Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
utólag szeretnék elnézést kérni a fals remény miatt, amit Odhiambo felé szugeráltam.
Höri
Nincs bocsánat.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mindegy is... Odzsámbó a nagy terv része.

Jövőre játszik Centert, aztán 2018 ban megnézik Fent helyén tackleban. De ez tervszerű, ez tudatos, ez így zsír.
Hogy 2018-ban fog e még bárki a Center mögött állni azt nem tudom.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utólag szeretnék elnézést kérni a fals remény miatt, amit Odhiambo felé szugeráltam.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ezt a cikket tegye el minden hawks fan
 bleacherreport.com/articles/2687339-the-end-of-the-seattle-seahawks-legion-of-boom-is-officially-here
Megjelen, és leírt minket....,majd kijött a hír Shermanről.
Éppen levelezünk a szerzővel, nagyon kacagtató.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Csak remekjó hírek.
 www.profootballrumors.com/2017/01/seahawks-notes-shead-sherman-willson
Carroll OL spekulációktól lehet fényt kaptam... .

Sherman knee injury (WTF)
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/16/richard-sherman-had-knee-injury-seahawks-didnt-report-it/
asztakúrva.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

........................................pffff, kérem kapcsolja ki.................................

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ne már, elkezdek melózni, igaz még csak távolról -és kihal a topic??!
Ez már buffalosodás... ekkora gáz nincs azért.😊

Volt valami érdekes, azon túl, hogy Brady elképesztően szimpi választ adott Thomasnak, és mielőbbi felépülést kívánt.
Ja Kábel ma volt SF-ben. Remélem bement a Girardellibe egy forró csokira. Ááá úgysem ő lesz.

Kiégtetek, mi? 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ez annyira igaz! (szubjektív dühtirádám- ez nem a Hoxért)
Főként a védelmek kiherélése gondolok, Hú mennyi domináns támadósor lett hirtelen, remek O falak, semmiből megtalált játékok, és elkapók. Én azért nem látom a nagy invenciót a támadó játékokban. Persze vannak mindig nagy tehetségek (Ezekiel pl.) de mindig voltak nagy tehetségek, ha éppen nem futó, akkor más, de nem látom az új 5. generációs playbookot, sőt.

Sajnos God-ellnek nem elég eltakarodnia, hogy ez a sport akármit megőrízzen a fiússágából. A tulajdonosok védik a befektetéseiket. Látványos támadójáték 0 kockázat. Helmet to helmet kb. az amivel egyet is tudok érteni, meg a nagyon látványos late hit.

Cserébe az O holding egyre inkább opcionális szabály (persze vannak most is nagyon következetes bírói csapatok). Értem én, hogy nehéz megítélni, de valamit csak kéne tenni. (amúgy pár szenzor) Ez így elképesztően igazságtalan:
Érdekes, hogy a DL játékosok rendszeresen öltözködnek (minden csapatnál), de úgy, hogy a logó előre, a megszám hátra kerüljön. Már most iszonyú frusztráltak, és annyi fokozó szart szednek a srácok a D falban, hogy nem csodálkozom azon, mennyire készen vannak. És hazamennek a családhoz, vazze.

Abból látszik hogy baj van, hogy az elit irányítók is eszik a vak DB blitzeket, a LOS támadásokat, - ha nem blokkolja ki a TE, vagy a Back. Ki se néznek, a pásztázó első ütemű olvasás, kezd eltűnni (na nem Wilsonnál).

A jövő védelme az 5-2-4. Bear. A jövő játéka az Engage(rush) 5-7. Majd, amikor min 5 Keményen bepipált D falember felépítésű szituációs játékos bulrushal rohan át az O falon megnézem mit csinál a liga. Lehet, hogy kapnak gyorsan két TD-t, de, hogy 2 negyeden belül valakit kiskocsival visznek le az O-falból az is biztos. Ez az út bevállalni a pontokat és lebontani.

Na hát az tényleg febjölösz lesz. 😕

Jövőre talán nem kellene elszórakozni a pályaválasztást...
tejbegrrr!!!
Oszinten, szerinted ezen mult? Szerintem abszolut nem.
undisputedly
Ezen is múlt. És az elmúlt öt év tényei azt mutatják, hogy máshogy nem jön össze a nagydöntő.
tejbegrrr!!!
Én úgy látom, hogy ez volt a maximum a csapatban. Alapvető hibák vannak a rosterben, amik már a tavalyi szezonban is kicsúcsosodtak, amikor a Panthers agyonverte a csapatot.

Nem tudom kell-e még valami ahhoz, hogy PC/JS belássa, ezzel a low budget O# fallal soha nem fogunk konfdöntőt vagy SB-t játszani, mert egyszerűen minden évben van 2-3 jól balanszolt hot csapat a rájátszásban, akik ellen esélyünk sincs így. Ráadásul idén mákunk is volt, mert nem volt jó védelem a PO-ban.

Már többször kifejtettem bővebb posztokban, hogy meggyőződésem, hogy PC-ék sem a tescos OL-el képzelték el a csapatot, amikor ide jöttek. Ment is a falba a korai körös pick bőven. Aztán annyi embert kellett megtartani, meg jött Kábel a "college játékosok a spread miatt nem tudnak nfl focit játszani" dumájával, és minden félrement.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000492580/article/seahawks-ol-coach-tom-cable-attacks-college-offenses

 www.espn.com/nfl/story/_/id/12872859/seattle-seahawks-o-line-coach-tom-cable-says-college-offenses-really-really-bad-fundamentally

Megpróbáltuk, nem jött be. Engem ez zavar csak, hogy nem képesek levonni a konzekvenciákat a sztoriból. Mint pl anno Harvinnál. Nem működik, kivágjuk.

Tavaly amikor agyonvert minket a Panthers, mindenki tudta, hogy ez a fal semmire sem lesz elég. Erre jött Ifedi, meg Odhiambo guardba (!!!!!!!!), meg szerencsétlen Webb T-nek (akit szezon közben kivágtunk), és természetesen a leendő HoF Sowell.

Szóval egyetértek Helm-mel. Ahogyan a jó döntéseknek is kell, hogy legyen következménye, úgy a szar stratégiának is. Vállalnia kell valakinek a felelősséget.

Anno megelőztük a ligát amikor jött PC. A védelmi sémánk, a 4-3 under, a single-high, a press-cover, a tacklebiztos játék, a labda támadása stb. Felépített valamit, ami beelőzött mindenkit. O# oldalon pedig visszatértünk a smashmouth focihoz. Az én szememben ez a stratégia elfáradt. A védelmet kiherélte az nfl szabályalkotó bizottsága. Talán emlékeztek még erre:

“We’re not fighting or resisting the changes that are here,” Carroll said. “We’re trying to adapt and go with it.”
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/new-nfl-rules-could-impact-seahawksrsquo-style-of-play/

Teljesen kiherélték a védelmeket, nézzetek körbe, nincs olyan csapat, aki képes lenne megállítani egy pontgyár O#-t.

Ehhez kellett volna alkalmazkodnunk nekünk is, erre mit csinálunk? Az offense lelkét, a támadófalat szétverjük, majd feltöltjük project játékosokkal, akik maximum practice squadba valók. Brittnek most volt egy jó idénye, de előtte két évig megmételyezte a csapatot a játékával. Cable ha akkora profi lenne, nem a 3. évére jött volna rá, hogy hol kell őt játszatni. Az én szememben ő mindenképpen a főbűnösök egyike. A nyilatkozatából is látszik, hogy az a prekoncepció, ami a fejében él, az bőven elkalmas lehetett arra, hogy meggyőzze PC-éket arról, hogy jó lesz a budget fal.

A legtöbbet az O-linere az Oakland költi. 36 milliót. Mi az utolsók vagyunk 6 millióval... Az átlag amúgy 22 millió. Kép és számok a linken:
 www.spotrac.com/nfl/positional/offensive-line/

Walter Jones amúgy jelezte egy tweetben, hogy szívesen edzené a Hawks O-falat.. Csak mondom...
undisputedly

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én azt nem értem, hogy egy perccel a vége előtt amikor a Falcons már nem akar TD csinálni nekünk a 2 yardsosról, miért kell emberkedni? Miért nem tudjuk tisztességgel viselni a vereséget. Fel nem foghatom.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Én csak tegnap néztem meg a meccset. Pár dolog ami eszembe jutott:
- Graham bántóan keveset kap labdát, pedig TOP 3 TE
- Wilson futotta a legtöbbet és a legjobb átlaggal is
- Shermant megette Julio
- meccsdöntő momentum volt a lábtaposás, pedig az első drive elég szépen nézett ki
Matthew99
Pedig a lábtaposás már nem az első volt. Az utolsó alapszakasz meccsek egyikén, már nem emlékszem melyiken, goal line szituban is megcsináltuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövőre talán nem kellene elszórakozni a pályaválasztást...
tejbegrrr!!!
Oszinten, szerinted ezen mult? Szerintem abszolut nem.
undisputedly
Ezen is múlt. És az elmúlt öt év tényei azt mutatják, hogy máshogy nem jön össze a nagydöntő.
tejbegrrr!!!
Én úgy látom, hogy ez volt a maximum a csapatban. Alapvető hibák vannak a rosterben, amik már a tavalyi szezonban is kicsúcsosodtak, amikor a Panthers agyonverte a csapatot.

Nem tudom kell-e még valami ahhoz, hogy PC/JS belássa, ezzel a low budget O# fallal soha nem fogunk konfdöntőt vagy SB-t játszani, mert egyszerűen minden évben van 2-3 jól balanszolt hot csapat a rájátszásban, akik ellen esélyünk sincs így. Ráadásul idén mákunk is volt, mert nem volt jó védelem a PO-ban.

Már többször kifejtettem bővebb posztokban, hogy meggyőződésem, hogy PC-ék sem a tescos OL-el képzelték el a csapatot, amikor ide jöttek. Ment is a falba a korai körös pick bőven. Aztán annyi embert kellett megtartani, meg jött Kábel a "college játékosok a spread miatt nem tudnak nfl focit játszani" dumájával, és minden félrement.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mcqxixyfzaikgacqdigc
Seahawks OL coach Tom Cable attacks college offenses
Seattle Seahawks assistant coach Tom Cable was highly critical of the proliferation of spread offenses in college football, and its affect on incoming NFL rookies.


https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2015%2F0512%2Fnfl_g_cable_b1_1296x729.jpg
Seattle's Cable: College O 'bad fundamentally'
Seahawks offensive line coach Tom Cable is no fan of the spread offense, which many college teams are using today.


Megpróbáltuk, nem jött be. Engem ez zavar csak, hogy nem képesek levonni a konzekvenciákat a sztoriból. Mint pl anno Harvinnál. Nem működik, kivágjuk.

Tavaly amikor agyonvert minket a Panthers, mindenki tudta, hogy ez a fal semmire sem lesz elég. Erre jött Ifedi, meg Odhiambo guardba (!!!!!!!!), meg szerencsétlen Webb T-nek (akit szezon közben kivágtunk), és természetesen a leendő HoF Sowell.

Szóval egyetértek Helm-mel. Ahogyan a jó döntéseknek is kell, hogy legyen következménye, úgy a szar stratégiának is. Vállalnia kell valakinek a felelősséget.

Anno megelőztük a ligát amikor jött PC. A védelmi sémánk, a 4-3 under, a single-high, a press-cover, a tacklebiztos játék, a labda támadása stb. Felépített valamit, ami beelőzött mindenkit. O# oldalon pedig visszatértünk a smashmouth focihoz. Az én szememben ez a stratégia elfáradt. A védelmet kiherélte az nfl szabályalkotó bizottsága. Talán emlékeztek még erre:

“We’re not fighting or resisting the changes that are here,” Carroll said. “We’re trying to adapt and go with it.”
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/new-nfl-rules-could-impact-seahawksrsquo-style-of-play/

Teljesen kiherélték a védelmeket, nézzetek körbe, nincs olyan csapat, aki képes lenne megállítani egy pontgyár O#-t.

Ehhez kellett volna alkalmazkodnunk nekünk is, erre mit csinálunk? Az offense lelkét, a támadófalat szétverjük, majd feltöltjük project játékosokkal, akik maximum practice squadba valók. Brittnek most volt egy jó idénye, de előtte két évig megmételyezte a csapatot a játékával. Cable ha akkora profi lenne, nem a 3. évére jött volna rá, hogy hol kell őt játszatni. Az én szememben ő mindenképpen a főbűnösök egyike. A nyilatkozatából is látszik, hogy az a prekoncepció, ami a fejében él, az bőven elkalmas lehetett arra, hogy meggyőzze PC-éket arról, hogy jó lesz a budget fal.

A legtöbbet az O-linere az Oakland költi. 36 milliót. Mi az utolsók vagyunk 6 millióval... Az átlag amúgy 22 millió. Kép és számok a linken:
 www.spotrac.com/nfl/positional/offensive-line/

Walter Jones amúgy jelezte egy tweetben, hogy szívesen edzené a Hawks O-falat.. Csak mondom...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Én csak tegnap néztem meg a meccset. Pár dolog ami eszembe jutott:
- Graham bántóan keveset kap labdát, pedig TOP 3 TE
- Wilson futotta a legtöbbet és a legjobb átlaggal is
- Shermant megette Julio
- meccsdöntő momentum volt a lábtaposás, pedig az első drive elég szépen nézett ki


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az megvan, hogy PC Mack-re pályázik centerként és Britt lenne a RG? Most amikor végre megtalálták a helyét? Remélem csak egy kósza hír az egész!
garrett27
Tavalyi hír, hogy az akkor szabadügynök Macket próbálta PC Seattle-be csábítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jövőre talán nem kellene elszórakozni a pályaválasztást...
tejbegrrr!!!
Oszinten, szerinted ezen mult? Szerintem abszolut nem.
undisputedly
Ezen is múlt. És az elmúlt öt év tényei azt mutatják, hogy máshogy nem jön össze a nagydöntő.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az megvan, hogy PC Mack-re pályázik centerként és Britt lenne a RG? Most amikor végre megtalálták a helyét? Remélem csak egy kósza hír az egész!
garrett27
A Falcons miért engedné el?
braxa88
Hát ez az! Mondjuk mi gondoltuk volna Unger esetében?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az megvan, hogy PC Mack-re pályázik centerként és Britt lenne a RG? Most amikor végre megtalálták a helyét? Remélem csak egy kósza hír az egész!
garrett27
A Falcons miért engedné el?
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az megvan, hogy PC Mack-re pályázik centerként és Britt lenne a RG? Most amikor végre megtalálták a helyét? Remélem csak egy kósza hír az egész!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövőre talán nem kellene elszórakozni a pályaválasztást...
tejbegrrr!!!
Oszinten, szerinted ezen mult? Szerintem abszolut nem.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jövőre talán nem kellene elszórakozni a pályaválasztást...
tejbegrrr!!!
Igazad van!
Kiválasztottam egy sportot, amelyet gyakorlatilag csak az USA-ban űznek, szakedzői diplomát szereztem, majd átköltöztem Európába.
Idióta vagyok! 😀

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jövőre talán nem kellene elszórakozni a pályaválasztást...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
és tényleg... 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 statici.behindthevoiceactors.com/behindthevoiceactors/_img/chars/kyle-broflovski-south-park-7.61.jpg

Srácok! És ha rossz úton járunk, és türelmesebbnek kell csak lennünk?
Úgy értem az összes blockbuster trade mögött türelmetlenség állt.
Matt Hass elment hoztuk Tarvarist, Tarvaris nem vált be hoztuk Flynnt, és mind a kettőt kiszorította Wilson.
Jimmy Grahamet azért hoztuk, mert Tate kiválását követően nem maradt igazán veszélyes célpont a vörös zónában. Jimmy tök jó, csak kibújt a földből 3 jó kis elkapó meg egy kevésbé rossz. Jimmyért odaadtuk a fele királyságot, pedig csak türelmesen kellett volna várni.
Lehet, hogy be kell várni, hogy összeálljanak a dolgok.
Reméljük addig Russel Wilsont nem kiskocsival tolják le....



Most hogy így belegondolok...faszság azonnal kell egy LT MOST!!!!!
 pbs.twimg.com/profile_images/610249561383133184/1TYwIX1q.jpg
TGA
és Charie Whitehurst smafu?! 😀
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 statici.behindthevoiceactors.com/behindthevoiceactors/_img/chars/kyle-broflovski-south-park-7.61.jpg

Srácok! És ha rossz úton járunk, és türelmesebbnek kell csak lennünk?
Úgy értem az összes blockbuster trade mögött türelmetlenség állt.
Matt Hass elment hoztuk Tarvarist, Tarvaris nem vált be hoztuk Flynnt, és mind a kettőt kiszorította Wilson.
Jimmy Grahamet azért hoztuk, mert Tate kiválását követően nem maradt igazán veszélyes célpont a vörös zónában. Jimmy tök jó, csak kibújt a földből 3 jó kis elkapó meg egy kevésbé rossz. Jimmyért odaadtuk a fele királyságot, pedig csak türelmesen kellett volna várni.
Lehet, hogy be kell várni, hogy összeálljanak a dolgok.
Reméljük addig Russel Wilsont nem kiskocsival tolják le....



Most hogy így belegondolok...faszság azonnal kell egy LT MOST!!!!!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nem feltétlenül tartom hülyeségnek az alapötletet Graham-trade mögött. Ha csak azt nézem, hogy Britt egész jó teljesítményt nyújt Centerként, különösen (nyilván ezt a csere idején nem lehetett sejteni). Viszont: akármilyen jó szakember Bevell, Harvin esetén is az volt a kifogás, hogy "nem tudtuk használni". Ha Graham távozni fog, viszonylag sikertelenül (azért hálásak lehetünk, hogy olyan csapatunk van, hogy az évente csak 1 PO siker már kudarcnak számít), az ő esetében is ilyesmi lesz a magyarázat. Akkor mi a francért szerzünk ilyen fizetésű játékosokat? Vagy nem egyeztetnek az illetékesek ilyen döntések meghozalatakor? Nem koncepciók alapján szerzünk játékosokat, hanem majd lesz valami alapon? Nálam ez üti ki a biztosítékot a sztorival kapcsolatban. Nem sok olyan csapat van az NFL-ben, ahol ennyi a posztján kiemelkedőnek számító játékos van és mégis szenvedés volt az egész szezon. A next man up filozófia sem működik úgy, mint eddig, mivel nyilván egy Sherman-prime Browner-Thurmond-Maxwell-Lane depthre könnyű azt mondani, hogy beugrik a követező ha gáz van. Ezért is megvannak a felelősök, hogy ezt nem veszik észre és nyilván azt is kezelni kell,hogy a többség már nem a sehova nem kellő rookie fizetésből bizonyítani vágyó társaság hanem sokat megélt veteránok akik az elit teljesítményért elit pénzt és bánásmódot várnak. Amit ki akarok hozni ebből, hogy ami a RW éra elején volt a filozófia, természetes, hogy változott és ugyanaz már nem működik ezzel a "felnőtt" társasággal. Az alapanyag ugyanakkor továbbra is megvan és a megfelelő kiegészítő emberekből megfelelő koncepció mentén, megfelelő stábbal össze lehetne rakni egy újabb bajnokcsapatot, de ehhez merni kell hozzányúlni az elmúlt években megszokottakhoz.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
36M cap scape lesz. ez középmezőny ligaaszinten. lesz hely

Én a gondot az OL scoutingban látom.
A sztárokat a D-ben meg fizették,ami nálam nem is baj, OLt nem de megpróbálták a drafton ellensúlyozni: Ifedi, Britt, Odhiambo, Moffitt, Poole, Glowinski, Carpenter. Elég sok játékos jött az elmúlt években az 1-4.körben (későbbi körökben: Sweezy, Bowie, Scott, Hunt). Egyikse lett jó játékos. Sok pick lett beleölve a falba, ha csak a fele sikerült volna,akkor egy jó OL lenne. De rendre bust mind.
Graham-trade meg hülység volt,mostmár biztos.

szerk: Ez azért Cable felelősége is.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Király vagy Garrett!

Na csak sikerült leírnom 😊

Sending out an S.O.S