Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nezegettem kicsit a sportracon a jovo evi cap helyzeteket a Westben. A varhato fizetesi sapka 199 millio dollar lesz es ugye a legmagasabb 51 contract szamit bele a sapkaba.

Hawks: 40 jatekos 138 millioert
Jelentos FA: Hollister, Ifedi, Clowney, Reed, Kendricks
undisputedly
lesz helyünk, én továbbra is azt mondom ha kikerül a piacra akkor Ngakue kell. Minden áron.
Hollister RFA, így ő olcsón megtartható
Reed és Clowney is fontos lenne ha maradna. Még Ngakue nagy pénze mellett is talán.
Jefferson és is Woods jelentős FAk szerintem.
És akkor végre el kéne kezdeni OLbe hozni értelmesebb arcokat, nem kiégett 1.körösöket mint Fluker, Iupati és Joeckel.
Nickel CB is kéne, meg szélsőCB depth/kezdőszintű veterán.
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nezegettem kicsit a sportracon a jovo evi cap helyzeteket a Westben. A varhato fizetesi sapka 199 millio dollar lesz es ugye a legmagasabb 51 contract szamit bele a sapkaba.

Cardinals: 34 jatekosuk van szerzodes alatt osszesen 124 millioert
Jelentos FA: Fitzgerald (WR), Drake (RB), Humphries (LT), Clay (TE)

Rams: 41 jatekos 181 millioert
Jelentos FA: Whitworth (LT), Brockers (DE), Fowler (OLB), Littleton (ILB), Zuerlein (K )

9ers: 43 jatekos 194 millio
Jelentos FA: Breida (RB), Sanders (WR), Armstead (DE), Ronald Blair (DE), Ward (FS)

Hawks: 40 jatekos 138 millioert
Jelentos FA: Hollister, Ifedi, Clowney, Reed, Kendricks
undisputedly
Majd Ifedi holdout 😮 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nezegettem kicsit a sportracon a jovo evi cap helyzeteket a Westben. A varhato fizetesi sapka 199 millio dollar lesz es ugye a legmagasabb 51 contract szamit bele a sapkaba.

Cardinals: 34 jatekosuk van szerzodes alatt osszesen 124 millioert
Jelentos FA: Fitzgerald (WR), Drake (RB), Humphries (LT), Clay (TE)

Rams: 41 jatekos 181 millioert
Jelentos FA: Whitworth (LT), Brockers (DE), Fowler (OLB), Littleton (ILB), Zuerlein (K )

9ers: 43 jatekos 194 millio
Jelentos FA: Breida (RB), Sanders (WR), Armstead (DE), Ronald Blair (DE), Ward (FS)

Hawks: 40 jatekos 138 millioert
Jelentos FA: Hollister, Ifedi, Clowney, Reed, Kendricks

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként ol-en kívül, kövezzetek meg de lehet adnék egy jobb picket egy kicker-ért, vagy mennyire szokás ez? Mármint jó cetlit adni kicker-ért?
Oszi
Eléggé el voltunk kényeztetve Hauschkával. Ezt a fajta klasszist nem tudod pótolni FA-ről, mert az igazán elit rúgókat ugyanúgy nem hagyják kijönni a piacra, ahogy a QB-ket sem. Meg eltrédelni se fogják, csak horror összegért.

Amúgy meg Myers szerintem abszolút kezdő szint a jelenlegi rugómezőnyben. Csak nézz körbe a ligában, mik mennek...
Én nem bánom hogy lekötöttük, szerintem jelenleg nincs kickerkérdés.
Mivel a tudjuk hogy nem egy-két hawks win maradt a rugónknak a lábában.
Oszi
Őőő...
What?? 😀
A Baltimore és a Rams 3 TD különbséggel mosta fel velünk a padlót, a Saints meccs volt relatíve szoros, ott meg minden bement, sőt, még inkább Lutz hibázgatott. A többit meg nyertük.
akdestroyer
utóbbi 4 meccsen csak egy XPt hagyott ki, de előtte elég sok baj volt Myers-szel. lásd Bucs vagy a Rams meccs ahol a bénázása majdnem a W-be került.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Egyébként ol-en kívül, kövezzetek meg de lehet adnék egy jobb picket egy kicker-ért, vagy mennyire szokás ez? Mármint jó cetlit adni kicker-ért?
Oszi
Eléggé el voltunk kényeztetve Hauschkával. Ezt a fajta klasszist nem tudod pótolni FA-ről, mert az igazán elit rúgókat ugyanúgy nem hagyják kijönni a piacra, ahogy a QB-ket sem. Meg eltrédelni se fogják, csak horror összegért.

Amúgy meg Myers szerintem abszolút kezdő szint a jelenlegi rugómezőnyben. Csak nézz körbe a ligában, mik mennek...
Én nem bánom hogy lekötöttük, szerintem jelenleg nincs kickerkérdés.
Mivel a tudjuk hogy nem egy-két hawks win maradt a rugónknak a lábában.
Oszi
Őőő...
What?? 😀
A Baltimore és a Rams 3 TD különbséggel mosta fel velünk a padlót, a Saints meccs volt relatíve szoros, ott meg minden bement, sőt, még inkább Lutz hibázgatott. A többit meg nyertük.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Raneztem a PFF ertekelesekre. Diggs 91 ponttal a legjobb vedonk, a legrosszabb viszont Wagner lett 39.2-vel. Coverben kulonosen szornyu volt, 27.8-at kapott. Ez sema kell, hogy legyen, mert ennyire nyilvan nem lassult le. Egesz egyszeruen McVay felmosta a padlot Nortonnal 😀

Offense oldalon Russ lett a legjobb 88 ponttal, mig Hunt a legrosszabb (15 plusz snap) 53.7-el.
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Most már csak mintegy 20 lyuk van a rosterben. Kb ennyi draftcetli kellene.
Lesz annyi a hátratradek után....
mum
Hol latjatok a lukakat? Mert szerintem OL-en kivul managelheto a roster. Korabban harsogtam en is eleget, hogy talent hiany van, de Clowney mellett Green elkezdett fejlodni es Ansah is egeszsegesebb lett, plusz Reed visszatert, igy elfogadhato lett a DL.

LB poszton szerintem azert vagyunk gyengek, mert rengeteg base felallast jatszunk, illetve TE-ek ellen nem tudunk vedekezni.

A SEC volt meg szornyu, de Diggs erkeztevel szerintem atlagon feluli lett a kezdo 4-es.

OL-ben valoban nincs talent, azt alairom. WR es RB poszton megvagyunk, TE poszton ha megnezed, a 4. opcionk jatszik, egesz turhetoen, szoval okes az is.
undisputedly
Egyébként ol-en kívül, kövezzetek meg de lehet adnék egy jobb picket egy kicker-ért, vagy mennyire szokás ez? Mármint jó cetlit adni kicker-ért? Mivel a tudjuk hogy nem egy-két hawks win maradt a rugónknak a lábában.
Carson mellé kell valaki mert Prosise úgy is lesérül😀 Homer meg fene tudja..
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
visszahoznám Mike Davist.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most már csak mintegy 20 lyuk van a rosterben. Kb ennyi draftcetli kellene.
Lesz annyi a hátratradek után....
mum
Hol latjatok a lukakat? Mert szerintem OL-en kivul managelheto a roster. Korabban harsogtam en is eleget, hogy talent hiany van, de Clowney mellett Green elkezdett fejlodni es Ansah is egeszsegesebb lett, plusz Reed visszatert, igy elfogadhato lett a DL.

LB poszton szerintem azert vagyunk gyengek, mert rengeteg base felallast jatszunk, illetve TE-ek ellen nem tudunk vedekezni.

A SEC volt meg szornyu, de Diggs erkeztevel szerintem atlagon feluli lett a kezdo 4-es.

OL-ben valoban nincs talent, azt alairom. WR es RB poszton megvagyunk, TE poszton ha megnezed, a 4. opcionk jatszik, egesz turhetoen, szoval okes az is.
több mint 4 éve
mum Seattle Seahawks 49
Most már csak mintegy 20 lyuk van a rosterben. Kb ennyi draftcetli kellene.
Lesz annyi a hátratradek után....
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nálam most az az alap kérdés, hogy Wilson ennyi év és ennyi menekülés után mikor érdemel meg egy akárcsak elfogadható szintű falat?
garrett27
nálam az a kérdés hogy Ifedi top5 vagy csak top10 legjobban fizetett OT szerződést kapja Schneidertől tavasszal.
braxa88
Ahogy a népnyelv mondaná 'Na az baxik be nekünk' Há mán csaknem!
Az, hogy Wilson még él, az már a legelszántabb NFL fanok számára is érthetetlen, a fizika törvényeit teljesen figyelmen kívül hagyó jelenség. Ezért vagyunk még versenyben.
Ellenben itt van az éjszakai betli parti desszertje, Penny out. Most amikor szinte már megérkezett a ligába. Eddig legalább a futás működött úgy ahogy. Innentől lesznek gondok.
Most már csak mintegy 20 lyuk van a rosterben. Kb ennyi draftcetli kellene.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nálam most az az alap kérdés, hogy Wilson ennyi év és ennyi menekülés után mikor érdemel meg egy akárcsak elfogadható szintű falat?
garrett27
PFF-nel mi vagyunk a lejobb ertekkel passzolo csapat, es tortenetesen a top10-ben (azon kivul is meg boven) nekunk van a legrosszabb passz blokk ertekunk. Egyedul a Dolphinsnak van rosszabb passzblokk erteke, mint nekunk. PErsze PFF az OL ertekeknel csaloka, de ez most nagyon egybeeseik a szemmertekkel is. Nem tudom RW sajat hulyesegeit milyen mertekben szamitjak bele, de elmondhatjuk, hogy ez az egyseg meg igy is nagyon gyenge, hogy Solari edzi oket. Sajnos a guardok amugy futasblokkban elfogadhatoak, de passzblokkban tragyak, a csere C-rol nem is beszelve. A lenti szamokra magyarazat, hogy ha megy a futas, abbol tudunk passzolni eredmenyesen bombakat, de amugy hosszu drajvokat csak passzal nem tudunk eletben tartani, mert jon a nyomas egybol. Es ha az ellenfelnel ott a liga legjobb DT-je, mint pl a Ramsnel, akkor c@mi.

 i.imgur.com/28LgZsK.png

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nálam most az az alap kérdés, hogy Wilson ennyi év és ennyi menekülés után mikor érdemel meg egy akárcsak elfogadható szintű falat?
garrett27
nálam az a kérdés hogy Ifedi top5 vagy csak top10 legjobban fizetett OT szerződést kapja Schneidertől tavasszal.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nálam most az az alap kérdés, hogy Wilson ennyi év és ennyi menekülés után mikor érdemel meg egy akárcsak elfogadható szintű falat?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Kicsit off,
Ak írta vala.:
,,És akkor itt jön képbe a QB kérdés, azaz hogy van-e olyan irányítód, aki a nyakába veszi a támadósort, amikor összafossa magát a rendszer. De ezt eddig nem volt alkalom kideríteni" (49ers, Garoppolo)

Tegnap ugye vinni kellett a csapatot az utolsó 50 másodpercben, na ott azért voltak pontatlan passzok, igaz 1-2, de ott már ment az izgulás, ha Kittle nincs lehet lossol a 49ers.
Itt azért lehet bízni a po, rutinban mert két oldala van az éremnek vagy elizgulhatják az egészet, vagy úgy pörögnek hogy nincs aki megállítsa őket, én azért az utóbbira tippelek 😀

De ha ebből a szezonból kiindulva kurva kiváncsi leszek jövőre melyik egyseéget tunkoljuk, de ha Ifedi marad esküszöm elrabolom és pincébe zárom, hihetetlen az a pali, meg a vezetőségbe az is aki itt tartja a csapatban.
Azért bízzunk abban hogy a kövi két meccs win, az meg beszabehu lenne ha 49ers is behúznánk 😊

Szerkesztette: Oszi
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Penny season ending, térdszalag.
Kár érte, kiváló ügynök volt.

Barton elvileg nem súlyos.
akdestroyer
Nagy kar, mert ez nem csak idenre teheti gallyra, de ennek lehet hosszutavu kovetkezmenye a karrierjere nezve.

Jo volt pedig ez az 1-2 punch Carsonnal es Pennyvel, raadasul kezdte lejatszani Carsont a palyarol. Felkeszul Homer.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Penny season ending, térdszalag.
Kár érte, kiváló ügynök volt.

Barton elvileg nem súlyos.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Diggs a 2. olyan Seahawk aki az elso 4 meccsen legalabb 3 INT-et szerzett. | Az 1. ilyen jatekosunk Earl Thomas volt 2010-ben |

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A Rams ellen nem az eredmény az aggasztó, hanem a mutatott játék. Így is úgy is az utolsó 49ers elleni meccs fog dönteni a csoport győzelemről ( már ha hozzuk a Panthers és a Cards ellenit ). Abban biztosak lehetünk, hogy a 49ers nem fog botlani. Most erősek csapat szinten, és mentálisan is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Nem bírtam végignézni. Bocs. Se kép se hang egyik oldalon se. Most persze hozni kellene a két kötelezőt, de ilyen játékkal......
garrett27
ja igen. mert még a playoff se biztos. ha így nyomjuk szépen kizúgunk 10-2ről.
hátgyönyörű.
És mivel hetek óta akadozik Wilson, a defenset meg láttuk mit tud hajnalban így simán benne van.
braxa88
Ütitek simán az NFC East győztesét, ez csak a szokásos Rams elleni betli.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Miert ne lehetne meg? 3W a hatralevo 3 meccsen es mienk legalabb a 2. kiemeles.

Olyan nehativak vagytok, meg kell hivnunk Bundy kollegat, hogy tartson lelkesitest 😀
undisputedly
Meglehet a 3 W, de a Packers épp most előzött be a pihenőhétért. Innentől ez nem a mi kezünkben van, és ha ők is megnyerik mind3-at, akkor a szezonszáró csak arról fog dönteni, hogy 3. vagy 6. kiemelként megyünk Wild Card-ozni.
Nekünk kurvára kéne az a 2.kiemelés, hogy lehessen nagyot álmodni.
akdestroyer
A GB a kovetkezo 3 meccsebol egyet legalabb, de akar kettot is konnyeden bukhat 😊
undisputedly
Benne van, hogy a GB nyeri mindhárom meccsét, de akár kettőt veszítheti is (és lehet Stafford visszatér az utolsó fordulóra). Még elég foghíjas a roaster és ARod sem nyújt egyenletes teljesítményt. Én nem gondolnám, hogy ez a mi évünk, de szépen állnak össze a kirakó elemei.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Meg a Pantherstol fazok kicsit, mert uj edzo alatt mindenki hajt majd
undisputedly
Ettől nem kell félni 😀
Jakehomer
Kivéve ha allent végre padra kúrjátok és jön a szép szakállú... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Meg a Pantherstol fazok kicsit, mert uj edzo alatt mindenki hajt majd
undisputedly
Ettől nem kell félni 😀

Perception is reality.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miert ne lehetne meg? 3W a hatralevo 3 meccsen es mienk legalabb a 2. kiemeles.

Olyan nehativak vagytok, meg kell hivnunk Bundy kollegat, hogy tartson lelkesitest 😀
undisputedly
Meglehet a 3 W, de a Packers épp most előzött be a pihenőhétért. Innentől ez nem a mi kezünkben van, és ha ők is megnyerik mind3-at, akkor a szezonszáró csak arról fog dönteni, hogy 3. vagy 6. kiemelként megyünk Wild Card-ozni.
Nekünk kurvára kéne az a 2.kiemelés, hogy lehessen nagyot álmodni.
akdestroyer
A GB a kovetkezo 3 meccsebol egyet legalabb, de akar kettot is konnyeden bukhat 😊
undisputedly
Ahogy mi is.
...
(Jobban járok, ha megkeresem Roli rózsaszínű szemüvegét)

Amúgy meg abszolút egyet értek, ki lehet kapni a Ramstől, sőt nálam egyenesen L-re volt beírva.
De nem így.
Így nem.

Majd OL-DL gradeket lőjj már ki kérlek. Nagyon érdekelne.
akdestroyer
A SB gyozelem ota igy allunk a Rams-szel. Ebben a tegnapi L meg nincs feltuntetve. Egyertelmuen ok a "mumusaink".
 i.imgur.com/jsIIoSN.png

@gabokocka Lehet, hogy csak az elozo evek csontdaralo meccsei beszelnek belolem, de kiegyeznek egy simaval (viszont simat iden nem igen jatszottunk meg, csak a veresegeink eseten)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 827 — Keep pounding
Nem bírtam végignézni. Bocs. Se kép se hang egyik oldalon se. Most persze hozni kellene a két kötelezőt, de ilyen játékkal......
garrett27
ja igen. mert még a playoff se biztos. ha így nyomjuk szépen kizúgunk 10-2ről.
hátgyönyörű.
És mivel hetek óta akadozik Wilson, a defenset meg láttuk mit tud hajnalban így simán benne van.
braxa88
Braxa ne mar... 😊

A szokasos evi zacsko a Ramstol, nem tobb. En szerencsere voltam olyan bolcs, hogy inkabb aludtam 😀
Az ev utolso veresege volt ez tolunk 😛 En voltakeppen orulok, hogy meg a Rams ellen kijott ez, mert az elmult par hetben minden osszejott kb, es az fenntarthatatlan lett volna.

Meg a Pantherstol fazok kicsit, mert uj edzo alatt mindenki hajt majd, de a Cards szerintem meg lesz es utana johet a 2. kiemelesert a csata a 9ers ellen a Centuryn.
undisputedly
Tőlünk maximálisan indokolatlan, tökéletes önbizalomnövelő meccs lesz, megtámogatjuk Wilson MVP kampányát és a védelem is idén nem látott számokat fog produkálni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.