Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Elég király, hogy az új RB-vel kapcsolatban mindehol a súlya kerül szóba. Remélem nem lesz gond vele és rombolni fog, mint ahogy Rawls is egészséges lesz. Mondjuk én Lacyt úgy irattam volna alá, hogy ha bizonyos súly fölé megy akkor fizet. Sokkal szarabb érzés ha a már megszerzett pénzt kell visszaadnod, mint ha nem is kapod meg.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/17268284_1220327818086995_5923179605388165120_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=keD5iR5awzwQ7kNvgFKiaP_&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDwpniXUTy7tG9RvwUTDSc-kPMX_ymhQWgY0AqrW35HAw&oe=6631CD72
Eddie Lacy on Instagram: "Blessed for another opportunity to play the game that I love. Thank you @Seahawks #GodIsGood #GoHawks"
38K likes, 6,210 comments - eddielacy on March 14, 2017: "Blessed for another opportunity to play the game that I love. Thank you @Seahawks #GodIsGood #GoHawks".


Azt pofázgatják, hogy Sherman manapság nincs túl jóban az edző bácsikkal, akik jó ajánlat esetén nem is zárkóznak el az eladásától.
Stez
Ez bankrobbantósnak tűnik.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt pofázgatják, hogy Sherman manapság nincs túl jóban az edző bácsikkal, akik jó ajánlat esetén nem is zárkóznak el az eladásától.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na, Lynch az jól jön ide.

Hassie padoztatása tényleg jó lenne a csapat jövőjének szempontjából, de még csak 4 hét telt el, erőre kaphat ő is. Nem tudom, milyen a seattlei szurkolók hangulata, de lehet nem vennék jó néven, ha ilyen hamar QB csere lenne...mr nemo
Na Helmut most elégedett lehetsz! 😊
Remélem jól járunk vele...Sonics
Az vagyok 😀

Így hallgattasson meg minden kérésem! 😊 (Lásd hsz 525)
Nem hiába mi kette Píttel hasonlóan látjuk 😀
Örülök ennek a fasznak! Nálunk nagyon jó lesz, csak le ne csukják!
Bill Helmut
Dumáltam Helmuttal, nagyon örül Lacy-nek. 😊 😊 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lang haza akart menni Michiganbe, nem a stáb hibája.
két hasonló ajánlat közül választotta az otthonát.
30éves és sérülésből jön. nembaj h nem adtunk neki 12Mt

Joeckelben én bízok, Lacy akár még jó sőt krvajó fogás is lehet

sztem hozunk még 1-2 radar alatti jó kiegészítő embert secondarybe vagy falba.

én se vagyok elégedett, denem hatalmas csalódás.
nem vártam és sztem senki sem vártnagynevű FAt

oda kell baszni a drafton,és akkor jó lesz ez.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eddig hatalmas csalódás ez az FA időszak/offseason játékospolitika.

A liga egyik legjobb blokkoló guardját elengedjük annak ellenére, hogy:
1) a falunk a legszarabb a ligában
2) PC/JS/Cable két éve szajkózza, hogy az egyetemről már nem jönnek ki jó falemberek

DE

leigazolunk egy túlsúlyos/meccshiányos futót, úgy, hogy a futó poszt értéke annyira amortizálódott, hogy drafton bőven tudtunk volna hozni valakit.

Ja, és persze kihagytam Jockelt. Az ő leigazolása is inkább negatívum a szememben. Fejben összeszedtem, hogy JS miket alkotott eddig FA-n. Finoman szólva sem tett le semmi maradandót. Volt egy erős húzása, amikor az Avril/Bennett kettőst leigazoltunk, cserébe meg 4X annyi bust.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Semmi sem történik véletlenül!



Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
LenDale White alert... 😀
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Pufilaci jó lesz meglátjátok! Hogy egyébként minek kellett a tavaly begyűjtött kazalnyi futó után, azt csak PC-ék tudják. Mondjuk nem baj ha nem törik össze Rawlst október elejére.Az üveg Prosise-ról már nem is beszélve.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
állítólag 267 fonttal mérlegelt 😀
1év 5,5M,3M a gari.
hát kiváncsi vagyok.
braxa88
Templomot épít a testéből. Nyílván mindenek előtt az építőanyagot szállítja a helyszínre.
Még egy picit rádob és bemegy centernek->Britt Guardnak, és megvagyunk!
TGA
Marshawn Lunch

 twitter.com/davidpwoods/status/361935429127241729

na, azért na..
petey
Egyeb otletek

Obese Mode
Feast Mode
Cheeseburger Eddie

Szerintem a mai nap soran valami ilyesmi ki fog jonni... "Eddie Lacy fails medical check (gut)"

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
állítólag 267 fonttal mérlegelt 😀
1év 5,5M,3M a gari.
hát kiváncsi vagyok.
braxa88
Templomot épít a testéből. Nyílván mindenek előtt az építőanyagot szállítja a helyszínre.
Még egy picit rádob és bemegy centernek->Britt Guardnak, és megvagyunk!
TGA
Marshawn Lunch

 twitter.com/davidpwoods/status/361935429127241729

na, azért na..

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
állítólag 267 fonttal mérlegelt 😀
1év 5,5M,3M a gari.
hát kiváncsi vagyok.
braxa88
Templomot épít a testéből. Nyílván mindenek előtt az építőanyagot szállítja a helyszínre.
Még egy picit rádob és bemegy centernek->Britt Guardnak, és megvagyunk!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
állítólag 267 fonttal mérlegelt 😀
1év 5,5M,3M a gari.
hát kiváncsi vagyok.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Szerintem is az összes szóba jöhető RB közül Lacy illett ide a legjobban. Fénykorában Lynch stílusban nyomta.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lacy in the house. Csak legyen rendben a zsírja neki és akkor örülünk. 😊
Medvepapa
A lebjobb döntés volt.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Nagyon sajnálom, hogy Lang nem ide írt alá, nagy upgrade lett volna. A nyilatkozatából az derült ki, hogy a detroiti ellenajánlat után esélyünk se volt semmire. Itt én a "Michigan native" dologra gyanakszom, mint fő ok, nem arra, hogy Schneider, Carroll, vagy Cable ne tett meg volna mindent. Ha mondjuk az Eastern Washingtonra járt volna, nem az Eastern Michiganre, akkor 100%, hogy itt köt ki. Értem én, hogy itt dollár milliókról van szó, lehet, hogy velem van a baj, de simán bent hagytam volna a helyében 1-2 millát, pusztán azért, mert egyrészt jobb csapat a Seahawks, mint a Lions, másrészt meg Seattle sokkal jobb hely, mint Detroit. 😊

Ami baj, hogy minden, akár középszerű OL FA elkelt már. Még be lehet próbálkozni halódó veteránoknál (Clady, Mangold), meg ilyen Sowell-szerűeknél. A veterános verzióban lenne amúgy fantázia, ha lesérülnek, legrosszabb esetben a tavalyi O-fallal fejezzük be az idényt.

Ami szintén baj, hogy a sok lyukból a rosteren, jó esetben egy egészet, rossz esetben csak egy felet sikerült befoltozni. Amit a draft posztonkénti mélységéből kiindulva onnan kéne megoldani az a CB2 és a csere TE. A 3. kör végén is lesz mind2-ből jó prospect.
Kell ugye OL, a három top tackle prospectből akár mind3 elérhető lehet az 1/26-nál, de az se kizárt, hogy egyik se. Nekem Bolles tetszik a legjobban. Akibe sok mindent belelátok az Forrest Lamp (OG/OT), neki nagyon örülnék az 1. körünkkel. Kéne még FB, erős oldali LB/DE (ide a draftról a karakterprobémás Devonte Fields az emberem, 4. körben egy letrade után vállalható), pass rusher DT, safety mindkét pozícióba, akár rúgó és long snapper is. 😀

És miközben írtam ezt a hsz-t Eddie Lacy aláírt. 😊 Úgyhogy lett egy kövér futónk, akiből nagyszerű fullbacket tudnánk csinálni. 😀
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lacy in the house. Csak legyen rendben a zsírja neki és akkor örülünk. 😊

Szerkesztette: Medvepapa

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Itt kb. arról van szó, hogy az FO felmérte az igényt, szerette is volna leigazolni Langot, de kitolt vele a Detroit FO. Elég nagy facepalm amúgy, hogy továbbengedték... Jockel meg kap 8 milliót. Jó ég.. Még a JAX-nek sem kellett 😀
undisputedly
Nem gondolom, hogy kitolt a Detroit az FO-val. Jobban akarták oszt annyi.
Nem tudom elég alkalommal hangsúlyozni, hogy egy falnál az állandóság és az összhang felbecsülhetetlen.
Mindenesetre a tény, hogy 2 FA-t is megcélzott a csapat 2 pozira jelzi, hogy minden balfasz nyilatkozat ellenére sem bíznak az emberanyagban.
Amúgy az őszinte beszéd többet ér szerintem, mindig attól félek, hogy egymást is hülyítik.
Nem tudom elfelejteni Schneider üzenetét, hogy mennyire meglepődött Sowellen, pedig mennyire nem bízott benne.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt kb. arról van szó, hogy az FO felmérte az igényt, szerette is volna leigazolni Langot, de kitolt vele a Detroit FO. Elég nagy facepalm amúgy, hogy továbbengedték... Jockel meg kap 8 milliót. Jó ég.. Még a JAX-nek sem kellett 😀
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Követhetetlen a pörgés Seattleben.
TGA
Védelem jó? Pipa.
Qb él? Pipa.
Sokatkritizáltoffensefalbaújember? Pipa.
A többit ráér.
Matthew99
Akko' a draftig meg is vagyunk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Követhetetlen a pörgés Seattleben.
TGA
Védelem jó? Pipa.
Qb él? Pipa.
Sokatkritizáltoffensefalbaújember? Pipa.
A többit ráér.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Követhetetlen a pörgés Seattleben.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@kmeinke: Lang says he was 99.9% sure he was going to sign with the Seahawks when he left Seattle. Then the Lions came back with a counteroffer.
Bazzani


😀

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@kmeinke: Lang says he was 99.9% sure he was going to sign with the Seahawks when he left Seattle. Then the Lions came back with a counteroffer.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Pánik van.
 chawktalk.com/2017/03/13/seahawks-showing-their-desperation/

Mondjuk ki a Seattle-Seahawks egy az egyben az NFL McLaren-Hondája.
TGA
Vicc, hopgy a minőség helyett megint a mennyiségre megyünk 😀
Jockel = Sowell
? = Webb

A fenti egyenlet alapján még idén is hozzávágunk egy valag pénzt valami bottomfeeder nímandhoz, aki szezon közepén már padozni fog (jobb esetben), aztán teljesen esélytelenül belevágunk (?) a po-ba.

Van az a mondás, hogy aki 2. alkalommal is ugyanabból a próbálkozásból más eredményt vár...
Kb ezek vagyunk mi jelenleg. Az előző két évben egy átlagos fallal tényezők lehettünk volna a rájátszásban. Most harmadik alkalommal is nekimegyünk, más eredményt várva. Kíváncsi leszek.

De persze JS nagy király, majd spórol idén is 0,9 milliót a longsnapperen, és veri a mellét 😊
undisputedly
Tartozom Neked magyarázattal. Azért írtam, hogy nem kell szerkezetváltás a csapatnál, mert ez a management nem képes rá, de gondolkozom néha azon, amit írtál - és azt hiszem értem miért írtad.

Nem tudom azt sem, hogy Pete levágna-e egy-két szent tehenet egy esetleges negatív szezon esetén. Az öreg Sherman nem ér, ő kellett, mert kb az egyetlen volt, akire Beast Mode hallgatott.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pánik van.
 chawktalk.com/2017/03/13/seahawks-showing-their-desperation/

Mondjuk ki a Seattle-Seahawks egy az egyben az NFL McLaren-Hondája.
TGA
Vicc, hopgy a minőség helyett megint a mennyiségre megyünk 😀
Jockel = Sowell
? = Webb

A fenti egyenlet alapján még idén is hozzávágunk egy valag pénzt valami bottomfeeder nímandhoz, aki szezon közepén már padozni fog (jobb esetben), aztán teljesen esélytelenül belevágunk (?) a po-ba.

Van az a mondás, hogy aki 2. alkalommal is ugyanabból a próbálkozásból más eredményt vár...
Kb ezek vagyunk mi jelenleg. Az előző két évben egy átlagos fallal tényezők lehettünk volna a rájátszásban. Most harmadik alkalommal is nekimegyünk, más eredményt várva. Kíváncsi leszek.

De persze JS nagy király, majd spórol idén is 0,9 milliót a longsnapperen, és veri a mellét 😊