Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pozitivum
- Penny: 129 yard es TD, 9+ yard per run Ugy tunik o az a fajta RB akinek kell par snap, hogy "bemelegedjen", es utana benne van a nagy jatek. Az 58 yardos TD-je gyonyoru volt. Erdekes dolgot emlitett a meccs utani nyilatkozataban amugy. Bevallotta, hogy tulsulyosan erkezett az edzotaborba mert nem vette komolyan a focit. WTF?! Ha ez igy van, akkor miert nem volt semmilyen buntetes a staff reszerol? Szerencsere azota eszhez tert, felberelt egy taplalkozasi tanacsadot es leadott par kilot.

-Shaquem Griffin: 2 szep playre is emlekszek a reszerol, az egyik fumble volt, ha minden igaz. Csak a sebessegebol tud megelni, de abban a par 3rd downban/ 2nd and longban van helye a palyan.

-Flowers: Kb. azt lattuk tegnap ami a potencialja teteje. Remek pass breakupok, kemeny jatek, ballhawking szeles frame.

-Ansah: Seahawks karrierje legjobb meccse volt. 1.5 sack, fumble, 2 TFL ugy, hogy egy sackjet visszafujtak a secondary miatt. Annyira nem tunt meggyozonek, egyszeruen bullrusholta a csere OL-t, de oruljunk ennek is.

+1 Diggs: PC ugy latja, hogy az o tapasztalata es vezeregyenisege sokat lenditett a vedelem koheziojan. Nem egy sztar safety, de mindenkeppen nagy upgrade nekunk.

+2 Malik Turner: Szep csendben a masodik legjobb elkaponk lesz.

Negativum:

-RW: Az a passz a teljesen uresen allo Hollisternek a sima TD-ert... Jo eg... Masodik gyengebb meccse volt zsinorban. Belefer, nem lehet mindig topon jatszani, igy sem volt kifejezetten rossz, de az MVP cimhez ennel tobb kellene. Nalam most Lamar a cim varomanyosa.

-Metcalf: Nagyon "buta" kezei vannak. Az a 40 yardos bomba sima TD, erre nem tudja megfogni. Aztan ismet ugyanez az oldalvonalnal. SF elleni goal line fumbli se volt tul biztato, de ez szituacios tudatossag foleg. A tegnapi hibai kepessegbeliek.

-Carson: 26 yard, 3.3-as atlaggal es egy ujabb fumble. Semmibol sem tanul. A problema az, hogy PC megszegte nala az elveit. Always compete es labdatudatossag... ha nem figyelsz ra, a padon talalod magad. Na Carsonnal nem volt padoztatas. Remelem Penny tobb carryt kap a szezon hatralevo reszeben.

-OL: Ismet a regi muzsika. Pocsek OL, engedett legalabb 6 sacket es ellehetetlenitett mindennemu komolyabb tamadojatekot.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok, sima volt 😊
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Wilson elég durcásan ült Swittenhájjmer mellett...
"- Hallod, faszom, múlt héten még Caboban voltam, most meg megint velem trágyázzák a gyepet.... "
-….
-Brian ez a Iupati tud angolul, mert mintha nem értené, amit mondok neki...
-...
-Brian menjetek már a picsába... lenyeltem egy földigilisztát!
-....
-Brian, ha meghalok akkor a halottkém nem fogja tudni megmondani, melyik sérülésembe haltam bele!
-Jó, akkor add Carsonnak, már csak futni kell párat, majd ő megoldja...."

ó Istenkém....
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
..
akdestroyer
Na, van pass rush ?
Nadal17
Én:


Minden más csapatrész (főleg O#):
Meh.
akdestroyer
Penny:
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
..
akdestroyer
Na, van pass rush ?
Nadal17
Én:


Minden más csapatrész (főleg O#):
Meh.

több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
..
akdestroyer
Na, van pass rush ?
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
lesz valami stabil, jó stream a meccshez?
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Clowney nélkül.
braxa88
Akkor holnap este így fogom keresni a passrusht:

A meccs után:
"Na mivan AK, volt passrush?"
Én:


akdestroyer
Igy is bantóan sima lesz.
Janek
miért lenne már?! komolyan...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Clowney nélkül.
braxa88
Akkor holnap este így fogom keresni a passrusht:

A meccs után:
"Na mivan AK, volt passrush?"
Én:


akdestroyer
Igy is bantóan sima lesz.

több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Clowney nélkül.
braxa88
Akkor holnap este így fogom keresni a passrusht:

A meccs után:
"Na mivan AK, volt passrush?"
Én:


Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
347 tamado playt jatszottunk iden hatranybol. A merlegunk 8-2. Nincs mas csapat a ligaban 340+ hatranyban hivott tamadojatekkal akik egyaltalan pozitiv merleggel allnanak.

1. Szerencse / "You cannot win a game in the first 3 quarters" mentalitas
2. RW!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clowney nélkül.
braxa88
Azért még nem biztos az, 49ers ellen sem edzett egész héten mondjuk akkor nem is kapott ilyen státuszt.
De kár lenne ha nem tudna játszani főleg Lane Johnson hiányában.

Egyébként Dicksonrol mit gondoltok, hét elején mikor aktiváltuk nem látta a stáb hogy még nincs jol, ezért visszaraktuk? Elég érdekes story😃szerencsére nincs olyan játékosunk IR-en akiket visszatudnánk még hozni szoval jelentősége azért mincs
12th member
Aktivalnunk kellett a heten, kulonben nem jatszhatott volna mar iden. Aktivaltuk tehat, de a kovetkezo edzesen mar ki is esett a terde miatt. Sportracot meg kellene nezni mennyit sporolunk ha kirakjuk. Szerintem itt a Seahawks karrierje vege. Anno meg az ittrni Panthers topicbol mondtak, hogy az urge ZS kategorias, tavaly latszott is, de a "fresh legs" jol jott volna egy olyan pozicioba ahol mar ketto kezdonk leserult.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Clowney nélkül.
braxa88
Azért még nem biztos az, 49ers ellen sem edzett egész héten mondjuk akkor nem is kapott ilyen státuszt.
De kár lenne ha nem tudna játszani főleg Lane Johnson hiányában.

Egyébként Dicksonrol mit gondoltok, hét elején mikor aktiváltuk nem látta a stáb hogy még nincs jol, ezért visszaraktuk? Elég érdekes story😃szerencsére nincs olyan játékosunk IR-en akiket visszatudnánk még hozni szoval jelentősége azért mincs
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Clowney nélkül.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀
undisputedly
És velem milesz?
Hát Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? O.o

(A háttérben felkészül braxa, garrett)
akdestroyer
Ideiglenesen kizartunk a versenybol, mivel sokadjara is elmulasztottad a kepregeny szerdat.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀
undisputedly
És velem milesz?
Hát Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? O.o

(A háttérben felkészül braxa, garrett)

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

undisputedly
Inkább reálisan nézem, belevéve, hogy Russel valahogy csetlik-botlik egy utolsó perces 20+ yardos futást , vagy dob egy lehetetlen TD-t minden meccseteken (Linecker mondása NFL-re átfordítva: 22 játékos........ és a végén Wilson megnyeri a meccset), meg nálunk a sérülés hullám, a kurva nehéz hátralévő meccsek (a Titeket eddig legyőző csapatok nekünk most jönnek) stb. alapján nem nekünk áll az NFCW. 11 W-nk meglesz talán 12 de ez az NFC-ben 6. helyre jó (max 5). Ennek ellenére remélem nem így lesz, szurkolok is neki nagyon.
diverdoc
9ers hatralevo meccsei:
Packers
idegenbeli a Ravens ellen
idegenbeli a Saints ellen
Atlanta
Rams
idegenbeli a Hawks ellen

En valahogy a Packerst simanak erzem a reszetekrol, de lehet csaka zert, mert pont beleneztem a Sajtfejuek multkori total leolvadasaba. A kiemelt 3 meccs necces nalatok, de szerintem a Ravens/Saints kettosbol valamelyiket elkapja a vedelem. Homersagbol azt mondom, hogy mi megevrunk titeket meg Seattleben, tehat az meg 2 vereseg osszesen. 13-3.

Hawks hatralevo meccsei:
idegenben a Philly ellen
Vikings
idegenben a Rams ellen
idegenben a Panthers ellen
Arizona
9ers

Nekunk a 2 kiemelt erzesem szerint nem lesz meg, de a Panthers is erdekes lesz idegenben. Es akkor ugye ellenetek az utolso forduloban sem lesz egyszeru. Eddig mindketto veresegunket otthon kaptuk, de mondjuk, hogy nyerunk. Az 12-4.
undisputedly
Tudod mit? A jó szomszédi viszony nevében: legyen igazad! Ámen. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

undisputedly
Inkább reálisan nézem, belevéve, hogy Russel valahogy csetlik-botlik egy utolsó perces 20+ yardos futást , vagy dob egy lehetetlen TD-t minden meccseteken (Linecker mondása NFL-re átfordítva: 22 játékos........ és a végén Wilson megnyeri a meccset), meg nálunk a sérülés hullám, a kurva nehéz hátralévő meccsek (a Titeket eddig legyőző csapatok nekünk most jönnek) stb. alapján nem nekünk áll az NFCW. 11 W-nk meglesz talán 12 de ez az NFC-ben 6. helyre jó (max 5). Ennek ellenére remélem nem így lesz, szurkolok is neki nagyon.
diverdoc
9ers hatralevo meccsei:
Packers
idegenbeli a Ravens ellen
idegenbeli a Saints ellen
Atlanta
Rams
idegenbeli a Hawks ellen

En valahogy a Packerst simanak erzem a reszetekrol, de lehet csaka zert, mert pont beleneztem a Sajtfejuek multkori total leolvadasaba. A kiemelt 3 meccs necces nalatok, de szerintem a Ravens/Saints kettosbol valamelyiket elkapja a vedelem. Homersagbol azt mondom, hogy mi megevrunk titeket meg Seattleben, tehat az meg 2 vereseg osszesen. 13-3.

Hawks hatralevo meccsei:
idegenben a Philly ellen
Vikings
idegenben a Rams ellen
idegenben a Panthers ellen
Arizona
9ers

Nekunk a 2 kiemelt erzesem szerint nem lesz meg, de a Panthers is erdekes lesz idegenben. Es akkor ugye ellenetek az utolso forduloban sem lesz egyszeru. Eddig mindketto veresegunket otthon kaptuk, de mondjuk, hogy nyerunk. Az 12-4.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

undisputedly
Inkább reálisan nézem, belevéve, hogy Russel valahogy csetlik-botlik egy utolsó perces 20+ yardos futást , vagy dob egy lehetetlen TD-t minden meccseteken (Linecker mondása NFL-re átfordítva: 22 játékos........ és a végén Wilson megnyeri a meccset), meg nálunk a sérülés hullám, a kurva nehéz hátralévő meccsek (a Titeket eddig legyőző csapatok nekünk most jönnek) stb. alapján nem nekünk áll az NFCW. 11 W-nk meglesz talán 12 de ez az NFC-ben 6. helyre jó (max 5). Ennek ellenére remélem nem így lesz, szurkolok is neki nagyon.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

Mas:
Ed Dicksont aktivaltuk IR-rol, hogy aztan kiujuljon a serulese. Valoszinuleg tesszuk is vissza IR-re 😀 Vicc ez az urge. Tavalyi 10 elkapasert meg idei 2 edzesert fizettunk 3,6 millio dollar garantaltat 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Remek iras az X-ek es O-k szerelmeseinek arrol, hogyan zavartuk ossze Garoppolot:
 www.si.com/nfl/seahawks/news/jimmy-garoppolo-lost-in-the-seahawks-cover-3-and-cover-6-kaleidoscope/

Konkluzioja egyebkent az, hogy:
1) a 9ersnek el kell gondolkodnia, hogy JG-e a frencsajz QB akit keresnek; illetve
2) nem szabad tulzott remenyeket fuzni a vedelmunkhoz, legalabbis kerdeses, hogy valoban emgindultunk-e felfele, vagy csak egy gyenge QB-t hasznaltunk ki.
undisputedly
1.) nem szabad (sajnos a cikk nagyon látványosan kapargatja a felszínt, csak a lényegről nem beszél... tehát, hogy miért tudtuk ezt megtenni.)
2.) Semmi baj Jimmy G-vel, csak a jövő nem feltétlenül azokról a QB-król fog szólni, amilyen ő.... Mahomes, Watson, Taylor, Wilson nem olyanok mint ő... a stílusuk, az olvasásuk.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
No fiúk eljött RW gála meccsének ideje. Megússzuk 30 kapott pont alatt, mit gondoltok? 😊
dande
36:35re nyerünk.
Hanni
Hosszabbításban...
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A képregény teljesen elhalt? :/