Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jamar Taylor waive. Amadi és vagy Blair játszhat többet
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remek iras az X-ek es O-k szerelmeseinek arrol, hogyan zavartuk ossze Garoppolot:
 www.si.com/nfl/seahawks/news/jimmy-garoppolo-lost-in-the-seahawks-cover-3-and-cover-6-kaleidoscope/

Konkluzioja egyebkent az, hogy:
1) a 9ersnek el kell gondolkodnia, hogy JG-e a frencsajz QB akit keresnek; illetve
2) nem szabad tulzott remenyeket fuzni a vedelmunkhoz, legalabbis kerdeses, hogy valoban emgindultunk-e felfele, vagy csak egy gyenge QB-t hasznaltunk ki.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam 9–7 nem volt elég sehol. De nektek meglett a WC

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
No fiúk eljött RW gála meccsének ideje. Megússzuk 30 kapott pont alatt, mit gondoltok? 😊
dande
36:35re nyerünk.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
No fiúk eljött RW gála meccsének ideje. Megússzuk 30 kapott pont alatt, mit gondoltok? 😊
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:
 i.imgur.com/M5CLB9T.png

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ha reálisan próbálom tölteni, akkor a 49ers elleni utolsó meccs dönt az NFC Westről. Egy pesszimistább forgatókönyvnél is megvolt a 6. hely.
Vikings ellenit hozni kell, ha már a CLinken fogom végigszurkolni 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:
 i.imgur.com/M5CLB9T.png

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nem tudtam tegnap követni végig a meccset, csak az elejét, mert lázas a kisebbik lányom, és... mindegy.
Ha van időd, akkor érdemes belenézni a meccskövetőbe. Ügyes ez az irányító srác a pintyeknél.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Este, 20:0-as vezetesnel mar kezdtem hinni benne, hogy a Denver megveri a Vikingeket, de aztan reggel raneztem az eredmenyekre es gyakorlatilag az vart amire szamitottam. Kijott, hogy jobb csapat a Minnesota. Pedig nagy szivesseget tettek volna.

Viszont a Philly es a Panthers is kikapott, igy ha a heten nyerunk az Eagles ellen, akkor gyakorlatilag csak a Rams-re kell odafigyelni, ha meg akarunk csipni egy WC helyet, mert a tobbiek leszakadnak. A kovetkezo 4 meccsunk 4 WC rivalis ellen lesz. (@Philly, Vikings, @Rams, @Panthers, Cards, 9ers)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
 www.youtube.com/watch?v=ELYVpikRNEE
Helmut Zimmer
Ezt en is olvastam, de Jody nem adott okot semmilyen pletykara. Bezosra szerencsere nagyon keves esely van, de ha o jonne, en felfuggesztenem a meccsnezest amig itt van 😀
undisputedly
kényeskedsz itt!!! 😊 😊 😊
Tudod:

igen és is "nagyon örülnék", ha pont ő venné meg...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
 www.youtube.com/watch?v=ELYVpikRNEE
Helmut Zimmer
Ezt en is olvastam, de Jody nem adott okot semmilyen pletykara. Bezosra szerencsere nagyon keves esely van, de ha o jonne, en felfuggesztenem a meccsnezest amig itt van 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt a 12 perces All Access video a 9ers elleni meccsrol:
 www.youtube.com/watch?v=5g_jKRGJ_dc
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
undisputedly
Ki Oaklandban az OL coach?
(Trinity valahol felsikolt a háttérben...
Hiba a Mátrixban! 😀)

Ilyenkor mi van amúgy? Valaki vezesse már le szakmailag.
akdestroyer
Jo emberanyaga van Oaklandben (nezd meg a neveket), ezert elengedte a birkozo atkepzest. Gondolom belatta a kirugasa utan, hogy miket hibazott. Hiszen ez az o faszsaga volt (birkozo atkepzes), tobbszor is nyilatkozta a reszleteit a hipotezisenek. En amugy nem kivanok neki rosszat, itt volt a magy sikernel, koze volt hozza. Seahawks es o is jol jart a kulonvalassal.
undisputedly
Sztem annyira lebutította a protectiont amennyire lehetett, mindenki a szembejövőt veszi fel, extra protectiont benyom és izomból takarítanak. Nem buziskodnak a keresztekkel, motionökkel, swingekkel, zónablokkal meg ilyen úri murikkal, nem kell gondolkodni. Carr gyorsan szabadul, Jacobs meg egy gyorsvonat, mindent pusztít maga előtt és csak elásni lehet, megállítani nem

Helm esetleg többet hozzátesz, a falhoz nem értek annyira
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
undisputedly
Ki Oaklandban az OL coach?
(Trinity valahol felsikolt a háttérben...
Hiba a Mátrixban! 😀)

Ilyenkor mi van amúgy? Valaki vezesse már le szakmailag.
akdestroyer
Jo emberanyaga van Oaklandben (nezd meg a neveket), ezert elengedte a birkozo atkepzest. Gondolom belatta a kirugasa utan, hogy miket hibazott. Hiszen ez az o faszsaga volt (birkozo atkepzes), tobbszor is nyilatkozta a reszleteit a hipotezisenek. En amugy nem kivanok neki rosszat, itt volt a magy sikernel, koze volt hozza. Seahawks es o is jol jart a kulonvalassal.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
undisputedly
Ki Oaklandban az OL coach?
(Trinity valahol felsikolt a háttérben...
Hiba a Mátrixban! 😀)

Ilyenkor mi van amúgy? Valaki vezesse már le szakmailag.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.
BigBaltazar
utóbbi (Thomas 2 yarddal korábban érne oda 😊 T2 meg 5 yarddal később csinálna missed tacklet 😀 )
braxa88
Nekem másvalakit idéz... hogy odaért Shaun Alexander a szerelésre 😊
Reméljük Diggsnek hasonló sikereket hoz a 37-es szám!
Helmut Zimmer
többet mint Flowersnek 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.
BigBaltazar
utóbbi (Thomas 2 yarddal korábban érne oda 😊 T2 meg 5 yarddal később csinálna missed tacklet 😀 )
braxa88
Nekem másvalakit idéz... hogy odaért Shaun Alexander a szerelésre 😊
Reméljük Diggsnek hasonló sikereket hoz a 37-es szám!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.
BigBaltazar
utóbbi (Thomas 2 yarddal korábban érne oda 😊 T2 meg 5 yarddal később csinálna missed tacklet 😀 )

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.