Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tök OFF:
Mennyit ér 12 millió dollár? Repkednek a számok, meg rengeteg a "tiszteletlenség", az un "respect hiány".
Magyarországról nézve a 12 M USD értelmezhetetlen mennyiségű pénz. Nade hogyan van ez az USA-ban.
Helmut Zimmer
Ezt ok nem latjak. Hasrautesre azt mondom, hogy az NFL jatekosok 70%-a rendkivul muveletlen es tapasztalatlan az elet dolgaival kapcsolatban, ertem ezalatt a munka erteket, adozas, adminisztrativ dolgok, vagy azt ahogyan a penz es penzrendszer mukodik. Ok csak azt latjak, hogy Pista a Falconsnal 18-at kapott, akkor en miert kapok 15-ot?

Erre meg jon az "entourage" (tesok, unokatesok, apa, anya, feleseg, sogor, gyerekkori barat, ugynok stb.) akik nonstop gyujtjak alatta a tuzet. "Bro, its not fair, they don t respect you brooooo. Dooooooog, you need 20 mill, not 12, broooooo, you are the dawwwwg, you deserve 20".
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tök OFF:
Mennyit ér 12 millió dollár? Repkednek a számok, meg rengeteg a "tiszteletlenség", az un "respect hiány".
.
.
.
Szóval azért ...na!
Helmut Zimmer
Na ja, az "amerikai álom". Ezzel szemben a magyar valóság.

A piros lámpánál megáll az idős házaspár az ötös golfjukkal. melléjük gördül egy vadi új cabrió mercédes, egy dögös bögyös szőke cicával.
A manus nézegeti egy darabig, majd megszólítja.
-Elnézést, mennyit kell dolgozni, hogy az embernek ilyen autója legyen? Csak azért kérdezem, mert én 43 évet húztam le a lakatos üzemben mielőtt nyugdíjba mentem és van egy másfél szobás panelunk meg ez a golfunk.
-Hát papa én naponta 10 férfit elégítek ki orálisan.
-ÖÖÖ... Az a szopás?
-Nem, a szopás az amit maga csinált 43 évig a lakatos üzemben.

Hát erről ennyit...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tök OFF:
Mennyit ér 12 millió dollár? Repkednek a számok, meg rengeteg a "tiszteletlenség", az un "respect hiány".
Magyarországról nézve a 12 M USD értelmezhetetlen mennyiségű pénz. Nade hogyan van ez az USA-ban.

Apósom öccsét Jerrynek hívják. Jerry és a Bess a felesége az első perctől haverkodnak velünk, ők a legkisebb lányunk keresztszülei. Rendszeresen meglátogatnak bennünket, akárhol vagyunk. Korona előtt jöttek, hogy nézzük meg a Pergamont, meg Kelet-Berlint...amíg lehet.

Namost Bess egy könnyű 20-al fiatalabb, mint Jerkó, ezért Jerry úgy döntött, hogy a 65. szülinapján visszavonul, és miután nincs szakmai "örökös", ezért gondolkoztak az eladáson. Pont olyan összegű ajánlatot kaptak haverjával Warrennel a cégüket, hogy nagyjából fejenként ilyen összeggel távozhatnak.

Ketten alapították a céget, ami semmi extra, egy gépjármű javító franchise jellemzően 6-8 állásos (van 12 is) műhelyek, karosszéria lakatossal, fényező üzemmel, sárga angyal szolgáltatásokkal. Márkafüggetlenek, Boschoznak, Marelliznek, Delphiznek, szóval sok európai autót tulajdonló ember náluk szervizeltet (minden ami nem tucatjapán, vagy nyomórudas V8). És azért ez, mert ehhez kevesen értenek, és van benne pénz. Ebben a franchiseben van azt hiszem 54 ilyen műhely, 1500 körüli autó megy le egy nap, 40m USD forgalmuk van egy évben EBITDA nincs sok, mert a modell szerint ők finanszírozzák a partner műhelyek indulását, adnak egy csomó mindent, és kb 3-4 év, mire az új műhelyből látnak is pénzt, de Warren és Jerry nem élnek rosszul.

A céget közvetlenül azután alapították, hogy a bojlerkovácsoknál Indyanában mérnöki diplomát szereztek. Warrennel kivettek egy műhelyt 80-ban, és 4 évig két aknában szerelték mindenki szarát éjjel nappal. Aztán Jerry kiment Németországba, ahol Porschézott 2 évig. Azért, mert magaslaton volt kis baj a technikával. Úgyhogy Jerry oda vissza repkedett, hogy a meló s álljon meg, megoldás is legyen. Nem-mellesleg összehaverkodott Kramerrel, Singerrel (ami nem volt egyszerű, az elején foglalkozni sem akartak vele, csak meg tudta oldani a problémáikat). Jerry annyit tesztelt mint senki más, magaslaton, versenyt nyertek, stb.. Utána jött az LA műhely, amit Warren csinált, Jerry meg egyedül nyomta a Coloradoi boltot immáron 4 műhellyel. Aztán kiderült, hogy a sósivatag sem tökéletes terep a léghűtésnek....stb,stb. Míg Warren, és Jerry felesége tulajdonképpen 2 héten belül beadták a kulcsot, és vittek ..mindent ... Újrakezdés hitelek tömkelege... tulajdonostársak... azok lenyúlásai, válságok, mindent vitt a bank.... szóval....

Warren, és Jerry mérlege 40 év munka éjjel-nappal, ebből következően összesen két válás, 3 gyermek irgalamtlan sok elkövetett hiba, és bűn a családdal szemben, folyamatos alku a bankokkal, 2x kellett kiváltani a céget adósságból, folyamatos pereskedés kisebbségi tulajokkal, büntetőfeljelentések hűtlen kezelés, sikkasztás miatt............. Millió kitépett/ ősz hajszál.

Nyilván ruandai gyerekkatonának lenni sokkal nagyobb szopás, DE...
Aki nem szuperatléta, csak kibaszott szorgalmas, okos (azért ezt a réspiacot megtalálni...hát nem volt kis zsenialitás), mindent feláldoz, az amerikai álom világában az ennyit melózik, hogy aztán kapjon egy csekket valamilyen hasonló összegről.

Szóval azért ...na!
Helmut Zimmer
Minden szavaddal egyet értek plusz ez egy arany komment! 😊
Kinek, Mi, Hol, és Mikor!!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Tök OFF:
Mennyit ér 12 millió dollár? Repkednek a számok, meg rengeteg a "tiszteletlenség", az un "respect hiány".
Magyarországról nézve a 12 M USD értelmezhetetlen mennyiségű pénz. Nade hogyan van ez az USA-ban.

Apósom öccsét Jerrynek hívják. Jerry és a Bess a felesége az első perctől haverkodnak velünk, ők a legkisebb lányunk keresztszülei. Rendszeresen meglátogatnak bennünket, akárhol vagyunk. Korona előtt jöttek, hogy nézzük meg a Pergamont, meg Kelet-Berlint...amíg lehet.

Namost Bess egy könnyű 20-al fiatalabb, mint Jerkó, ezért Jerry úgy döntött, hogy a 65. szülinapján visszavonul, és miután nincs szakmai "örökös", ezért gondolkoztak az eladáson. Pont olyan összegű ajánlatot kaptak haverjával Warrennel a cégüket, hogy nagyjából fejenként ilyen összeggel távozhatnak.

Ketten alapították a céget, ami semmi extra, egy gépjármű javító franchise jellemzően 6-8 állásos (van 12 is) műhelyek, karosszéria lakatossal, fényező üzemmel, sárga angyal szolgáltatásokkal. Márkafüggetlenek, Boschoznak, Marelliznek, Delphiznek, szóval sok európai autót tulajdonló ember náluk szervizeltet (minden ami nem tucatjapán, vagy nyomórudas V8). És azért ez, mert ehhez kevesen értenek, és van benne pénz. Ebben a franchiseben van azt hiszem 54 ilyen műhely, 1500 körüli autó megy le egy nap, 40m USD forgalmuk van egy évben EBITDA nincs sok, mert a modell szerint ők finanszírozzák a partner műhelyek indulását, adnak egy csomó mindent, és kb 3-4 év, mire az új műhelyből látnak is pénzt, de Warren és Jerry nem élnek rosszul.

A céget közvetlenül azután alapították, hogy a bojlerkovácsoknál Indyanában mérnöki diplomát szereztek. Warrennel kivettek egy műhelyt 80-ban, és 4 évig két aknában szerelték mindenki szarát éjjel nappal. Aztán Jerry kiment Németországba, ahol Porschézott 2 évig. Azért, mert magaslaton volt kis baj a technikával. Úgyhogy Jerry oda vissza repkedett, hogy a meló s álljon meg, megoldás is legyen. Nem-mellesleg összehaverkodott Kramerrel, Singerrel (ami nem volt egyszerű, az elején foglalkozni sem akartak vele, csak meg tudta oldani a problémáikat). Jerry annyit tesztelt mint senki más, magaslaton, versenyt nyertek, stb.. Utána jött az LA műhely, amit Warren csinált, Jerry meg egyedül nyomta a Coloradoi boltot immáron 4 műhellyel. Aztán kiderült, hogy a sósivatag sem tökéletes terep a léghűtésnek....stb,stb. Míg Warren, és Jerry felesége tulajdonképpen 2 héten belül beadták a kulcsot, és vittek ..mindent ... Újrakezdés hitelek tömkelege... tulajdonostársak... azok lenyúlásai, válságok, mindent vitt a bank.... szóval....

Warren, és Jerry mérlege 40 év munka éjjel-nappal, ebből következően összesen két válás, 3 gyermek irgalamtlan sok elkövetett hiba, és bűn a családdal szemben, folyamatos alku a bankokkal, 2x kellett kiváltani a céget adósságból, folyamatos pereskedés kisebbségi tulajokkal, büntetőfeljelentések hűtlen kezelés, sikkasztás miatt............. Millió kitépett/ ősz hajszál.

Nyilván ruandai gyerekkatonának lenni sokkal nagyobb szopás, DE...
Aki nem szuperatléta, csak kibaszott szorgalmas, okos (azért ezt a réspiacot megtalálni...hát nem volt kis zsenialitás), mindent feláldoz, az amerikai álom világában az ennyit melózik, hogy aztán kapjon egy csekket valamilyen hasonló összegről.

Szóval azért ...na!
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 207
Csak irányítót siettetni ki fog kedves Pete??
Én bazmeg?!
akdestroyer
Fog az sietni magától is. Mármint a Russel.
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Csak irányítót siettetni ki fog kedves Pete??
Én bazmeg?!
akdestroyer
Donald meg Bosa

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Én úgy gondolom amúgy, hogy a 2 falon kívül amúgy elég jól megvagyunk.
akdestroyer
Itt allj is meg. Felesleges ennel tovabb menned.
undisputedly
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én úgy gondolom amúgy, hogy a 2 falon kívül amúgy elég jól megvagyunk.
akdestroyer
Itt allj is meg. Felesleges ennel tovabb menned.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Én úgy gondolom amúgy, hogy a 2 falon kívül amúgy elég jól megvagyunk.

-a QB pipa
-a WR corps nagyon várós
-a TE poszt rendben, (és egy egészséges Disslyvel nagyon jó lehet)
-a LB sor jó, (és akár kurva jó is lehet)
-a DB sor meg jelen állapotban sima top5, ezt le merem írni.

Még az OL is rendben van, ehhez annyit kell csak tenni, hogy a playbookból az összes oldalt ki kell tépni, ami nem scramble játékból indul.

Csak irányítót siettetni ki fog kedves Pete??
Én bazmeg?!

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Nem ért volna meg nekünk 12M+-t Clowney?
peet_24
15 öt ajánlottunk neki, és az nem kellett. Most majdnem ennyit kapna, ha összehoz egy überbrutál évet.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shaquem Griffin visszajött a practice squadba.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Nem ért volna meg nekünk 12M+-t Clowney?
peet_24
Karrierje legjobb évét úgy pakolta össze h Vrabel volt a DC-je, szvsz más csapatba csak többért írt volna alá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Nem ért volna meg nekünk 12M+-t Clowney?
peet_24
Inkabb Griffen kellett volna olcsobbert amennyit Dallas adott neki mi is tudtunk volna...
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
Nem ért volna meg nekünk 12M+-t Clowney?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Pár szót azért:
Amkor draftoltuk fogtam a fejem, ahogy ma is fogom, de azt kell mondjam, hogy egy nagyon szerethető az öltözői hangulaton sokat segítő srác ő. Ha egészséges lenne a tehetsége alapján elférne nem egy, és nem két keretben. Láttuk, hogy azért ő alapvetően melós srác és képzett, csak hát egy kézfej hiányban szenved. Jót tett a csapatnak a jelenléte.
A legjobbakat Neki!.
Shaquem Griffin is menni fog/ment.
iktriad
Ezt hol láttad?
SONICS-SEAHAWKS
Először a Jaguars twitter Adam Schefterénél.


Azóta megerősítve.

iktriad
Köszi. Ezt most nagyon nem vártam.
SONICS-SEAHAWKS
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha Genyo jobban mutat, mint Entoni... akkor sok esélye nem lehet a srácnak, vagy Pete nem ismerte fel a tehetséget.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyelőre ez:

QB (2): Russell Wilson and Geno Smith

Cuts: Anthony Gordon and Danny Etling

RB (4): Chris Carson, Carlos Hyde, DeeJay Dallas, and Travis Homer

Cuts: Nick Bellore

WR (6): Tyler Lockett, DK Metcalf, Phillip Dorsett, John Ursua, David Moore, Freddie Swain

Cuts: Paul Richardson, Penny Hart, Cody Thompson, Aaron Fuller and Lance Lenoir

TE (4): Will Dissly, Greg Olsen, Jacob Hollister and Luke Willson

Cuts: Stephen Sullivan and Tyler Mabry

OL (10): Duane Brown, Cedric Ogbuehi, Mike Iupati, Phil Haynes, Ethan Pocic, B.J. Finney, Damien Lewis, Jordan Simmons, Brandon Shell, Jamarco Jones

Cuts: Tommy Champion and Chad Wheeler

DL (8): Rasheem Green, Jarran Reed, Poona Ford, Bryan Mone, L.J. Collier, Benson Mayowa, Alton Robinson and Damontre Moore

Cuts: Cedrick Lattimore, Demarcus Christmas and P.J. Johnson

LB (6): K.J. Wright, Bobby Wagner, Bruce Irvin, Jordyn Brooks, Cody Barton and Ben Burr-Kirven

Cuts: Shaquem Griffin

CB: (6): Shaquill Griffin, Tre Flowers, Quinton Dunbar, Ugo Amadi, Neiko Thorpe, Linden Stephens

Cuts: Gavin Heslop, Ryan Neal, Debione Renfro, Jayson Stanley

S (4): Jamal Adams, Quandre Diggs, Marquise Blair and Lano Hill

Cuts: Chris Miller

ST (3): Jason Myers, Michael Dickson and Tyler Ott

Injured Reserve: Emmanuel Ellerbee, Patrick Carr and Branden Jackson

PUP: Rashaad Penny

NFI: Darrell Taylor, Colby Parkinson, and D.J. Reed

Reserve/Suspended: Kyle Fuller, Josh Gordon
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Rózsa Sándornak szeretettel:
 www.youtube.com/watch?v=7p7dqfWrnoU
iktriad
Azért érdekes ilyen véleményt hallani....
Ez azért homlok egyenest szembe megy az itteni fórumozók véleményével.
Ezekszerint akkor contender csapat vagyunk.
Mondjuk én ezt már régóta mondogatom szóval engem ez nézőpont nem igazán lepett meg.
Rózsa Sándor (betyár)
Sokat mondogatsz valamit egyszer bejön Söndöröm 😁
petey
Mondok mást is titeket idén oda vissza 😝
Ti csak egy éves csoda voltatok idén vissza kerültök a helyetekre ahol most évekig voltatok 😝 csoport 3.vagy (4.helyre) 😀
De azért szeretlek cimbora 😘
Rózsa Sándor (betyár)
a trashre kicsit még gyúrjál mi amigo 😊 lávcsyh

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Rózsa Sándornak szeretettel:
 www.youtube.com/watch?v=7p7dqfWrnoU
iktriad
Azért érdekes ilyen véleményt hallani....
Ez azért homlok egyenest szembe megy az itteni fórumozók véleményével.
Ezekszerint akkor contender csapat vagyunk.
Mondjuk én ezt már régóta mondogatom szóval engem ez nézőpont nem igazán lepett meg.
Rózsa Sándor (betyár)
az van hogy höri amúgy nagyon jó csávó, és ha elég sokáig járja az esőtáncot,akkor egyszer elered az eső 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Rózsa Sándornak szeretettel:
 www.youtube.com/watch?v=7p7dqfWrnoU
iktriad
Azért érdekes ilyen véleményt hallani....
Ez azért homlok egyenest szembe megy az itteni fórumozók véleményével.
Ezekszerint akkor contender csapat vagyunk.
Mondjuk én ezt már régóta mondogatom szóval engem ez nézőpont nem igazán lepett meg.
Rózsa Sándor (betyár)
Sokat mondogatsz valamit egyszer bejön Söndöröm 😁
petey
Mondok mást is titeket idén oda vissza 😝
Ti csak egy éves csoda voltatok idén vissza kerültök a helyetekre ahol most évekig voltatok 😝 csoport 3.vagy (4.helyre) 😀
De azért szeretlek cimbora 😘
Rózsa Sándor (betyár)
Peteynek igaza lehet. Ez is bejohet. Lehet, mostantol akkor 10 evig kell ezt mondogatnod, de miert ne? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Rózsa Sándornak szeretettel:
 www.youtube.com/watch?v=7p7dqfWrnoU
iktriad
Azért érdekes ilyen véleményt hallani....
Ez azért homlok egyenest szembe megy az itteni fórumozók véleményével.
Ezekszerint akkor contender csapat vagyunk.
Mondjuk én ezt már régóta mondogatom szóval engem ez nézőpont nem igazán lepett meg.
Rózsa Sándor (betyár)
Sokat mondogatsz valamit egyszer bejön Söndöröm 😁
petey
Mondok mást is titeket idén oda vissza 😝
Ti csak egy éves csoda voltatok idén vissza kerültök a helyetekre ahol most évekig voltatok 😝 csoport 3.vagy (4.helyre) 😀
De azért szeretlek cimbora 😘
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Paul Richardson nem birta sokaig
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Rózsa Sándornak szeretettel:
 www.youtube.com/watch?v=7p7dqfWrnoU
iktriad
Azért érdekes ilyen véleményt hallani....
Ez azért homlok egyenest szembe megy az itteni fórumozók véleményével.
Ezekszerint akkor contender csapat vagyunk.
Mondjuk én ezt már régóta mondogatom szóval engem ez nézőpont nem igazán lepett meg.
Rózsa Sándor (betyár)
Sokat mondogatsz valamit egyszer bejön Söndöröm 😁

több mint 3 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Shaquem Griffin is menni fog/ment.
iktriad
Ezt hol láttad?
SONICS-SEAHAWKS
Először a Jaguars twitter Adam Schefterénél.


Azóta megerősítve.

iktriad
Köszi. Ezt most nagyon nem vártam.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shaquem Griffin is menni fog/ment.
iktriad
Ezt hol láttad?
SONICS-SEAHAWKS
Először a Jaguars twitter Adam Schefterénél.


Azóta megerősítve.