Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/Seahawks/status/1201665787791998977

😀 azóta már Wilsonnak is ez a képe. a Seahawks twitter fanbase a legjobb dolog a közösségi médiában 😀
Borbinho
En mar betettem 😀 Twitteren semmi mast nem latsz a seahawks fanoknal, csak ezt a kepet 😀 (Amugy CableThanos-tol ered, o csinalta)
undisputedly
A névválasztás telitalálat, a Cable expirement pusztításához, én is csak Thanos csettintését tudom felhozni, mint referencia.
akdestroyer
Es el is talaltad:
"But let’s start with his moniker. Where’d “Cable Thanos” come from? The Avengers reference is pretty obvious, but Cashman explained that it was meant as a joke toward Tom Cable. Some on Twitter pointed out that Cable shared a resemblance with Marvel’s most epic villain. So Cashman edited something featuring Cable wearing Thanos’ Infinity Gauntlet. Instead of Infinity Stones, the gauntlet was filled with underwhelming offensive linemen. When Cable snapped his fingers, a la Thanos in the movie “Infinity Wars,” Russell Wilson disintegrated like the Avengers."



Itt egy par hetes portre CableThanosrol, olvassatok:
 www.nbcsports.com/northwest/seattle-seahawks/get-know-cable-thanos-creative-mastermind-behind-viral-seahawks-videos

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
 twitter.com/Seahawks/status/1201665787791998977

😀 azóta már Wilsonnak is ez a képe. a Seahawks twitter fanbase a legjobb dolog a közösségi médiában 😀
Borbinho
En mar betettem 😀 Twitteren semmi mast nem latsz a seahawks fanoknal, csak ezt a kepet 😀 (Amugy CableThanos-tol ered, o csinalta)
undisputedly
A névválasztás telitalálat, a Cable expirement pusztításához, én is csak Thanos csettintését tudom felhozni, mint referencia.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Seahawks/status/1201665787791998977

😀 azóta már Wilsonnak is ez a képe. a Seahawks twitter fanbase a legjobb dolog a közösségi médiában 😀
Borbinho
En mar betettem 😀 Twitteren semmi mast nem latsz a seahawks fanoknal, csak ezt a kepet 😀 (Amugy CableThanos-tol ered, o csinalta)
undisputedly
sorry az offért:

 twitter.com/brent_know/status/1201747913220726784

 twitter.com/billbarnwell/status/1201674075149459456

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azt el is felejtettem, hogy Homer volt a nyuszi a kalapban, csak úgy előhúztuk

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

a WRek idén is be akarják zsebelni az év ünneplése vándortrófeát. a Byebyebye után egy újabb esélyes darab.


 twitter.com/HeavensFX/status/1201722252351430656

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A lényeg, hogy megkaptam a szülinapi ajándékot a csapattól. W és ez a fontos.
Vajon hányan kiabáltuk már ki a csapatból Pennyt. Én is. Most meg le kell térdelni és bics!
Metcalf majd kinövi ezeket a hülyeségeit.
Szerintem Lockett csak azért volt a pályán, hogy lekössön néhány embert, mert tényleg nincs 100%.
Wilson hozott egy középszert (az ő mércéjével), de bedaráltuk őket. Ha majd jól is játszik, akkor a jóisten kegyelmezzen az ellenfeleknek.
Az a fake punt meg.....éljen a PC féle konzervativizmus!
Hollister nálam az év kukázása!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/Seahawks/status/1201665787791998977

😀 azóta már Wilsonnak is ez a képe. a Seahawks twitter fanbase a legjobb dolog a közösségi médiában 😀
Borbinho
En mar betettem 😀 Twitteren semmi mast nem latsz a seahawks fanoknal, csak ezt a kepet 😀 (Amugy CableThanos-tol ered, o csinalta)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Seahawks/status/1201665787791998977

😀 azóta már Wilsonnak is ez a képe. a Seahawks twitter fanbase a legjobb dolog a közösségi médiában 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sorry igaz most írok neharagudjatok ....
Tényleg rossz volt a jelző amivel sok szurkolotarsat illettem (most vissza olvasva a "gecik"jelző tényleg unfer volt persze viccessen szerettem volna értetni azért is volt a sok nevetős fej ☝☝☝☝ De ezt tudom nem mentség de nagyon részegen írtam sok Jäger elfogyasztása után és inkább a szituációnak szólt mint nektek az eredmény követöben😊
Ezúton is szeretnék mindenkitol Elnézést kérni akit megbantottam.
De nézzétek el nekem!Tény nem vagyok túl intelligens de sokszor sajnos elragadtattnak az érzelmeim ! NEHARAGUDJATOK!!

De az összeköt.minket hogy "Hajrá Seahawks! !!!!!
De sokszor tényleg nagyon negatívak VAGYTOK TI☝☝ ...... 1-2 mérkőzés után Pl
Griffint már nagyon sokan nem látnák a csapatban (egyiket sem ) de ezt sok játékosra mondhatnám ☝
De szerintem ahogy én leszurtem nem az a játék ahol akár 4-5merkozes után ítéletet lehet mondani egy játékos felett pl.Pennnyyyyyyyy😊😊😊


U.i bocsi hogy írtam ide de ez kikivantkozott belőlem 😉
Így megszegvén amit megirgértem nektek hogy többet nem írok☝
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
De hogy magyar kommentárral még egyszer nem nézek hawks meccset az biztos. Az utolsó 5-7 percben ami ment Ricsi részéről azon beszartam. Pl.: nagyon vége fele Cousins target mellé dobja vagy 5yds-al a lasztit, és aszongya megcsúszott a keze😀
Oszi
"mindent elmond a Seahawks WRekről hogy CJ Hamnek több yardja van mint nekik" (Faragó Richárd, 3.negyed)
Höri jó volt, de arra nem emlékszem (halkan ment a TV) hogy a sok 'Lockettnek még mindig nincs elkapása' között meg lett e említve a sérülése és betegsége. Ha lemaradtam róla akkora oké.
braxa88
Az vicces komment volt foleg hogy Ham a yardajait az elso driveban egy playel szerezte kb😃 sérülése talàn meg lett emlitve.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
De hogy magyar kommentárral még egyszer nem nézek hawks meccset az biztos. Az utolsó 5-7 percben ami ment Ricsi részéről azon beszartam. Pl.: nagyon vége fele Cousins target mellé dobja vagy 5yds-al a lasztit, és aszongya megcsúszott a keze😀
Oszi
"mindent elmond a Seahawks WRekről hogy CJ Hamnek több yardja van mint nekik" (Faragó Richárd, 3.negyed)
Höri jó volt, de arra nem emlékszem (halkan ment a TV) hogy a sok 'Lockettnek még mindig nincs elkapása' között meg lett e említve a sérülése és betegsége. Ha lemaradtam róla akkora oké.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ami nekem kulonosen tetszett, hogy vegre nem volt buntetesunk Flowerset leszamitva ami nekem kerdeses volt ha pl visszafordul akkor int + a fake punt, evek ota nem lattam ilyet a csapattol vagy csak nem emlekszem ra az nagyon kellett hogy megallitsuk a verzest.
Simanb volt ez mint a vege mutatja védelem kiengedett vegere sajnos.
WR-knel Lockett remelem vissztér regi formájához bar nem hiszem hogy a rams ellen fog ramsey szoritasaban, viszont Mooret es Brownt szerintem elkéne felejteni Gordon kevés szerepet kap és Turner is nekem jobban tetszik(ma pl target se volt ra)
Neccesnek érzem a #2seed megtartasat ha saints lenyomna 49ers a heten bizakodobb leszek, rams a héten mutatott életjeleket már és ritkán verjük őket odavissza. CAR,ARI kotelezo kell hogy legyen. Aztan a 49ers elleni utolso meccs igazi csemege lesz
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/gbellseattle/status/1201734772193542144
Beteg. És így tolta a végig a meccset, látszik hogy nagyon nincs jól. plusz a lábsérülése.
Reméljük 6 nap alatt meggyógyul
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Jó volt a meccs, igaz full kómásan néztem, (de követőben volt is valami veszekedés Ak és Rózsa közt, 😀 ) na de nem ez a lényeg. Penny alakul mint púpos gyerek a prés alatt. Hollister illik a rendszerbe, Dissly-vel ütős páros lenne ha lehozna egy szezont sérülés nélkül. Myers hozta amit kell. Az utolsó pár percben az óraölés érdekes volt, de ezt megszokhattuk.
De hogy magyar kommentárral még egyszer nem nézek hawks meccset az biztos. Az utolsó 5-7 percben ami ment Ricsi részéről azon beszartam. Pl.: nagyon vége fele Cousins target mellé dobja vagy 5yds-al a lasztit, és aszongya megcsúszott a keze😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Diggs 4rec 25yard
Cook 9carry 29yard 1 fumble
Defense!
Sack nem volt, de azért nyomás sokszor, és meg is ütöttük Cousinst többször. Flowersből is kezdőszint alakul. Éledezik a védelem. Jó lesz ez.
Az az elváltás a hosszú TDnél csúnya volt, de összességében szépen lenyomtuk a viking torkán a labdát. 218 futott yard.
Viszont Lockett nélkül nincs passzjáték, nemtudnak elszakadni a WRek, Lockett meg nem hogy nem 100%os de szerintem 70 se. Metcalf meg szokásos up and down. Wilsonnak rohadtnehéz dolga van.

Amúgy a Saints előttünk, van, hétvégén Saints-49ers. Most ki kapjon ki? 😀
braxa88
Cook megserult es nem allt vissza (addig mondjuk szepen limitaltuk)
Flowersre a 4. negyedben az a 30 yardos buntetes szerintem ordas nagy kamu volt.
Lockett-tol atvettek vegre a returner szerepet, nem is kapja mar vissza. Volt fele 3 labda ma, de igen, valoszinuleg nem 100-as.
DK (akit kozvetites kozben "Decaf"-nek azaz koffeinmentesnek neveztek LOL) nekem nagy csalodas. Abszolut nem tud vigyazni a labdara es mindig az endzone korul vesziti el... Egy ilyen hiba a PO-ban meccseket dont el.


Amúgy a Saints előttünk, van, hétvégén Saints-49ers. Most ki kapjon ki? 😀
braxa88
Szerintem inkább menjünk biztosra, és nyerjen a Saints. 😀 Úgy több esélyünk van bye weekre. Ha az SF nyer, nagyobb az esély a 1st seedre, de könnyen 5th seed lehet belőle.
Duff
En azt mondom nyerjen a 9ers, hogy akarki is nyeri a Westet, mi vagy a 9ers, az 1st seedert mehessen. Brees sokkal gyengebb a domon kivul.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy a Saints előttünk, van, hétvégén Saints-49ers. Most ki kapjon ki? 😀
braxa88
Szerintem inkább menjünk biztosra, és nyerjen a Saints. 😀 Úgy több esélyünk van bye weekre. Ha az SF nyer, nagyobb az esély a 1st seedre, de könnyen 5th seed lehet belőle.
Duff
amúgy sincs olyan forgatókönyv hogy ne a 49ers vereségért szurkoljon egy jóérzéseű ember 😊
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Amúgy a Saints előttünk, van, hétvégén Saints-49ers. Most ki kapjon ki? 😀
braxa88
Szerintem inkább menjünk biztosra, és nyerjen a Saints. 😀 Úgy több esélyünk van bye weekre. Ha az SF nyer, nagyobb az esély a 1st seedre, de könnyen 5th seed lehet belőle.
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Ez a leheto legjobb gyozelem. Atvettuk a 2. kiemelest es a divizio 1. helyet a 9erstol ugy, hogy a -szerintem- az NFC legjobb csapatat vertuk meg kozel sem tokeletes jatekkal. Lassan beut a csucsforma 😊

A Rams es a 9ers elleni hazai is eleg kemeny divizio meccsek lesznek meg, es a Pantherst se szabad lenezni 😊
undisputedly
SEA: @LAR, @CAR, ARI, SF
SF: @NO, ATL, LAR, @SEA
NO: SF, IND, @TEN, @CAR

A három 10-2-vel álló csapat menetrendje. Ha a 49ers elkapja a Saints-et, mi meg nyerünk a 49ers ellen, akkor még 1st seed is lehet. 😀 Persze ez csak elmélet, szerintem elég esélytelen, a Rams-hez nem nyerni járunk, de ilyenkor szoktunk lecumendárézni mondjuk a csere QB-val felálló, Redskinstől kikapó Panthers ellen is.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Diggs 4rec 25yard
Cook 9carry 29yard 1 fumble
Defense!
Sack nem volt, de azért nyomás sokszor, és meg is ütöttük Cousinst többször. Flowersből is kezdőszint alakul. Éledezik a védelem. Jó lesz ez.
Az az elváltás a hosszú TDnél csúnya volt, de összességében szépen lenyomtuk a viking torkán a labdát. 218 futott yard.
Viszont Lockett nélkül nincs passzjáték, nemtudnak elszakadni a WRek, Lockett meg nem hogy nem 100%os de szerintem 70 se. Metcalf meg szokásos up and down. Wilsonnak rohadtnehéz dolga van.

Amúgy a Saints előttünk, van, hétvégén Saints-49ers. Most ki kapjon ki? 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a leheto legjobb gyozelem. Atvettuk a 2. kiemelest es a divizio 1. helyet a 9erstol ugy, hogy a -szerintem- az NFC legjobb csapatat vertuk meg kozel sem tokeletes jatekkal. Lassan beut a csucsforma 😊

A Rams es a 9ers elleni hazai is eleg kemeny divizio meccsek lesznek meg, es a Pantherst se szabad lenezni 😊
undisputedly
Tartózkodunk az eredménykövetőtől? 😀
Jó meccs volt, de szívbetegeknek illetve hülye INTre/fumble-re érzékenyeknek jó szívvel nem ajánlanám.

Úgy gondolom a Rams illetve 49ers elleni meccs lesz az igazi vízválasztó, nem lebecsülve a többi ellenfelet. Azokat hozni kell, (vagy legalább a másodikat).
akdestroyer
Emaileket irtam kozben, szoval nem tudtam forumozni.
Nalam az NFC legerosebb rostere a 9ersnel van, legjobb csapata a Vikings, legkemenyebb PO ellenfel a hazai palyan jatszo Saints.

Amennyiben a 9ers bukna a Saints ellen, akkor megengedhetnenk magunknak, hogy kikapjunk toluk az utolso heten (felteve, hogy a tobbit hozzuk).

MAS: Mai meccsen Russ kicsit OFF volt. A 2 sack az ove volt, a masodik kifejezetten anti clutch volt amikor le kellett volna zarni a meccset a 4. negyed vegen 3. downon(habar egy ordas nagy hands to the face buntetest nem fujtak be Brownon, nem is ertem, hogyan nem dobhattak be...). Plusz ugye az "INT" ajandek.

Vedelem tetszett, Rudolph elit, nem tudod megfogni.

Legnagyobb oromom amugy a Carson-Penny kettos jatekaban volt. Hihetetlen, ha ezek ketten formaba lendulnek... Penny kezd egyre jobb lenni.



Szerk: Ugy dontottem beteszek egy profilkepet 😀 :


Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ez a leheto legjobb gyozelem. Atvettuk a 2. kiemelest es a divizio 1. helyet a 9erstol ugy, hogy a -szerintem- az NFC legjobb csapatat vertuk meg kozel sem tokeletes jatekkal. Lassan beut a csucsforma 😊

A Rams es a 9ers elleni hazai is eleg kemeny divizio meccsek lesznek meg, es a Pantherst se szabad lenezni 😊
undisputedly
Tartózkodunk az eredménykövetőtől? 😀
Jó meccs volt, de szívbetegeknek illetve hülye INTre/fumble-re érzékenyeknek jó szívvel nem ajánlanám.

Úgy gondolom a Rams illetve 49ers elleni meccs lesz az igazi vízválasztó, nem lebecsülve a többi ellenfelet. Azokat hozni kell, (vagy legalább a másodikat).

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a leheto legjobb gyozelem. Atvettuk a 2. kiemelest es a divizio 1. helyet a 9erstol ugy, hogy a -szerintem- az NFC legjobb csapatat vertuk meg kozel sem tokeletes jatekkal. Lassan beut a csucsforma 😊

A Rams es a 9ers elleni hazai is eleg kemeny divizio meccsek lesznek meg, es a Pantherst se szabad lenezni 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt most talaltam. Amiota Russ a ligaban van, mienk a legjobb pontkulonbseg december honapban:



Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Nekem nincsenek elvárásaim, ugyanúgy megverhetnek, ahogy nyerhetünk mi is. Igazi 50-50.

A szokásos Hawks meccs lesz, 1 elbaszott challange-el, 2 pont különbséggel, 3 lábon kihordott infarktussal, meg 4 fumble-al.

Végre premiertime, lehet kelni a halál faszába, szóval az eredmény nem is annyira érdekel, csak jó meccs legyen. Meg nyerjünk. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Thielen nem jatszik ellenunk. 9ers kikapott, igy egy gyozelemmel atvennek a West vezeteset.
undisputedly
Sajat kezunkben van a sorsunk (ilyenkor szoktunk szerencsetlenkedni kicsit)
Primetime meccsen russ mindig varazsol valamit, es ez a Vikings azert verheto is. Bizzunk a wilson magic-ben.
funkyparduc
Nalam amugy a Vikings a legjobb csapat az NFC-ben (persze egeszseges Thielennel). Liga legjobb RB-je ott van, a Diggs/Thielen elkapoparos eletveszelyes, Rudolph TE-ben, es a vedelmuk is jo minden evben.

RW eddig 5-0-al all a Vikings ellen (PO is beleszamitva). Remeljuk a legjobbakat 😊
undisputedly
Bennem van egy kis félsz, főleg Rudi és Diggs miatt. Kíváncsi leszek most Penny mennyi snapet kap. Lockett remélem már 100%-os. Egy lényeg, ne kickeren múljon a végkimenetel, 49ers-él bejött, de azért tele volt a gatya Myersnél.