Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Coyle <> Michael Wilhoite csere a friscoval.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
braxa88
Hogy a Tampában egy tök másik szerkezetben kezdő, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy itt is bele tud lépni a kezdő S csukájába hosszú távon. Mike Portnoy kiesett a Dream Theaterből, és meredeken zuhan a színvonal. Nem azért mert nem jó dobos az utód, hanem mert nem tud olyan dalokat írni, vagy, mert nem mondja Petrukkinak, hogy figyelj John ez szar, ezt hagyjuk.

Nálunk a két S sarok-köve a csapatnak, az agyuk, a látásuk a képességeik miatt.

Hány meccset volt Chancellor és Earl egyszerre a pályán tavaly? Nem sokat.
Tavaly előtt? Akkor volt talán az a kis holdout ügy.
Jövőre szerződni kéne az öregedő Kammel. Talán utolsó nagy szerződése.Biztos sima úgy lesz.

Earl rehabja jól halad. Igaz, hogy pár hónapja még a visszavonuláson gondolkodott, egy olyan sérülés után, ami NFL-ben nagyon nem a karrier ending kategória. Meddig fogja odatenni magát?

Ha ez a szerkezet marad, akkor minőségi S-t kell találni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A Sport1 tv szavazásán az ezüstérem már tuti. Erre azért nem számítottam. A Sajtfejűekkel döntőzünk. Én már szavaztam!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jövőre lesz dolog
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.foxsports.com/nfl/gallery/nfl-draft-best-pick-past-25-years-032217

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Én örülnék ha nem férne be, mert akkor erősítenénk még WR poszton
Baldwin, Lockett, Richardson, Kearse helye biztos. Egy rookie és egy esetleges veterán igazolássál már McEvoy nem lenne rosteren.
braxa88
Akkor még mindig lehet QB vagy S. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Bennett szerint Gilliamnek, Rawlsnak, Reednek lesz nagy idénye a következő, tavaly Clarkot mondta, az elég jól bejött. Mivel egyre több videót látni, ahogy már most együtt készül Wilsonnal, én McEvoyra tennék. Annyi megbízható special teamert vesztettünk (Coyle, Powell, Williams), hogy ha le nem sérül, tutira be kell férnie az 53-ba.
tejbegrrr!!!
Én örülnék ha nem férne be, mert akkor erősítenénk még WR poszton
Baldwin, Lockett, Richardson, Kearse helye biztos. Egy rookie és egy esetleges veterán igazolássál már McEvoy nem lenne rosteren.
braxa88
Pedig McEvoy elég jó kis offensive weapon lehet. A baj inkább az, hogy Kearse helye biztos, pedig egy jó fajta possession receiver még elférne ebbe a sorba. Olyanunk nincs.

Szerkesztette: Medvepapa

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bennett szerint Gilliamnek, Rawlsnak, Reednek lesz nagy idénye a következő, tavaly Clarkot mondta, az elég jól bejött. Mivel egyre több videót látni, ahogy már most együtt készül Wilsonnal, én McEvoyra tennék. Annyi megbízható special teamert vesztettünk (Coyle, Powell, Williams), hogy ha le nem sérül, tutira be kell férnie az 53-ba.
tejbegrrr!!!
Én örülnék ha nem férne be, mert akkor erősítenénk még WR poszton
Baldwin, Lockett, Richardson, Kearse helye biztos. Egy rookie és egy esetleges veterán igazolássál már McEvoy nem lenne rosteren.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Bennett szerint Gilliamnek, Rawlsnak, Reednek lesz nagy idénye a következő, tavaly Clarkot mondta, az elég jól bejött. Mivel egyre több videót látni, ahogy már most együtt készül Wilsonnal, én McEvoyra tennék. Annyi megbízható special teamert vesztettünk (Coyle, Powell, Williams), hogy ha le nem sérül, tutira be kell férnie az 53-ba.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride

Egyre jobban tetszik Undi kitakarítós szerkezetváltós ötlete.

TGA
Ha jól értem Undit, nem akar ő öltözőt takarítani, csak egyrészt jó néven venné, ha a nagypofájúak is inkább csak semleges sportolódumákat nyomatnának, és nem békétlenkednének folyton, meg ha - akár a védelem rovására is - egy kicsit többet költenénk támadóoldalon (leginkább nyilván a falra).

Azzal sincs baj, ha Lynchet szeretik a még megmaradtak, a konkrét, egyelőre feltételezéseken, meg nem erősített hallomásokon alapuló ügyben nem is nagyon lenne értelme a csapatnak befeszülnie. Beast a sajtóval távolságot tart, és ez aligha róható fel neki, de a csordogáló hírekből azért kiderül, hogy minden bumfordisága ellenére segítőkész, jó arc a személyes kapcsolataiban. Ez a szellem(iség) hadd lengedezzen csak, nem látok ebben problémát, nincs is ebből sok gond. Ha nagyon akarom, legfeljebb Baldwin tavalyi legénykedése jut eszembe a mezszámmal ("ne merészeljék másnak adni a 24-est"), az is idétlen volt ugyan, de tulajdonképpen respektálható.
tejbegrrr!!!
Csak az a baj, hogy nem tudsz nagyon szerkezetet váltani, ha nem takarítasz.
Nekem is pont a Baldwin féle hangoskodás jut eszembe. Nem baj, ha szeretik Lynchet, csak ne legyen már tényező.

He fuckin' left the band HELLO!
 www.youtube.com/watch?v=gFNRaq2Nlgc

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943

Egyre jobban tetszik Undi kitakarítós szerkezetváltós ötlete.

TGA
Ha jól értem Undit, nem akar ő öltözőt takarítani, csak egyrészt jó néven venné, ha a nagypofájúak is inkább csak semleges sportolódumákat nyomatnának, és nem békétlenkednének folyton, meg ha - akár a védelem rovására is - egy kicsit többet költenénk támadóoldalon (leginkább nyilván a falra).

Azzal sincs baj, ha Lynchet szeretik a még megmaradtak, a konkrét, egyelőre feltételezéseken, meg nem erősített hallomásokon alapuló ügyben nem is nagyon lenne értelme a csapatnak befeszülnie. Beast a sajtóval távolságot tart, és ez aligha róható fel neki, de a csordogáló hírekből azért kiderül, hogy minden bumfordisága ellenére segítőkész, jó arc a személyes kapcsolataiban. Ez a szellem(iség) hadd lengedezzen csak, nem látok ebben problémát, nincs is ebből sok gond. Ha nagyon akarom, legfeljebb Baldwin tavalyi legénykedése jut eszembe a mezszámmal ("ne merészeljék másnak adni a 24-est"), az is idétlen volt ugyan, de tulajdonképpen respektálható.

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lynchért legjobb esetben feltételes hetedik köröst mondanak odakint. De még valószínűbb, hogy szimplán elengednénk, ha tényleg kérné. Túl sok barátja van az öltözőnkben ahhoz, hogy a csapat megkockáztassa, hogy gyakorlatilag a semmiért keresztbe tegyen neki.

Ha tényleg ezt szeretné, nekem abszolút nem fájna, ha lehúzna Oaklandben még egy évet. Az egészen világos volt, hogy a Seahawks már nem számol vele, az 1 yarddal meg talán ő lett a leginkább megrövidítve. Akár nyugdíjaskodik, akár levezet még valahol, abban nagyjából biztosak lehetünk, hogy a saját kőkemény fején kívül egyéb kényszerítő erőnek nem enged, és örömét fogja lelni abban, amit csinál. Azért ez irígylésre méltó létállapot, nem?
tejbegrrr!!!
Óriási igazság van abban amit írsz sajnos. Egy dologban nem értek egyet, szerintem nem lett megrövidítve, hiszen Lynch megköszönheti a legendát, hogy ő az egyetlen RB a világon, aki bármikor, képes 1 yardot futni.

Amikor olyat olvasok, hogy kinek hány barátja van az öltözőben, akkor mindig elszomorodom. Persze pajtáskodás kell, de egy visszavonult (kvázi felmondott) játékos szelleme ne lengje már be az öltözőt.
Ez egy profi üzlet (legalábbis ezt szokás mondani, amikor saját érdekeket kell védeni). Ennél a csapatnál kicsit sok az érzelem, meg uncsi az is, hogy szeretünk üzengetni.

Egyre jobban tetszik Undi kitakarítós szerkezetváltós ötlete.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Lynchért legjobb esetben feltételes hetedik köröst mondanak odakint. De még valószínűbb, hogy szimplán elengednénk, ha tényleg kérné. Túl sok barátja van az öltözőnkben ahhoz, hogy a csapat megkockáztassa, hogy gyakorlatilag a semmiért keresztbe tegyen neki.

Ha tényleg ezt szeretné, nekem abszolút nem fájna, ha lehúzna Oaklandben még egy évet. Az egészen világos volt, hogy a Seahawks már nem számol vele, az 1 yarddal meg talán ő lett a leginkább megrövidítve. Akár nyugdíjaskodik, akár levezet még valahol, abban nagyjából biztosak lehetünk, hogy a saját kőkemény fején kívül egyéb kényszerítő erőnek nem enged, és örömét fogja lelni abban, amit csinál. Azért ez irígylésre méltó létállapot, nem?

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.
TGA
Az nem sok. Lynch döntéseit dolgait tudtommal inkább az érzelmek irányítják és nem az esze. Márpedig ha a Raiders megpendítette neki, hogy örülnének ha náluk játszana, akkor tuti jó helyre tapintottak. Innentől az se érdekli, hogy mit gondol Seattle csapatostól, szurkolóstól még ha ő ott is lett valaki, mert a "szülőfaluja" hívja. Nyilván az oaklandi emberek a hullám másik csúcsán vannak a hír hallatán, mint te.
Matthew99
Azt hiszem a mondanivalóm lényegi része felett elsiklottál. De jól látod Lynch szimpátia indexe ezzel a húzással zuhan nálam. Hozzáteszem az is igaz, hogy tavaly eljött egy meccsre pajtáskodni.
TGA
Az átlag ember Lynch fejével képtelen gondolkodni. Szerintem nekünk is kár ezzel próbálkozni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.
TGA
Az nem sok. Lynch döntéseit dolgait tudtommal inkább az érzelmek irányítják és nem az esze. Márpedig ha a Raiders megpendítette neki, hogy örülnének ha náluk játszana, akkor tuti jó helyre tapintottak. Innentől az se érdekli, hogy mit gondol Seattle csapatostól, szurkolóstól még ha ő ott is lett valaki, mert a "szülőfaluja" hívja. Nyilván az oaklandi emberek a hullám másik csúcsán vannak a hír hallatán, mint te.
Matthew99
Azt hiszem a mondanivalóm lényegi része felett elsiklottál. De jól látod Lynch szimpátia indexe ezzel a húzással zuhan nálam. Hozzáteszem az is igaz, hogy tavaly eljött egy meccsre pajtáskodni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.
TGA
Az nem sok. Lynch döntéseit dolgait tudtommal inkább az érzelmek irányítják és nem az esze. Márpedig ha a Raiders megpendítette neki, hogy örülnének ha náluk játszana, akkor tuti jó helyre tapintottak. Innentől az se érdekli, hogy mit gondol Seattle csapatostól, szurkolóstól még ha ő ott is lett valaki, mert a "szülőfaluja" hívja. Nyilván az oaklandi emberek a hullám másik csúcsán vannak a hír hallatán, mint te.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 threestepdrop.com/2017/03/19/a-look-at-the-film/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Shead és Willson is maradt 1évre és össz 4,5Mért. Fasza
Clady kéne még és az még faszább
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na, Oday Aboushi is érkezett az O falba. Erősítés?
krankovics
Csere

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na, Oday Aboushi is érkezett az O falba. Erősítés?

http://seahawks.hu