Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kár Gordonert mondjuk eddig se igazán használtuk ki de ha igen akor kulcs játékot csinált. Gondolom a hétvégi elkapása miatt vitték vizitre..
12th member
Szerintem 2 napnal tobb kell, hogy a labor megkuldje az eredmenyt es dontsenek is a buntetesrol.

Koszi mindent Gordon. 9ers ellen kellett az a 2 OT 3rd down elkapas.

Igy mar erheto amugy miert nem akartuk jobban bevonni.

Nagyon remelem, hogy nem jon AB.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Kár Gordonert mondjuk eddig se igazán használtuk ki de ha igen akor kulcs játékot csinált. Gondolom a hétvégi elkapása miatt vitték vizitre..
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az öreg rágóreklámnak meg lett a 100 W, gratulálunk! Az, hogy 10 meccsen nyertünk 8 vagy kevesebb ponttal, kit érdekel. A kis gól is gól. Szar O fallal, sérültekkel, érdemi pass rush nélkül ott vagyunk a PO-ban. A többi már innentől ajándék.
De ugye nem hívünk többet trükkös játékot Gordonra!
garrett27
nem
The Seahawks announced Monday that Josh Gordon, whom they claimed off waivers in November, was suspended indefinitely for violating the NFL policies on performance-enhancing substances and substances of abuse.
gedam
jönni fog AB
több mint 4 éve
gedam 5 702
Az öreg rágóreklámnak meg lett a 100 W, gratulálunk! Az, hogy 10 meccsen nyertünk 8 vagy kevesebb ponttal, kit érdekel. A kis gól is gól. Szar O fallal, sérültekkel, érdemi pass rush nélkül ott vagyunk a PO-ban. A többi már innentől ajándék.
De ugye nem hívünk többet trükkös játékot Gordonra!
garrett27
nem
The Seahawks announced Monday that Josh Gordon, whom they claimed off waivers in November, was suspended indefinitely for violating the NFL policies on performance-enhancing substances and substances of abuse.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát ha ezt az eredmenyt ev elejen megjosolja valaki, szerintem barki boldogan alairja akkor. Innen minden meccs ajandek.

Egyebkent egy kerdes azokhoz akik velem ellentetben ertenek hozza:
Nekem tunik ugy csak, vagy tenyleg ugy van, hogy PC nem tud elonybol jatszani?
funkyparduc
De tud elonybol. Az a taktik, hogy, menjunk at preventbe a vedoknel, hogy lassan szedjuk be a pontokat, a tamadoknal meg ne adjuk el addig a labdat, tehat semmi riziko.

Nem mondhatjuk, hogy nincs igaza, mert megnyertuk az osszes olyan meccset ahol nagy elonyben voltunk (2TD min). Vikingeket es a Pantherst is legyoztuk vegul, igaz kivulrol szivinfarktust kapott mindenki.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Hát ha ezt az eredmenyt ev elejen megjosolja valaki, szerintem barki boldogan alairja akkor. Innen minden meccs ajandek.

Egyebkent egy kerdes azokhoz akik velem ellentetben ertenek hozza:
Nekem tunik ugy csak, vagy tenyleg ugy van, hogy PC nem tud elonybol jatszani?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
De ugye nem hívünk többet trükkös játékot Gordonra!
garrett27
Dehogynem... 😀
SB, 1 yard....

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az öreg rágóreklámnak meg lett a 100 W, gratulálunk! Az, hogy 10 meccsen nyertünk 8 vagy kevesebb ponttal, kit érdekel. A kis gól is gól. Szar O fallal, sérültekkel, érdemi pass rush nélkül ott vagyunk a PO-ban. A többi már innentől ajándék.
De ugye nem hívünk többet trükkös játékot Gordonra!
garrett27
Nem a playcall volt a gond, az nekem tetszett. Gordonnak kellett volna látni h a panthers nem ette meg és ketten voltak DKn.



Amúgy meg: PLAYOFFS!

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
=
Egy épülő csapat vagyunk, akik ha most igy játszanak, akkor közel 70 millio cap space-el és rengeteg draft cetlivel elég bizsergető érzés mire lehetnek jók a következő pár évben...
Go Hawks!!!
feki
Ki beszelt itt a jovo evrol?
A PO-rol van szo es a kovetkezo 2+(3) meccsrol.
undisputedly
Sikerült megragadni a lényeget úgy látom... 🤣
feki
Igen, mert a pesszimista hozzaallast celoztad a kommenteddel, es ervkent a jovo evi cap helyzetet es draft cetliket hoztad fel, amig a pesszimizmusom (kb. egyedul en fejtettem ki negativ elojelu nezetet) az idei PO-ra vonatkozik es arra, hogy korhaz a palya szelen csapat lettunk.
undisputedly
Most te. Multhéten más.
Minden héten ezt olvasom ha nyerünk, ha kikapunk.
Ha kikapunk akkor kb bottom 5 csapat szinten beszélnek itt egyesek rólunk.
Ha lenne pass rush jobb lenne secondery is. O fal szar. De többi rendben van szerintem. Ennyi röviden.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az öreg rágóreklámnak meg lett a 100 W, gratulálunk! Az, hogy 10 meccsen nyertünk 8 vagy kevesebb ponttal, kit érdekel. A kis gól is gól. Szar O fallal, sérültekkel, érdemi pass rush nélkül ott vagyunk a PO-ban. A többi már innentől ajándék.
De ugye nem hívünk többet trükkös játékot Gordonra!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
=
Egy épülő csapat vagyunk, akik ha most igy játszanak, akkor közel 70 millio cap space-el és rengeteg draft cetlivel elég bizsergető érzés mire lehetnek jók a következő pár évben...
Go Hawks!!!
feki
Ki beszelt itt a jovo evrol?
A PO-rol van szo es a kovetkezo 2+(3) meccsrol.
undisputedly
Sikerült megragadni a lényeget úgy látom... 🤣
feki
Igen, mert a pesszimista hozzaallast celoztad a kommenteddel, es ervkent a jovo evi cap helyzetet es draft cetliket hoztad fel, amig a pesszimizmusom (kb. egyedul en fejtettem ki negativ elojelu nezetet) az idei PO-ra vonatkozik es arra, hogy korhaz a palya szelen csapat lettunk.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
=
Egy épülő csapat vagyunk, akik ha most igy játszanak, akkor közel 70 millio cap space-el és rengeteg draft cetlivel elég bizsergető érzés mire lehetnek jók a következő pár évben...
Go Hawks!!!
feki
Ki beszelt itt a jovo evrol?
A PO-rol van szo es a kovetkezo 2+(3) meccsrol.
undisputedly
Sikerült megragadni a lényeget úgy látom... 🤣
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1206386414591627264?s=20
Így már érthető miért engedtük közel carolinat végén 😀

 twitter.com/hawkblogger/status/1206420668729839617?s=20
Egyelőre tényleg nagy húzás volt, kicsit még hullámzó de reméljük rendben lesz, PO-ban kiváncsi leszek hogy fog muzsikálni

btw ez a sok sérült aggasztó szezon végére, mondanám hogy Cards ellen pihenjék ki akinek bármi baja van de nem számítok ott sem könnyű meccsre
undisputedly
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/Seahawks/status/1206321799476084736?s=20

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1206386414591627264?s=20

 twitter.com/hawkblogger/status/1206420668729839617?s=20

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
Idén a Mikulás nem ér rá,
Se ajándék, se grillázs,
Fehér Karácsony már sose lesz,
Csak lepje meg a 9ers-t a Rams!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy épülő csapat vagyunk, akik ha most igy játszanak, akkor közel 70 millio cap space-el és rengeteg draft cetlivel elég bizsergető érzés mire lehetnek jók a következő pár évben...
Go Hawks!!!
feki
Ki beszelt itt a jovo evrol?
A PO-rol van szo es a kovetkezo 2+(3) meccsrol.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Mi megy itt minden meccs után te jó ég 😀
Egész évben csak arról tudtok beszélni, hogy milyen szarok vagyunk. Nem unjátok még igy
11-3-nál?
😒
Szerintem ha csak a Super bowlon kapunk ki, akkor is jön majd az "én megmondtam" szöveg.
Gyerekek!
Ne már.
Egy épülő csapat vagyunk, akik ha most igy játszanak, akkor közel 70 millio cap space-el és rengeteg draft cetlivel elég bizsergető érzés mire lehetnek jók a következő pár évben...
Go Hawks!!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wagner elvileg bokarándulás, nyilatkozata alapján már játszana vasárnap, Diggs elvileg valamivel súlyosabb, ő az öltözőt is kötésben hagyta el.
Oszi
Mi is pont most megyünk át kórházba
garrett27
Ennyi serulttel teljesen eselytelen a PO. Foleg, ha Diggs sem jatszhat.
Amugy vicces, mert jelenleg 3-as holtverseny van az elso helyen, de mienk a tiebreaker, szoval jelenleg az elso seed a mienk. Este jatszik meg a Saints, ha nyernek, akkor atveszik tolunk.

Josh Gordon. Megcsinalja ezt, aztan fele se nezunk a meccs hatralevo reszeben (ahogyan az elozo meccseken se):
 twitter.com/Seahawks/status/1206284893832937472?s=20

Hazafele a gepen, eppen Julio Jones game winning TD-jet nezik a 9ers ellen:


Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Wagner elvileg bokarándulás, nyilatkozata alapján már játszana vasárnap, Diggs elvileg valamivel súlyosabb, ő az öltözőt is kötésben hagyta el.
Oszi
Mi is pont most megyünk át kórházba

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem koncentráltam rá, de Collier nekem egyszer tűnt fel, akkor is simán blokkolták.
Amúgy semmi baj az ilyen győzelmekkel, infarktus kontra gyomorfekély. Nomeg egy kis őszes frizura
garrett27
én ugy láttam h volt egy siettetése
és pff óta tudjuk h siettetés menőbb mint a sack
braxa88
Hogyapicsábanelennemenőbb? 😀
A sack az 0, azzal csak yardot buksz, ellenben a hurry, na abból lesz a TO!

Közben az Atlanta megtette nekünk a csodát, megint a mi kezünkben a 2.seed!
Jupppiiiiiii!
akdestroyer
Nincs ebben semmi csoda. Eddig is a mi kezunkben volt.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Remélem Wagner rendben lesz, mert nélküle jött a káosz rendesen tegnap.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Wagner elvileg bokarándulás, nyilatkozata alapján már játszana vasárnap, Diggs elvileg valamivel súlyosabb, ő az öltözőt is kötésben hagyta el.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvan a PO. Bár ez már szeptemberben is fix volt, ajándék volt a 2.30-szoros odds 😊

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Nem koncentráltam rá, de Collier nekem egyszer tűnt fel, akkor is simán blokkolták.
Amúgy semmi baj az ilyen győzelmekkel, infarktus kontra gyomorfekély. Nomeg egy kis őszes frizura
garrett27
én ugy láttam h volt egy siettetése
és pff óta tudjuk h siettetés menőbb mint a sack
braxa88
Hogyapicsábanelennemenőbb? 😀
A sack az 0, azzal csak yardot buksz, ellenben a hurry, na abból lesz a TO!

Közben az Atlanta megtette nekünk a csodát, megint a mi kezünkben a 2.seed!
Jupppiiiiiii!

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem koncentráltam rá, de Collier nekem egyszer tűnt fel, akkor is simán blokkolták.
Amúgy semmi baj az ilyen győzelmekkel, infarktus kontra gyomorfekély. Nomeg egy kis őszes frizura
garrett27
én ugy láttam h volt egy siettetése
és pff óta tudjuk h siettetés menőbb mint a sack