Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ez a leheto legjobb gyozelem. Atvettuk a 2. kiemelest es a divizio 1. helyet a 9erstol ugy, hogy a -szerintem- az NFC legjobb csapatat vertuk meg kozel sem tokeletes jatekkal. Lassan beut a csucsforma 😊

A Rams es a 9ers elleni hazai is eleg kemeny divizio meccsek lesznek meg, es a Pantherst se szabad lenezni 😊
undisputedly
Tartózkodunk az eredménykövetőtől? 😀
Jó meccs volt, de szívbetegeknek illetve hülye INTre/fumble-re érzékenyeknek jó szívvel nem ajánlanám.

Úgy gondolom a Rams illetve 49ers elleni meccs lesz az igazi vízválasztó, nem lebecsülve a többi ellenfelet. Azokat hozni kell, (vagy legalább a másodikat).

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a leheto legjobb gyozelem. Atvettuk a 2. kiemelest es a divizio 1. helyet a 9erstol ugy, hogy a -szerintem- az NFC legjobb csapatat vertuk meg kozel sem tokeletes jatekkal. Lassan beut a csucsforma 😊

A Rams es a 9ers elleni hazai is eleg kemeny divizio meccsek lesznek meg, es a Pantherst se szabad lenezni 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt most talaltam. Amiota Russ a ligaban van, mienk a legjobb pontkulonbseg december honapban:



Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Nekem nincsenek elvárásaim, ugyanúgy megverhetnek, ahogy nyerhetünk mi is. Igazi 50-50.

A szokásos Hawks meccs lesz, 1 elbaszott challange-el, 2 pont különbséggel, 3 lábon kihordott infarktussal, meg 4 fumble-al.

Végre premiertime, lehet kelni a halál faszába, szóval az eredmény nem is annyira érdekel, csak jó meccs legyen. Meg nyerjünk. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Thielen nem jatszik ellenunk. 9ers kikapott, igy egy gyozelemmel atvennek a West vezeteset.
undisputedly
Sajat kezunkben van a sorsunk (ilyenkor szoktunk szerencsetlenkedni kicsit)
Primetime meccsen russ mindig varazsol valamit, es ez a Vikings azert verheto is. Bizzunk a wilson magic-ben.
funkyparduc
Nalam amugy a Vikings a legjobb csapat az NFC-ben (persze egeszseges Thielennel). Liga legjobb RB-je ott van, a Diggs/Thielen elkapoparos eletveszelyes, Rudolph TE-ben, es a vedelmuk is jo minden evben.

RW eddig 5-0-al all a Vikings ellen (PO is beleszamitva). Remeljuk a legjobbakat 😊
undisputedly
Bennem van egy kis félsz, főleg Rudi és Diggs miatt. Kíváncsi leszek most Penny mennyi snapet kap. Lockett remélem már 100%-os. Egy lényeg, ne kickeren múljon a végkimenetel, 49ers-él bejött, de azért tele volt a gatya Myersnél.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Thielen nem jatszik ellenunk. 9ers kikapott, igy egy gyozelemmel atvennek a West vezeteset.
undisputedly
Sajat kezunkben van a sorsunk (ilyenkor szoktunk szerencsetlenkedni kicsit)
Primetime meccsen russ mindig varazsol valamit, es ez a Vikings azert verheto is. Bizzunk a wilson magic-ben.
funkyparduc
Nalam amugy a Vikings a legjobb csapat az NFC-ben (persze egeszseges Thielennel). Liga legjobb RB-je ott van, a Diggs/Thielen elkapoparos eletveszelyes, Rudolph TE-ben, es a vedelmuk is jo minden evben.

RW eddig 5-0-al all a Vikings ellen (PO is beleszamitva). Remeljuk a legjobbakat 😊
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Thielen nem jatszik ellenunk. 9ers kikapott, igy egy gyozelemmel atvennek a West vezeteset.
undisputedly
Sajat kezunkben van a sorsunk (ilyenkor szoktunk szerencsetlenkedni kicsit)
Primetime meccsen russ mindig varazsol valamit, es ez a Vikings azert verheto is. Bizzunk a wilson magic-ben.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Thielen nem jatszik ellenunk. 9ers kikapott, igy egy gyozelemmel atvennek a West vezeteset.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Kendricks játéka kérdéses.
Cody Barton felkészül.
Örülnék ha olyat játszana, hogy bent is maradna a kezdőben. 🤘
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azt mondom hogy el kell az ilyeneket kapni.
braxa88
És ebből mi következik... ? 😊

Szóval szerintem meg előbb oda kell érni, és én értékelem, hogy ha valaki odaér. Az egész 40 yardos játék kevesebb volt, mint 5 mp. Hello Antonio Brown csinált ilyeneket Bennel, de nem a rookie évében!!!

Van valaki, akinek Wilson 1-re tud bombát dobni úgy, hogy alig van a laszti a levegőben (mert nem hajítja fel az égbe). Ti az elkapást nézitek, mert nem foglalkoztok a route-al. Engem az egész játék érdekel. Fenntartom, ha megvan bravúros lett volna tokkal vonóval, és egy olyan fegyver, Lockett mellett, ami miatt az ellenfélnek mindig fent kell tartani egy Safetyt.
Metcalfnak komolyodnia kell ez nem vita, de draft környékén azért nem erről ment a vita... 😉
Ha benő a feje lágya lesz egy kiváló szerethető elkapónk, ha nem akkor még nézzük 3 évig.

Ha már a megkomolyodásról beszélünk:
Egyedül Rowinak tűnt fel, hogy Penny figyelmetlen. Az amit Wilson sacknél művelt az egy dolog (nagyon gáz dolog), de még a TD-jénél is látszik hogy fogalma nincs arról, hogy van még egy safety, és az utolsó pillanatban vette észre. Látszik a felvételen, hogy fogalma nem volt, hogy még jön valaki. Ha a Safety, jó szögből jön, és fumble akkor mi van? Akkor rossz volt a játék? Pennynek most kiadta (de hányszor nem?!).

A figyelem, és a koncentráció tanulható, viszont amit ez a két srác tud az nem, és nekem ez a fontosabb!
Helmut Zimmer
egyetértek veled, ahogy odakerült a labdához az szép és jó, de egy NFL elkapónak ha nem a térde alá jön a labda, és vetődnie se kell (igazából itt "csak" futás közben kellett lehajolnia) akkor kapja el.


mindenkinek feltűnt aki látta a playt 😛
passprotectionje meg még mindig szar. draft előtt legnagyobb gyengesége volt. NFLben még mindig az, emg hogyy nem tud a tacklök között futni, illetve kontakt után nulla.
braxa88
Bárcsak minden ilyen flottul menne 😊
Helmut Zimmer
Szerintem mi valami teljesen mást látunk, mint a többiek, mert ezt a nem a térde alá jön a labda és vetődnie sem kell igazán dolgot megint nem értem, amikor 2 méterrel mellette ért volna kb földet a labda, ha nem korrigál a végén ekkorát 😀

De igazából ez már mindegy is, idén így is bőven pluszos.

Btw, a Ford és Shelby csak belehajszolta a nem kevésbé arrogáns Ferrarit a hibába. #kenmiles

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Buday Zolival nincs semmi baj, ránézésre az a tipikus fickó, aki képtelen egyeneset rúgni a labdába, de nyomja az az adatokat 10 évre visszamenőleg. Néha az ilyen embernél is előfordul hogy keresztezik egymást az útvonalak az agyában.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nezegettem a 2013-as SB gyoztes evunk ertekeleseit a PFF-en, es gondoltam megosztom veletek is a szamokat. Erdekes, nem pusztan multidezes miatt, de akar a mostani keretunkkel es meccseinkkel valo parhuzamok keresese miatt is:

D akkor:
 i.imgur.com/DZoikaw.png
D most:
 i.imgur.com/RJmBtie.png

O akkor:
 i.imgur.com/rHTvqUt.png
O most:
 i.imgur.com/NxjXkLx.png

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt.

De persze se nem jo, se nem rossz. Ok 😀
undisputedly
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés. Ő közvetítette a korai meccset, csak szünetekben dumb és dumberre kapcsolgattam 😀
braxa88
Chicago-Detroit meccsen es nem a Farago. Nem emlekszem a nevere.
undisputedly
Buday Zoli volt az. Tegnap is össze vissza kereszteztek az útvonalak. 😀
akdestroyer
Ezekről a keresztező útvonalakról az jut eszembe, amit nagyapám mondott: "akinek kalapácsa van az szögnek nézi a fél világot..." 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt.

De persze se nem jo, se nem rossz. Ok 😀
undisputedly
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés. Ő közvetítette a korai meccset, csak szünetekben dumb és dumberre kapcsolgattam 😀
braxa88
Chicago-Detroit meccsen es nem a Farago. Nem emlekszem a nevere.
undisputedly
Buday Zoli volt az. Tegnap is össze vissza kereszteztek az útvonalak. 😀

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt.

De persze se nem jo, se nem rossz. Ok 😀
undisputedly
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés. Ő közvetítette a korai meccset, csak szünetekben dumb és dumberre kapcsolgattam 😀
braxa88
Chicago-Detroit meccsen es nem a Farago. Nem emlekszem a nevere.
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés. Ő közvetítette a korai meccset, csak szünetekben dumb és dumberre kapcsolgattam 😀
braxa88
Én nem hallottam sokszor, de az eddig értelmes csávó benyomását keltette .... szóval érdekes. Vagy két PFF van 😊
Helmut Zimmer
Én az ő közvetítéseitől mászok a legjobban a falra.
A keresztező útvonalak.... Elmondja meccsenként 60x.

Ha bármelyik WR nem go-t fut, hanem mondjuk egy 3 lépéses slantet befelé, akkor egyből jön a megfejtés: "...keresztező útvonalon megverte befelé az emberét...", és ebben a megállapításban az sem zavarja meg, ha 20 yardos körzetben nincs is csapattárs a közelben.
Szerintem ilyenkor simán megverte az emberét befelé, dehát én nem értek hozzá.

De tényleg figyeljétek meg, az összes meccsen minden egyes snapen van keresztező útvonal, és mindig ez a kulcs. Az hogy LB-WR mismatch alakul ki vagy elváltja magát a védelem stb, az lófasz, arról nem fogunk semmit megtudni. 😀

A másik ilyen becsípődése az a hypevonat (pff által felszopott játékos), amire felül néha, és onnan nincs leszállás! Kipécézi (nem PC!) magának pl JJ.Wattot, és akkor onnantól az egész meccsen csak róla beszél.
De nem is azzal van bajom hogy van 18 játék ahol nyomást helyez az irányítóra, és ezt mind a 18x be is mondja, hanem azzal hogy van másik 40 snap ahol nem tud, és még ezeknél úgy indít, hogy "...JJ.Watt most nem tudta megverni az emberét..." 😀
A többi védőfalember ott sincs.

JJ.Wattról idén már nem fogtok hallani, de ha valakit érdekel ez a dolog, akkor még mindig ott van Q.Nelson, (ha szeretnétek nettó fél órában örömódákat hallani a Guard-húzásokról+minden snapnél még 5mp), vagy pl Gilmore.
akdestroyer
Hehe akkor nem csak nekem tűnt fel, pedig én szégyen nem szégyen nagyon-nagyon amatőr vagyok a játékhoz, én inkább nagylelkű hawks szurkolónak mondom magam😀 De ahogy Ak, mondja hogy keresztező útvonal az biztos hallani vagy 20szor meg hogy megverte vagy nem verte meg az emberét😀
Egyszer egy Pats win SB, nál facebookon beírtam post alá hogy a közvetítés eléggé lejtett pats felé, eredménykövetőben is sokan kritizálták ezt, a post alatt még Sanyitól is kaptam egy savazást... 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés. Ő közvetítette a korai meccset, csak szünetekben dumb és dumberre kapcsolgattam 😀
braxa88
Én nem hallottam sokszor, de az eddig értelmes csávó benyomását keltette .... szóval érdekes. Vagy két PFF van 😊
Helmut Zimmer
Én az ő közvetítéseitől mászok a legjobban a falra.
A keresztező útvonalak.... Elmondja meccsenként 60x.

Ha bármelyik WR nem go-t fut, hanem mondjuk egy 3 lépéses slantet befelé, akkor egyből jön a megfejtés: "...keresztező útvonalon megverte befelé az emberét...", és ebben a megállapításban az sem zavarja meg, ha 20 yardos körzetben nincs is csapattárs a közelben.
Szerintem ilyenkor simán megverte az emberét befelé, dehát én nem értek hozzá.

De tényleg figyeljétek meg, az összes meccsen minden egyes snapen van keresztező útvonal, és mindig ez a kulcs. Az hogy LB-WR mismatch alakul ki vagy elváltja magát a védelem stb, az lófasz, arról nem fogunk semmit megtudni. 😀

A másik ilyen becsípődése az a hypevonat (pff által felszopott játékos), amire felül néha, és onnan nincs leszállás! Kipécézi (nem PC!) magának pl JJ.Wattot, és akkor onnantól az egész meccsen csak róla beszél.
De nem is azzal van bajom hogy van 18 játék ahol nyomást helyez az irányítóra, és ezt mind a 18x be is mondja, hanem azzal hogy van másik 40 snap ahol nem tud, és még ezeknél úgy indít, hogy "...JJ.Watt most nem tudta megverni az emberét..." 😀
A többi védőfalember ott sincs.

JJ.Wattról idén már nem fogtok hallani, de ha valakit érdekel ez a dolog, akkor még mindig ott van Q.Nelson, (ha szeretnétek nettó fél órában örömódákat hallani a Guard-húzásokról+minden snapnél még 5mp), vagy pl Gilmore.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt.

De persze se nem jo, se nem rossz. Ok 😀
undisputedly
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés. Ő közvetítette a korai meccset, csak szünetekben dumb és dumberre kapcsolgattam 😀
braxa88
Én nem hallottam sokszor, de az eddig értelmes csávó benyomását keltette .... szóval érdekes. Vagy két PFF van 😊
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt.

De persze se nem jo, se nem rossz. Ok 😀
undisputedly
Melyik fogalmatlan mondta?
buday? mert akkor pff statokkal a seggében ez több mint kurvagáz kijelentés. Ő közvetítette a korai meccset, csak szünetekben dumb és dumberre kapcsolgattam 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt 😀
undisputedly
Minek mentél oda!? 😊 (áldozathibáztatok)
Helmut Zimmer
Igaz. Meg lehet, hogy ezzel nem is kellene tisztaban lenniuk, de ezt ide teszem meg:

While in coverage, Griffin has been an absolute ballhawk and has comprised the most pass breakups for a cornerback, with 12. Griffin has a PFF coverage grade that’s among the three best in the NFL when lined up out wide, and he owns the highest forced incompletion rate on such targets. Seattle’s secondary has been underwhelming as a whole, but Griffin is doing everything he can to make it better.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt 😀
undisputedly
Minek mentél oda!? 😊 (áldozathibáztatok)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Neeeee 😀 NFL kozvetites most a sport tv-n: Griffin atlagos kezdo CB, se nem rossz, se nem jo 😀

Valosagban: Kezdo CB-k kozott a 6. legjobb cover pont PFF-en. Kb. 90 kezdo CB van a ligaban a slot CB-kkel egyutt.

De persze se nem jo, se nem rossz. Ok 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Hajajj.
Csak @ak el ne olvassa a kommenteket az insta poszt alatt, mert rajon, hogy Erin BWagzert rajong 😀
undisputedly

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.instagram.com/p/B5ZR190AgQw/?hl=hu
steelwolf
Hajajj.
Csak @ak el ne olvassa a kommenteket az insta poszt alatt, mert rajon, hogy Erin BWagzert rajong 😀

Szerk: Akcio kozben. Megprobalt inkognitoban maradni, de par kolyok felismerte:

 twitter.com/AmyMorenoNews/status/1199489359067545606?s=20

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/76875185_155224035791194_2914925581641871532_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=HCXgX6wvl0oQ7kNvgEf3hix&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAnyktNy6fYMwcdG8oUb77qmtVvLBg_t4CClnO0FZs0Lg&oe=663CDCF2
NFL on Instagram: "@Seahawks LB Bobby Wagner paid for everyone's Thanksgiving groceries at a store in Seattle 🙏@Bwagz"
219K likes, 1,376 comments - nfl on November 27, 2019: "@Seahawks LB Bobby Wagner paid for everyone's Thanksgiving groceries at a store in Seattle 🙏@Bwagz".