Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:
 i.imgur.com/M5CLB9T.png

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 147 — én ezt meguntam
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nem tudtam tegnap követni végig a meccset, csak az elejét, mert lázas a kisebbik lányom, és... mindegy.
Ha van időd, akkor érdemes belenézni a meccskövetőbe. Ügyes ez az irányító srác a pintyeknél.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Este, 20:0-as vezetesnel mar kezdtem hinni benne, hogy a Denver megveri a Vikingeket, de aztan reggel raneztem az eredmenyekre es gyakorlatilag az vart amire szamitottam. Kijott, hogy jobb csapat a Minnesota. Pedig nagy szivesseget tettek volna.

Viszont a Philly es a Panthers is kikapott, igy ha a heten nyerunk az Eagles ellen, akkor gyakorlatilag csak a Rams-re kell odafigyelni, ha meg akarunk csipni egy WC helyet, mert a tobbiek leszakadnak. A kovetkezo 4 meccsunk 4 WC rivalis ellen lesz. (@Philly, Vikings, @Rams, @Panthers, Cards, 9ers)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 147 — én ezt meguntam
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
 www.youtube.com/watch?v=ELYVpikRNEE
Helmut Zimmer
Ezt en is olvastam, de Jody nem adott okot semmilyen pletykara. Bezosra szerencsere nagyon keves esely van, de ha o jonne, en felfuggesztenem a meccsnezest amig itt van 😀
undisputedly
kényeskedsz itt!!! 😊 😊 😊
Tudod:

igen és is "nagyon örülnék", ha pont ő venné meg...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
 www.youtube.com/watch?v=ELYVpikRNEE
Helmut Zimmer
Ezt en is olvastam, de Jody nem adott okot semmilyen pletykara. Bezosra szerencsere nagyon keves esely van, de ha o jonne, en felfuggesztenem a meccsnezest amig itt van 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 147 — én ezt meguntam
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt a 12 perces All Access video a 9ers elleni meccsrol:
 www.youtube.com/watch?v=5g_jKRGJ_dc
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
undisputedly
Ki Oaklandban az OL coach?
(Trinity valahol felsikolt a háttérben...
Hiba a Mátrixban! 😀)

Ilyenkor mi van amúgy? Valaki vezesse már le szakmailag.
akdestroyer
Jo emberanyaga van Oaklandben (nezd meg a neveket), ezert elengedte a birkozo atkepzest. Gondolom belatta a kirugasa utan, hogy miket hibazott. Hiszen ez az o faszsaga volt (birkozo atkepzes), tobbszor is nyilatkozta a reszleteit a hipotezisenek. En amugy nem kivanok neki rosszat, itt volt a magy sikernel, koze volt hozza. Seahawks es o is jol jart a kulonvalassal.
undisputedly
Sztem annyira lebutította a protectiont amennyire lehetett, mindenki a szembejövőt veszi fel, extra protectiont benyom és izomból takarítanak. Nem buziskodnak a keresztekkel, motionökkel, swingekkel, zónablokkal meg ilyen úri murikkal, nem kell gondolkodni. Carr gyorsan szabadul, Jacobs meg egy gyorsvonat, mindent pusztít maga előtt és csak elásni lehet, megállítani nem

Helm esetleg többet hozzátesz, a falhoz nem értek annyira
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
undisputedly
Ki Oaklandban az OL coach?
(Trinity valahol felsikolt a háttérben...
Hiba a Mátrixban! 😀)

Ilyenkor mi van amúgy? Valaki vezesse már le szakmailag.
akdestroyer
Jo emberanyaga van Oaklandben (nezd meg a neveket), ezert elengedte a birkozo atkepzest. Gondolom belatta a kirugasa utan, hogy miket hibazott. Hiszen ez az o faszsaga volt (birkozo atkepzes), tobbszor is nyilatkozta a reszleteit a hipotezisenek. En amugy nem kivanok neki rosszat, itt volt a magy sikernel, koze volt hozza. Seahawks es o is jol jart a kulonvalassal.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
undisputedly
Ki Oaklandban az OL coach?
(Trinity valahol felsikolt a háttérben...
Hiba a Mátrixban! 😀)

Ilyenkor mi van amúgy? Valaki vezesse már le szakmailag.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russt a passzok 42%-aban zargatja az ellenfel. Ezzel o a 3. legtobb nyomast kapo QB.
Derek Carr elott a legjobb a fal/szenevdi el a legkevesebb nyomast, mindossze csak a dropok 26%-aban.

 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1194718197846401024?s=20
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.
BigBaltazar
utóbbi (Thomas 2 yarddal korábban érne oda 😊 T2 meg 5 yarddal később csinálna missed tacklet 😀 )
braxa88
Nekem másvalakit idéz... hogy odaért Shaun Alexander a szerelésre 😊
Reméljük Diggsnek hasonló sikereket hoz a 37-es szám!
Helmut Zimmer
többet mint Flowersnek 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 147 — én ezt meguntam
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.
BigBaltazar
utóbbi (Thomas 2 yarddal korábban érne oda 😊 T2 meg 5 yarddal később csinálna missed tacklet 😀 )
braxa88
Nekem másvalakit idéz... hogy odaért Shaun Alexander a szerelésre 😊
Reméljük Diggsnek hasonló sikereket hoz a 37-es szám!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.
BigBaltazar
utóbbi (Thomas 2 yarddal korábban érne oda 😊 T2 meg 5 yarddal később csinálna missed tacklet 😀 )

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.
akdestroyer
igen valószínű, hogy ET akart írni. Esetleg nem láttuk, hogy be van kapcsolva az "irónia alert" lámpa.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
braxa88
Mármint ET-t.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mintha T2-t látnám:
 twitter.com/byAlistairCorp/status/1195103052606267393
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
OFF: Lentebb felvetettek, de valaki tud valami update-et adni @endo-rol? (Akar privatban). Remeljuk jol van 😊
undisputedly
Figyi ennyi év, vita, és oda vissza like után elárulod, hogy milyen néven futottál a patses időkben, mert én már itt ismerteleek meg.... asszem. 😊
Helmut Zimmer
Disputable


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 147 — én ezt meguntam
OFF: Lentebb felvetettek, de valaki tud valami update-et adni @endo-rol? (Akar privatban). Remeljuk jol van 😊
undisputedly
Figyi ennyi év, vita, és oda vissza like után elárulod, hogy milyen néven futottál a patses időkben, mert én már itt ismerteleek meg.... asszem. 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF: Lentebb felvetettek, de valaki tud valami update-et adni @endo-rol? (Akar privatban). Remeljuk jol van 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Jó biznisz, karmolnám ott is a heti képregényeket 😀
(igen, ez egy kevéssé rejtett kérdés volt, mikor jön az új 😀 )
Wyatt
Sajnos ez nem így működik. 😀
Undi nagyon szívesen elmondja amúgy, hogy mi a bajom a Pats-el, de a képregényben is esnek rá utalások. 😀

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ak, ha valakinek nem tetszik, hogy kritizálod a csapatot egy győzelem után , gyere át hozzánk mi már megszoktuk ezt a fajta szurkolói attitüdöt 😊
Mondjuk Undi helyett cserébe. Hahaha
gordon
Jó biznisz, karmolnám ott is a heti képregényeket 😀
(igen, ez egy kevéssé rejtett kérdés volt, mikor jön az új 😀 )

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ak, ha valakinek nem tetszik, hogy kritizálod a csapatot egy győzelem után , gyere át hozzánk mi már megszoktuk ezt a fajta szurkolói attitüdöt 😊
Mondjuk Undi helyett cserébe. Hahaha
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Amikor ment a divatcsapatozás (tehát a fél topic érkezése előtt 😛) toltuk Sonicssal (ma már nincs ilyen csapat olyan rég volt), és egy Endorphyn nevű sráccal írtuk, aki sajnos évekkel ezelőtt eltávozott körünkből. Amúgy a Manowar seattlei csapat, de rájuk nem vagyunk büszkék.
nm zrikának szántam
Helmut Zimmer
Nosztaligázók látogassák meg az alábbi oldalt....
 seahawks.blog.hu/
Régi szép idők. 😊

Egyébként nem tudom Endo hová tűnt... remélem, hogy jól van.
Rams topikban sem volt túl nagy tolongás akkoriban... | RIP Diamondshead /ha jól emlékszem rá/ |

Egy kicsit off, de nemsokára lesz NHL-es csapat is Seattle-ben, plusz ugye az MLS idei bajnokát is a "mi" városunk adja.

Go Hawks!
Sonics
Az tényleg jó ha lesz NHL-es csapat, majd követem a ténykedésüket, de bocs, én már csak Colorado Avalanche drukker maradok (1999 óta, Sakic, Forsberg, Roy, Hejduk, stb. mekkora csapat volt!). Viszont az MLS-ben még nincs favoritom - persze lehet hogy most már van, már csak hivatalból is (Sounders), meg aztán hátha összeáll megint valami Supersonics féle alakulat is kosárban.
Egy biztos, senki és semmi nem tud úgy felbaxni jó és rossz értelemben mint a Seahawks, és ez azért jó mert jó (lsd Cingár- Üvegtigris)
garrett27


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal