Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
braxa88
Jó dolgukban...
Matthew99
Akkor megint csere QB kérdés, vagy isten óvja Wilson egészségét?
garrett27
eddig nem az volt?
Boykin egy UDFA volt, aki nem azért lett UDFA mert volt vmi nyűgje, hanem mert ennyire tartotta mindenki. Őt 2. QBnak tartani nem lehet, nem megoldás. Ha körbenézünk a ligában, minden csapat 2.QBja többre taksált játékos.
(mindezektől függetlenül tavaly mikor beszállt nem volt szar, dehát egy teljes meccs más lenne)
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
braxa88
Jó dolgukban...
Matthew99
Akkor megint csere QB kérdés, vagy isten óvja Wilson egészségét?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
braxa88
Jó dolgukban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
és mire fel? Oaklandben akar játszani vagy sehol. 6-7.körös pickcsere osztjónapot kb 😀
braxa88
Így van... a SEA csak nyerhet ezen, hogy Lynch visszatér. Ha túl sokat akarnának, nem tér vissza esetetleg, osztjónapot...😀
Chargers LT
"Szóval akarsz egy év pihenőt, megtartva az aláírási pénzből azt az 5 millió dollárt, amit a következő évre is hatályos szerződésed miatt fizettünk? Utána más csapatnál akarsz játszani? Semmi gond, tök természetes, ezen csak nyerhetünk."
undisputedly
Jössz itt a holisztikus elveiddel. 😊
Nem tudom mekkora bajban lennénk, ha Lynch vissza akarna térni hozzánk. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
és mire fel? Oaklandben akar játszani vagy sehol. 6-7.körös pickcsere osztjónapot kb 😀
braxa88
Így van... a SEA csak nyerhet ezen, hogy Lynch visszatér. Ha túl sokat akarnának, nem tér vissza esetetleg, osztjónapot...😀
Chargers LT
"Szóval akarsz egy év pihenőt, megtartva az aláírási pénzből azt az 5 millió dollárt, amit a következő évre is hatályos szerződésed miatt fizettünk? Utána más csapatnál akarsz játszani? Semmi gond, tök természetes, ezen csak nyerhetünk."

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
toltem fanspeaken egy-két mockot

A) CBS lista alpján:
26: R1P26 OT GARETT BOLLES, UTAH
58: R2P26 CB QUINCY WILSON, FLORIDA
90: R3P26 WR ZAY JONES, EAST CAROLINA
102: R3P38 DL DAVON GODCHAUX, LSU
106: R3P42 C ETHAN POCIC, LSU
210: R6P26 S TEDRIC THOMPSON, COLORADO
226: R7P8 EDGE TASHAWN BOWER, LSU
3.körben bajban voltam, sorra mentek ki a kiszemeltek, így BPA alapon jött egy WR, jobb ötletem nem volt, Pocic nyílván G lenne.

B) Draft Countdown lista alapján:
26: R1P26 G FORREST LAMP, WESTERN KENTUCKY
58: R2P26 CB KEVIN KING, WASHINGTON
90: R3P26 DL LARRY OGUNJOBI, CHARLOTTE
102: R3P38 CB AHKELLO WITHERSPOON, COLORADO
106: R3P42 EDGE DEVONTE FIELDS, LOUISVILLE
210: R6P26 WR RICKY SEALS-JONES, TEXAS A&M
226: R7P8 QB CHAD KELLY, OLE MISS
a 3 top OT kiment, így Lamp lett a választott, 2.körben álom lenne King. Ogunjobi a régóta hiányzó 3T lenne, Fields meg Irvin pótlék.
ezt most aláírnám 😀
braxa88
Jó lett. Ted Thompson is jó, főleg hatodik körben, Ahkello Witherspoon meg az új Sherman lehet elvileg, legalábbis az adatai egyezést mutatnak  www.mockdraftable.com/player/ahkello-witherspoon ami önmagában még nem jelent persze semmit, de rossz jelnek nem rossz, főleg 100+ -os kiválasztottként, nem túl gyors, viszont magas.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
toltam fanspeaken egy-két mockot

A) CBS lista alpján:
26: R1P26 OT GARETT BOLLES, UTAH
58: R2P26 CB QUINCY WILSON, FLORIDA
90: R3P26 WR ZAY JONES, EAST CAROLINA
102: R3P38 DL DAVON GODCHAUX, LSU
106: R3P42 C ETHAN POCIC, LSU
210: R6P26 S TEDRIC THOMPSON, COLORADO
226: R7P8 EDGE TASHAWN BOWER, LSU
3.körben bajban voltam, sorra mentek ki a kiszemeltek, így BPA alapon jött egy WR, jobb ötletem nem volt, Pocic nyílván G lenne.

B) Draft Countdown lista alapján:
26: R1P26 G FORREST LAMP, WESTERN KENTUCKY
58: R2P26 CB KEVIN KING, WASHINGTON
90: R3P26 DL LARRY OGUNJOBI, CHARLOTTE
102: R3P38 CB AHKELLO WITHERSPOON, COLORADO
106: R3P42 EDGE DEVONTE FIELDS, LOUISVILLE
210: R6P26 WR RICKY SEALS-JONES, TEXAS A&M
226: R7P8 QB CHAD KELLY, OLE MISS
a 3 top OT kiment, így Lamp lett a választott, 2.körben álom lenne King. Ogunjobi a régóta hiányzó 3T lenne, Fields meg Irvin pótlék.
ezt most aláírnám 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
és mire fel? Oaklandben akar játszani vagy sehol. 6-7.körös pickcsere osztjónapot kb 😀
braxa88
Így van... a SEA csak nyerhet ezen, hogy Lynch visszatér. Ha túl sokat akarnának, nem tér vissza esetetleg, osztjónapot...😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
és mire fel? Oaklandben akar játszani vagy sehol. 6-7.körös pickcsere osztjónapot kb 😀
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nocsak:
 www.espn.com/nfl/story/_/id/19083710/gm-confirms-seattle-seahawks-discussed-trading-richard-sherman
funkyparduc
We are listening nothing is expected. - Na ez az igazi fuck around
TGA
Appearing on ESPN 710 Seattle, Seahawks GM John Schneider confirmed trade rumors surrounding Richard Sherman are "real."

"What you've seen lately in the news is real. On both sides," Schneider said. "I don't know if anything would ever happen. This isn't a secret that came out of nowhere. People find things out and we're not going to lie to each other, we're not going to BS each other." It's odd to see both Schneider and coach Pete Carroll openly talk about trading one of their top players, but Schneider seems very open to a deal if his asking price is met. Sherman has intimated he'd be open to being dealt. This relationship is strained and could be headed for divorce. Seattle likely wants premium picks in return.
/Rrotoworld/

Tényleg betelhetett a pohár 😊

Szerk: Oakland vihetné.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nocsak:
 www.espn.com/nfl/story/_/id/19083710/gm-confirms-seattle-seahawks-discussed-trading-richard-sherman
funkyparduc
We are listening nothing is expected. - Na ez az igazi fuck around

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Nocsak:
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1208%2Fr160914_1296x729_16-9.jpg
Seahawks GM: Sherman trade talk 'is real'
Seahawks GM John Schneider said it isn't a secret that the team has "opened that door" to discussions about possibly trading Richard Sherman.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Én Bollesnak, Lampnek, Humphreynak vagy Kingnek örülnék legjobban az 1.körben a felsoroltokból.
braxa88
Egyetértek, szerintem ha 26-nál még bent van a Bolles, Lamp, Ryan Ramczyk esetleg Cam Robinson hármasból/négyesből valaki, akkor azt kell húzni, ellenkező esetben valamelyik cornert.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Field Gulls szerint ők jöhetnek szóba a Seahawksnál, az első/második körben:

Haason Reddick (LB, Temple)
Garett Bolles (T, Utah)
Forrest Lamp (G, Western Kentucky)

Jarrad Davis (LB, Florida)
Marlon Humphrey (CB, Alabama)
Jabrill Peppers (S, Michigan)

Obi Melifonwu (S, Connecticut)
Kevin King (CB, Washington)

Adoree’ Jackson (CB, USC)
Gareon Conley (CB, Ohio State)

T.J. Watt (LB, Wisconsin)
Tyus Bowser (LB, Houston)
Budda Baker (S, Washington)
Cordrea Tankersley (CB, Clemson)
Quincy Wilson (CB, Florida)
Jordan Willis (EDGE, Kansas State)

 www.fieldgulls.com/2017/4/3/15155006/seahawks-big-board-2017-nfl-draft-first-round-options-haason-reddick-garett-bolles-kevin-king
Aguirre
vastag: jó lenne
áthúzott: nem kéne ő vagy ilyen posztra ember 1-2.körben, van fontosabb need

Én Bollesnak, Lampnek, Humphreynak vagy Kingnek örülnék legjobban az 1.körben a felsoroltokból.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
A Field Gulls szerint ők jöhetnek szóba a Seahawksnál, az első/második körben:

Haason Reddick (LB, Temple)
Garett Bolles (T, Utah)
Forrest Lamp (G, Western Kentucky)
Jarrad Davis (LB, Florida)
Marlon Humphrey (CB, Alabama)
Jabrill Peppers (S, Michigan)

Obi Melifonwu (S, Connecticut)
Kevin King (CB, Washington)
Adoree’ Jackson (CB, USC)
Gareon Conley (CB, Ohio State)

T.J. Watt (LB, Wisconsin)
Tyus Bowser (LB, Houston)
Budda Baker (S, Washington)
Cordrea Tankersley (CB, Clemson)
Quincy Wilson (CB, Houston)
Jordan Willis (EDGE, Kansas State)

 www.fieldgulls.com/2017/4/3/15155006/seahawks-big-board-2017-nfl-draft-first-round-options-haason-reddick-garett-bolles-kevin-king
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Amúgy Kizer jobb lesz mint Wilson. Draftoljuk le. Ugyanmár. Csináljuk meg. Tessék.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én a csapatot is elköltöztetném már annyira botrány ami itt folyik ennél a franchisenál!!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sherman trade mondás óta bármit elhiszek, és az ellenkezőjét is.

Nem backup QB-t keresünk, hanem a jövő irányítóját -egy potenciálisan "jobb" Wilsont-, aki persze lehet egy évig backup, majd lehet köré a Wilsonért kapott ellenértékből pl. csapatot építeni.
Az új QB-val újra lehet definiálni az öltözőt is, hogy az ilyen Baldwinok ne okoskodjanak. Mert az sosem jó, amikor egy játékos olyan kérdést kap, hogy mit gondolsz egy másik játékos társadalmi, politikai kiállásáról.

2 hete ezen őszintén röhögtem volna, mondván Konteó. Mostanra nem tartom annyira elvadult ötletnek.

Nálunk nem felprogramozott támadójáték van, hanem intuitív döntéshozás a QB részéről. Tudjuk, hogy ez mekkora őrült különbség, és milyen érték.
Erre alkalmas irányító van az NFL-ben, aki megfelelő skillekkel, tapasztalattal és kompetenciákkal rendelkezik kb 10 darab. Ebből drámaian infrastruktúra nélkül játszik az én megítélésem szerin 2-4. Ebben a halmazban rettenetesen nehéz helyzetben van megint csak szerintem két fickó: Bandi, és Russ.

Itt az ideje hogy cseréljük. 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, nem feltétlenül csak azért néznek meg valakit, mert velük képzelik el a jövőt, csak szimplán előre feltérképezik a majdani ellenfelet 😊

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pár napja John Schneider a Texas Tech pro day-en volt,  twitter.com/APGroover/status/847819774667173893 ahol elvileg Patrick Mahomes QB-t nézte meg, aki várhatóan az első kör végén, esetleg a második körben fog kimenni. Mi volt az értelme? Persze jelenleg nincs backup QB-nk (mert Boykinnal ki tudja mi lesz), de azt várhatóan nem az első vagy második körben fogunk draftolni, ha draftolunk egyáltalán QB-t.

Valószínűbbnek tartom, hogy részben elterelés lehetett a valódi célja, mert ha Mahomesre nagy az érdeklődés az jó, mert nekünk úgysem kell, és a 26. pick-et így el lehet könnyebben cserélni (mint tavaly Paxton Lynch-re 26-ot 31-re), mert rácsaphatnak más csapatok, és minél több picket gyűjtünk be, annál jobb, főleg hogy 4. és 5. körös pickünk nincs is.

Valamint szükség lehet még EDGE/DE (esetleg SAM) pozícióra is  seahawksdraftblog.com/ (bár a liga már kezd átállni a 4-3-asoknál a 4-2-5-re, hiszen Lane is a snapek kb. 80%-ában volt pályán, így nincs szükség kettőnél több kezdő LB-re az esetek nagy részében, mondjuk jó pass rusherekből sosincs elég, az tény).

Ám adott esetben a három safety-s rendszer is szóba jöhet (illetve ha a harmadik safety slot cornert játszik bizonyos playekben, mint Mathieu), amiről itt lehet olvasni a Seahawks tekintetében  seahawksdraftblog.com/pete-carroll-hints-seattle-will-feature-a-buffalo Pl. a DB combine-on Obi Melifonwu saját elmondása szerint a safety poszt mellett tud CB-t és slotot is játszani (mondjuk mondani bárki mondhat bármit). De amekkora athletic freak a srác  620wdae.iheart.com/onair/ron-and-jp-4273/uconn-db-obi-melifonwu-is-a-15622749/ valószínű, hogy az első kör végén kellene kiválasztani, ha még egyáltalán bent lesz akkor. De ha pl. slotban tudná segíteni a futás megállítást, vagy adott esetben blitzelni, netán TE-ket tudna levédekezni, már el lehetne gondolkodni a draftolásán.
 twitter.com/NFLResearch/status/838826647553859584
Aguirre
-Melifonwu tetszene mint CB/S/LB hibrid(amugy erre a poszta jött McDougald). de nekem tape róla nagyon nem győzött meg, az atletikusság mellé kéne egykis foci-IQ is :/
Ha ő lenne a nickel, akkor Lane menne RCB posztra amíg Shead gyúgyul, attól kicsit félek.
-én remélem SAMet nem húzunk elől, alig van fenn a pályán a 3. LB, olcsóért visszajön Morgan és kész.
-Mahomes megfigyelést annyira nem venném komolyan, lehet csak mint jövőbeli frisco QBt figyelte meg 😊
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Pár napja John Schneider a Texas Tech pro day-en volt,  twitter.com/APGroover/status/847819774667173893 ahol elvileg Patrick Mahomes QB-t nézte meg, aki várhatóan az első kör végén, esetleg a második körben fog kimenni. Mi volt az értelme? Persze jelenleg nincs backup QB-nk (mert Boykinnal ki tudja mi lesz), de azt várhatóan nem az első vagy második körben fogunk draftolni, ha draftolunk egyáltalán QB-t.

Valószínűbbnek tartom, hogy részben elterelés lehetett a valódi célja, mert ha Mahomesre nagy az érdeklődés az jó, mert nekünk úgysem kell, és a 26. pick-et így el lehet könnyebben cserélni (mint tavaly Paxton Lynch-re 26-ot 31-re), mert rácsaphatnak más csapatok, és minél több picket gyűjtünk be, annál jobb, főleg hogy 4. és 5. körös pickünk nincs is.

Valamint szükség lehet még EDGE/DE (esetleg SAM) pozícióra is  seahawksdraftblog.com/ (bár a liga már kezd átállni a 4-3-asoknál a 4-2-5-re, hiszen Lane is a snapek kb. 80%-ában volt pályán, így nincs szükség kettőnél több kezdő LB-re az esetek nagy részében, mondjuk jó pass rusherekből sosincs elég, az tény).

Ám adott esetben a három safety-s rendszer is szóba jöhet (illetve ha a harmadik safety slot cornert játszik bizonyos playekben, mint Mathieu), amiről itt lehet olvasni a Seahawks tekintetében  seahawksdraftblog.com/pete-carroll-hints-seattle-will-feature-a-buffalo Pl. a DB combine-on Obi Melifonwu saját elmondása szerint a safety poszt mellett tud CB-t és slotot is játszani (mondjuk mondani bárki mondhat bármit). De amekkora athletic freak a srác  620wdae.iheart.com/onair/ron-and-jp-4273/uconn-db-obi-melifonwu-is-a-15622749/ valószínű, hogy az első kör végén kellene kiválasztani, ha még egyáltalán bent lesz akkor. De ha pl. slotban tudná segíteni a futás megállítást, vagy adott esetben blitzelni, netán TE-ket tudna levédekezni, már el lehetne gondolkodni a draftolásán.
 twitter.com/NFLResearch/status/838826647553859584
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én meg nem hiszek az ilyenekben. Sherman nem tudja időnként hol lakik a jóisten (vagy talán azt hiszi, hogy az ő lakcíme alatt, pedig Carroll lakcíme alatt)?

Amennyiben antiszociális viselkedészavarral küzd (amiről nyilván tudna a csapat), akkor tök felesleges fenyegetni. Amennyiben nem küzd ezzel, akkor is tök felesleges fenyegetni. Általában fenyegetődzni gagyi dolog, mert rövid távú kompromisszum a vége, egy időzített bomba.

Tök felesleges ilyeneket eregetni. El kell dönteni mi legyen, és végig kell menni az úton.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Sherman cseréje napirenden -akármit is nyilatkozott Richard.
TGA
 twitter.com/TheGeeScott/status/847473640815841285

Szerintem ez csak egy üzenet az FO-tól, hogy senki sem érinthetetlen. Sherm visszavesz egy kicsit és nem lesz semmi gond. Különben is ki és mit tudna adni érte, az 1/1-től is többet ér, évek óta ilyen magas szinten teljesítő CB meg jobb nincs nála.
Aguirre
hát ha a FO azt mondja hogy egy harmadik körért vihetik, akkor tökmindegy ki mit gondol hogy mennyi első kört ér meg, ha tele a padlás a dolgaival. de szerintem is egy utolsó figyelmeztetés lehetett ez neki, már ha igazak a hírek ugye.