Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
RB nem vehet fel LB blitzet
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sose értettem egy szurkoló miért graturál a másiknak ha nyert az egyik vagy másik csapat. de köszi, nagy érdemünk volt benne 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Inkabb irjatok arrol, hogy a sajat 1. koros pickjeink az alabbi modon jarultak hozza a gyozelemhez:

1. koros OT, Ifedi: Most olvastam, hogy a win probabilitynk a 4. negyedben, 21-10-nel 90 korul mozgott, majd jott az Ifedi brainf@art fumbli return TD, ami le is vitte a gyozelmi valoszinuseget 60 korulre.

1. koros RB, Penny: Ketto (2!) labdacipelese volt, osszehozott belole egy fumblit.

1. koros DE, Collier: Annyira sz@ar, hogy inaktiv volt 😀 Gondoljatok bele, hogy a hozza hasonlo szerepkorbe draftolt masik elso koros DE-unk, Bruce Irvin, vegig tolta a teljes ujonc evet es 8 sacket (azota is ez a legjobbja) hozott ossze. Meg igy sem sikerult kiugro vagy akar csak kifejezetten jonak tudhato karriert osszehoznia. Na, ez sokat elmond Collier plafonjarol.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok a győzelemhez. A döntetlent tartottam volna igazságosnak, de biztos voltam benne végig, hogy valahogy behúzzátok. Tökön lőtte magát többször mindkét O#, most Fortuna nem minket támogatott. Érzésem szerint nekünk ezen fog múlni az NFCW. Mégegyszer gratula.
diverdoc
Dehát, ha csak szerencsénk volt, akkor Fortunának gratulálsz? 😊 😊 😊
Azért köszi.... “egyetlen normális csávó vagy odaát”.
Najó nem mert Gábor az.... najó vagytok páran, de azért Téged nagyon szeretünk ! 😊
Helmut Zimmer
Többen, rögtön gratuláltak nektek, ezt ne felejtsd el. Tudom mire vonatkozik a kiemelt idézőjeles mondat, hidd el a mi topicunkban sem úgy gondolta és ő volt az első aki gratulált itt.
Nem Fortunanak gratuláltam, ezzel csak azt akartam mondani, hogy kis szerencsével többel nyerhettünk volna.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
A jóhír, hogy működik a kocsi.Kérem szepessyben kell Faragu Ricsut hallgatni, és a korábban oldhatatlannak tűnő berohadt törött csavaroknak bátrabban, és szívesebben megy neki az ember lángvágóval.... feszítővassal heggesztőposztollyal, hokizógéppel. Még a csawpps emelő is velem volt.
Kérem összeraktam a motort a kuplungot a váltót, és az új sperr csodálatos, hétvégén megküldöm a Nürburgringen. 8:30 alá kell bemenni. Hiszek benne....

Ha rosszhír, hogy megnéztem újra a meccset, immáron kommentár nélkül, és nem teljesen értünk egyet. Ez a niners jó csapat, de még a védlme is egyoldalú, és sérülékeny. Mi ezt nem tudtuk kihasználni, De jönni fog valaki, akinek nem csere centere lesz, nem donálják a futói a labdákat párosával. Nem vagyok biztos abban, hogy nekik most nem kezdődik egyfajta trail of tears. Mi nem tudtuk kihasználni a Nimrs gyengéjét. Számomra ezen a meccsen Schottenheimeer végleg kiiratkozott a HC aspiránsok közül, ami nagy szó, mert a papája a legnagyobb ikonom. Szóbal mi nem tudtuk kihasználni, de Wilson igen. Diver érezte ezt, anno megírta pár napja, hogy a végén Wilson elmond egy átkot, és vége lesz.... és így lett.
Wilson utolsó nagy játéka... na ezért ő az MVP.... mert erővel nem ment, lássuk be, de ő ott de átbaszta az egész niners védelmet DCstől, mindenesől... autentikusan IQ-ból, hsigerből. Ha egy jelenetet kéne beraknom, hogy miért ő az aki, akkor ez a jelenet lenne... a teljes ligaelit védelem nézi hogy mi van? Ez olyan, mint a Blöffben, amikor az utolsó percben leereszkedik az ablak, és kinéz a duplacsövű Brickre. Vagy, amikor leesik a Kobayashi feliratú bögre a közönséges bűnözők végén a nyomozó kezébn.

A védelmről fogok még írni, van egy összesküvés elméletem, hogy vagy át lettünk baszva...vagy nagyon nagy baj volt Safety poszton, és TT tényleg hős, mert sérülten játszott. Diggs nagyon kellett... és a replacement trap játékot konkrétan a legjobban csináljuk a ligában, nagyon kell az ilyen Gerappa szintű nem manager, de nem top irányítók életkedvét elveszik, és bből dogs cb blitzet hívni.... parádé.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Gratulálok a győzelemhez. A döntetlent tartottam volna igazságosnak, de biztos voltam benne végig, hogy valahogy behúzzátok. Tökön lőtte magát többször mindkét O#, most Fortuna nem minket támogatott. Érzésem szerint nekünk ezen fog múlni az NFCW. Mégegyszer gratula.
diverdoc
Dehát, ha csak szerencsénk volt, akkor Fortunának gratulálsz? 😊 😊 😊
Azért köszi.... “egyetlen normális csávó vagy odaát”.
Najó nem mert Gábor az.... najó vagytok páran, de azért Téged nagyon szeretünk ! 😊
Helmut Zimmer
Szerintem azt minden Hawks fan tudja, hogy ha 10-szer lejatszuk ezt a meccset, 7-szer a 49ers nyer. Most abbol a 3-bol jott ki nekunk egy. Ennyi.

Ettol meg siman lehet, hogy a szezonzárón osszebalfaszkodunk egy 33-10-et oda es azzal lesz meg a 1st seed a 49ersnek.

OFF: amugy Wilson nem akar borbelyhoz menni? Ezzel a hajjal olyan mint egy lepukkant hasznaltauto kereskedo.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Gratulálok a győzelemhez. A döntetlent tartottam volna igazságosnak, de biztos voltam benne végig, hogy valahogy behúzzátok. Tökön lőtte magát többször mindkét O#, most Fortuna nem minket támogatott. Érzésem szerint nekünk ezen fog múlni az NFCW. Mégegyszer gratula.
diverdoc
Dehát, ha csak szerencsénk volt, akkor Fortunának gratulálsz? 😊 😊 😊
Azért köszi.... “egyetlen normális csávó vagy odaát”.
Najó nem mert Gábor az.... najó vagytok páran, de azért Téged nagyon szeretünk ! 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ifedi ökör azt tudtuk eddig is. Hogy miért nem feküdt le a lasztival? Hát pont azért.
garrett27
Ha irányba állt volna, akkor megcsinálja a first downt. Átfutott az agyán, hogy ha Wilsonnak megy akkor neki miért ne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egy valami zavar engem, több helyen olvasom, hogy nem volt Kittle és ha ő lett volna meg Sanders, akkor ez sima meccs. Az nem tűnt fel hogy nálunk a ligaelit felé közelítő kezdő TE meccsek óta nincs (Dissly), kiesett a kezdő center (Britt), a végén meg kulcsszituban már az 1. számú WR is padozott (Lockett). Ez a mi lett volna ha elég relatív. Kellett a mázli is ez tény, de a sport ilyen. Most Myers berúgta, a csapat vállán fejezte be, legutóbb meg a cselédlépcsőn osont ki. Mondjuk ettől még nem lett jó rúgó-
Az meg kifejezetten bosszant, hogy egyesek szerint RW az MVP formából mekkorát zuhant az éjszaka. Ilyen fal mögött máshol ott állna mögötte a rohammentő készenlétben. Az INT meg egyszerűen nem érdekel, 10 meccsen 2db. No comment.
A fumble az már más tészta, ez engem is zavar. Enélkül sima lehetett volna a dolog, de hát mi idén ilyen labdaelhagyós csapat vagyunk. Carsont nem bántom, ő azért hozzáteszi amit kell, az meg hogy Ifedi ökör azt tudtuk eddig is. Hogy miért nem feküdt le a lasztival? Hát pont azért.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt még nem láttam, pedig nekem ez eddig a kedvenc statom

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1194122708054753280

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt van egy képen összefoglalva az, miért nem szeretem a futóstatisztikákat:akdestroyer
Na igen, de ha jol latom ez az egyetlen 40 yardos futasunk a szezonban. A korabban bemasolt szamok alapjan kb. kozepmezony vagyunk futas atlagban ugy, hogy nem torzitjak a szamot nagy futasok. Sajnos a futojatek az ilyen 😊

Apropó futók.
Igen, engem is kibaszottul idegesít az igen erős fumble-prone, de azért Carson fejét követelni szerintem minimum véleményes. Azért azt ne felejtsük el, hogy ő nagyon-nagyon system-fit, emellett igazi playmaker, amire emellett a fal mellett nagyon szükségünk van, és igen... Minden második meccsen elveszít egy lasztit.akdestroyer
Csak, hogy kontextusba tegyuk. PC elso eveben, 2010-ben, amikor orokolt anyaggal dolgozott, egesz evben 11 fumblit adtunk el. Ez eddig a negativ rekord PC alatt. Max. 11 eladott fumbli per ev. 2017-ben pl osszesen 5 eladott fumblink volt. Iden csak Carson jar 4 eladott labdanal! Csapat szinten pedig beallitottuk a negativ rekordot, mar most van 11.

A 9ers elleni hetfoi meccs volt az elso alapszakasz gyozelem PC 10 eve alatt ahol 4+ alkalommal adtuk el a labdat.

Megkerdeztek tegnap errol a problemarol:

"Ez (szerk: labdabiztossag) a programunk leginkabb hagsulyozott eleme, de nem eleg jo amit csinalunk. A sracok nem figyelnek ra oda elegge.”

“Igy nem lesz eselyunk a szezon hatralevo reszeben, ha ezt folytatjuk. Igy nem lehet meccseket nyerni. Elkepesztoen szerencsesek vagyunk. Csak gondolj bele mekkora szerencse kell ahhoz, hogy igy is megnyerj egy ilyen meccset, egy ilyen szoros meccset” (Szabadforditasban valami ilyesmit mondhatott).

Carson nem kulonosebben jo futo, pusztan jo. Brusztol, megy, hajt, de kozben eladja a labdat. Most szezon kozben nem tudod helyettesiteni, de mindenkeppen kell versenyhelyzet a poszton, ha ez a fumblicitis nem gyogyul.

Ez WTF. Akkor kihez szabad? akdestroyer
Merheted hozza, de nem ez fogja bearazni a passrust. Pontosan tudjuk, hogy liga alja, de most kiugro teljesitmenyt nyujtott, ami csakis egy embernek Clowneynak koszonhet.

Minden alatt a D# oldali teljesítményre gondoltam. A 10+ yardos zóna lezárására, a pickekre, Griffinre, Diggsre, a 6 sackre, Clowneyra, a kedvező támadófelállásra és personnelre, Kittle hiányzására, az OT páros rozsdásságára, stb.
A szezonzárón nem fognak így együtt állni a csillagok,pedig ott is nyerni kéne... 😀akdestroyer
Szerintem legalabb annyi tetel van a masik oldalon is.

Wilson annyira kevés INT-et dob, hogy simán fejbe tudom tartani az utolsó 3 szezon pick-jeit. 😀
De itt nem erre gondoltam, hanem arra hogy van egy olyan jó szokása, hogy ha INT-et dob az nagyon csúnya. 😀
akdestroyer
Nem volt ez fejvakaros INT. Nem homaly int volt. 5-10 centin mult, hogy nem Hollister elkapas es valoszinuleg TD, es gyozelem.

Elképzeltem már... Milliószor... 😕
akdestroyer
En mostanaban jatszok a gondolattal, nem ertem miert nem leptuk meg, hiszen akkor Diggs meg nem volt kepben, de egy marha nagy lyuk mar tatongott a FS pozicioban.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok a győzelemhez. A döntetlent tartottam volna igazságosnak, de biztos voltam benne végig, hogy valahogy behúzzátok. Tökön lőtte magát többször mindkét O#, most Fortuna nem minket támogatott. Érzésem szerint nekünk ezen fog múlni az NFCW. Mégegyszer gratula.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
De annyira nem vagyunk érdekesek, hogy maradtunk volna az éjszakai sávba.... Packers - 49rs került a helyünkre, az egyiket mi vertük el, a másikat most ti....😊 De végül is jogos, ahogy írtam, simán nyertek 😉
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 twitter.com/daringsharpe/status/1194424659980234753


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Mit sajnálod a 49erstől a hype-ot? Öt évig le sem tojta senki, ennyi hadd legyen meg, ráadásul marhára rá is szolgált a csapat. És azért itt is bőven benne volt a győzelem, egy Seahawkstól elszenvedett zacsit meg nem kell megmagyarázni. A Seattle-nek meg már az idény előtt is fix volt a PO 😛
Wyatt
Ja nagyon rászolgáltak... annyi új elem van a játékukban, hogy hirtelen számba sem tudnám venni. Bizony méregerős ez a Seattle, csak nehogy kikapjunk mondjuk a Cardstól….
De igaz, mindent odaadtak érte, legyen övék a rivalda, megérdemlik. ;

Ettől függetlenül:
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit sajnálod a 49erstől a hype-ot? Öt évig le sem tojta senki, ennyi hadd legyen meg, ráadásul marhára rá is szolgált a csapat. És azért itt is bőven benne volt a győzelem, egy Seahawkstól elszenvedett zacsit meg nem kell megmagyarázni. A Seattle-nek meg már az idény előtt is fix volt a PO 😛

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egész nap jegeltem a netet, hogy este megnézzem a meccset. Jelentem befejeztem. Így aztán ma későn fekszem le mert még mindig sík ideg vagyok. Clowney a nap embere, de szorosan zárkózik mellé Hollister és Griffin is. RW az más kategória, nálam ő az alap, a szent tehén és at MVP. Lehet hogy nem ez volt a csúcs meccse, de csak megfutotta a végén azt ami ahhoz kellett hogy Myers ne tudja elbaszni. Szerintem az egész csapatot meg kell dícsérni, mert az idén verbálisan agyontolt 49-eseket vertük saját bányájukban. Utálom hogy az egész Trash Talk velük van tele.
8-2, most 1 hét pihi, Lockett gyógyuljon, mi meg fújjuk ki magunkat mert utána nagy menet lesz. Most hiszek a PO-ban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Úgy gondolom, több pontnál sem sikerült túl szerencsésen fogalmaznom, most megpróbálom jobban kifejteni mire gondolt a költő
Szemre lehet ez az erzese az embernek, de 14, helyen vagyunk a megfutott 1st downok teren 23.8%-al. 20+ yardos futasoknal a 7.-ek nyolc darabbal, mig 40+ yardosbol csak egy darab volt, ami a 12-23 hely koze tesz minket. Ha RW futasait nem szamolom, 4.4-es atlaggal futunk, tehat mukodik ez rendesen.
undisputedly
Itt van egy képen összefoglalva az, miért nem szeretem a futóstatisztikákat:

6,2 y/c - papíron pofás, gyakorlatilag meg hadd ne mondjam mennyit ér a képen látható lőlap. Én a futójáték krízise alatt főleg az inkonzisztenciára gondoltam.
Egy 3&2, 3&1, 3&inches, ezek mind mind olyan játékok, ahol elő lehet venni a futójátékot, sőt, 70-80%-os rate-el illik is megcsinálni. Főleg goal line szituációban.
Ez az, ahol nálam nagyon dadog a rendszer, és itt az OL-re nézek szigorúan, mert nálunk egyszerűen pénzfeldobással dől el, hogy egy 3&1-re futunk 5 yardot, vagy bedöntenek -1-en.
Ilyen runblock mellett pedig nem beszélhetünk olyan futójátékról, amire érdemben tudunk támaszkodni.
Lynch idejében egy 3&2 igazi nobrainer volt, bárhol, bármikor, és itt nem a futók közti különbségre célzok, hanem pl a falra, ami akkor sem állt sexy nevekből, viszont top5 volt futásblokkolásban.

Apropó futók.
Igen, engem is kibaszottul idegesít az igen erős fumble-prone, de azért Carson fejét követelni szerintem minimum véleményes. Azért azt ne felejtsük el, hogy ő nagyon-nagyon system-fit, emellett igazi playmaker, amire emellett a fal mellett nagyon szükségünk van, és igen... Minden második meccsen elveszít egy lasztit.

De ha választanom kéne, hogy Carson, vagy egy RB, aki min 200-250 carry-nként veszít labdát, de csak 0,8 yardot átlagol az első kontakt után, akkor 1000x is Carson. Tegye fel a kezét aki a B opciót választja.

Az Egales fala jo, nem szabad hozzajuk merni a D-line nyomasgyakorlasat.
undisputedly
Ez WTF. Akkor kihez szabad? 8-2-vel úgy gondolom, hogy muszáj a PO-ra figyelni fél szemmel, és ott olyan OL-ek jönnek majd szembe, mint a Packersé a Dallasé meg az Eaglesé. Ha nem egy one-hit wonder akarunk lenni januárban, akkor igenis ez a mérce.
Ott már nem számít hogy a liga 70%-a ellen megvagyunk. -> Amúgy még ez sem igaz, azt hiszem mindenki emlékszik az első 7 forduló DL számaira, nehéz is lenne elfelejteni.
Az Eagles fala a mérce. Igen lehet ellenük 20-30%-al gyengébben teljesíteni, de a nagybetűs DUPLANULLA passrush, (amihez már volt szerencsénk idén), az egy meccsen sem elfogadható. Itt sem.

Szóval most minden összeállt, és nagyon jól nézett ki, de azért türelemre intenék mindenkit, mert minden körülmény a kezünkre játszott.
---
Marmint az 6 darab eladott labdank? Koztuk a ketto red zone turnover? Lockett serulese? Az, hogy a gyoztes intet se KJ se Wagner nem tudta megfogni, holott a kezukben volt?
undisputedly
Minden alatt a D# oldali teljesítményre gondoltam. A 10+ yardos zóna lezárására, a pickekre, Griffinre, Diggsre, a 6 sackre, Clowneyra, a kedvező támadófelállásra és personnelre, Kittle hiányzására, az OT páros rozsdásságára, stb.
A szezonzárón nem fognak így együtt állni a csillagok,pedig ott is nyerni kéne... 😀

Marmint micsoda? 😀 Iden 2db eladott passza van? 😀
undisputedly
Wilson annyira kevés INT-et dob, hogy simán fejbe tudom tartani az utolsó 3 szezon pick-jeit. 😀
De itt nem erre gondoltam, hanem arra hogy van egy olyan jó szokása, hogy ha INT-et dob az nagyon csúnya. 😀
Nincsenek felpattanó, meg kezek között átcsúszó labdák, vannak viszont olyanok (mindegyik kb. 😀) amiket ilyen döntés előz meg:

Peters pick-jére még mind emlékszünk, de pl. az Amukamara illetve Desmond King kezébe dobott laszti is igazi Peterman-nívódíjas megoldás volt. 😀

Kepzeld el mi lett volna, ha Diggs, Hollister es Clowney melle meg Minkah-t is elhozzuk a Miamibol 😀
undisputedly
Elképzeltem már... Milliószor... 😕

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Koszonjuk meg a Patriotsnak. (Eloszor Coleman, majd Hollister, aztan Gordon...)
undisputedly
Ez a minimum, a 2015 februári utolsó play után 😊
Wyatt
Oda szursz ahol faj :/ Pedig adtunk mi nektek (kozvetve) egy Bennettet!
undisputedly
Én csak a játéktudása miatt nem bántam amúgy, remélem, az év végére küldhetünk neki egy gyűrűt | (végül is ő is megérdemli a végső offside miatt 😀 de abbahagytam 😊 ) |

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Koszonjuk meg a Patriotsnak. (Eloszor Coleman, majd Hollister, aztan Gordon...)
undisputedly
Ez a minimum, a 2015 februári utolsó play után 😊
Wyatt
Oda szursz ahol faj :/ Pedig adtunk mi nektek (kozvetve) egy Bennettet!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Koszonjuk meg a Patriotsnak. (Eloszor Coleman, majd Hollister, aztan Gordon...)
undisputedly
Ez a minimum, a 2015 februári utolsó play után 😊

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
undisputedly
Este válaszolok majd, most, egy levegővel nem megy. 😊

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Shaquem Griffin annyi snapet kapott mind Ansah, csak egyel kevesebbet mint Green, Collier pedig inaktív. ez durva kritika
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Vessetek egy pillantast a "Pressure" rublikakra jobb oldalt:
 i.imgur.com/IXtpVG9.png

Hollister (ex-Pats) a legjobbra ertekelt tamadonk, harmadik helyen pedig Gordon (ex-Pats), aki 27 snapet volt fent.
 i.imgur.com/ubHak6u.png
undisputedly
Hagyd a faszba, hogy Reed és Woods 2 gap 😊