Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
[color=kék][/color]
Az, hogy milyen terminust használunk, indifferens. Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra, nem képes alkalmazkodni ahhoz, hogy van egy "100 milliós" frencsájz QB a csapatban. Arról nem is beszélve, hogy sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok. Ha én lennék a szervezet tetején, ezt a fajta csapaépítési filozófiát kivágnám.

(Mondom ezt úgy, hogy pl ez az egészen friss, színes, szagos, számos, diagramokkal teletűzdelt cikk az elmúlt 20 év legjobb GM-jének titulálja és ezt számokkal véli igazoltnak:  www.washingtonpost.com/news/fancy-stats/wp/2017/04/26/the-seahawks-john-schneider-is-the-best-drafting-gm-in-the-past-20-years/?utm_term=.9a5be740eea6 )
undisputedly
Szerintem nem mindegy a terminus mert így kerülhetőek el a másodfajú hibák, de értelek.
"Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra,"
-De ez miben nyílvánul meg, szerinted?
-Miben áll a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája, pontosan?

"...sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok"
-mitől gyengébbek ezek a mozgások, mint a korábbiak, pl Rice, Harvin, Graham

Nincs bennem rosszindulat továbbra sem, csak szeretném megérteni pontosan a problémád, és az érvrendszered.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
iktriad
3 jó meccs a faltól az nálunk már fikció kategória volt eddig. Tavaly PO volt kuka falal, Ha idén végre összeáll valami és RW egyik lába nem lesz állandóan a kórház ajtóban, akkor már bármi kitelik ettől a csapattól.
A draftról nem mondanék semmit, emberenként kaptunk átlag C-D értékelést, de ez ugye semmit nem jelent. Én bizakodó vagyok és nem mondhatok mást mint ahogy tette Cato annak idején minden beszéde végén Karthagóval kapcsolatban (Karthagót el kell pusztítani), kell egy csere QB!
garrett27
Netto hazugság!!!

A végén már mindenki annyira rühellte Catot, hogy csak egy 2 nappal korábban Karthagoban szedett fügével ment be, felmutatta a fügét, ami friss volt, és annyit mondott Karthago közel van.
😊 😊 😊

Más
Kicsit olyan ez a topic, mint, amikor folyamatirányítási tanácsadók eltérő módszerekkel problématérképeznek. Mindenkinek van 0 hippotézise, de szinte mindenki (én is) olyan mintákat mutogat, melyek vélhetően másodfajú hibával terheltek (lásd Jockel jó volt Guardban), tehát fals negatívak lesznek a következtetések. Így elfogadjuk autonóm módon a minta alapján a rossz következtetést.

Undi testvérem,
...a John Schneider témából kiszálltam, ezért nehogy bent maradj. Egészen egyszerű oka van annak, hogy nem vitázom Veled erről. Hozzáteszem végtelenül szeretek Veled vitázni, mert lehet.
Jelen esetben azonban nem szeretnék, méghozzá azért, mert a vita alapját képző felvetés szerintem hibás.
John Schneider ugyanis nem GM abban az értelemben, ahogy másik 26-27 csapatnál használjuk ezt a titulust!!! Ő egy scoutinggal is foglalkozó personel. Nincs hatalma a vezetőedző felett, nincs hatása a szervezetre, csak 2. szintű stratégiai döntéshozó.
TGA
Az, hogy milyen terminust használunk, indifferens. Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra, nem képes alkalmazkodni ahhoz, hogy van egy "100 milliós" frencsájz QB a csapatban. Arról nem is beszélve, hogy sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok. Ha én lennék a szervezet tetején, ezt a fajta csapaépítési filozófiát kivágnám.

(Mondom ezt úgy, hogy pl ez az egészen friss, színes, szagos, számos, diagramokkal teletűzdelt cikk az elmúlt 20 év legjobb GM-jének titulálja és ezt számokkal véli igazoltnak:  www.washingtonpost.com/news/fancy-stats/wp/2017/04/26/the-seahawks-john-schneider-is-the-best-drafting-gm-in-the-past-20-years/?utm_term=.9a5be740eea6 )

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
iktriad
3 jó meccs a faltól az nálunk már fikció kategória volt eddig. Tavaly PO volt kuka falal, Ha idén végre összeáll valami és RW egyik lába nem lesz állandóan a kórház ajtóban, akkor már bármi kitelik ettől a csapattól.
A draftról nem mondanék semmit, emberenként kaptunk átlag C-D értékelést, de ez ugye semmit nem jelent. Én bizakodó vagyok és nem mondhatok mást mint ahogy tette Cato annak idején minden beszéde végén Karthagóval kapcsolatban (Karthagót el kell pusztítani), kell egy csere QB!
garrett27
Netto hazugság!!!

A végén már mindenki annyira rühellte Catot, hogy csak egy 2 nappal korábban Karthagoban szedett fügével ment be, felmutatta a fügét, ami friss volt, és annyit mondott Karthago közel van.
😊 😊 😊

Más
Kicsit olyan ez a topic, mint, amikor folyamatirányítási tanácsadók eltérő módszerekkel problématérképeznek. Mindenkinek van 0 hippotézise, de szinte mindenki (én is) olyan mintákat mutogat, melyek vélhetően másodfajú hibával terheltek (lásd Jockel jó volt Guardban), tehát fals negatívak lesznek a következtetések. Így elfogadjuk autonóm módon a minta alapján a rossz következtetést.

Undi testvérem,
...a John Schneider témából kiszálltam, ezért nehogy bent maradj. Egészen egyszerű oka van annak, hogy nem vitázom Veled erről. Hozzáteszem végtelenül szeretek Veled vitázni, mert lehet.
Jelen esetben azonban nem szeretnék, méghozzá azért, mert a vita alapját képző felvetés szerintem hibás.
John Schneider ugyanis nem GM abban az értelemben, ahogy másik 26-27 csapatnál használjuk ezt a titulust!!! Ő egy scoutinggal is foglalkozó personel. Nincs hatalma a vezetőedző felett, nincs hatása a szervezetre, csak 2. szintű stratégiai döntéshozó.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
iktriad
3 jó meccs a faltól az nálunk már fikció kategória volt eddig. Tavaly PO volt kuka falal, Ha idén végre összeáll valami és RW egyik lába nem lesz állandóan a kórház ajtóban, akkor már bármi kitelik ettől a csapattól.
A draftról nem mondanék semmit, emberenként kaptunk átlag C-D értékelést, de ez ugye semmit nem jelent. Én bizakodó vagyok és nem mondhatok mást mint ahogy tette Cato annak idején minden beszéde végén Karthagóval kapcsolatban (Karthagót el kell pusztítani), kell egy csere QB!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annak meg az alfája és omegája az OL. Ehelyett továbbra is bottom embereket próbálgatunk.undisputedly
Annak alapján, hogy melyik draftkörben húzták őket, idén simán lehet ilyen falunk: 1-3-2-2-1.
tejbegrrr!!!
Nézd, ha te még mindig 1. körösként tekintesz inkább Jockelre pl, ahelyett, hogy bust felirat villogna lelki szemeid előtt, az a te dolgod, én elfogadom. Igazoljuk le Jamarcus Webbet QB-nak, és lesz egy 1/1-es csere irányítónk, az is jó lenne nem? 😊
undisputedly
Russel az a Webb nem? Egyébként kb 2 éve még láttam eladó mezt tőle Mo-on. Azt hordani a bevállalós!
Amúgy ne írjuk még le Jockelt, hátha jót tesz neki a levegőváltozás. Volt már erre példa.
garrett27
Igen, igen, rá. Freudi elszólás, Webb játéka traumatizált.
Valóban, belőle még lehet valami, csak arra akartam rávilágítani, hogy a draft pozíció semmit nem jelent, és mindenki kénye-kedve szerint használja, főleg, ha az érvrendszerébe beleillik. Semmi mást nem jelent, mint hogy a 32 csapat közel sem tévedhetetlen vezetése közül 1 (egy) hová lőtte be az értékét mielőtt látta volna akár 1 db profi snapet lejátszani. Az adott player valódi játékereje nem kötődik a draftcetlihez.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Annak meg az alfája és omegája az OL. Ehelyett továbbra is bottom embereket próbálgatunk.undisputedly
Annak alapján, hogy melyik draftkörben húzták őket, idén simán lehet ilyen falunk: 1-3-2-2-1.
tejbegrrr!!!
Nézd, ha te még mindig 1. körösként tekintesz inkább Jockelre pl, ahelyett, hogy bust felirat villogna lelki szemeid előtt, az a te dolgod, én elfogadom. Igazoljuk le Jamarcus Webbet QB-nak, és lesz egy 1/1-es csere irányítónk, az is jó lenne nem? 😊
undisputedly
Russel az a Webb nem? Egyébként kb 2 éve még láttam eladó mezt tőle Mo-on. Azt hordani a bevállalós!
Amúgy ne írjuk még le Jockelt, hátha jót tesz neki a levegőváltozás. Volt már erre példa.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annak meg az alfája és omegája az OL. Ehelyett továbbra is bottom embereket próbálgatunk.undisputedly
Annak alapján, hogy melyik draftkörben húzták őket, idén simán lehet ilyen falunk: 1-3-2-2-1.
tejbegrrr!!!
Nézd, ha te még mindig 1. körösként tekintesz inkább Jockelre pl, ahelyett, hogy bust felirat villogna lelki szemeid előtt, az a te dolgod, én elfogadom. Igazoljuk le Jamarcus Webbet QB-nak, és lesz egy 1/1-es csere irányítónk, az is jó lenne nem? 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Annak meg az alfája és omegája az OL. Ehelyett továbbra is bottom embereket próbálgatunk.undisputedly
Annak alapján, hogy melyik draftkörben húzták őket, idén simán lehet ilyen falunk: 1-3-2-2-1.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
hát undisputedly egy szavaddal,egy gondolatoddal nem értek egyet hónapok óta 😀 (nincs ezzel baj.)

| Webb, LS példát nyílván adom |
braxa88
Ezért jó a fórum, különböző nézőpontokat lehet olvasni. Tényleg kíváncsi vagyok hová jutunk idén.
Az én gondolatrendszerem mögött ez a vezérelv van, hogy JS/PC nem akarja meglépni a csapatevolúció következő fokát. A runheavy és nagyon feltöltött D# jó volt egy rookie kontraktos RW-vel, de ha már van egy 100 millós QB-d aki egyre jobb és a liga is a passheavy irányba megy, akkor illik megvédened és a passzjátékra építeni. Annak meg az alfája és omegája az OL. Ehelyett továbbra is bottom embereket próbálgatunk. Szerintem ez nem járható út, és így nem nyerünk ismét gyűrűt, de ez az én véleményem. Egy kis szerencsével összeállhat az OL a sok lesajnált játékosból, és a D# pickek is hasíthatnak.
undisputedly
Figyi, Rees Odhiamboval nem az volt a baj, hogy ligaalja, vagy közepe, hanem, hogy nem tudta merre támadunk. Ez nem GM hiba, ez edzői hiba. Nem akarom menteni JS-t, mert még mindig a 10-11-12 draft játékosaival villog, de azt látni kell, hogy ő nem egy önálló entitás. Ő a ritmusszekciója PC-nek.
TGA
Ma végez a szervíz a gépemmel, vagy tovább maradok az irodában, de összeütök egy kis választ, mert szerintem ebből termékeny diskurzus lehet, olyannyira eltérőek az álláspontok 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
hát undisputedly egy szavaddal,egy gondolatoddal nem értek egyet hónapok óta 😀 (nincs ezzel baj.)

| Webb, LS példát nyílván adom |
braxa88
Ezért jó a fórum, különböző nézőpontokat lehet olvasni. Tényleg kíváncsi vagyok hová jutunk idén.
Az én gondolatrendszerem mögött ez a vezérelv van, hogy JS/PC nem akarja meglépni a csapatevolúció következő fokát. A runheavy és nagyon feltöltött D# jó volt egy rookie kontraktos RW-vel, de ha már van egy 100 millós QB-d aki egyre jobb és a liga is a passheavy irányba megy, akkor illik megvédened és a passzjátékra építeni. Annak meg az alfája és omegája az OL. Ehelyett továbbra is bottom embereket próbálgatunk. Szerintem ez nem járható út, és így nem nyerünk ismét gyűrűt, de ez az én véleményem. Egy kis szerencsével összeállhat az OL a sok lesajnált játékosból, és a D# pickek is hasíthatnak.
undisputedly
Figyi, Rees Odhiamboval nem az volt a baj, hogy ligaalja, vagy közepe, hanem, hogy nem tudta merre támadunk. Ez nem GM hiba, ez edzői hiba. Nem akarom menteni JS-t, mert még mindig a 10-11-12 draft játékosaival villog, de azt látni kell, hogy ő nem egy önálló entitás. Ő a ritmusszekciója PC-nek.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
hát undisputedly egy szavaddal,egy gondolatoddal nem értek egyet hónapok óta 😀 (nincs ezzel baj.)

| Webb, LS példát nyílván adom |
braxa88
Ezért jó a fórum, különböző nézőpontokat lehet olvasni. Tényleg kíváncsi vagyok hová jutunk idén.
Az én gondolatrendszerem mögött ez a vezérelv van, hogy JS/PC nem akarja meglépni a csapatevolúció következő fokát. A runheavy és nagyon feltöltött D# jó volt egy rookie kontraktos RW-vel, de ha már van egy 100 millós QB-d aki egyre jobb és a liga is a passheavy irányba megy, akkor illik megvédened és a passzjátékra építeni. Annak meg az alfája és omegája az OL. Ehelyett továbbra is bottom embereket próbálgatunk. Szerintem ez nem járható út, és így nem nyerünk ismét gyűrűt, de ez az én véleményem. Egy kis szerencsével összeállhat az OL a sok lesajnált játékosból, és a D# pickek is hasíthatnak.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát undisputedly egy szavaddal,egy gondolatoddal nem értek egyet hónapok óta 😀 (nincs ezzel baj.)

| Webb, LS példát nyílván adom |

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
@ Helm

Igaz amit irsz, de ettol meg ugyanazt mondom. JS az en velemenyem szerint nem jo gm. Ez eleg eros allitas, de en ezt mondom. A problemas jatekosok kezelesetol az osszes bust igazolasig es a folyamatos letradekkel/jatekos kiertekelesekkel. En akkor veszitettem el a hitemet benne, amikor ilyen liga bottom Webbnek odaadott 6 millat, ev kozben kitettuk, a longsnapperen meg sporolt fel millat es pontokat buktunk rajta.

Jelenleg idejetmultnak erzem a csapatfozofiankat es a skillplayer/D# core halmozast az O fal elleneben. Raadasul ahelyett, hogy "munkasembereket" hoznank, csak a projectben vondolkodunk es a sparqban. Ebbol mar elegem van. Mire megtanulnak a sparq csillagok focizni, elmennek vagy zarul a championship window. Az elozo ket evben egyertelmuen az ol lett a vesztunk, pedig a keret tobbi resze ligaelit. Ez JS hibaja nalam a szar fa igazolasokkal es draftokkal.

Mindenki: Es hanyagoljuk pls a "menjel mas csapatnak drukkolni" valaszokat.

Ettol meg ugyanugy drukkolok es nezem majd a meccseket, de nekem ez a velemenyem.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem hittem volna, hogy a PC és JS urakat én fogom megvédeni, de azért pár dolgot szeretnék az alább elhangzottakhoz hozzáfűzni.
Hozzáteszem, ha egyszer könyvet fogok írni szervezetelméletről, akkor lesz benne egy fejezet, amely elmagyarázza, hogy a pillanat uralásáról szóló rövidtávú alkuk miképpen ássák alá az egyén és a közösség morálját- lesz honnan vennem példát.

Nade vissza a rezsim védelméhez.
0.) pont rögtön az elején szeretnék egyenesbe tenni egy klasszik tyúk vagy a tojás kérdést.
Nem az a feladata a secondrynak, hogy addig takarja ki a pályát, míg a passrush odaér az irányítóhoz, hanem a passrushnak kell olyan nyomást generálnia, hogy a másodvonal védőjátékosainak ne kelljen 3 ütemnél tovább zárniuk a sávokat, illetve felvehessék a labda támadásához szükséges csapda pozíciót (pozíciós elzárás, kiváltás zónába, felváltás emberre, stb.)
Miközben ez az egész carrolli filozófia egyik alapvetése, 2 éve látványosan egyre kevesebbet támadja a védelem a labdát.

1.) DL
Vitatkozom az állítással, hogy a DL erős egységünk lenne. Sajnos ez nem teljesen igaz. Évek óta nincs tisztességes 3-as, és évek óta csak akkor van belső nyomás, ha Bennett bemozog, és még küldünk esetleg blitzet is. Ennek a gyengéit láttuk a Falcons ellen. LOS +10 Yard csak úgy védhető meg, ha az irányítónak nem elég fellépnie a kívülről érkező nyomás elől. Ha van nyomás belülről nem tud fellépni. Ha ezt Blitz generálja, az kockázatos rövid yardos passzjáték esetében.

2.) Célpontok
Elkapósor helyzetét nem látom kritikusnak. 2 sztár elkapó van a keretben, név szerint Graham, és Baldwin. Újabb sztárelkapó szerintem nem kell. Playmaker még Lockett, de tavaly megsérült, a helyzete nem ismert, nyilvánvaló, hogy benne van spiritusz. Richardsonban van tehetség de nem kap labdát, nincs bizalmi viszonyban Wilsonnal. Curse viszont abban van, és ezt nem hálálja meg. Wilson bízik benne, ragaszkodik hozzá. Hozzáteszem Baldwinnal is nehezen született meg a kapcsolat, és Grahammel is, utóbbi nem Grahamen múlik. (Ebben nem erős Wilson)
A poszt megerősítése idén megtörtént( egyik kedvenc húzásom volt), de sajnos ez a poszt csak akkor működik, ha megvan a kapcsolat az irányítóval.

3.) CB pozíció (DB sor)
A rossz hírem, hogy az LOB egyszeri, és megismételhetetlen, ahogy a 9-ers LB sora is. Jól álltak a csillagok, és volt ehhez megfelelő koncepció. A cél nem az LOB kikalapálása, hanem a magasan funkcionáló védelem fenntartása, BPA húzásokkal, és custom wound rendszerrel.(szerintem ennek szólt az idei első húzásunk is.)

Sherman 100%-ot fog teljesíteni a pályán ez biztos. Túl nárcisztikus, hogy ne így legyen.
D Shead sérülése ismeretlen faktor, de tök mindegy kit teszünk oda, belső passrush nélkül a Shermannel átellenes oldalt még Sherman sem oldaná meg, főleg, ha sérült Thomas, vagy Chancellor, vagy mind a ketten.
Lanet nem kaptuk vissza a sérülése után, ő egyszerűen el van veszve a pályán. És szerintem itt van a fő gond.

Még mindig korszerű a rendszerünk, csak folyton valaki valakit helyettesít, és ezért diszfunkcionálisak vagyunk.
Alapjaiban:3-5 zsenin kívül felprogramozottan működik a mai passzjáték, 2-3 ütemre hívott passzok, nagy és erős elkapóknak/ gyors kiemelkedően atletikus elkapóknak (B/R). Ezt egy King kaliberű kiváló tehetség tudja lassítani, de önmagában megállítani nem, még nem.
Ez ellen a megoldás a kiváltó csapdázás, ennek alapja a nyomás, és a kreatív olvasni tudó playmaker.
Ilyen playmakerek vannak a csapatban, csak nem mindig egészségesek, boldogok, és időről időre be kell segíteniük a frontnak. Ilyen személy pl. Earl Thomas, Kancellár, de lehet ilyen Wagner is. Sherman külön világ, egyszerre Juggernaut, és Thief, de korlátozott területen.

Reálisan mit várhatunk egy tisztességes NFL ready cornertől, ebben a szemléletben? Annyit várunk, hogy azonnal olvassa a játékot, vegye fel a kezdeti támadó pozíciót, tartsa és ne engedjen a játék első két ütemében, olyan pozíció veszteséget, ami azonnal támadó helyzetbe hozza az irányítót. Ez egy nagyon fegyelmezett, munkamegosztást igénylő "meló".
Szerintem ezt Shead megoldotta, Lane kevésbé, ott szükséges a frissítés. Lane ugye a 3. kerék, ott a kezdeti kontakt mindent eldönt, mert tőle túl messze a segítség. Ezért ehhez a pozícióhoz kell egy kicsit erőteljesebb fellépés. Griffint meg kell tanítani játszani, és az ösztönei sem pengeélesek, de a kezdeti beleállása PHD-erejű.
Ebből a szempontból a draftot pozitív hírnek tartom ,mert azt jelenti, hogy mind Shead, mind Thomas jól haladnak a felépüléssel. Amúgy 8!!!! CB van a keretben

4.) OL.
Ezt tavaly kellett volna megoldani. Ha nagyon akartuk volna Tunsilt behúzhattuk volna. Braxának igaza van OL sava borsa, az együtt töltött idő. Persze idén más lesz megint az összeállítás.
Viszont Ethan Pocic a legnagyobb kamu pick. 6'6-os center ????
Ez a srác antitézise a korábbi hívásoknak. Évek óta böszme, nyers, nettó játszani nem tudó, de struktúrálisan brutálisan erős embereket húzunk az O falba.
Tehát, hogy Britt úgy zár ki két első körös DL játékost, hogy azok hozzászagolni nem tudnak a futóhoz, az az ő birkózó, és Karate múltja, a rettenetes strukturális izomzata (core strength). Ifedi dettó erőgép, aki 2 év múlva érteni fogja a játékot. Hogy kerül ezek után a képbe ez a teasütemény? Ez sosem lesz erős. Ne feledjük a jelenetet, amikor Solder a picsába eltolta Clark, és bal kézzel földre tette Bradyt. Clark nem egy kigyúrt állat, de erős, ez a gyerek sosem lesz erős.

5.) Záró gondolat az un "Midrange"
Valójában itt nem jön ki a matek. Szerintem playmaker szinten megvagyunk, nagyon is. Britt felnövésével már klasszik karmester is van az O falban. Nekem az fájt, a Falcons ellen, hogy Ifedi kiválásával, egy teljesen fogalmatlan Odhiambo lépett a pályára. Nem kell Sherman minden posztra, de legalább a vállalható minimum legyen meg.
Azért nem jön ki a matek, mert pont ezekben a körökben lehetne a jómunkásembereket húzni. nem kell mindig húzni gyémántot a 3+ körökben, de legalább focira alkalmas kiegészítő embereket, és jó cseréket találjunk.
A Falcons ellen kiderült, hogy Thomasnak nincs használható cseréje, Ifedinek nincs használható cseréje, Sheadnek nincs használható cseréje.... ja és Lynchnek sincs használható cseréje!!!
Évek óta nincs kezdő 3-as, vagy rotációs 5-ös (ízlés szerint, lehet választani), tehát Bennettnek sincs igazán cseréje, mert akkor az 5 fogy el.

Ez a baj, és én ezért örülök, hogy húzunk zongoracipelőket, csak az a gondom, hogy a nevüket sincs időm megjegyezni... 😕

Köszönöm a figyelmet

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valahogyan sikerult a gepemet hasznalhatatlanna tenni, igy csak a telefonon tudok reagalni par szoban (nagyjabol leirtak mar elottem):

1. Sosincs elso koros prospect szerintunk, mindig minden evjarat gyenge. Lol. Schneider akkor is kicserelne az elso korbol, ha a kovetkezo RW-t huzhatna, csak hogy kevesebb garantalt legyen a rookie szerzodesben (nalam tavaly a LS manoverevel megtort valami)

2. Ahogyan irtak a tobbiek, a tobb draft cetli nem egyenlo a jobb jatekosokkal, vagy a jobb hit arannyal. Az nfl egy premium liga, jatszik benne kb 10 evnyi NCAA roster legjobb x %-a. Igenis olyan jatekosok kellenek akik befernek ebbe az x%-ba, es mar unom, hogy kozepszar embereket draftolgatunk tucatszamra kozepen.

3. Elso pickre hozunk egy karkter problemas jatekost, akivel nem az a baj, hogy offfield balhes, hanem szarik oda tenni magat. Ez nalam hatalmas redflag. Ha kap garantalt x millio dollar fizetest, akkor jobban fog kuzdeni, mint egyetemen, ahol tenyleg a ligaba kerules vilt a tet? Mindazonaltal a poszttal nincs bajom, ha a felalassok 70%-aban palyan lesz, akkor legyen.

4. Ol pick... Mindenhova jo jatekos... Lol. Ez tobbnyire azt jelenti, hogy sehova sem eleg jo.

A secondaryt valoban rendbe kell rakni, oregszik a LOB, kellenek a fiatalok, raadasul letszamra se voltunk meg, mondjuk inkabb a CB allomanyt gyurtam volna.

5. Maga a roster management mentality nem valtozott es ez zavar.

Ezzel egyutt is aktiv leszek iden, es mar nem fogok ekezni a vezetest/roster kezeleset, remelve, hogy formalodik a kovetkezo nagy Hawks csapat 😊 (titkon remenykedek, hogy ennyi ev soroztos draft malor utan iden vegre utunk par homerunt)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
Egyetértek az előttem szólóval.

2010-2012 között volt 3 fantasztikus draftunk ezzel a letrade technikával, ahol minden összejött. A korai pickek kivàló helyre mentek ( lásd Okung-Thomas-Tate 2010 ill Irvin-Wagner-Wilson 2012), emelett a hátsó ajtón is olyan nevek jöttek mint Chancellor, Sherman 5.kör, Maxwell 6!!, Malcolm Smith 7!!!. Ennek egyenes következménye volt a két SB döntő.

Ami azóta van az a vicc kategória. Folyamatosan letradelünk az első körből, a rengeteg 3.4.5. körös pickünk meg szart se ér.

Én már tavaly is azon a véleményen voltam hogy az egyre égetőbb WR-CB problémát csak úgy lehet megoldani hogy feltradelünk 1/20 fölé és hozunk egy topjàtékost aki nagy valószínűséggel hosszú távon megoldja a hiányt. Lehet hogy sok pickbe került volna, de lenne egy elit WR-ünk. Ehelyett az utóbbi 4 évben elpazaroltunk egy féltucat picket olyan emberekre akilnek a neve nem is ismerős, és Kearse még mindig alapember... A CBvel való idétlenkedést meg pont idén tudtuk volna rendezni, volt mélysége az osztálynak, ehhez képest az, hogy mindössze Griffint sikerült összeszedni, számomra csalódás - Kingért mégcsak tradelni sem kellett volna...

McDowellnek örülök, csak nem értem hogy miért a legerősebb csapatrészbe kellett ellőni a first picket. Ha már szarunk az OLre és csakazértis a védelmet foltozzuk akkor azért ott is voltak ennél égetőbb területek...

Ha értékelni kéne az idei draftot akkor max 10/6, de az is csak csak azért mert most is erősen bízok benne, hogy valamelyik késői pickben ott lesz az új Sherman.

több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
nekem ez a draft egyáltalán nem tetszik, de ez van,remélem jól sül el és eredményesek leszünk idén is 😊
undisputedly
mié nem tetszik?
braxa88
Nekem sem tetszik.

Egyszerűen évek óta úgy érzem nincs instant impact playerünk az első pár húzással. Mintha Schneiderék elhitték volna, hogy ők mekkora királyok, hogy ezekkelel a késői pickekkel, mint Wilson, Sherman, Chancellor, hogy mi faszák vagyunk, mert a hátsó körökben szerezzük a sztárokat. Pedig az elmúlt X évben szinte alig húztunk az első körben. Ifedi, Irvin, Carpenter... Más eszembe se jut. Aztán aki eszembe jut az Okung meg Thomas aki az első körben jött... Őszintén szólva, nekem a f'szom kivan a folytonos letrade-del, azért mert pár emberbe beletaláltunk a hátsó körökben, azért kihúztunk rengeteg használhatatlant is.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hát így elsőre nem öntött el az optimizmus. Nem is igazán értem a logikát, de ezt már megszokhattuk PC-éktól. Ők elégedettek a fallal, ezek szerint RW is mert még él, mi meg a TV-n keresztül biztos egészen mást látunk.
garrett27
azt hiszem TGA írta korábban itt, hogy amíg ez a stáb van, nem lesz változás OL filozófiában, és ez a draft is ezt bizonyította
a védelemből ligaelitet akarnak, a támadófalat meg megoldják mindenféle olcsó emberrel

ez van (lesz)..
funkyparduc
Igazából Undi testvérünkkel közös agyrémünk
Amúgy nem rossz ez a draft, kár hogy az Offseason többi része felér egy tökönrugással.
TGA
Valóban, nekem ez a draft egyáltalán nem tetszik, de ez van,remélem jól sül el és eredményesek leszünk idén is 😊
undisputedly
kicsit szerintem mind a ketten beleuntunk 😊
Nincs ebben a draftban semmi meglepő.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mike Tyson nem S lesz, hanem CB. Agresszív nagy, jó ball skillek, erős futás ellen és jó coverben is Schneider szerint.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem ez a draft egyáltalán nem tetszik, de ez van,remélem jól sül el és eredményesek leszünk idén is 😊
undisputedly
mié nem tetszik?
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát így elsőre nem öntött el az optimizmus. Nem is igazán értem a logikát, de ezt már megszokhattuk PC-éktól. Ők elégedettek a fallal, ezek szerint RW is mert még él, mi meg a TV-n keresztül biztos egészen mást látunk.
garrett27
azt hiszem TGA írta korábban itt, hogy amíg ez a stáb van, nem lesz változás OL filozófiában, és ez a draft is ezt bizonyította
a védelemből ligaelitet akarnak, a támadófalat meg megoldják mindenféle olcsó emberrel

ez van (lesz)..
funkyparduc
Igazából Undi testvérünkkel közös agyrémünk
Amúgy nem rossz ez a draft, kár hogy az Offseason többi része felér egy tökönrugással.
TGA
Valóban, nekem ez a draft egyáltalán nem tetszik, de ez van,remélem jól sül el és eredményesek leszünk idén is 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
UDFAk:
Tony Bridges, S, Ole Miss
Hayden Plinke, TE, UTEP
Darreus Rogers, WR, USC
Jordan Roos, G, Purdue
Calvin Steyn, OL, Weber State
Nick Usher, OLB, UTEP

Érdekes, hogy drafton nem jött LB, S meg több is, így a 4-2-5 eléggé valószínű lesz.
Én elégedett vagyok a drafttal.
McDowell akár sztár is lehet, én azt várom hogy kb októbertől ő lesz a legtöbb snapet fennlévő DT.
Jövőre is gondoltunk: Ethan Pocic idén kezdhet G-ban, aztán jövőre ha Britt-tel nem jön össze a hosszabbítás akkor megvan a C utód. jó ez. Delano Hill-lel ugyanez SS poszton, de ott Chancellorral mindenképpen kell hosszabbítani. Griffin Shead helyén lehet az első pár meccsen, jövőre mikor a szerződése Sheadnek lejár teljesen át is veheti a helyét.
Darboh a szokásos közepes köri WR pick, eddig egyik se jött be, rosterre se nagyon kerültek. De egyikse volt annyira tehetséges mint Darboh. Idén egyre jobban át kéne venni Kearse helyét, aztán az átkot kivágnánk.
Tyson egyértelmű STer lesz,nem baj hogy jött, Maragos óta nem volt állandó ST kapitány, oda is kukáztak folyton embereket. Senior RT csere lehet, SEC-ben volt 3 évig kezdő az nem rossz alapanyag. David Moore WR és Christopher Carson RB érkezése a 7.körben már olyamindegy. Moore feléptése igéretes.

Ebből a classból McDowell, Pocic, Griffin, Darboh és Jones már 1.naptól aktív lehet a rotációban. 11 rookieból a 7.körösön kívűl mind rosterre kerülhet, és Senioron és Hillen/Tysonon kívűl mind az aktív keretbe is fog kerülni hétről hétre.

QB nem jött, Boykin marad a csere.

Végre van depth,és nem kell kukázni a keretszúkítések után. Tetszik

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Beast elköszönt.
 twitter.com/fblethen/status/858366377945513984/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Farticles%2F2706669-marshawn-lynch-thanks-paul-allen-seahawks-fans-in-full-page-seattle-times-ad

Sending out an S.O.S