Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Szerintem az volt a terv, hogy Taylorral húzunk egy Clarkot (ez még lehet, hogy bejön) és Clowney valahogy újraszerződik. Úgyhogy ezt úgy kell felfogni, hogy a két kezdő DE nem játszik 😊 Ha megnézzük a passzsiettő állományt:
- Mayowa szituációs rusher, annak fasza
- Irvin szituációs rusher, annak fasza
- Green is simán rendben lenne, ha egy elit pass rusher lenne a másik oldalon
- Collierben van valamennyi bizodalmam, talán ettől az utolsó meccsdöntő playtől megindul fölfelé a teljesítménye
- Robinson meg mégiscsak egy 5. körös rookie, az, hogy ő tehetséges 1-2 év múlva manifesztálódhat sackekben, meg hurrykben

Summa summarum a DE poszt mélysége nagyon fasza. 😊
A magassággal vannak gondok.

Viszont Blair sérülésével új hiányposztunk lett. Javasolnék egy picit balhés fogyatékost, akit mostmár csak Seattleben szeretnek, itt se biztos, hogy oly nagyon. Ő lenne a centerfielder safety, Diggs meg mehetne nickelbe.
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Ha ez az egyetlen eselyunk akkor elvezzuk Wilson legi paradejat a playoffig es remenykedjunk h a kovetkezo drafton a masodik korig lecsuszik Dk Metcalf De valtozatba 😂😂

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Hátha ad Colliernek egy kis löketet a mai meccs. Egy 1. körösnek ideje lenne érdemben is belépni a játékba. Ahogy elnéztem a fizikai adottságai megvannak hozzá.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Sokat elmond a DE állományról, hogy a mindent eldöntő drive-ban az újonc MLB-t küldtük támadni az irányítót. Tragikomédia.
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Szerintetek van megoldas a pass rushra? Valaki aki igazolhato?
En hetek ota minden seahawks mediaban azt halottam higy Alton Robinson mennyire jo es mekkora remenyseg de egy snapet se kapott eddig 😂 szoval ......
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.

Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
Inkább most legyen kissé rozsdás a védelem, mint majd december tájékán. Nem létezik hogy nem kapják el a fonalat. Akkor pedig ki tudja hol lehet az út vége.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.

Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.
funkyparduc
Nagyon egyet értek veled...
Majd valaki nézze meg, hogy Adams (hült) helyén hány yardot szopunk.
Értek mindent....de ez nem jó.
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Az ezzel a baj, hogy nem lehet minden meccsen 5 TD-t dobni. Amelyik offense ilyen magas fordulaton pörög év elején, az csapágyas lesz az év végére. Láttunk már sokat ilyet az elmúlt években.

Decemberben dől el a rájátszás, ha addig tudja hozni RW ezt az csodás, de ő is ember.
Jobb lenne ha D összeállna oktober kornyekere inkabb.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.
garrett27
Irigylem a kincstári optimizmusodat, de sajnos nem látom ezzel a védekezéssel hogyan tudnánk felvenni a versenyt egy Saints-el vagy Packers-sel.
Ami még nekem szemet szúrt, hogy Wagner nagyon el volt tűnve. Kezd megkopni a jó öreg Bobby, vagy egy JMD zsenije, hogy ennyire ki tudta zárni a játékból.

Viszont, hogy a jó dolgokról is essen szó, amellett hogy Wilson zseni, Schotti is nagyon szépen hívta a playeket és az OL is elég szépen muzsikált magukhoz képest.
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Azt nem tudom, hogy többet passzoltok-e, de gondolom igen. A Pats csak 7db 3rd down tudott kiharcolni ellenetek a meccsen, ami nagyon kevés. 2018 óta nem volt ilyen.
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
Helmut Zimmer
70-es évek, Ajax taktika. Több gólt rúgni mint az ellenfél. Amíg Wilson így játszik nem lesz gond. Szerintem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588

undisputedly
Tragikus ez a része a játékunknak.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Pont azt akartam írni, hogy mennyire értelmetlen volt ez. 😕 Mindegy!
Josh Allent lehet kritizálni, mert szeleburdi, de a dobótechnikája, és a zseb mozgása teljesen rendben van, főleg egy 3-ad éveshez képest.

1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Ehhez egy kis adalék, szerintem most nem érdemes fikázni Allent:

700+ passing yards, 6+ TDs, 0 INTs, first two weeks of a season:
Peyton Manning, 2013
Tom Brady, 2015
Patrick Mahomes, 2019
Josh Allen, 2020

(Via @Statheadhttps://t.co/ub8xZoXx46 #BillsMafia pic.twitter.com/pKII39WCiy

— ProFootballReference (@pfref) September 20, 2020
Fast Willie
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Ehhez egy kis adalék, szerintem most nem érdemes fikázni Allent:

700+ passing yards, 6+ TDs, 0 INTs, first two weeks of a season:
Peyton Manning, 2013
Tom Brady, 2015
Patrick Mahomes, 2019
Josh Allen, 2020

(Via @Statheadhttps://t.co/ub8xZoXx46 #BillsMafia pic.twitter.com/pKII39WCiy

— ProFootballReference (@pfref) September 20, 2020
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól biza, nagy csata volt szép jelenetekkel (még a pálya széli sem volt szerintem para), itt spec kb ennyi helye volt a labdának, nagyot küzdött a kis éppen 2. körös 😊

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Es MEtcalf ha jol lattam a tavalyi ev Legjobb Vedoje dij nyertesen csinalta a TD-t 😊
Korabban is irtam, en ugy latom, hogy DK teljesen izzadsagszagtol mentesen, egy-egy villanassal is kepes 90-100 yardot meg TD-t letenni egy meccsen. Ez a legnagyobb sajatja. Ha marad a passhappy es nem serulnek le, DK top10 elkapokent lesz nyilvantartva ev vegere.

RW MVP.

Viszont passrush es vedofal az nincs. Adams van. Aki szinten zseni, de sokat nem erunk vele, ha 1st downon csinal egy sacket, de 2nd downon meg engedunk 20 yardot.

Ev vegere amugy azok a csapatok altalaban kifulladnak, amiket a tamadosor szuperteljesitmenye es 30+ pontos, de meg igy is szoros gyozelmek rangsorolnak magasra.

Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:

32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Megnéztem az összefoglalót. Ez a végjáték felért egy visszavágóval a SB-ért. (Sajnos csak majdnem). Tudtam az eredményt, mégis sík ideg lettem. A lényeg a 2-0.
garrett27
Ez a meccs mentálisan adhat dokat a csapatnak, és valszeg Carrollban is megtört az egy yardos átok. Nem azt mondom, hogy ipiapacs BB a fogó, de a majom nem kell, hogy tovább üljön Caroll vállán.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez jó mulattság volt. Sajnos Wilson még ennek a secondarynek is sok, meg azért mókás elképzelés volt, amikor Bentley próbálta meg utolérni. Na jó, kicsit inkább szomorú. Jó kis meccs volt, a végére még maradt egy kis izgalom is, majd az SB-n megcsináljuk 😊)

több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megnéztem az összefoglalót. Ez a végjáték felért egy visszavágóval a SB-ért. (Sajnos csak majdnem). Tudtam az eredményt, mégis sík ideg lettem. A lényeg a 2-0.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 211
És hogy megmutassa milyen is a sötét oldal ma lerak egy 300+yardos és 3 TD mérkőzést az asztalra 😊☝️
Rózsa Sándor (betyár)
Ámen, úgy legyen.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nahh, a Sötét Nagyúr csak-csak addig magyarázott neki, amíg el nem indult a sötét oldal felé... 😉
tomz
És hogy megmutassa milyen is a sötét oldal ma lerak egy 300+yardos és 3 TD mérkőzést az asztalra 😊☝️
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 211
Nahh, a Sötét Nagyúr csak-csak addig magyarázott neki, amíg el nem indult a sötét oldal felé... 😉
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 bleacherreport.com/articles/2909815-seahawks-russell-wilson-says-hes-the-best-qb-in-nfl-without-a-doubt

😀 😀 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megszeretném rakni hogy a Sea 6,5pontnal többel nyer 500 euróval.
Kinek mi a velemenye róla? Lehet benne ráció? Vagyunk ennyire jók? Wilson idén passzolni fog inkább mint hogy futtatjuk a diszno bőrt?
Rózsa Sándor (betyár)
Küldd el inkább nekem 😊

Én az 50 pont undert mondanám 1.5-szeres szorzóért kecsegtetőnek. A Pats a leglassabban játszó csapat lett (nyilván más megközelítés kellett a korábbi évekhez képest), ellenünk ti is többet futtok majd valszeg, mert sok DB lesz fent, gyorsan pöröghet a meccs.