Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Amúgy eléggé össze van rakva az a Patriots Def. Nem lesz egyszerű.
Helmut Zimmer
Izgi lehet, ha sikerül megállítani a futásokat, ha van secondary, ami a WR-ek ellen jó lehet, akkor mondjuk az talán pont ez. Mennyire jó a DL és a futás elleni védekezésetek?
Wyatt
A Hox védelem nem jó, hanem rendkívül flexibilis, és gyorsan képes reagálni, alkalmazkodni.
Helmut Zimmer
2010 óta alapszakaszban mindig verjük a patset, a rajatszasban nem szokott sikerulni. De legyen idén fordítva, nem bánom.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Amúgy eléggé össze van rakva az a Patriots Def. Nem lesz egyszerű.
Helmut Zimmer
Izgi lehet, ha sikerül megállítani a futásokat, ha van secondary, ami a WR-ek ellen jó lehet, akkor mondjuk az talán pont ez. Mennyire jó a DL és a futás elleni védekezésetek?
Wyatt
A Hox védelem nem jó, hanem rendkívül flexibilis, és gyorsan képes reagálni, alkalmazkodni.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy eléggé össze van rakva az a Patriots Def. Nem lesz egyszerű.
Helmut Zimmer
Izgi lehet, ha sikerül megállítani a futásokat, ha van secondary, ami a WR-ek ellen jó lehet, akkor mondjuk az talán pont ez. Mennyire jó a DL és a futás elleni védekezésetek?

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Amúgy eléggé össze van rakva az a Patriots Def. Nem lesz egyszerű.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vegul nem birtam ki es az elso meccset megneztem, csak hogy lassam mirol es kikrol is van szo. Hang nelkul es ha PC-t mutattak, protestbol elfordultam a monitortol. A kis ember bosszuja.

A csapatrol par eszrevetel.



1. "Let Russ Cook" social media kampany elerte a hatasat. Nem volt rola itt szo a forumon, de nyaron a kinti Seahawks fanok elkzdtek trendingeltetni a LetRussCook hashtaget, ami alatt azt ertettek, hogy legyen passz orientalt csapat es Russ-nak legyen nagyobb felelossege es tobb joga a playhivasokra (tehat ami miatt mar mi is sirtunk evekig)

PC vegul par hete azt nyilatkozta, hogy MIVEL van ez a kampany, elgondolkodtak a dolgon es lehet van benne valami. Erted... nem azert, mert a 40 millios iranyitod TOP2 a ligaban a posztjan, hanem mert par tizezer ember a twitteren koveteli.

De vegul megtortent, es sokkal tobbet passzoltunk, elso szandekbol es az elso felidoben is. Ez szoges ellentete annak amit a korabbi evekben csinalt a csapat, marmint, hogy beragadunk az elso felidoben -14 pontra a futas eroltetese miatt, majd rohanunk a 4. negyedes hail mary-re.

Eredmeny:


2. A 2020-as szezon tipikusan Seahawks modra kezdodott. Az ev elso jateka egy sack volt Russ-on. Ez az OL nem lett sokkal jobb, mint a tavalyi, de legalabb Ifedi szerencsetlenkedeset nem kell nezni. Majd 5. het utan tobbet lehet tudni.

3. Adams tenyleg elit. Olyan szinten elit, hogy Russ es Julio mellett messze o volt a legjobb a palyan. Mindenhol megfordult es mindent is csinalt. Sack, TFL, 12 tackle stb. A kerdes nala soha nem az volt, hogy jo jatekos-e, hanem, hogy ebben a helyzetben ra kell-e kolteni 2 elso korost vagy inkabb a falakat kell erositeni. A valaszt nem most fogjuk megkapni, hanem ev vegen. Amugy mondok egy batrat. Nem ut akkorat, mint Kancellar, de sokoldalubb szerintem.


4. DK majd 100 yard es TD. Jatszi konnyedseggel hoz 30 yardos TD-ket. Igazi elit elkapo lesz belole, foghatja a fejet az Eagles, hogy nem vittek ki (de nem csak ok, mindenki mas is). Azt nem ertem Moore miert kap ennyi snapet, de talan a serulesek miatt. Lockett szokas szerint jo, nem kell megemliteni mar. Mellettuk meg a RB poziciobol elkapo Carson erdemel emlitest aki mar most osszehozta a teljes tavalyi elkapott TD-jei szamat.


5. Secondary benyelt 450 yardot. Messze a legtobbet az elso fordulo osszes csapata kozul. Masodik legrosszabb vedelem 360 yardot engedett kb. levegoben. Ez leginkabb a passrush hianya miatt. Kb. egy darab sack es meg 1, nagyon max 2 nyomas jott a defensive faltol. Ez nem tul fenyes. Lano Hill benyelt tobb nagy playt Julion, nem tudom mit keresett a palyan egyaltan? Blaire iden nickel CB/slot CB lesz foleg, ez oromteli, hogy talaltak neki helyet a palyan, mert roppant tehetseges.

6. Falcons sajat magat lotte tokon. Volt vagy 4-5 4. kiserletuk amiket buktak es at kellett adniuk a labdat. Gurley 7 yardos atlaggal futott a meccs kozepeig, erre lealltak a balance O-val (hatrany ide vagy oda), es Juliot se tomtek ki annyira amennyire lehetett volna.

Osszessegeben egy Tier2-es csapat vert egy Tier3-ast (ahol a Tier1 a NO kaliber, a Tier2 a PO-ert kuzdo, mint mi, a Tier3 a van potencial, de nem all ossze, mig a Tiert 4 a Browns).

Szerk: Amugy nagyon mas volt igy nezni, ilyen elozmenyekkel. Nem sok erzelem volt bennem a jatek kapcsan, inkabb csak, mint megfigyelo. Persze PC lattan elojott a hanyinger, de mint emlitettem, olyankor elfordultam 😊 Remelem nektek elvezetesebb volt nezni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ennyike:
 bleacherreport.com/articles/2909022-russell-wilson-becomes-2nd-nfl-player-with-30k-passing-yards-4k-rushing-yards
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀
Helmut Zimmer
De azért egy hosszabb beszámolót nem vennék vagy is vennénk tőled rossz néven ha úgy adódik 😊😉
Rózsa Sándor (betyár)
Small Dowgs/Starbreaker/Unlleashed- a Gamebreaker-HR2 (High Risk High Reward) egy védelmi filozófia, ami nagy játékokra, egyéni playmakingre épít. Elvileg Bob Snyder találmánya, de ezt én kétlem. Célja a labdaszerzés, és a háború saját terepen történő megvívása. A filozófia szerint az utolsó 35-40 yardot kell megvédeni.
A játék minden szakaszában van játékos, aki direkt a labdát támadja és nem a falat, a zónát, stb.
Csapdajátékokra épít, ez Seattleban nem új, illetve Ken Norton nál új, de a LOB idejében hagyomány volt....csak most nincs olyan masszív front 7 mint 4-5 éve még volt. De volt már ilyen védelmünk 10-11-ben.
Ez tehát nem Prevent iskola, itt pörög a yardszámláló, sok a field goal, de sok a turnover is, ez sőrőségfüggvénnyel igazolható. Folyamatosan változik a landscape a risk táblán. Simán lehet egy engage (6) hívás akár a red zoneban. 5en embereznek/ védenek területet 1 half spy 1, front 3 játékos, mögöttük 2 fellép és a labdát támadja/stunt. Igazi 2 mississippi hívás. 2 mississippin belül ha talál célpontot a QB, akkor TD, utána Sack/TFL olyan 90% eséllyel.

Nagyon be kell gyakorolni, és masszívan kell 4 playmaker a D oldalon, akik valami borzalmasat mindig csinálnak, hogy elbizonytalanítsák a QB-t.
Szerintem ez nekünk nem ment...már az első biztosan nincs meg.
Azért Small Dawgs, mert tele van a rendszer Sec blitzzel, és sokszor 9 es technikáról, de fel kell lépni valakinek a blitz helyére, és ez nekünk nem ment.

Na ennyi
üdv.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Huh Adams eléggé felpörgette magát az első meccsre. Wilson sidearm passz meg elég jól nézett ki.
Matthew99
Reméljük lehiggad kicsit és nem fejel szét senkit a szezonban...
Egyébként gratula, van ebben a csapatban még nagyobb sebességi fokozat, tegnap nem kellett feljebb kapcsolni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Huh Adams eléggé felpörgette magát az első meccsre. Wilson sidearm passz meg elég jól nézett ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lehet hogy rosszul emlékszem, de a második félidőre mintha jobban összekapta volna magát az O fal. Mondjuk ha Wilson így játszik akár én is állhatnék előtte.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 211
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
tenorx
wilson egy kibaszott zseni nem tudom ki tudná ezt rajta kívül kezelni.
Helmut Zimmer
Én is ezen gondolkoztam végig, hogy hihetetlen. Lehetett volna sokkal több sack egy Wentz kaliberű QB-val pl.
Tényleg életveszély volt végig.
tenorx
Az egészséges életösztön csodákra képes...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀
Helmut Zimmer
De azért egy hosszabb beszámolót nem vennék vagy is vennénk tőled rossz néven ha úgy adódik 😊😉
Rózsa Sándor (betyár)

39-től
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀
Helmut Zimmer
De azért egy hosszabb beszámolót nem vennék vagy is vennénk tőled rossz néven ha úgy adódik 😊😉
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
tenorx
wilson egy kibaszott zseni nem tudom ki tudná ezt rajta kívül kezelni.
Helmut Zimmer
Én is ezen gondolkoztam végig, hogy hihetetlen. Lehetett volna sokkal több sack egy Wentz kaliberű QB-val pl.
Tényleg életveszély volt végig.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
tenorx
wilson egy kibaszott zseni nem tudom ki tudná ezt rajta kívül kezelni.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Koszi
Fantomas0429
www.arena4hu
Elvileg adják.
Oszi
Igen, koszi ès adjak de csak magyarorszagrol lehet nezni en kulfoldon vagyok ugyhogy nekem kapufa es mar az arcom marom le mert nem.talalok sehol mashol.
Fantomas0429
 home.nflbite.com
Fast Willie
Koszonom orok hala ha mukodik!!