Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
na a trade:
seahawsk adja: Lynch + 2018/6.kör
raiders adja: 2018/5.kör
braxa88
Valahogy nem tudok örülni hogy más csapatban látom, de hát ez az üzlet. Az ár.....mondhatnám hogy odaadtuk egy zacskó Skittles-ért, de már gyakorlatilag visszavonult és nem számoltunk vele, így inkább mi nyertünk egy zacsival.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na a trade:
seahawsk adja: Lynch + 2018/6.kör
raiders adja: 2018/5.kör
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Saints fel jön pass rusherért, mi meg első kör végén BUDDA BAKER. Köszi.
Medvepapa
max ha nickelnek hasznlnánk
braxa88
Szerintem többféleképpen használhatnánk. Meg amúgy is Budda. Csak simán király. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Saints fel jön pass rusherért, mi meg első kör végén BUDDA BAKER. Köszi.
Medvepapa
max ha nickelnek hasznlnánk
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Saints fel jön pass rusherért, mi meg első kör végén BUDDA BAKER. Köszi.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
1. körben várok embert az OL-be, feltéve hogy lesz csúszás, ha nem akkor CB. PC-ék úgyis kiszámíthatatlanok. Amire nem számítok az RB, TE, LB.
Ja és a vesszőparipám: kell egy csere QB! Vagy kiszabadítjuk Táncsicsot.
WR, DT, DE nem valószínű, de S posztra kellene ember. Trade lesz a lyukas köreink miatt, mert alul már csak mákkal lehet belenyúlni (Brady, Sherman stb ). Aztán jöhet a kukázás egy másik Baldwinért vagy valami ilyesmi.
De hogy mi lesz, valójában fogalmam sincs.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Na holnap draft. mit/kit vártok?
Tippelünk?

Én már többször leírtam, hogy CBt várok, vagy a top3 OL arcból valakit (Bolles, Ramczyk, Lamp).
ja és a tippem:

Marlon Humphrey, CB, Alabama
braxa88
Az érvényes tipp, ha arra tippelek, hogy letrade miatt nem lesz első körös választásunk? Schneidernek amúgy is szokása tradelni (ha jól rémlik utoljára 2011-ben volt trade nélküli első körös választásunk).

Amúgy ahogy jobban nézegettem, nekem személy szerint Bolles és Ramczyk sem tetszik annyira hogy első körben vigyük (meg nem is biztos hogy bent lesznek mert 20 után indulhat egy O line roham), Lamp szóba jöhetne, akinek kb. annyi a baja hogy rövid a karja, ezért guard inkább, de érte valószínűleg feljebb kellene menni, szóval marad a CB. Esetleg ha egy jó EDGE pl. McKinley csúszna, akkor el lehetne gondolkodni rajta, de mondjuk az elsődleges need nem az lenne elvileg. Bár Pete-ből kiindulna az O line-t annyira dicséri állandóan (még Fant-ot is) hogy lehet hogy az első-második körben nem is húzunk támadófalembert. CB class meg mély, így tudunk második, harmadik körben is találni valakit.
Mivel az előzetesen várt 30-50 közötti pickek között nézelődtünk leginkább, elképzelhetőnek tartok egy hátratrade-et, majd egy előretrade-et (mint tavaly) így több embert tudunk húzni abban a sávban.

Itt is foglalkoznak a témával:
 seahawksdraftblog.com/seahawks-draft-primer-looking-ahead-to-thursday

Különben Humphrey valóban jó lenne, ha bent lenne még 26-nál.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na holnap draft. mit/kit vártok?
Tippelünk?

Én már többször leírtam, hogy CBt várok, vagy a top3 OL arcból valakit (Bolles, Ramczyk, Lamp).
Aminek nem örülnék de van esélye az a S, LB, DE, WR.

De nyílván megint 2-3.körre taksált ember fogunk vinni (lásd Irvin, Carpenter vagy Ifedi).

A csütörtök-péntek nagyon mozgalmas lesz, 5 pick, és biztos lesz trade is valamerre, egyik 3-al jó lenne lejjebb menni mert ugye 4-5.kör nincs.

Írhatnék itt verziókat amik tetszenének 1-2.körre, de mindben OL+CB felosztás lenne valamilyen sorrendben, rendzserbe passzoló emberekkel.

Lényeg hozni kell egy LT-t, kezdő kaliberű CB(ke)t) ésDT-t. Jó lenne ezt már csütörtök-pénteken lerendezni, aztán lehetne BPAzni, vagy szokás szerint birkózókat, SPARQ harcosokat, teljesen ismeretlen arcokat húzni..


ja és a tippem:

Marlon Humphrey, CB, Alabama

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 www.si.com/nfl/2017/04/26/marshawn-lynch-signs-raiders

The compensation to complete the transactions expected to be late-round picks in the 2018 NFL draft.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Már meg is van kire kell lecsapni a drafton (az előzetesen Top 15-be vár Conley-ra, aki egyesek szerint akár a legjobb CB is lehet(ne) a classból),
 www.thescore.com/nfl/news/1288341-lattimore-defends-ex-teammate-conley-after-rape-allegation
ha ártatlan, ha nem, csúszni fog.
Bár ez alapján  www.thescore.com/nfl/news/1288668-report-conley-won-t-speak-to-police-until-after-draft szerencsétlen nem is tudja megvédeni magát, így undrafted is lehet (amit mondjuk nem hinnék, mert egy hetedik kört csak megér már valakinek).
Mondjuk gyanús az egész ügy, meg pont akkor jönnek ezzel elő, amikor még a draft előtt vagyunk pár nappal, de a hivatalos ügy csak a draft után kezdődik.
Frank Clarknak is voltak ügyei, megkockáztattuk, és tulajdonképpen be is jött.
Aguirre
La'el Collins is udfa volt kb ugyanez a szitu. (már ha Conley is ártatlan)
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Már meg is van kire kell lecsapni a drafton (az előzetesen Top 15-be vár Conley-ra, aki egyesek szerint akár a legjobb CB is lehet(ne) a classból),
 www.thescore.com/nfl/news/1288341-lattimore-defends-ex-teammate-conley-after-rape-allegation
ha ártatlan, ha nem, csúszni fog.
Bár ez alapján  www.thescore.com/nfl/news/1288668-report-conley-won-t-speak-to-police-until-after-draft szerencsétlen nem is tudja megvédeni magát, így undrafted is lehet (amit mondjuk nem hinnék, mert egy hetedik kört csak megér már valakinek).
Mondjuk gyanús az egész ügy, meg pont akkor jönnek ezzel elő, amikor még a draft előtt vagyunk pár nappal, de a hivatalos ügy csak a draft után kezdődik.
Frank Clarknak is voltak ügyei, megkockáztattuk, és tulajdonképpen be is jött.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Draftoltam én is 3-at a fanspeaken, a három legfrisebb big board alapján:
...

Nektek melyik verzió jönne be leginkább?
SONICS-SEAHAWKS
első draft nagyon tetszik, mind3 DB jó játékos, de Sutton már túlzás 😊 ott lehetett volna másik posztra húzni már
meg igazából kurva ideges lennék ha így induln a draft, hogy 1-2.kör OL, DB, DT poszt valamelyikére kéne oda draftolni, de így hogy 3 kezdőkaliber lecsúszott 3.körre igy oké 😊 de mondom a 3 DB sok a 3.körben

2..: DE-t nem szeretnék, mégha nálam Barnett top5 játékos a classban. nem need, sőt egyik elgjobb posztunk. 2.nap viszont nagyon bejön.

3. fasza, ez tetszik legjobban.első 4 pick akár 1.napos kezdő is lehet.
több mint 7 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Draftoltam én is 3-at a fanspeaken, a három legfrisebb big board alapján:

Draft Breakdown
26: R1P26 G FORREST LAMP WESTERN KENTUCKY - legjobb elérhető O-line játékos, Bolles és Lamp között vacilláltam, végül Lamp lett a szerencsés
58: R2P26 OT GARETT BOLLES UTAH - Igen meglepő, hogy idáig csúszott
90: R3P26 CB SIDNEY JONES IV WASHINGTON - ez igazából egy 2018-as elsőkörös pick 😊
102: R3P38 S DESMOND KING IOWA - kell safety, meg nickel depth
106: R3P42 CB CAMERON SUTTON TENNESSEE - A Jones húzás miatt itt kellett kihúzni legjobb eléhető cornert
210: R6P26 DL DAVON GODCHAUX LSU - Nem értem, hogy miért volt ilyen hátul ezen a big boardon, de hamár így alakult, akkor kihúztam
226: R7P8 WR JEHU CHESSON MICHIGAN - Nagydarab elkapó

Draft Utopia
26: R1P26 EDGE DEREK BARNETT TENNESSEE - BPA, pusztítani fog, de nem kimondott hiányposztra
jönne
58: R2P26 OT GARETT BOLLES UTAH - Nem hiszem el, hogy megint idáig csúszott...
90: R3P26 WR COOPER KUPP EASTERN WASHINGTON - Nyomást helyezni Kearsere, kapja össze magát, mert itt az utódja
102: R3P38 CB RASUL DOUGLAS WEST VIRGINIA - Nekem ő nagy lieblingem, magas corner Sherm túloldalára király
106: R3P42 DL CALEB BRANTLEY FLORIDA - Nőverő, karakterproblémás, de játéktudást tekintve itt ez egy steal
210: R6P26 S ROMAN BUCHANAN SOUTH ALABAMA - Hátsókörös, magas safety, kedveljük a fajtáját errefelé
226: R7P8 G DAMIEN MAMA USC - Hegyomlás guard

Walter Football
26: R1P26 CB KEVIN KING WASHINGTON - Nagyon illik ebbe a secondarybe
58: R2P26 OT RYAN RAMCZYK WISCONSIN - Bolles, Lamp és Robinson is előrébb van nálam az O-line rangsorban, de ők már mind kimentek
90: R3P26 EDGE RYAN ANDERSON ALABAMA - Irvin szerepére tökéletes
102: R3P38 DL MONTRAVIUS ADAMS AUBURN - rotációs D-line játékos, belső pass rusht tudhat generálni
106: R3P42 WR MALACHI DUPRE LSU - Nálam ez itt országos BPA volt, hiányposztokon minden értékelhető ember kiment
210: R6P26 G AVIANTE COLLINS TCU - Nem értem miért guardnak írják őt, tipikus tackle paraméterei vannak szerintem, becsületből még 1 O-line játékost ki kellett választani
226: R7P8 S RAYSHAWN JENKINS MIAMI - safety depth

Nekem mind3 megoldás tetszik (nyilván, hiszen én draftoltam 😊 )

Nektek melyik verzió jönne be leginkább?
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezeket az angol nyelvű magazinokat most találtam a drafttal kapcsolatban, hátha érdekel valakit:
 vebuka.com/print.php?documentId=170213164243-ffa887ac1d93223ca97c9eda01750e5d&count=258
 vebuka.com/print.php?documentId=170328155507-0c12e30a49a1a90af50afc9be7d98ab0&count=52
Aguirre
ténlyeg fasza

| de mé nem a drafttopicba rakod, ez seahawks |
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ezeket az angol nyelvű magazinokat most találtam a drafttal kapcsolatban, hátha érdekel valakit:
 vebuka.com/print.php?documentId=170213164243-ffa887ac1d93223ca97c9eda01750e5d&count=258
 vebuka.com/print.php?documentId=170328155507-0c12e30a49a1a90af50afc9be7d98ab0&count=52
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.oregonlive.com/beavers/index.ssf/2017/04/dustin_stantons_nfl_draft_diar_4.html

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Speaking in a Thursday radio interview, Seahawks GM John Schneider downplayed the chances of Richard Sherman getting traded.

"Right now, I don't think the odds are very good," Schneider said. "But if somebody comes cruising along and something happens, and we do something, it happens." Schneider is correct that a trade remains unlikely, but it's remarkable how openly the Seahawks continue to talk about dealing their star corner. We wouldn't rule anything out ahead of next week's draft.

/roto/

Mekkora leader lenne idén, ha mégis maradna. Építőleg hatna a csapatra, biztosan nem végezne aknamunkát 😀 Persze JS nem feltétlenül mond igazat, de hiba volt szvsz ilyen nyíltan kiállni és telekürtölni még a montanai híroldalakat is a csere iránti igénnyel, ha aztán nem tudjuk elboltolni.
undisputedly
Szerintem nagyon eltaktikázta itt magát mindenki.
Azt nem gondolom, hogy Sherman a pályán nem tenné oda magát, főleg ha tényleg menni akar.

Kicsit aggódva nézem a fejleményeket az Offseasonban. Nem feltétlenül az igazolásokra gondolok, hanem arra hogy kicsit nincsenek kézben a történések, vagy nem túl meggyőző, amit én ebből érzékelek.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Speaking in a Thursday radio interview, Seahawks GM John Schneider downplayed the chances of Richard Sherman getting traded.

"Right now, I don't think the odds are very good," Schneider said. "But if somebody comes cruising along and something happens, and we do something, it happens." Schneider is correct that a trade remains unlikely, but it's remarkable how openly the Seahawks continue to talk about dealing their star corner. We wouldn't rule anything out ahead of next week's draft.

/roto/

Mekkora leader lenne idén, ha mégis maradna. Építőleg hatna a csapatra, biztosan nem végezne aknamunkát 😀 Persze JS nem feltétlenül mond igazat, de hiba volt szvsz ilyen nyíltan kiállni és telekürtölni még a montanai híroldalakat is a csere iránti igénnyel, ha aztán nem tudjuk elboltolni.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Tippem otthon 7-1 idegenben 3-5
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az idei menetrend:

iktriad
Az első 6 meccsből 4 idegenben. Az igen.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
Jó 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/18094104_10154390980506722_162964889004933120_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=ZP01eKjnqQsQ7kNvgGF5PzW&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCT6LOhxQgsMm-AJt-C73MoxO_f34910OzGqHt0Z1wxqA&oe=66374BF4
Making of the 2017 Seahawks Schedule | Rolling out our 2017 schedule. 🍣 #GoHawks | By Seattle SeahawksFacebook
Rolling out our 2017 schedule. 🍣 #GoHawks


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GBben kezdünk, hát nem lesz egyszerű (TVs meccs lehet ez)
6.héten a bye
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend:
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem matchelitek a Frisco ajánlatát.
Beki
akkor Ifedi tényleg RT lesz. hát gyönyörű
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nem matchelitek a Frisco ajánlatát.