hunt
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak hogy szokjátok a látványt - Adams Seahawks mezben.


7. 2db elso kor egy nem passrusherert kurvara sok. Tul sok.
undisputedly
Ne lepődj meg, ha Adams lesz a csapat egyik, ha nem a legjobb pass rushere idén. Mert ahhoz is nagyon ért.

Ő meg JJ Watt az, aki első 3 évévben összehozott 200+ szerelést, több mint 10 sacket és 25 leütött passzt.

Csak mondom 😉
iktriad
Adams blitzbol meg kreativ jatekokbol sackel.

Jo csapatok ellen 4 emberes rush kell, marpedig kotve hiszem, hogy Adams DE-ben fog felallni.

PLUSZ: New Yorkban egy 10x jobb vedo kordinatora volt, mint amilyen itt lesz neki Norton.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Ez a vezetes egy QRVA NAGY VICC. Amig PC es JS itt van, tobbe nem nezem a meccseinket.
undisputedly
Basszus rohadtúl nem akartam egy jó darabig kommentelni de ezt nem bírtam megállni innen Karintiából.
Undi most neked mi bajod van de komolyan ???
Basszus hoztunk egy prémium játékost aki 2 évig (de egyet minimum bagoért játszik)
Eddig az volt mondva hogy nem tudunk draftolni.Most legalabb nem kell ezzel vesződni☝️
Ha visszanézed az elmult két évet ez a játékos akkora upgrade lehet ami pont ahoz kell hogy tovább menjünk Dallas meg Gren Bay szintű csapatokon a rájátszásban.
Kérdezem én egy konferencia döntönél mivel kell több egy sima szurkolonak ????(jo persze tudom Super Bowl de az mindig lutri)
Szóval tenyleg nem értem a kinyilatkoztatásod🤔
Főleg úgy hogy hiányoznál innen plusz neked se lenne jó ha nem láthatod szeretett kis csapatunkat 😊
Rózsa Sándor (betyár)
1. Vezetoi kvalitasai, sot, tovabb megyek, emberi kvalitasai miatt hatalmasat csalodtam PC-ben, de akkor jojjoenek a "szakmaibb" okok:

2. Ide tradeltuk tavaly ev kozben Diggs-t, aki a liga egyik legjobb FS-je. Semmi jele, hogy a tavalyi seruleset ne tudna kiheverni. 2 ev es szerzodest kell neki adni (vagy egy), ami velhetoen nem lesz olcso. PC is elmondta, hogy imadja a jatekat, a jovo egyik oszlopa lesz.

3. Blair es McD osztozik az SS poszton. Utobbi atlagos, megbizhato jatekos, elobbi ujonc volt tavaly, de nagy potencialrol tett tanubizonysagot. Olyan jol jatszott, hogy senki se ertette, miert nem kezdo. Ev vegen maga PC nyilatkozta le, hogy tobb jateklehetoseget kellett volna neki adni es mar banja, hogy nem tettek, nagy hiba volt.

4. Ha az elmult 4 ev jo volt valmire, akkor az az volt, hogy bebizonyosodjon, az iranyito mellett a falak a legfontosabbak. Itt van Mahomes mellett a liga legjobb iranyitoja, de ez a demens f@sz evek ota szetutteti a szarabbnal szarabb falak mogott. Ki fog nyomast generalni jovore? Bruce Irvin? ROFL

A liga leggyengebb vedofala volt itt tavaly, most raadasul elment Clowney is. Megis mi a f@szt kepzel PC, majd o megy be sackelni?

A liga egyik leggyengebb OL-je volt itt tavaly, bizony, nem csak a vedofalunk volt egy nagy fos, de a tamadofal is. 4-5 eve ezert esunk ki minden evben a PO-bol, eselytelenul.

5. Nezd meg a 9erst. Nezd meg a Ravenst, nezd meg a KC-t. 9ers kb. 2 darab skillplayerrel de bivaly falakkal elment a dontoig. Ravens is a falakat erositette tovabb iden. KC egyben maradt.

Mindenki latja, hogy 2020-ban mi kell a sikerhez es elarulom, a recept ugy kezdodik, hogy "vegy 2 jo falat".

6. Harvin blama ota tudjuk, hogy PC "ekszereket" gyujt. "Unique" playereket. Le se szarja, hogy need vagy nem. Marpedig egy elit S, aki nemsokara a liga legjobban
fizetett secondary jatekosa lesz, nem volt need.

Griffint ki fogja megfizetni btw? Vagy Adams egyszerre jatszik majd 2 poszton?

7. 2db elso kor egy nem passrusherert kurvara sok. Tul sok.
undisputedly
Megérteném a trade-t, ha Yannick Ngakoue-ért ment volna mondjuk egy 1 + 3. kör, mert abban sokkal nagyobb ráció lenne.

Frank Clark-ot, az elmúlt évek egyetlen normális pass rusherét is eltékozolták PC-ék, egyszerűen nem tudtak mit kezdeni vele egy bizonyos ponton.

Gondolj bele, hogy most lehetne egy Clark-Yan párosotok.

Adams jó játékos, de egy safety szerintem PO szintű ellenfelek ellen már nem lehet gamechanger, márpedig az NFC-ben egy csomó ilyen csapat van.

A másik pedig, hogy Carroll a nehéz karakterekkel semmit nem tudott kezdeni az elmúlt években, nagyjából egyet sem tudok mondani, aki nem nőtt a fejére és maradt volna. Nos, én az Adams-szerződés tárgyalás kapcsán azt látom, hogy vagy megadja neki a csillagokat (az árrl belekényszerítette magát), vagy csúnya vége lesz ennek a sztorinak is.

Ha pedig választanom kell, hogy az egyik legproduktívabb pass rushernek adok éves 20 körül vagy egy safety-nek, akkor nem sokat gondolkodom...
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
20-as Brookst nem nem velemenyezem előre.

2019: Collier
2018: Penny
2017: - (Malik McDowell / Ethan Pocic)
2016: Ifedy
2015: - (Frank Clark)
()-ben azon év 2.körösei amikor el letz cserélve az 1. körös pick)

Melyikükért is lett volna olyan nagyon nagy kár ha helyettük egy posztján no1 playa érkezik?
alatriste
Pont ezt akartam én is bemásolni, de mondom megvárom a reggelt

2011 25 James Carpenter OG
2012 15 Bruce Irvin DE
2013 No pick
2014
2015
2016 31 Germain Ifedi G/T
2017 No pick
2018 27 Rashaad Penny RB
2019 29 L.J. Collier DE
2020 27 Jordyn Brooks LB

Az a helyzet, hogy a csapat 10 éve nem tudott értelmes 1. körös játékost hozni (oké, Irvin elmegy egy félnek). Folyamatosan minden évben élcelődés van a Seahawksszal kapcsolatban, és a korai évekkel ellentétben azért lejjebb sem jönnek sorra a tutik. Minden évben panaszkodtok ti is, hogy lehet ilyeneket húzni az első körben, mindenki kivétel nélkül legalább egykörös reachnek van bélyegezve a draftolása pillanatában. Ha elfogadjuk ezt, akkor nem látni, miért lenne ez jobb jövőre, mert ez nem egy-két év, ez tendencia. Akkor meg már megszerzitek a már bizonyított Isaiah Simmonst, akiért top 10-et kéne adni, ami Wilson miatt inkább két 1. körnek számít. Drága volt, drága lesz, de pont itt lehetett látni, mennyit tud adni ennek a védelemnek egy igazán baszó safety. Én nem adtam volna közel ennyit sem, inkább húztam volna két első kört. De ha van egy csapat, ahol ezt megértem valahol, az a Seahawks. És egy csapat még mindig nyerni akar, nem pedig draftra gyúrni
Wyatt
Pont azok az idők elmúltak, amikor egy domináns S volt a csapat alapköve(Lott, Polamalu, Chancellor).
Kiért adsz manapság ennyit? QB, OL, WR, DL.
Ennek totál Clowney, Harvin, Graham szaga van. Kurva jók voltak máshol, itt is biztos az lesz. csak sajnos most a hawksnál több kell, mint egy SS..nem ő fog megoldani mindent egyedül.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy szokjátok a látványt - Adams Seahawks mezben.


7. 2db elso kor egy nem passrusherert kurvara sok. Tul sok.
undisputedly
Ne lepődj meg, ha Adams lesz a csapat egyik, ha nem a legjobb pass rushere idén. Mert ahhoz is nagyon ért.

Ő meg JJ Watt az, aki első 3 évévben összehozott 200+ szerelést, több mint 10 sacket és 25 leütött passzt.

Csak mondom 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Itt valószínű senki nem a játékos személye miatt fanyalog (mert az új Chancellort öröm lesz nézni) hanem egy mindenkivel harcban álló safety értéke miatt. Nyilván nem adták volna bagóért, de a "megszabadítunk" titeket tőle az nem ez az ár. Mondjuk ha Clowney visszajön akciósan akkor már egész jól kezd kinézni a defense. Az offense meg... | Wilson |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 765 — Fantomas0429
Akkor ezek szerint én vagyok az egyetlen akinek tetszik a move.
akdestroyer
Nem!
Szerintem ez ugyis 1-2 èv mulva fog kiderulni h h kepzeli PC a kifizeteseket vagy ki marad es ki nem addig meg ez mindenkinek vagy tetszik vagy nem.
Undi hozzaszolasahoz annyit tudok h megertem es igazat adok sok mindenben viszont tavaly ahogy irta milyen szarok voltunk megis eljutottunk valameddig jovore viszont megkell allitani a 9erst es èrkezett Hopkins a Cardinalshoz es a Rams se lett szarabb tavaly egyszer csunyan kiszoptunk toluk csoporton belul Adams elott 3-4. helyre kepzeltem a csapatot igy jobbak az eselyeink szerintem.

Ui: sajnalom az elso koroket de alszantseg a minden evben draft utani kiakadast felhaborodast most elfelejteni , sose huztak jol es ez kesobb se fog valtozni ez teny.
Gohawks!

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Akkor ezek szerint én vagyok az egyetlen akinek tetszik a move.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a vezetes egy QRVA NAGY VICC. Amig PC es JS itt van, tobbe nem nezem a meccseinket.
undisputedly
Basszus rohadtúl nem akartam egy jó darabig kommentelni de ezt nem bírtam megállni innen Karintiából.
Undi most neked mi bajod van de komolyan ???
Basszus hoztunk egy prémium játékost aki 2 évig (de egyet minimum bagoért játszik)
Eddig az volt mondva hogy nem tudunk draftolni.Most legalabb nem kell ezzel vesződni☝️
Ha visszanézed az elmult két évet ez a játékos akkora upgrade lehet ami pont ahoz kell hogy tovább menjünk Dallas meg Gren Bay szintű csapatokon a rájátszásban.
Kérdezem én egy konferencia döntönél mivel kell több egy sima szurkolonak ????(jo persze tudom Super Bowl de az mindig lutri)
Szóval tenyleg nem értem a kinyilatkoztatásod🤔
Főleg úgy hogy hiányoznál innen plusz neked se lenne jó ha nem láthatod szeretett kis csapatunkat 😊
Rózsa Sándor (betyár)
1. Vezetoi kvalitasai, sot, tovabb megyek, emberi kvalitasai miatt hatalmasat csalodtam PC-ben, de akkor jojjoenek a "szakmaibb" okok:

2. Ide tradeltuk tavaly ev kozben Diggs-t, aki a liga egyik legjobb FS-je. Semmi jele, hogy a tavalyi seruleset ne tudna kiheverni. 2 ev es szerzodest kell neki adni (vagy egy), ami velhetoen nem lesz olcso. PC is elmondta, hogy imadja a jatekat, a jovo egyik oszlopa lesz.

3. Blair es McD osztozik az SS poszton. Utobbi atlagos, megbizhato jatekos, elobbi ujonc volt tavaly, de nagy potencialrol tett tanubizonysagot. Olyan jol jatszott, hogy senki se ertette, miert nem kezdo. Ev vegen maga PC nyilatkozta le, hogy tobb jateklehetoseget kellett volna neki adni es mar banja, hogy nem tettek, nagy hiba volt.

4. Ha az elmult 4 ev jo volt valmire, akkor az az volt, hogy bebizonyosodjon, az iranyito mellett a falak a legfontosabbak. Itt van Mahomes mellett a liga legjobb iranyitoja, de ez a demens f@sz evek ota szetutteti a szarabbnal szarabb falak mogott. Ki fog nyomast generalni jovore? Bruce Irvin? ROFL

A liga leggyengebb vedofala volt itt tavaly, most raadasul elment Clowney is. Megis mi a f@szt kepzel PC, majd o megy be sackelni?

A liga egyik leggyengebb OL-je volt itt tavaly, bizony, nem csak a vedofalunk volt egy nagy fos, de a tamadofal is. 4-5 eve ezert esunk ki minden evben a PO-bol, eselytelenul.

5. Nezd meg a 9erst. Nezd meg a Ravenst, nezd meg a KC-t. 9ers kb. 2 darab skillplayerrel de bivaly falakkal elment a dontoig. Ravens is a falakat erositette tovabb iden. KC egyben maradt.

Mindenki latja, hogy 2020-ban mi kell a sikerhez es elarulom, a recept ugy kezdodik, hogy "vegy 2 jo falat".

6. Harvin blama ota tudjuk, hogy PC "ekszereket" gyujt. "Unique" playereket. Le se szarja, hogy need vagy nem. Marpedig egy elit S, aki nemsokara a liga legjobban
fizetett secondary jatekosa lesz, nem volt need.

Griffint ki fogja megfizetni btw? Vagy Adams egyszerre jatszik majd 2 poszton?

7. 2db elso kor egy nem passrusherert kurvara sok. Tul sok.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
20-as Brookst nem nem velemenyezem előre.

2019: Collier
2018: Penny
2017: - (Malik McDowell / Ethan Pocic)
2016: Ifedy
2015: - (Frank Clark)
()-ben azon év 2.körösei amikor el letz cserélve az 1. körös pick)

Melyikükért is lett volna olyan nagyon nagy kár ha helyettük egy posztján no1 playa érkezik?
alatriste
Pont ezt akartam én is bemásolni, de mondom megvárom a reggelt

2011 25 James Carpenter OG
2012 15 Bruce Irvin DE
2013 No pick
2014
2015
2016 31 Germain Ifedi G/T
2017 No pick
2018 27 Rashaad Penny RB
2019 29 L.J. Collier DE
2020 27 Jordyn Brooks LB

Az a helyzet, hogy a csapat 10 éve nem tudott értelmes 1. körös játékost hozni (oké, Irvin elmegy egy félnek). Folyamatosan minden évben élcelődés van a Seahawksszal kapcsolatban, és a korai évekkel ellentétben azért lejjebb sem jönnek sorra a tutik. Minden évben panaszkodtok ti is, hogy lehet ilyeneket húzni az első körben, mindenki kivétel nélkül legalább egykörös reachnek van bélyegezve a draftolása pillanatában. Ha elfogadjuk ezt, akkor nem látni, miért lenne ez jobb jövőre, mert ez nem egy-két év, ez tendencia. Akkor meg már megszerzitek a már bizonyított Isaiah Simmonst, akiért top 10-et kéne adni, ami Wilson miatt inkább két 1. körnek számít. Drága volt, drága lesz, de pont itt lehetett látni, mennyit tud adni ennek a védelemnek egy igazán baszó safety. Én nem adtam volna közel ennyit sem, inkább húztam volna két első kört. De ha van egy csapat, ahol ezt megértem valahol, az a Seahawks. És egy csapat még mindig nyerni akar, nem pedig draftra gyúrni
Wyatt
Azért az kicsit furcsa indoklás nekem azért jó döntés ez, hogy ezzel ismerjük el hogy mi mindig hulyek vagyunk a drafthoz, a kovetkező években se leszunk okosabbak akkor nyugodtan elherdálhatjuk ide akár így.
zavi27
Igazad van. Én nem léptem volna meg ezt a cserét, inkább próbáltam volna húzni két embert, és bízni abban, hogy Brooks és a kövi két első körös a pofámba, és minden károgó pofájába robban. Nekem a húzásaitokkal ez volt a legnagyobb gondom, hogy hiába látta úgymond mindenki máshogy a dolgokat, még bőven lehetett volna igaza a Seahawksnak, de mégsem jöttek azok a na megmondtamok, mert azok lettek eredményben, amiket akkor is várt mindenki.

Ettől még nem törvényszerű, hogy ez legyen a jövőben is, szóval én húztam volna, és bár reggel még tendenciaként hivatkoztam rá, lehet, hogy most megindul felfelé a sztori. Viszont azzal is együtt tudok érteni, aki innen a listáról kivesz két nevet, és odaadja Adamsért látatlanban