Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
velük történt vmiféle meeting:

Isaac Asiata, G/C, Utah (SR)
Antony Auclair, TE, Laval (EW)
Budda Baker, S, Washington (COM)
Zach Banner, G/OT, USC (COM)
Jonathan Calvin, DE, Mississippi State (PRI)
Xavier Coleman, CB, Portland State (LOC)
Dalton Crossan, RB, New Hampshire (PRI)
Shaquill Griffin, CB, UCF (PRI)
David Jones^, FS, Richmond (PRI, PRO)
Javancy Jones, OLB, Jacksonville State (EW)
Shalom Luani, SS, Washington State (COM)
Obi Melifonwu^, S, Connecticut (COM, PRI)
Carroll Phillips, OLB/DE/3-4OLB, Illinois (SR)
Grover Stewart, DT, Albany State (STM)
Cordrea Tankersley, CB, Clemson (COM)
Dalvin Tomlinson, DT/NT, Alabama (COM)
Josh Tupou, DT, Colorado (PRI)
Chad Williams, WR, Grambling (PRO)
Tim Williams, OLB/DE/3-4OLB, Alabama (WOR)
Brandon Wilson, CB, Houston (WOR)
Deangelo Yancey, WR, Purdue (PRI)


SR = Senior Bowl
EW = East-West Shrine game
COM = Combine
PRI = Private Visit
WOR = Private Workout
LOC = Local visit
STM = “Some Type of Meeting


1.körben nem akarunk draftolni 😀
ezek alapján letradelünk és visszük Melifonwut.

tavaly volt vmi meeting és draftoltuk is: Ifedi, Odhiambo, Brooks
ugyanez tavalyelőtt: Clark, Glowinski, Poole, Sokoli

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch állítólag a Patsbe is menne, ha nem jön össze az Oakland. Ha ez tényleg igaz, akkor szépen rombolja a szobrát.

 www.cbssports.com/nfl/news/marshawn-lynch-reportedly-interested-in-patriots-if-talks-with-raiders-break-down/
Matthew99
Az a Lynch akinek minden héten volt egy plusz szabad napja, amin haza látogatott Oaklandbe, akivel még PC-nek is meggyűlt a "baja", valószínűleg pont a Patriotsban, BB alatt játszva találná meg a számításait 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Leigazoltunk egy Cyril Grayson nevű arcot, aki a múlt heti LSU pro dayen 4.33at futott. Akkor hogyhogy még draft előtt, hát mert sose focizott az LSUn 😀 amúgy WR lesz és 3 éves szerződést kapott (5-9, 178)
George Fant annyira bevált, hogy már a foci előélet sem kell 😀

 twitter.com/thec1_/status/851574908492668929/photo/1

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Lynch állítólag a Patsbe is menne, ha nem jön össze az Oakland. Ha ez tényleg igaz, akkor szépen rombolja a szobrát.

 www.cbssports.com/nfl/news/marshawn-lynch-reportedly-interested-in-patriots-if-talks-with-raiders-break-down/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LA-ben kezdünk
 www.seahawks.com/sites/seahawks.com/files/styles/borealis_article_image_respondlarge/public/field/image/preseason-schedule-17_3.jpg?itok=kqEPqU2u×tamp=1491858055
több mint 7 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Tehat fele lovom Lynch erteket, es egy ertelmes poszt helyett, ami ravilagit az ok-okozati osszefuggesekre, egy ilyen hsz teljesen helyenvalo 😊

Ertem.
undisputedly
Simán játszhatna bárhol, ha Volfgáng felmászik a cipőjéért...
(nem tudom: világítsam az ok-okozati összefüggést?)

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Állítólag Sherman maga kérte hogy cseréljék el  www.profootballrumors.com/2017/04/richard-sherman-requested-trade-seahawks ha ez igaz, az más megvilágításba helyezi a történetet. Aki menni akar, az menjen, arra nincs szükség, hogy tovább bomlassza az öltözőt és az edzőkkel szembe menjen. Kár hogy így alakult, de ha így áll a helyzet, nincs mit tenni. Meg kell próbálni kihozni belőle a legtöbbet. Revis annak idején 1/13-ért ment el úgy hogy sérült volt. A legjobb esély (ahogy írják is)  www.profootballrumors.com/2017/04/seahawks-richard-sherman-draft a draft idején van, így biztos, hogy a cserével meg lehet szerezni a kiszemelt játékost, aki Marshon Lattimore CB esetleg Marlon Humphrey CB lehetne. Bár addig még sok minden történhet...
Aguirre
Ennek ellentmond egy halom másik megnyilvánulás pl. a testvérétől.
Engem spec. már nem is érdekel mi történt. Kapjuk meg az ellenértéket, aztán menjen Isten hírével. Én csak a szépre emlékszem.
Velünk fanokkal mindig OK volt. A pályán odatette magát mindig, az újkori Seahox egyik legfontosabb figurája.
A legjobbakat Neki.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
rögtön 1.kör + Stadion nem?
Amadeus91
Konstruktivan is hozza lehet szolni, azzal talan be is inditasz egy erdekes beszelgetest, amiben felmerulnenek korabbi trade ertekek, ertekelendo korulmenyek stb. Ehelyett azt valasztottad, hogy szo szerin t belebofogsz egyet a topicba.
undisputedly
igazából annyira volt reális az ő hozzászólása mint a tied.
braxa88
Tehat fele lovom Lynch erteket, es egy ertelmes poszt helyett, ami ravilagit az ok-okozati osszefuggesekre, egy ilyen hsz teljesen helyenvalo 😊

Ertem.
undisputedly
Hülyeségre hülyeséggel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
rögtön 1.kör + Stadion nem?
Amadeus91
Konstruktivan is hozza lehet szolni, azzal talan be is inditasz egy erdekes beszelgetest, amiben felmerulnenek korabbi trade ertekek, ertekelendo korulmenyek stb. Ehelyett azt valasztottad, hogy szo szerin t belebofogsz egyet a topicba.
undisputedly
igazából annyira volt reális az ő hozzászólása mint a tied.
braxa88
Tehat fele lovom Lynch erteket, es egy ertelmes poszt helyett, ami ravilagit az ok-okozati osszefuggesekre, egy ilyen hsz teljesen helyenvalo 😊

Ertem.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
rögtön 1.kör + Stadion nem?
Amadeus91
Konstruktivan is hozza lehet szolni, azzal talan be is inditasz egy erdekes beszelgetest, amiben felmerulnenek korabbi trade ertekek, ertekelendo korulmenyek stb. Ehelyett azt valasztottad, hogy szo szerin t belebofogsz egyet a topicba.
undisputedly
igazából annyira volt reális az ő hozzászólása mint a tied.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
rögtön 1.kör + Stadion nem?
Amadeus91
Konstruktivan is hozza lehet szolni, azzal talan be is inditasz egy erdekes beszelgetest, amiben felmerulnenek korabbi trade ertekek, ertekelendo korulmenyek stb. Ehelyett azt valasztottad, hogy szo szerin t belebofogsz egyet a topicba.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Állítólag Sherman maga kérte hogy cseréljék el  www.profootballrumors.com/2017/04/richard-sherman-requested-trade-seahawks ha ez igaz, az más megvilágításba helyezi a történetet. Aki menni akar, az menjen, arra nincs szükség, hogy tovább bomlassza az öltözőt és az edzőkkel szembe menjen. Kár hogy így alakult, de ha így áll a helyzet, nincs mit tenni. Meg kell próbálni kihozni belőle a legtöbbet. Revis annak idején 1/13-ért ment el úgy hogy sérült volt. A legjobb esély (ahogy írják is)  www.profootballrumors.com/2017/04/seahawks-richard-sherman-draft a draft idején van, így biztos, hogy a cserével meg lehet szerezni a kiszemelt játékost, aki Marshon Lattimore CB esetleg Marlon Humphrey CB lehetne. Bár addig még sok minden történhet...
több mint 7 éve
mum Seattle Seahawks 49
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
rögtön 1.kör + Stadion nem?
Amadeus91
+ ingyenes parkolás a stadion körül 😀
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
rögtön 1.kör + Stadion nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
ESPN, szóval fenntartásokkal kezelendő.

ESPN's Jeremy Fowler reports the Seahawks are not just fielding calls on Richard Sherman, and have "initiated trade talks."

Per Fowler, the talks have "ranged from fact-finding to more serious discussions." Fowler reports "multiple people in the league have concluded" acquiring Sherman would likely require parting with a high draft pick. The Miami Herald has reported it would take both a high pick and "very good player." The Seahawks are wise to set an initial high price, but seem more eager to move Sherman than they've been letting on. A divorce could be becoming inevitable.
/rotoworld/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kaaya time.
Medvepapa
Így is lehet mondani az ebédidőt 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kaaya time.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
braxa88
Jó dolgukban...
Matthew99
Akkor megint csere QB kérdés, vagy isten óvja Wilson egészségét?
garrett27
eddig nem az volt?
Boykin egy UDFA volt, aki nem azért lett UDFA mert volt vmi nyűgje, hanem mert ennyire tartotta mindenki. Őt 2. QBnak tartani nem lehet, nem megoldás. Ha körbenézünk a ligában, minden csapat 2.QBja többre taksált játékos.
(mindezektől függetlenül tavaly mikor beszállt nem volt szar, dehát egy teljes meccs más lenne)
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
braxa88
Jó dolgukban...
Matthew99
Akkor megint csere QB kérdés, vagy isten óvja Wilson egészségét?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
braxa88
Jó dolgukban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Boykint megint elkapták a zsaruk, mostmár ki kell vágni a faszba
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
és mire fel? Oaklandben akar játszani vagy sehol. 6-7.körös pickcsere osztjónapot kb 😀
braxa88
Így van... a SEA csak nyerhet ezen, hogy Lynch visszatér. Ha túl sokat akarnának, nem tér vissza esetetleg, osztjónapot...😀
Chargers LT
"Szóval akarsz egy év pihenőt, megtartva az aláírási pénzből azt az 5 millió dollárt, amit a következő évre is hatályos szerződésed miatt fizettünk? Utána más csapatnál akarsz játszani? Semmi gond, tök természetes, ezen csak nyerhetünk."
undisputedly
Jössz itt a holisztikus elveiddel. 😊
Nem tudom mekkora bajban lennénk, ha Lynch vissza akarna térni hozzánk. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lnych üzletet hoyan kezelnétek?
Én egy 4. körös picket kérnék legrosszabb esetben is, különben nincs trade/bontás.
undisputedly
és mire fel? Oaklandben akar játszani vagy sehol. 6-7.körös pickcsere osztjónapot kb 😀
braxa88
Így van... a SEA csak nyerhet ezen, hogy Lynch visszatér. Ha túl sokat akarnának, nem tér vissza esetetleg, osztjónapot...😀
Chargers LT
"Szóval akarsz egy év pihenőt, megtartva az aláírási pénzből azt az 5 millió dollárt, amit a következő évre is hatályos szerződésed miatt fizettünk? Utána más csapatnál akarsz játszani? Semmi gond, tök természetes, ezen csak nyerhetünk."

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
toltem fanspeaken egy-két mockot

A) CBS lista alpján:
26: R1P26 OT GARETT BOLLES, UTAH
58: R2P26 CB QUINCY WILSON, FLORIDA
90: R3P26 WR ZAY JONES, EAST CAROLINA
102: R3P38 DL DAVON GODCHAUX, LSU
106: R3P42 C ETHAN POCIC, LSU
210: R6P26 S TEDRIC THOMPSON, COLORADO
226: R7P8 EDGE TASHAWN BOWER, LSU
3.körben bajban voltam, sorra mentek ki a kiszemeltek, így BPA alapon jött egy WR, jobb ötletem nem volt, Pocic nyílván G lenne.

B) Draft Countdown lista alapján:
26: R1P26 G FORREST LAMP, WESTERN KENTUCKY
58: R2P26 CB KEVIN KING, WASHINGTON
90: R3P26 DL LARRY OGUNJOBI, CHARLOTTE
102: R3P38 CB AHKELLO WITHERSPOON, COLORADO
106: R3P42 EDGE DEVONTE FIELDS, LOUISVILLE
210: R6P26 WR RICKY SEALS-JONES, TEXAS A&M
226: R7P8 QB CHAD KELLY, OLE MISS
a 3 top OT kiment, így Lamp lett a választott, 2.körben álom lenne King. Ogunjobi a régóta hiányzó 3T lenne, Fields meg Irvin pótlék.
ezt most aláírnám 😀
braxa88
Jó lett. Ted Thompson is jó, főleg hatodik körben, Ahkello Witherspoon meg az új Sherman lehet elvileg, legalábbis az adatai egyezést mutatnak  www.mockdraftable.com/player/ahkello-witherspoon ami önmagában még nem jelent persze semmit, de rossz jelnek nem rossz, főleg 100+ -os kiválasztottként, nem túl gyors, viszont magas.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
toltam fanspeaken egy-két mockot

A) CBS lista alpján:
26: R1P26 OT GARETT BOLLES, UTAH
58: R2P26 CB QUINCY WILSON, FLORIDA
90: R3P26 WR ZAY JONES, EAST CAROLINA
102: R3P38 DL DAVON GODCHAUX, LSU
106: R3P42 C ETHAN POCIC, LSU
210: R6P26 S TEDRIC THOMPSON, COLORADO
226: R7P8 EDGE TASHAWN BOWER, LSU
3.körben bajban voltam, sorra mentek ki a kiszemeltek, így BPA alapon jött egy WR, jobb ötletem nem volt, Pocic nyílván G lenne.

B) Draft Countdown lista alapján:
26: R1P26 G FORREST LAMP, WESTERN KENTUCKY
58: R2P26 CB KEVIN KING, WASHINGTON
90: R3P26 DL LARRY OGUNJOBI, CHARLOTTE
102: R3P38 CB AHKELLO WITHERSPOON, COLORADO
106: R3P42 EDGE DEVONTE FIELDS, LOUISVILLE
210: R6P26 WR RICKY SEALS-JONES, TEXAS A&M
226: R7P8 QB CHAD KELLY, OLE MISS
a 3 top OT kiment, így Lamp lett a választott, 2.körben álom lenne King. Ogunjobi a régóta hiányzó 3T lenne, Fields meg Irvin pótlék.
ezt most aláírnám 😀

Szerkesztette: braxa88