Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Kábel marad, háromszoros bukta: nem szabadultunk meg tőle, nem kamatoztathatja tehetségkutató és játékosfejlesztő képességeit a 49ers javára, valószínűleg Kyle Shanahan jön Friscóba.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pro Bowler lett (lemondások miatt): Jimmy Graham és KJ Wright,
(sorozatban ez a 6.év, mikor legalább 5 Seahawkos pro bowler.)

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Milyen iden a draft class, lesz meg jo CB prospect 26-on?

Az O#-falba talan konnyebb a piacon embert talalni, es ismerve az eddigi OL draftjainkat, iden inkabb ne ott oldjuk meg 😊

PC nyilatkozata meg elkeserito, habar nala nem szabad mindig elhinni amit mond 😊

Egyelore varjunk, mi tortenik Kabellal. Ha van egy kis szerencsenk elviszi a 9ers, habar ugy erzem, hogy ott mar a JMD/Sanny kettosbol valakivel megegyeztek es Cable csak azert, kell, hogy ne szalljon rajuk a liga. Legalabbis epeszu csapt nem teszi/tenne meg HC-nak egy ilyen posztedzoi kartier utan.
undisputedly
még kevésbé vetettem bele magam bele a draftba, de nekem a CB class tetszik.
braxa88
na, annyira jó, hogy a top50 20%-a CB Jeremiahnál.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rja0ncuegc4adbcelzoz
Daniel Jeremiah's top 50 prospects for 2017 NFL Draft
Defensive players occupy the first five spots in Daniel Jeremiah's initial ranking of the 2017 draft's top 50 prospects, with Myles Garrett leading the list. The top-rated QB? He's listed at No. 15.

letrade és CB borítékolom 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
 www.seahawks.com/video/2017/01/17/seahawks-top-10-plays-2016


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az elmúlt meccsek viselkedései miatt PC kicsit letehetné a nagypapis stílust. Szét kell csapni. Nem érdekel ha Sherman vagy Bennett vagy éppen bárki más balhézik. Ilyen nem fordulhat elő egy meccsen száz kamera előtt. Leégetjük magunkat. A SB vereség óta mi vagyunk a csapat aki nem tud veszíteni. Erre a Falcons ellen még rá is dobunk egy lapáttal. Az igaz, hogy nehéz év volt, kutyaerős sorsolással, ráadásul tavaly egy csúcsra járatott Panthers, idén meg egy szintén topon lévő Falcons jött szembe, de ez benne van a játékban. Közhely, ha a legjobb akarsz lenni, akkor mindenkit le kell tudni győzni, bármilyen sorrendben.
Én nagyon remélem, hogy a csapat továbbra is ott tud maradni az élmezőnyben és kicsit rendet raknak a fejekben. Most szurkoljunk a sérülteknek, mert valahogy mindig összejön a végére néhány kulcsember komoly sérülése (E.T., Lane, Lockett, Shead, stb) és bízzunk egy a menedzsment részéről aktív, a csapat részéről pedig nyugodt offseasonban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szánalmas a 0,641 győzelmi Win pct....

De most komolyan LoL:
SS TOP 8 csapat, ami úgy kapott ki a csúcson lévő Atlantától idegenben, hogy:
- nem játszott:
- a 2. számú elkapó,
- az All pro FS.
Sérült volt az:
- all Pro CB1.
Megsérült a kezdő:
- CB2,
- Guard
Műtétből jött vissza:
- az All pro DE

Mindezt egy olyan szezonban, amikor mindig mindenki sérült volt. Tán három meccsen volt ott az egész kezdő
Akkor többek közt átmentünk az all guns blazing Patriotson - a Giletteben -idén egyedüliként.
2012 óta fent húzunk. Itt nem az van, hogy megy a szenvedés évekig, majd jön egy alkalmas edző és kiszalad 1-1 jó év.
Leírtuk milyen bajok vannak, de eltemetni ezt a gárdát nem kell, és aki megteszi az valamit nem ért, de nagyon nem..

Leírtuk (én is) mi nem tetszik. Annak nagyon örülök, hogy túlfűtött srácok fejében el kezdett rendet rakni a csapat.-mondjuk szerintem rohadtul ideje volt, és a csapatvezetés bűne, hogy idáig eljutottunk.
Mindegy is....

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
tejbegrrr!!!
Várjál, ez most nem a 2016/2017-es szezon volt? Ha igen, akkor minek komperelgetünk kettővel és néggyel ezelőtti szezonokat?

Szerk: Got it. 2013/2014 és 2014/2015 nála a 2013-2014

Szerk2: Tipikus példája a félrevezető statisztikahajhászatnak. Gondolom azzal a céllal született, hogy bizonyítsa, a szar OL sem jelentett drasztikus visszaesést. Nos, lehet, hogy alapszakaszban, ahol a hillybilly csapatok jöttek, hogy kitömjük őket, nem jelentettek, de PO-ban az utóbbi két évben esélyünk sem volt SB-ba jutni, míg 2013-2014-ben ugye ismerjük a történetet...

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 twitter.com/SandoESPN/status/821387881520320512

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
(Pít kérésére átdolgozva)
 www.fieldgulls.com/2017/1/16/14287434/as-we-all-expected-49ers-just-want-to-be-the-seahawks

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.espn.com/nfl/story/_/id/18479693/bill-obrien-pete-carroll-failed-coach-underdogs-cost-them

Pár dolgot én sem értettem Carrolltól, pl. az első félidő végén két biztonsági futás?, Oké, elég hátulról kellett volna kijönni, de meg se próbáljuk...
4.-re neki kellett volna menni párszor, FG helyett, meg punt helyett is a végefelé pl. Nem tudom miért volt ilyen konzervatív, oké az Atlanta valószínűleg így is megvert volna minket, de lehetett volna sokkal szorosabb is - különben szerintem akármilyen ligaelit egy támadóegység, 99 yardos drive-ot nem lehet engedni, ilyen egyszerűen nincs, úgyhogy a D sincs rendben sajnos. Persze Shead lesérült közben, ET eleve hiányzott stb. de ha akarunk valamit jövőre, akkor a védelmet is meg kell erősíteni, mert ez nem elég.

Szerintem különben Shermannek nem kellene embereznie, maradjon ő végig csak a szélén, sokkal jobb ott, az az ő területe. A többieknek kell megoldani a befelé irányuló slant routokat. Ha folyamatos nyomást tud generálni a 4 falember (blitz nélkül, csak ők), akkor a gyors dobások miatt a zónákon még nincs annyi lyuk, de ha több ideje van a QB-nek, akkor borul az egész. Sajnos Lane sem a régi már, már csak egy átlagos slot corner, de különben is túl sokat van a pályán - persze az ellenfél felállására kell reagálni, de pár meccsel ezelőtt volt, ahol 90% felett volt a pályán (nem sérülés miatti helyettesítésből adódóan), ami fárasztó tud lenni.
Aguirre
Szerintem Sherman kényszerpályán volt az év nagy részében, de igazad van. Kell egy valid 1. számú faltól falig korai körös CB. Shead felépülése 8 hónap alsó hangon.
Sherman MCL sérülését nem kell műteni, de ha kell is nem fogjuk megtudni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/17/pete-carroll-wants-seahawks-to-limit-emotional-outbursts/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.espn.com/nfl/story/_/id/18479693/bill-obrien-pete-carroll-failed-coach-underdogs-cost-them


Aguirre
Az Hester sara volt. ha letérdel akkor 35ről jövünk, a hülyéje meg elindult a 15ösig kb, +holding, 10en belülről meg nem kockáztattunk, ami jobban érthető így. Ettől függetlenül meg lehetett volna próbálni.
De Hester nem hősködik akkor nem futójáték jött volna.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0115%2Fobrien_carroll_1296x729.jpg
Pete Carroll and Bill O'Brien played it way too safe
Admitting you're the underdog goes against the NFL code. But to "take the points" and punt on fourth-and-1 when everyone knows you're in that role just helps the competition. Take note, Packers.


Pár dolgot én sem értettem Carrolltól, pl. az első félidő végén két biztonsági futás?, Oké, elég hátulról kellett volna kijönni, de meg se próbáljuk...
4.-re neki kellett volna menni párszor, FG helyett, meg punt helyett is a végefelé pl. Nem tudom miért volt ilyen konzervatív, oké az Atlanta valószínűleg így is megvert volna minket, de lehetett volna sokkal szorosabb is - különben szerintem akármilyen ligaelit egy támadóegység, 99 yardos drive-ot nem lehet engedni, ilyen egyszerűen nincs, úgyhogy a D sincs rendben sajnos. Persze Shead lesérült közben, ET eleve hiányzott stb. de ha akarunk valamit jövőre, akkor a védelmet is meg kell erősíteni, mert ez nem elég.

Szerintem különben Shermannek nem kellene embereznie, maradjon ő végig csak a szélén, sokkal jobb ott, az az ő területe. A többieknek kell megoldani a befelé irányuló slant routokat. Ha folyamatos nyomást tud generálni a 4 falember (blitz nélkül, csak ők), akkor a gyors dobások miatt a zónákon még nincs annyi lyuk, de ha több ideje van a QB-nek, akkor borul az egész. Sajnos Lane sem a régi már, már csak egy átlagos slot corner, de különben is túl sokat van a pályán - persze az ellenfél felállására kell reagálni, de pár meccsel ezelőtt volt, ahol 90% felett volt a pályán (nem sérülés miatti helyettesítésből adódóan), ami fárasztó tud lenni.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Milyen iden a draft class, lesz meg jo CB prospect 26-on?

Az O#-falba talan konnyebb a piacon embert talalni, es ismerve az eddigi OL draftjainkat, iden inkabb ne ott oldjuk meg 😊

PC nyilatkozata meg elkeserito, habar nala nem szabad mindig elhinni amit mond 😊

Egyelore varjunk, mi tortenik Kabellal. Ha van egy kis szerencsenk elviszi a 9ers, habar ugy erzem, hogy ott mar a JMD/Sanny kettosbol valakivel megegyeztek es Cable csak azert, kell, hogy ne szalljon rajuk a liga. Legalabbis epeszu csapt nem teszi/tenne meg HC-nak egy ilyen posztedzoi kartier utan.
undisputedly
JMD visszalépett, így Shanny vagy Cable lehet a befutó. Valószínűleg Shanny, csak megvárják, amíg hivatalossá tehetik.
ervinator
Ne már, a nyakunkon marad Kábel?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Milyen iden a draft class, lesz meg jo CB prospect 26-on?

Az O#-falba talan konnyebb a piacon embert talalni, es ismerve az eddigi OL draftjainkat, iden inkabb ne ott oldjuk meg 😊

PC nyilatkozata meg elkeserito, habar nala nem szabad mindig elhinni amit mond 😊

Egyelore varjunk, mi tortenik Kabellal. Ha van egy kis szerencsenk elviszi a 9ers, habar ugy erzem, hogy ott mar a JMD/Sanny kettosbol valakivel megegyeztek es Cable csak azert, kell, hogy ne szalljon rajuk a liga. Legalabbis epeszu csapt nem teszi/tenne meg HC-nak egy ilyen posztedzoi kartier utan.
undisputedly
JMD visszalépett, így Shanny vagy Cable lehet a befutó. Valószínűleg Shanny, csak megvárják, amíg hivatalossá tehetik.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Milyen iden a draft class, lesz meg jo CB prospect 26-on?

Az O#-falba talan konnyebb a piacon embert talalni, es ismerve az eddigi OL draftjainkat, iden inkabb ne ott oldjuk meg 😊

PC nyilatkozata meg elkeserito, habar nala nem szabad mindig elhinni amit mond 😊

Egyelore varjunk, mi tortenik Kabellal. Ha van egy kis szerencsenk elviszi a 9ers, habar ugy erzem, hogy ott mar a JMD/Sanny kettosbol valakivel megegyeztek es Cable csak azert, kell, hogy ne szalljon rajuk a liga. Legalabbis epeszu csapt nem teszi/tenne meg HC-nak egy ilyen posztedzoi kartier utan.
undisputedly
még kevésbé vetettem bele magam bele a draftba, de nekem a CB class tetszik.
braxa88
nem ok nélkül

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Milyen iden a draft class, lesz meg jo CB prospect 26-on?

Az O#-falba talan konnyebb a piacon embert talalni, es ismerve az eddigi OL draftjainkat, iden inkabb ne ott oldjuk meg 😊

PC nyilatkozata meg elkeserito, habar nala nem szabad mindig elhinni amit mond 😊

Egyelore varjunk, mi tortenik Kabellal. Ha van egy kis szerencsenk elviszi a 9ers, habar ugy erzem, hogy ott mar a JMD/Sanny kettosbol valakivel megegyeztek es Cable csak azert, kell, hogy ne szalljon rajuk a liga. Legalabbis epeszu csapt nem teszi/tenne meg HC-nak egy ilyen posztedzoi kartier utan.
undisputedly
még kevésbé vetettem bele magam bele a draftba, de nekem a CB class tetszik.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Milyen iden a draft class, lesz meg jo CB prospect 26-on?

Az O#-falba talan konnyebb a piacon embert talalni, es ismerve az eddigi OL draftjainkat, iden inkabb ne ott oldjuk meg 😊

PC nyilatkozata meg elkeserito, habar nala nem szabad mindig elhinni amit mond 😊

Egyelore varjunk, mi tortenik Kabellal. Ha van egy kis szerencsenk elviszi a 9ers, habar ugy erzem, hogy ott mar a JMD/Sanny kettosbol valakivel megegyeztek es Cable csak azert, kell, hogy ne szalljon rajuk a liga. Legalabbis epeszu csapt nem teszi/tenne meg HC-nak egy ilyen posztedzoi kartier utan.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
reserve/future contractot kötött velük a stáb:
RB George Farmer, C Ross Burbank, FS Pierre Desir, DT Tylor Harris, DT Shaneil Jenkins, FB Malcolm Johnson, WR Kenny Lawler, TE Marcus Lucas, C/G Will Pericak, RB Kelvin Taylor
braxa88
Pericakot is már két éve babusgatjuk, vajon minek?
tejbegrrr!!!
még nem derült ki, hogy kell a nevét kimondani

több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
reserve/future contractot kötött velük a stáb:
RB George Farmer, C Ross Burbank, FS Pierre Desir, DT Tylor Harris, DT Shaneil Jenkins, FB Malcolm Johnson, WR Kenny Lawler, TE Marcus Lucas, C/G Will Pericak, RB Kelvin Taylor
braxa88
Pericakot is már két éve babusgatjuk, vajon minek?

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha marad a fal, akkor nem fog állni senki a center mögött, sokkal inkább feküdni!
Amúgy optimista vagyok, mert az Ifedi-Odhiambo draftot nagyon nem lehet alulmúlni.
garrett27
Tapasztalat (Pats 2. körös safety választásai) alapján, csalódás is érhet április végén. 😊
Egy PC típusú ember ha beleáll egy dologba, akkor végig is fogja vinni. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
utólag szeretnék elnézést kérni a fals remény miatt, amit Odhiambo felé szugeráltam.
Höri
Miért? Hiszen letette a névjegyét. Csak az a kár, hogy az irányító lábfejére...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Mindegy is... Odzsámbó a nagy terv része.

Jövőre játszik Centert, aztán 2018 ban megnézik Fent helyén tackleban. De ez tervszerű, ez tudatos, ez így zsír.
Hogy 2018-ban fog e még bárki a Center mögött állni azt nem tudom.
TGA
Ha marad a fal, akkor nem fog állni senki a center mögött, sokkal inkább feküdni!
Amúgy optimista vagyok, mert az Ifedi-Odhiambo draftot nagyon nem lehet alulmúlni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Első kör 26. választása a csapaté. Egy jó kicker jöhetne...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
reserve/future contractot kötött velük a stáb:
RB George Farmer, C Ross Burbank, FS Pierre Desir, DT Tylor Harris, DT Shaneil Jenkins, FB Malcolm Johnson, WR Kenny Lawler, TE Marcus Lucas, C/G Will Pericak, RB Kelvin Taylor