Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2. Diggs 2 hete, az elso meccsen konzervativan jatszott, hogy ne kovessen el nagy hibat, de a bye week alatt jobban megismerte a rendszert es batrabban ment a playekre. Meg is latszott. Nagyon erti a poziciojat, mindent lehet vele jatszatni.


undisputedly
és McDougaldnak nem kell FSt játszani, szabadjára lehet engedni SS poziban. Ott pedig eléggé király tud lenni.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Ugy tunik, hogy meghozta a gyumolcset a nagytakaritas. Sikerult megszabadulni a toxikus legkortol az oltozoben, PC szerint figyelemremelto kotelek van a jatekosok kozott, amit eddig o is ritkan latott. Nagyon jo a hangulat, mindenki pozitivan all a dolgokhoz es a sracok torodnek egymassal (aka nincs klikkesedes).

2. Diggs 2 hete, az elso meccsen konzervativan jatszott, hogy ne kovessen el nagy hibat, de a bye week alatt jobban megismerte a rendszert es batrabban ment a playekre. Meg is latszott. Nagyon erti a poziciojat, mindent lehet vele jatszatni.

3. Ansah magara szedett egy kis tomeget, nott az ereje, ennek lehet koze a jobb teljesitmenyhez.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Diggs 5.körért szerintem az utóbbi ével egyik legjobb tradeje ligaszinten. Nem egy sztár, de nagyon stabil csávó, Detroitban nemtudom mit gondoltak.

King volt a nickel, Amadit továbbra sem merik bevetni.

Turnernek több játékidőt!

Hunt 7.8as pass blokk grade 😀 uramatyám, borzasztó az ember. Pocic elvileg IR-ről visszajöhet még, el kell. Vikings és Rams meccs után térthet vissza Carolinaban leghamarabb.
braxa88
Amikor várod Pocicot mint a megváltót...az kemény
Helmut Zimmer
alapbol az, mindig is szidtam, de idén preseasonban és azon a pár meccsen mikor szerepet kapott nem volt szar. Legalábbis Hunthoz képest egyérelműen előrelépés lenne. Nem borítana fel kapásból mindegyik belső pass rusher, mint azt tette Buckner és Cox is. Pocicot nem felborítják, ő mellette elmennek swim-moveval 😀
braxa88
Ja, így van. A Diggs dologban nagyon egyetértek, kellett a csapatnak, kellett, mert 10 en voltunk a pályán. Flowerstől annyit vártam, hogy egy Browner szintet hozzon, vele eddig sem volt bajom. Az meg Az hogy Penny vére hozott egy fullos meccset az meg, hát... szóval végre!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Diggs 5.körért szerintem az utóbbi ével egyik legjobb tradeje ligaszinten. Nem egy sztár, de nagyon stabil csávó, Detroitban nemtudom mit gondoltak.

King volt a nickel, Amadit továbbra sem merik bevetni.

Turnernek több játékidőt!

Hunt 7.8as pass blokk grade 😀 uramatyám, borzasztó az ember. Pocic elvileg IR-ről visszajöhet még, el kell. Vikings és Rams meccs után térthet vissza Carolinaban leghamarabb.
braxa88
Amikor várod Pocicot mint a megváltót...az kemény
Helmut Zimmer
alapbol az, mindig is szidtam, de idén preseasonban és azon a pár meccsen mikor szerepet kapott nem volt szar. Legalábbis Hunthoz képest egyérelműen előrelépés lenne. Nem borítana fel kapásból mindegyik belső pass rusher, mint azt tette Buckner és Cox is. Pocicot nem felborítják, ő mellette elmennek swim-moveval 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Diggs 5.körért szerintem az utóbbi ével egyik legjobb tradeje ligaszinten. Nem egy sztár, de nagyon stabil csávó, Detroitban nemtudom mit gondoltak.

King volt a nickel, Amadit továbbra sem merik bevetni.

Turnernek több játékidőt!

Hunt 7.8as pass blokk grade 😀 uramatyám, borzasztó az ember. Pocic elvileg IR-ről visszajöhet még, el kell. Vikings és Rams meccs után térthet vissza Carolinaban leghamarabb.
braxa88
Amikor várod Pocicot mint a megváltót...az kemény
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Diggs 5.körért szerintem az utóbbi ével egyik legjobb tradeje ligaszinten. Nem egy sztár, de nagyon stabil csávó, Detroitban nemtudom mit gondoltak.

King volt a nickel, Amadit továbbra sem merik bevetni.

Turnernek több játékidőt!

Hunt 7.8as pass blokk grade 😀 uramatyám, borzasztó az ember. Pocic elvileg IR-ről visszajöhet még, el kell. Vikings és Rams meccs után térthet vissza Carolinaban leghamarabb.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vedelem (Diggs a 2. meccsen letett egy elit teljesitmenyt. Mi lesz itt ha meg jobban osszeszokik a tobbiekkel?):
 i.imgur.com/yx92LS1.png

Tamadok (tamadofal botrany):
 i.imgur.com/27kZLiL.png

Osszes meccs iden (legjobb passrush, legjobb cover, legjobb szereles es osszesegeben is a legjobb vedelmi score iden, a masodik legjobb passrush az elozo meccsen volt, szoval lehet, hogy megindultunk):
 i.imgur.com/E9q7IFR.png

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Szerintem arra akar celozni, hogy "utolsokbol lesznek az elsok", azaz a korabban lesajnalt class tegnap oda tette magat. Remelem nem arra, hogy konstansan qrva jo a class, mert az azert tulzas es bator feltetelezes 😀
undisputedly
kurvajó meccset tolt a 2018as class. Pedig hányszor olvashattuk a topicban hogy mennyire szarul draftol a csapat.
braxa88
Mert sz@rul draftoltunk. 2013-2014-2016-2017 kozott 17db pickunk volt az elso harom korben (konszenzusos top pickek).

Eros kezdo: Clark (elengedtuk rookie contract utan), Lockett, Reed, Shaq Griff
Jo: Britt(evek szenvedese utan a C poszton vegre jol tolja), Paul Richard (elenegdtuk rookie contract utan)
Semleges: Pocic, Hill (betegseg)
Gyenge: Ifedi, CM
Bust: CJ Prosise, Vannett (elcsereltuk) , Odhiambo (mar nincs a ligaban), Malik McD (0 meccs, nincs a ligaban), Nazair (IR), Darboah (nincs mar nalunk)

Az utolso 2 ev classai egesz jonak tunnek 😊
undisputedly
majd ha van időd hasonlítsd össze az többi csapattal, ha kijön hogy a bottom 5 környékén vagyunk akkor egyetértek

most egy random Ramset vettem alapul:
erős: Donald, Joyner (elengedték), Gurley, Havenstein, Kupp, John Johnson,
jó: Ogletree (de elcserélték emrt nem szerették), Everett, Goff(?)
semleges/gyenge: TJ McDonald, Jamon Brown,
gyenge:
bust: Tavon Austin(1/8), Stedman Bailey, Greg Robinson(1/2), Tre Mason, Sean Mannion.
és a 2018as Noteboom és Allen is gyenge.

vagy a chargers:
erős: Gordon(jó indulattal), Allen, Bosa, Henry,
jó: Perryman, Mike W,
semleges: Forrest Lamp, Dan Feeney még várunk velük, de nem jók.
gyenge: Fluker,
bust: Te'o, Verrett, Attaouchu, Mager, Tuerk, Chris Watt

Nálunk nyílván az olyan faszkalapok mint Mcdowell vagy duplanullák mint krisztike lehúzzák a belhét, Vannettért kapott 5.kör meg még nyereség is, mondjuk 3.körösként azért elismerem hogy többet kellett volna a közösbe raknia.
braxa88
Nem tudok sajnos, mert en nem igen vagyok kepben annyira a tobbi csapat rostereivel kapcsoaltban, puszta szamok alapjan pedig nem lenne szerencses.

Abban egyetertek, hogy hatul es kozepen nagyon jok vagyunk, de ugye en a premium pickekre koncentraltam. Pl CM, Malik, Prosise pickek irto nagy bustok, de leginkabb az Ifedi, Odhiambo pickek befuccsolasat nyogjuk OL oldalon.

Ahogyan te is irtad, nagyon latvanyosak a bustjaink amiket rendre ordas nagy needekre hoztunk, tehat vartunk valamilyen teljesitmenyt is.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Szerintem arra akar celozni, hogy "utolsokbol lesznek az elsok", azaz a korabban lesajnalt class tegnap oda tette magat. Remelem nem arra, hogy konstansan qrva jo a class, mert az azert tulzas es bator feltetelezes 😀
undisputedly
kurvajó meccset tolt a 2018as class. Pedig hányszor olvashattuk a topicban hogy mennyire szarul draftol a csapat.
braxa88
Mert sz@rul draftoltunk. 2013-2014-2016-2017 kozott 17db pickunk volt az elso harom korben (konszenzusos top pickek).

Eros kezdo: Clark (elengedtuk rookie contract utan), Lockett, Reed, Shaq Griff
Jo: Britt(evek szenvedese utan a C poszton vegre jol tolja), Paul Richard (elenegdtuk rookie contract utan)
Semleges: Pocic, Hill (betegseg)
Gyenge: Ifedi, CM
Bust: CJ Prosise, Vannett (elcsereltuk) , Odhiambo (mar nincs a ligaban), Malik McD (0 meccs, nincs a ligaban), Nazair (IR), Darboah (nincs mar nalunk)

Az utolso 2 ev classai egesz jonak tunnek 😊
undisputedly
majd ha van időd hasonlítsd össze az többi csapattal, ha kijön hogy a bottom 5 környékén vagyunk akkor egyetértek

most egy random Ramset vettem alapul:
erős: Donald, Joyner (elengedték), Gurley, Havenstein, Kupp, John Johnson,
jó: Ogletree (de elcserélték emrt nem szerették), Everett, Goff(?)
semleges/gyenge: TJ McDonald, Jamon Brown,
gyenge:
bust: Tavon Austin(1/8), Stedman Bailey, Greg Robinson(1/2), Tre Mason, Sean Mannion.
és a 2018as Noteboom és Allen is gyenge.

vagy a chargers:
erős: Gordon(jó indulattal), Allen, Bosa, Henry,
jó: Perryman, Mike W,
semleges: Forrest Lamp, Dan Feeney még várunk velük, de nem jók.
gyenge: Fluker,
bust: Te'o, Verrett, Attaouchu, Mager, Tuerk, Chris Watt

Nálunk nyílván az olyan faszkalapok mint Mcdowell vagy duplanullák mint krisztike lehúzzák a belhét, Vannettért kapott 5.kör meg még nyereség is, mondjuk 3.körösként azért elismerem hogy többet kellett volna a közösbe raknia.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Köszönöm, ezek szerint csak én voltam vakon, mint Carson a fumblis snap elött.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Szerintem arra akar celozni, hogy "utolsokbol lesznek az elsok", azaz a korabban lesajnalt class tegnap oda tette magat. Remelem nem arra, hogy konstansan qrva jo a class, mert az azert tulzas es bator feltetelezes 😀
undisputedly
kurvajó meccset tolt a 2018as class. Pedig hányszor olvashattuk a topicban hogy mennyire szarul draftol a csapat.
braxa88
Mert sz@rul draftoltunk. 2013-2014-2016-2017 kozott 17db pickunk volt az elso harom korben (konszenzusos top pickek).

Eros kezdo: Clark (elengedtuk rookie contract utan), Lockett, Reed, Shaq Griff
Jo: Britt(evek szenvedese utan a C poszton vegre jol tolja), Paul Richard (elenegdtuk rookie contract utan)
Semleges: Pocic, Hill (betegseg)
Gyenge: Ifedi, CM
Bust: CJ Prosise, Vannett (elcsereltuk) , Odhiambo (mar nincs a ligaban), Malik McD (0 meccs, nincs a ligaban), Nazair (IR), Darboah (nincs mar nalunk)

Az utolso 2 ev classai egesz jonak tunnek 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Beérett a vetés
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Szerintem arra akar celozni, hogy "utolsokbol lesznek az elsok", azaz a korabban lesajnalt class tegnap oda tette magat. Remelem nem arra, hogy konstansan qrva jo a class, mert az azert tulzas es bator feltetelezes 😀
undisputedly
kurvajó meccset tolt a 2018as class. Pedig hányszor olvashattuk a topicban hogy mennyire szarul draftol a csapat.
braxa88
Kell a jó ellenfél választás 😊 😉
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Szerintem arra akar celozni, hogy "utolsokbol lesznek az elsok", azaz a korabban lesajnalt class tegnap oda tette magat. Remelem nem arra, hogy konstansan qrva jo a class, mert az azert tulzas es bator feltetelezes 😀
undisputedly
kurvajó meccset tolt a 2018as class. Pedig hányszor olvashattuk a topicban hogy mennyire szarul draftol a csapat.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t
BigBaltazar
Szerintem arra akar celozni, hogy "utolsokbol lesznek az elsok", azaz a korabban lesajnalt class tegnap oda tette magat. Remelem nem arra, hogy konstansan qrva jo a class, mert az azert tulzas es bator feltetelezes 😀
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
braxa88
Lehet, hogy csak én nem értem ezt a hsz-t

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
27th: RB Rashaad Penny
79th: DE Rasheem Green
120th: TE Will Dissly
141st: LB Shaquem Griffin
146th: CB Tre Flowers
149th: P Michael Dickson
168th: OT Jamarco Jones
186th: DE Jacob Martin
220th: QB Alex McGough
tegnapi meccs után, khm.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Köszönöm! Szomorú, hogy két ember staffból, Defülöp és Reich távozása ennyire meghatározza negatívan a dolgokat. Ha nem is idén de reméljük jövőre sikerül igazítani ezen...
dande
Hát szívesen, de ne temessétek Wentzet. Mondjuk én Garoppolot is mindig megvédem. Nem tudom elégszer elmondani, ha a kupola megmarad, akkor egy jó fiatal QB fel tud lépni, és életben tartja a játékot, ezzel lehetetlen helyzetbe hozza a csapdázó védelmeket. Nálunk mindenki odavan Wagnerért, hogy a ligalegjobb LB-je. Wagner nagyon jó, aláírom, de szinte biztos vagyok abban, hogy Wright az igazi koponya és folyamatosan olvasta a klippinget (amikor elváltanak a célpontok)... Lényeg, egy ilyen páros ellen nehéz, de még így sem volt veszélytelen, amikor Wentz néha fel tudott lépni. De azért ez tegnap alapvetően nem sikerült.
Ne tegyetek le Wentzről (nagy a teher, volt ilyen éve ám Wilsonnak is).
több mint 4 éve
rowi 9
én csak annyit jegyeznék meg, hogy a két rb nem nagyon tudja a playbookot. a wilsonnak beírt fumble abból lett, hogy carson nem számított handoffra, oda se nézett. az egyik sack meg úgy született, hogy wilsonnak még a play elindítása előtt pennyt kellett irányítania, hogy hova álljon, majd amikor már ment a play, penny nézelődött, az emberét meg nem vette fel, aki így akadály nélkül gyalulhatta le wilsont. oké penny végül megmentette az offense-t, de hát nah.

a győzelem ettől még győzelem, és ezzel - meg a panthers vereségével - kb meg is van a playoff, lehet már ennyi is elég, de a cardinals elleni hazai már tuti elég lenne. 9-2-ről álmodni se mertem a szezon elején. a következő 3 hétben eldől, hogy lesz-e ebből wild card idegenbeli meccsnél jobb vagy sem, bár ahogy idén megyeget idegenben, az nem biztos hogy baj lenne😊 ettől még a MIN, @LAR @CAR sorból 2-1-től 0-3-ig minden elképzelhető
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
"They are 55-0 under Carroll when they have a lead of four points or more at halftime."
😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm! Szomorú, hogy két ember staffból, Defülöp és Reich távozása ennyire meghatározza negatívan a dolgokat. Ha nem is idén de reméljük jövőre sikerül igazítani ezen...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Helmut, most (meg tán máskor is) 😊 , hogy láttál minket, mit gondolsz Wentzről, rólunk, stb...? Mi a probléma és esetleg van e remény vagy jön mondjuk 3 negatív szezon és pápá DP SB ide vagy oda?
dande
Én ezt nem akarom meghájlevelkedni, van annyi huszár, aki lődözi a lufikat, meg szektás. Én azt látom Wentz esetében, hogy nem jó helyen van ez a kocsi.
Régebben a 8. hét volt a fordulópont minden évben. Addigra beépülnek az új elemek, összeszoknak a sorok, beáll a balance, az analitikus csapat megcsinálja a debugokat, vissazfejtették az ellenfelet, így a védelmek kihagyhatnak egy-egy olvasást, tehát felgyorsul a játék. Most ez a 9-10. hét lett, mert komplexebb lett maga a támadójáték hívás is (kb a 13. lesz a következő milestone).
Nem Wentzzel kezdeném. Pont erről írok pár hete, -mert ezt nézegetjük hetek óta olyanokkal, akikkel együtt végeztünk az egyetemen- hogy az egész idény nagyon bizonytalanul indult, védelmi oldalról. Pár D kiemelkedett rögtön, pár pedig elsüllyedt. Látni kell, hogy a szemünk előtt zajlik, zajlott a támadó játék forradalma, a sok direkt snappel, play actionnel, 4 teames blokk csapda játékokkal, missleadekkel, stb. A támadójáték komplexebb lett, mint akár 10 éve volt, főleg ezekkel a tripple thrash treat irányítókkal. Namost ebből mit tud a Philly??? Nem sokat, és nekem Pederson nagyon nagy csalódás. Olyan van, hogy nem megy az irányítódnak, de akkor nem dobod rá a sziklát. Diggs érkezésével visszatért a Hox játék egyik alapja, a csapdázás, ráadásul "kiváltó csapdák" vannak. Mélyen 3-4 sorban áll a védelem és váltják ki a zónákat, játékonként áthívott átadási zónákkal. Erre írta múlt héten a harcos, hogy váltogatja a cover 3-t és a 6-ot. Ezt átlátni nagyon nem jó. Egyrészt megint az volt az elv Hox oldalon, hogy ne olvass Bullrush, tehát rögtön jött a nyomás(mert annyira nem húzott semmi meglepőt a Philly), plus mentek a csapdák. így nehéz jól játszani. Az egy másik dolog, hogy amikor Pederson segített átengedte a falat, és hívott egy Sean Paytont, azt meg Wentz nem dobta pontosan. Kell valamit csinálni a Philly OL-el, mert ez kevés, nagyon kevés, Wentz fellépni sem tudott, ami nála alap, ezzel együtt mélyen csalódás a játéka.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Helmut, most (meg tán máskor is) 😊 , hogy láttál minket, mit gondolsz Wentzről, rólunk, stb...? Mi a probléma és esetleg van e remény vagy jön mondjuk 3 negatív szezon és pápá DP SB ide vagy oda?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Szerintem Wilson pont ugyanúgy leszarja ezt az egész MVP marhaságot, mint mondjuk én. Kb annyira teoretikus verseny, mint a jégtáncban a ponzozás, vaqy még annál is teoretikusabb. Nincs jelentősége. Annak van jelentősége, hogy a Csapat úgy nyerjen, hogy ne játsszon alárendelt szerepet, ez pedig pipa. Igen ezt a meccset olyan 3 TD-vel kellett volna nyerni, igen Hollistert túldobta, igen hibázgatott, de ennek szerencsére nem volt jelentősége. Amikor meg az kellett ő vette vállára a gárdát.

Metcalf 2 bravúrral behúzható labdát ejtett, egyik sem volt azért hű de könnyen elkapható. Az el nem kapott TD nél konkrétan vagy ő ment rossz területre, tehát routet rontott, vagy Wilson nem oda dobta, a 2. túl volt dobva. Lockett meg alul volt dobva a végén a hosszú elkapásnál. Ilyen van, ez megesik a legjobb helyeken is.
Az OL amúgy futásblokkot megcsinálta, Hunt-Fant -Iupati borzalmasak voltak.

Diggs érkezésével helyreállt a béke a D-ben, nem fosunk az opciós játékoktól, nem szurikátázik a DL sem, hanem teszi a dolgát, mert mögöttük ott az LB sor, ami azt teszi 2. meccse, ami a dolga, és nem próbálja eltakarni a tényt, hogy 10-en vannak valójában a pályán.

Pozitivum
- Penny: 129 yard es TD, 9+ yard per run Ugy tunik o az a fajta RB akinek kell par snap, hogy "bemelegedjen", es utana benne van a nagy jatek. Az 58 yardos TD-je gyonyoru volt. Erdekes dolgot emlitett a meccs utani nyilatkozataban amugy. Bevallotta, hogy tulsulyosan erkezett az edzotaborba mert nem vette komolyan a focit. WTF?! Ha ez igy van, akkor miert nem volt semmilyen buntetes a staff reszerol? Szerencsere azota eszhez tert, felberelt egy taplalkozasi tanacsadot es leadott par kilot.

-Shaquem Griffin: 2 szep playre is emlekszek a reszerol, az egyik fumble volt, ha minden igaz. Csak a sebessegebol tud megelni, de abban a par 3rd downban/ 2nd and longban van helye a palyan.

-Flowers: Kb. azt lattuk tegnap ami a potencialja teteje. Remek pass breakupok, kemeny jatek, ballhawking szeles frame.

-Ansah: Seahawks karrierje legjobb meccse volt. 1.5 sack, fumble, 2 TFL ugy, hogy egy sackjet visszafujtak a secondary miatt. Annyira nem tunt meggyozonek, egyszeruen bullrusholta a csere OL-t, de oruljunk ennek is.

+1 Diggs: PC ugy latja, hogy az o tapasztalata es vezeregyenisege sokat lenditett a vedelem koheziojan. Nem egy sztar safety, de mindenkeppen nagy upgrade nekunk.

+2 Malik Turner: Szep csendben a masodik legjobb elkaponk lesz.

Negativum:

-RW: Az a passz a teljesen uresen allo Hollisternek a sima TD-ert... Jo eg... Masodik gyengebb meccse volt zsinorban. Belefer, nem lehet mindig topon jatszani, igy sem volt kifejezetten rossz, de az MVP cimhez ennel tobb kellene. Nalam most Lamar a cim varomanyosa.

-Metcalf: Nagyon "buta" kezei vannak. Az a 40 yardos bomba sima TD, erre nem tudja megfogni. Aztan ismet ugyanez az oldalvonalnal. SF elleni goal line fumbli se volt tul biztato, de ez szituacios tudatossag foleg. A tegnapi hibai kepessegbeliek.

-Carson: 26 yard, 3.3-as atlaggal es egy ujabb fumble. Semmibol sem tanul. A problema az, hogy PC megszegte nala az elveit. Always compete es labdatudatossag... ha nem figyelsz ra, a padon talalod magad. Na Carsonnal nem volt padoztatas. Remelem Penny tobb carryt kap a szezon hatralevo reszeben.

-OL: Ismet a regi muzsika. Pocsek OL, engedett legalabb 6 sacket es ellehetetlenitett mindennemu komolyabb tamadojatekot.
undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pozitivum
- Penny: 129 yard es TD, 9+ yard per run Ugy tunik o az a fajta RB akinek kell par snap, hogy "bemelegedjen", es utana benne van a nagy jatek. Az 58 yardos TD-je gyonyoru volt. Erdekes dolgot emlitett a meccs utani nyilatkozataban amugy. Bevallotta, hogy tulsulyosan erkezett az edzotaborba mert nem vette komolyan a focit. WTF?! Ha ez igy van, akkor miert nem volt semmilyen buntetes a staff reszerol? Szerencsere azota eszhez tert, felberelt egy taplalkozasi tanacsadot es leadott par kilot.

-Shaquem Griffin: 2 szep playre is emlekszek a reszerol, az egyik fumble volt, ha minden igaz. Csak a sebessegebol tud megelni, de abban a par 3rd downban/ 2nd and longban van helye a palyan.

-Flowers: Kb. azt lattuk tegnap ami a potencialja teteje. Remek pass breakupok, kemeny jatek, ballhawking szeles frame.

-Ansah: Seahawks karrierje legjobb meccse volt. 1.5 sack, fumble, 2 TFL ugy, hogy egy sackjet visszafujtak a secondary miatt. Annyira nem tunt meggyozonek, egyszeruen bullrusholta a csere OL-t, de oruljunk ennek is.

+1 Diggs: PC ugy latja, hogy az o tapasztalata es vezeregyenisege sokat lenditett a vedelem koheziojan. Nem egy sztar safety, de mindenkeppen nagy upgrade nekunk.

+2 Malik Turner: Szep csendben a masodik legjobb elkaponk lesz.

Negativum:

-RW: Az a passz a teljesen uresen allo Hollisternek a sima TD-ert... Jo eg... Masodik gyengebb meccse volt zsinorban. Belefer, nem lehet mindig topon jatszani, igy sem volt kifejezetten rossz, de az MVP cimhez ennel tobb kellene. Nalam most Lamar a cim varomanyosa.

-Metcalf: Nagyon "buta" kezei vannak. Az a 40 yardos bomba sima TD, erre nem tudja megfogni. Aztan ismet ugyanez az oldalvonalnal. SF elleni goal line fumbli se volt tul biztato, de ez szituacios tudatossag foleg. A tegnapi hibai kepessegbeliek.

-Carson: 26 yard, 3.3-as atlaggal es egy ujabb fumble. Semmibol sem tanul. A problema az, hogy PC megszegte nala az elveit. Always compete es labdatudatossag... ha nem figyelsz ra, a padon talalod magad. Na Carsonnal nem volt padoztatas. Remelem Penny tobb carryt kap a szezon hatralevo reszeben.

-OL: Ismet a regi muzsika. Pocsek OL, engedett legalabb 6 sacket es ellehetetlenitett mindennemu komolyabb tamadojatekot.
undisputedly
Ansah Jason Peters ellen villogot.
Green is király volt
egész defense.
Reed meghúzta a bokáját, reméljük nem hosszútávú.
Carson... Amikor már Wilson is veszekszik valakivel akkor baj van.

Tavaly volt egy olyan hozzászólásom hogy a két a Griffin remélem nem lesz szenttehén a csapatnál, most egy 9-2es csapatban, az Eagles ellen idegenben voltak a defense legjobbjai. Óriási királyság!