Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lejáróak:


aki maradhat:
Hauschka - szar éve, volt de biztos vagyok benne, hogy ebben a LS is kurvára benne volt
Morgan - olcsóért maradhat, de nem érezzük meg ha megy
McDaniel - Nagyon kéne már egy 3T DT, ha hozunk akkor ő nem marad
McCray - Chancellor mögé kell ő. de az se lenne baj, ha végre draftolnánk egy 3-4.körben egy tehetségesebb S-t, hogy ne Terrellt meg őt kelljen nézni, mégha McCray annyira nem is szar.
Willson - Vannett egyértelműen azért jött, hogy átvegye LW helyét, erre őt még Brandon Williams is beelőzte. Gondolom akarnak Willsonnal már hosszabbítani, kivncsi vagyok mit kér. Vannettnek fel kell nőnie, és Willsont el lehet engedni, ez lenne az ideális.
Shead (- RFA): tenderrel meg kell tartani. Ez egyetlen, akit egyértelműen meg kell tartani.
Gilliam: Az utolsó 4-5-6 meccsen már jobb volt, de nem lesz sose a megoldás egyik OT helyen se. Tendert fog kapni

A többi mehet.


Nézzük, hogy a jenlegi FAk közül kikre lehetne rámozulni, én kikre nyomulnék:

OT:
Andrew Whitworth, Sebastian Vollmer, Matt Kalil, Riley Reiff
OG: :
Ronald Leary, TJ Lang, Kevin Zeitler, Larry Warford, Chance Warmack, Luke Joeckel, Andrew Tiller
(Úgyse jön nagyobb név, de egy Reiff+Zeitler kombóval olyan boldog lennék, és akkor még nem is a legjobbakat mondtam)
DT:
Kawann Short, Johnathan Hankins, Sylvester Williams, Dominique Easley, Karl Klug, +Nick Fairley (Shortra nincs esély, Fairley lenne a legjobb ha kikerül, kell a rusher 3Tás DT.)
CB:
Morris Claiborne, Dre Kirkpatrick, A.J. Bouye (Talán ők nem akarnak majd 10+M-ás szerződést kapni, 2. CBnek idálisak lennének.)

Más poszton szerintem nincs szükség nagyobb nevű FA-ra

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😛
TGA
?
braxa88


Na csak egy kicsit...
Undi, és Helm olyan jól láttátok, hogy Sherman fejével baj van.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 732
Szerintem - laikusként gondolkodva - egyébként a védelmi sémátokon is egyszerűsíteni kellene, mert az egyetemről kijövőknek ezek a zónaátadások túl bonyolultak, kb. zseniknek valók.

Én úgy látom, hogy pl. a Steelersnél a LeBeau-féle zone blitz sémákat ugyanilyen okok miatt kellett Butleréknek csiszolnia, mert éveken keresztül nem tudtunk utánpótlást generálni a kiöregedő def. sztárjaink helyére, ezért nem is játszott az Öregnél hosszú évekig - kivételes tehetségtől eltekintve - rookie a védelemben.

Vélemény?
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 732
Anno megelőztük a ligát amikor jött PC. A védelmi sémánk, a 4-3 under, a single-high, a press-cover, a tacklebiztos játék, a labda támadása stb. Felépített valamit, ami beelőzött mindenkit.[/b] O# oldalon pedig visszatértünk a smashmouth focihoz. Az én szememben ez a stratégia elfáradt. A védelmet kiherélte az nfl szabályalkotó bizottsága. Talán emlékeztek még erre:

“We’re not fighting or resisting the changes that are here,” Carroll said. “We’re trying to adapt and go with it.”
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/new-nfl-rules-could-impact-seahawksrsquo-style-of-play/

Teljesen kiherélték a védelmeket, nézzetek körbe, nincs olyan csapat, aki képes lenne megállítani egy pontgyár O#-t.

..
undisputedly
Sziasztok!

Alapvetően Steelers szurkoló vagyok, de az NFC-ből a Seahawks szezonjait szoktam követni pont a védelmi séma miatt.

Teljesen egyetértek undival az idézettekben.

Kérdésem az lenne, hogy véleményetek szerint Carollék az O-t nem pont ennek a szabályalkotás - filozófiaváltásnak megfelelően akarták felpumpálni skill playerekkel?

Gondolok itt arra, hogy Wilson-nál azért látszott, hogy - korlátokkal - pl. pre snap read, blitz-read gyengeségei - de azért gyorsan és változatosan képes mozgatni egy támadósort, megvolt hozzá mindig is az elit futó (Lynch monster szezonjai, sztem Rawls is alkalmas lenne alkatra a feladatra), mellette pedig a passzjátékhoz szükséges minden fegyver - elviekben - megvan. Graham RZ threat, Lockett deep threat, Baldwin chain mover + checkdown, mostmár Prosise mint 3rd down back.

Viszont egy korszakos védelem korszakos és elit egyéniségeit (pl.: Bennett, Avril, Wagner, Wright, E.T. Kam, Sherm) nyilván nem engedsz ki piacra, ezért a cap-ben valahol engedni kellett.

Köszi a válaszokat
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😛
TGA
?
braxa88
mióta Helm "hazaköltözött" azóta ilyen fura. biztos a levegő.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😛
TGA
?
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😛

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"I had a big meeting with Richard going out, and he has some regrets about this season, didn't go the way we wanted it to go.
I just wanted to make sure we left on really good terms. We talk a lot. I talk with him all the time. I just wanted to make sure to touch base one more time because it was a difficult year for him. The media thing was a big deal and all that. He made it through it. It was hard." Pete Carroll

Braxa,esetleg lenne valami mondanivalód? Ki vele bátran. 😛
TGA
Megfogják beszélni

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
"I had a big meeting with Richard going out, and he has some regrets about this season, didn't go the way we wanted it to go.
I just wanted to make sure we left on really good terms. We talk a lot. I talk with him all the time. I just wanted to make sure to touch base one more time because it was a difficult year for him. The media thing was a big deal and all that. He made it through it. It was hard." Pete Carroll

Braxa,esetleg lenne valami mondanivalód? Ki vele bátran. 😛

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Igen, a teljes Hawks tigriscsíkozza a gatyát.

Rodgers kb. 4-5 játékból él, Brady szintén zenész. Ryan-t idén nem láttam annyiszor. Ebben is egyetértünk.

Hú, ha tudnád, én mennyire bele vagyok zúgva az írásaidba! Még az ősfórumon Bostonról írt esszéd volt az első randi. 😊

tomi-tomi
Köszönettel, igyekszünk megfelelni az elvárásoknak 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tomó, én nagyon csipázlak, de most nem értek Veled teljesen egyet.
Nincs új off playbook (értsd ganaráció) évek óta...
Fenntartom korábbi állításom, hogy az első ütemű pásztázást egyre inkább dobják sztár irányítók is. Nem baj a sokadik késleltetett corner dog, majd visszahozza.
Amúgy meg az a véleményem, hogy egy olyan Hawks, ami nagyjából képes felállni a kezdőkkel, még mindig beszaratós ellenfél.
TGA
Igen, a teljes Hawks tigriscsíkozza a gatyát.

Rodgers kb. 4-5 játékból él, Brady szintén zenész. Ryan-t idén nem láttam annyiszor. Ebben is egyetértünk.

Hú, ha tudnád, én mennyire bele vagyok zúgva az írásaidba! Még az ősfórumon Bostonról írt esszéd volt az első randi. 😊

Konferencia döntős csapatok által a védelemre költött összeg caphez viszonyított aránya:

Atlanta: 29%
Pats: 34%
Steelers: 38,7%
GB: 48%
 www.spotrac.com/nfl/positional/defense/

Persze ezt torzítja, hogy a draft pickek értéke nincs beleszámolva, az erőforrás allokálás nem csak a salaryt jelenti, hanem a draft értéket is, sok a rookie stb, de általánnoságban úgy érzem, hogy az NFL jelenlegi ökoszisztémája mellett hiba az offensen, főleg annak lelkén, az offensie lineon spórolni.

Szóval azonos játéklehetőség mellett, ST-t nem számolva, egy csaparat erőssége 50:50 az O és D között.
De ha az O a szabályok miatt a játékerő 65%-át adhatja, a védelem pedig 35%-ot, hiba akkor 50:50 százalékban vagy D orientáltan elhelyezni a capet.
undisputedly
tomi-tomi
Igen, de közben volt(ak) szabályváltozás(ok) (pár hozzászólással lentebb linkeltem is), ami a védelmektől elvett, a támadóknak adott. Nem foghatod meg, nem érhetsz hozzá, nem ütheted el stb. Míg pl a RB-ek ellen abszolút nem érvényesítik azt a szabályt, hogy nem mehet helmet csúccsal előre az ütközésbe egy ponton túl.

Szóval az utóbbi egy-két évben arra mozdult a liga, hogy egy elit támadósor(talán inkább elit passzjáték) simán átmenjen egy elit védelmen. Ha más nincs, a dink and dunk mindent megold. Lepassz a RB-nek, vagy egy gyors slant, ahol nem érhet hozzád a védő, mert repül a flag. Lehet elit passrushod, nem fogsz oda érni. A DB sor pedig a szabályok miatt nem tud 4 elkapót levédeni, lehetetlen rendes fizikai kontakt nélkül. Emlékszem, amikor még oda-vissza lehetett jammelni az elkapót flag nélkül. A Seahawks is erre a stílusra épült btw. Na ott nem volt olyan, hogy a QB 1 másodperc alatt szabadult a labdától 😀

Ez alól mondjuk a tavalyi Broncos kivétel, akik elverték a Patset talán kétszer is év közben, mondjuk már nem emlékszem arra, hogy a Patsnél mi volt, de szerintem ott súlyos gondok voltak a fallal, tehát nem biztos, hogy az a támadósor ligaelit volt.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tomó, én nagyon csipázlak, de most nem értek Veled teljesen egyet.
Nincs új off playbook (értsd ganaráció) évek óta...
Fenntartom korábbi állításom, hogy az első ütemű pásztázást egyre inkább dobják sztár irányítók is. Nem baj a sokadik késleltetett corner dog, majd visszahozza.
Amúgy meg az a véleményem, hogy egy olyan Hawks, ami nagyjából képes felállni a kezdőkkel, még mindig beszaratós ellenfél.
TGA
Igen, a teljes Hawks tigriscsíkozza a gatyát.

Rodgers kb. 4-5 játékból él, Brady szintén zenész. Ryan-t idén nem láttam annyiszor. Ebben is egyetértünk.

Hú, ha tudnád, én mennyire bele vagyok zúgva az írásaidba! Még az ősfórumon Bostonról írt esszéd volt az első randi. 😊

Konferencia döntős csapatok által a védelemre költött összeg caphez viszonyított aránya:

Atlanta: 29%
Pats: 34%
Steelers: 38,7%
GB: 48%
 www.spotrac.com/nfl/positional/defense/

Persze ezt torzítja, hogy a draft pickek értéke nincs beleszámolva, az erőforrás allokálás nem csak a salaryt jelenti, hanem a draft értéket is, sok a rookie stb, de általánnoságban úgy érzem, hogy az NFL jelenlegi ökoszisztémája mellett hiba az offensen, főleg annak lelkén, az offensie lineon spórolni.

Szóval azonos játéklehetőség mellett, ST-t nem számolva, egy csaparat erőssége 50:50 az O és D között.
De ha az O a szabályok miatt a játékerő 65%-át adhatja, a védelem pedig 35%-ot, hiba akkor 50:50 százalékban vagy D orientáltan elhelyezni a capet.
undisputedly
Undi,
ezek a számok valahol természetesek a végeredmény ismeretében, illetve azt bizonyítják, hogy fennmaradó részt hatékonyan fordítják a saját erősségeikre. (Hawks-Broncos-Texans--Giants támadókra jut 35,5-42,5%.)

_______________________________________________________________

Szóval, én nem értek a focihoz; nem tudom sportszakmai szempontból elemezni a változást. Illetve, hogy van-e egyáltalán Watzlavick-ék által definiált másodrendű változás.

Én úgy érzem nincs, inga kilengést érzékelek. 2001-2007-2011-2015. Mindannyiszor a gyengé(bb)nek tartott csapat győzött, mindannyiszor a védelmével és az éppen, hogy elég támadóival.

Látom, hogy szűk skillset tökéletes drillezésével sikeres egy támadóalakulat. Azt is látom, azonban, hogy - talán éppen a szűkítés miatt - elit védelmek szét tudják kapni. A Hawks kapcsán az felmerült bennem, hogy talán a védelmek hibahatára sokkal kisebb. Ld. idei sérüléshullám, vagy akár Lane és Avril kiesése a SB-on.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem tudom, hogy ez egy rövid tendencia-e, vagy a védelem orientált csapatok dominanciájának tényleg vége, de kellene egy más szemlélet (támadófilozófia, OL). Az idei top10 védelemből egy se jutott konf döntőbe. Súlyozott top10-et nézve is csak a Steelers.
 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef
undisputedly
Szerintem nincs vége a védelem orientált csapatok dominanciájának. Valószínűleg, illetve szerintem ilyen nem is volt soha. A kiegyensúlyozott csapatok dominálnak.

Ebben az évben az erős/elit védelmű csapatok támadói nem adták meg azt a minőségi szintet, amely elég egy mély PO runhoz. A furcsa/meglepő az, hogy egy sem.

Az Outsiders szerinti TOP10 védelmű csapatok közül a Hawks támadói a legjobbak a 17. helyükkel. Az átlagos "helyezési" számuk 23,2. A rájátszásba jutó három védelem-vezérelt csapat támadói az átlagosnál 30%-kal gyengébbek!. (A KC volt a se hús, se hal csapat a legjobb nyolcban.) A védelmek szinte pontosan ennyivel emelkedtek ki a mezőnyből: 32,8%-kal. Az egy csapatra jutó plusz erő nincs 1%.

A legjobb négybe jutott csapat támadói közül a Steelers 8. helye a leggyengébb. S az összesített védelmi "mérlegük" a 18-19. helyre elég. Az átlagos védelemnél 5%-kal gyengébbek, míg a támadóik 73,9%-kal erősebbek az átlagnál. Egy idei támadó-vezérelt PO csapat 17%-kal több erőt mutat egy átlag csapatnál.

(Nem tudományos adatok persze, de a lényeget mutatják.)

Ráadásul a dolgok természetes menete, hogy az idény előrehaladtával a védelmek fejlődnek intenzívebben; a védelmek képesek télre erősebben csökkenteni a különbségeket. Az NFC döntőt biztosan ez fogja eldönteni, melyik védelem fejlődött annyit az idény második felében, hogy valamennyire kordában tartsa (25-28 pont környékén) az ellenfél elit támadóit.
tomi-tomi
Tomó, én nagyon csipázlak, de most nem értek Veled teljesen egyet.
Nincs új off playbook (értsd ganaráció) évek óta...
Fenntartom korábbi állításom, hogy az első ütemű pásztázást egyre inkább dobják sztár irányítók is. Nem baj a sokadik késleltetett corner dog, majd visszahozza.
Amúgy meg az a véleményem, hogy egy olyan Hawks, ami nagyjából képes felállni a kezdőkkel, még mindig beszaratós ellenfél.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az a nagyon vicces, hogy mindenki a Hox játékosok dührohamain veri magát.
Azon a témán amibe itt hetekkel, tán hónapokkal ezelőtt álltunk bele.
😊 😀
TGA
Közben meg sehol sincsenek az egy hete igen aktív, siratóasszonyokkal megerősített szavalókórusok, hogy telekiabálják a netet az első TD nyilvánvaló OPI volt üzenettel...
tejbegrrr!!!
mi csak simán simán egy kedvelhetetlen csapat vagyunk, de nem bírózunk!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom, hogy ez egy rövid tendencia-e, vagy a védelem orientált csapatok dominanciájának tényleg vége, de kellene egy más szemlélet (támadófilozófia, OL). Az idei top10 védelemből egy se jutott konf döntőbe. Súlyozott top10-et nézve is csak a Steelers.
 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef
undisputedly
Szerintem nincs vége a védelem orientált csapatok dominanciájának. Valószínűleg, illetve szerintem ilyen nem is volt soha. A kiegyensúlyozott csapatok dominálnak.

Ebben az évben az erős/elit védelmű csapatok támadói nem adták meg azt a minőségi szintet, amely elég egy mély PO runhoz. A furcsa/meglepő az, hogy egy sem.

Az Outsiders szerinti TOP10 védelmű csapatok közül a Hawks támadói a legjobbak a 17. helyükkel. Az átlagos "helyezési" számuk 23,2. A rájátszásba jutó három védelem-vezérelt csapat támadói az átlagosnál 30%-kal gyengébbek!. (A KC volt a se hús, se hal csapat a legjobb nyolcban.) A védelmek szinte pontosan ennyivel emelkedtek ki a mezőnyből: 32,8%-kal. Az egy csapatra jutó plusz erő nincs 1%.

A legjobb négybe jutott csapat támadói közül a Steelers 8. helye a leggyengébb. S az összesített védelmi "mérlegük" a 18-19. helyre elég. Az átlagos védelemnél 5%-kal gyengébbek, míg a támadóik 73,9%-kal erősebbek az átlagnál. Egy idei támadó-vezérelt PO csapat 17%-kal több erőt mutat egy átlag csapatnál.

(Nem tudományos adatok persze, de a lényeget mutatják.)

Ráadásul a dolgok természetes menete, hogy az idény előrehaladtával a védelmek fejlődnek intenzívebben; a védelmek képesek télre erősebben csökkenteni a különbségeket. Az NFC döntőt biztosan ez fogja eldönteni, melyik védelem fejlődött annyit az idény második felében, hogy valamennyire kordában tartsa (25-28 pont környékén) az ellenfél elit támadóit.
tomi-tomi
Igen, lehet csak egy kis félrecsúszás, de én úgy látom, hogy aki a védelem felé elkötelezett, az nem tud capet allokálni az O#-ra. Mi pl abba a hibába estünk, hogy megfizettünk minden védőt, megelégedtünk a low budget fallal, és skill poszton átlag felettiekkel, majd bele is szerettünk ebbe a rendszerbe.

A tendenciát abban látom, hogy adott cappel jobban megéri elit O#-t (főleg OL-t)tartani, mint elit D#-t, mert a szabályok az O-nak kedveznek. Már kifejtettem, de szvsz a legjobb O# a legjobb D#-t simán veri hosszú távon. Mert játék keretei úgy alakultak, hogy előnye van a támadóknak.

Konferencia döntős csapatok által a védelemre költött összeg caphez viszonyított aránya:

Atlanta: 29%
Pats: 34%
Steelers: 38,7%
GB: 48%
 www.spotrac.com/nfl/positional/defense/

Persze ezt torzítja, hogy a draft pickek értéke nincs beleszámolva, az erőforrás allokálás nem csak a salaryt jelenti, hanem a draft értéket is, sok a rookie stb, de általánnoságban úgy érzem, hogy az NFL jelenlegi ökoszisztémája mellett hiba az offensen, főleg annak lelkén, az offensie lineon spórolni.

Szóval azonos játéklehetőség mellett, ST-t nem számolva, egy csaparat erőssége 50:50 az O és D között.
De ha az O a szabályok miatt a játékerő 65%-át adhatja, a védelem pedig 35%-ot, hiba akkor 50:50 százalékban vagy D orientáltan elhelyezni a capet.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom, hogy ez egy rövid tendencia-e, vagy a védelem orientált csapatok dominanciájának tényleg vége, de kellene egy más szemlélet (támadófilozófia, OL). Az idei top10 védelemből egy se jutott konf döntőbe. Súlyozott top10-et nézve is csak a Steelers.
 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef
undisputedly
Szerintem nincs vége a védelem orientált csapatok dominanciájának. Valószínűleg, illetve szerintem ilyen nem is volt soha. A kiegyensúlyozott csapatok dominálnak.

Ebben az évben az erős/elit védelmű csapatok támadói nem adták meg azt a minőségi szintet, amely elég egy mély PO runhoz. A furcsa/meglepő az, hogy egy sem.

Az Outsiders szerinti TOP10 védelmű csapatok közül a Hawks támadói a legjobbak a 17. helyükkel. Az átlagos "helyezési" számuk 23,2. A rájátszásba jutó három védelem-vezérelt csapat támadói az átlagosnál 30%-kal gyengébbek!. (A KC volt a se hús, se hal csapat a legjobb nyolcban.) A védelmek szinte pontosan ennyivel emelkedtek ki a mezőnyből: 32,8%-kal. Az egy csapatra jutó plusz erő nincs 1%.

A legjobb négybe jutott csapat támadói közül a Steelers 8. helye a leggyengébb. S az összesített védelmi "mérlegük" a 18-19. helyre elég. Az átlagos védelemnél 5%-kal gyengébbek, míg a támadóik 73,9%-kal erősebbek az átlagnál. Egy idei támadó-vezérelt PO csapat 17%-kal több erőt mutat egy átlag csapatnál.

(Nem tudományos adatok persze, de a lényeget mutatják.)

Ráadásul a dolgok természetes menete, hogy az idény előrehaladtával a védelmek fejlődnek intenzívebben; a védelmek képesek télre erősebben csökkenteni a különbségeket. Az NFC döntőt biztosan ez fogja eldönteni, melyik védelem fejlődött annyit az idény második felében, hogy valamennyire kordában tartsa (25-28 pont környékén) az ellenfél elit támadóit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Az a nagyon vicces, hogy mindenki a Hox játékosok dührohamain veri magát.
Azon a témán amibe itt hetekkel, tán hónapokkal ezelőtt álltunk bele.
😊 😀
TGA
Közben meg sehol sincsenek az egy hete igen aktív, siratóasszonyokkal megerősített szavalókórusok, hogy telekiabálják a netet az első TD nyilvánvaló OPI volt üzenettel...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az a nagyon vicces, hogy mindenki a Hox játékosok dührohamain veri magát.
Azon a témán amibe itt hetekkel, tán hónapokkal ezelőtt álltunk bele.
😊 😀

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
A jövő évvel kapcsolatos elvárásaim meredeken zuhannak.

''There's opportunities, of course, in the draft and free agency and all of that, that we're open to. We'll never turn away from any of those chances. But if nothing happened these guys are coming back, and they're going to get after it.''

''We're not going to go out and spend a ton of money in free agency, on one guy to try to save the day. That's not how we function at all,'' Carroll said. ''We bring the young guys up, developing them and make them a part of this program. Then as they go and they earn their opportunities, then we'll reward them as we can. I hope that it's really clear that that's the way we've done this with a really clear intent.''
 sports.yahoo.com/news/dont-expect-big-spending-seahawks-offensive-line-230629390--nfl.html

I think we made a ton of progress,” Carroll said. “Knowing how much guys improve from one year to the next, and particularly the youngest guys improve the most, we have nothing but good things to think about what will take place. Guys are going to get better.”
 www.seahawks.com/news/2017/01/17/seahawks-counting-big-improvement-offensive-line-2017
undisputedly
Akkor legyen szoboravatás idén?
TGA
Jó kérdés. Nem annyira hiszek a drasztikus, előre kidolgozott koncepció nélküli fullscale változtatásokban.
Szétverni egy rostert abba az ígéretbe beleszerelmesedve, hogy jö valaki, aki jobb lesz, mindig veszélyes forgatókönyv, mert az setek nagy százalékában nem lesz az.

Nem tudom, hogy ez egy rövid tendencia-e, vagy a védelem orientált csapatok dominanciájának tényleg vége, de kellene egy más szemlélet (támadófilozófia, OL). Az idei top10 védelemből egy se jutott konf döntőbe. Súlyozott top10-et nézve is csak a Steelers.
 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef

Jövőre még vigye Pete, de ha megint esélytelenül megyünk PO-ba,és az OL lesz a hibás, én azonnal megköszönném neki és JS-nek. Persze a megfelelő tiszteletadás mellett.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Milyen iden a draft class, lesz meg jo CB prospect 26-on?

Az O#-falba talan konnyebb a piacon embert talalni, es ismerve az eddigi OL draftjainkat, iden inkabb ne ott oldjuk meg 😊

PC nyilatkozata meg elkeserito, habar nala nem szabad mindig elhinni amit mond 😊

Egyelore varjunk, mi tortenik Kabellal. Ha van egy kis szerencsenk elviszi a 9ers, habar ugy erzem, hogy ott mar a JMD/Sanny kettosbol valakivel megegyeztek es Cable csak azert, kell, hogy ne szalljon rajuk a liga. Legalabbis epeszu csapt nem teszi/tenne meg HC-nak egy ilyen posztedzoi kartier utan.
undisputedly
Eléggé jó, elég sok elsőkörre várt cb lesz idén:
Marshon Lattimore, Quincy Wilson, Jalen Tabor, Gareon Conley, Sidney Jones, Cordrea Tankersley, Marlon Humphrey többek között. És közülük legtöbben elég jó felépítésűek. Szerintem bőven maradhat benn a 26.-nál közülük.


több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A jövő évvel kapcsolatos elvárásaim meredeken zuhannak.

''There's opportunities, of course, in the draft and free agency and all of that, that we're open to. We'll never turn away from any of those chances. But if nothing happened these guys are coming back, and they're going to get after it.''

''We're not going to go out and spend a ton of money in free agency, on one guy to try to save the day. That's not how we function at all,'' Carroll said. ''We bring the young guys up, developing them and make them a part of this program. Then as they go and they earn their opportunities, then we'll reward them as we can. I hope that it's really clear that that's the way we've done this with a really clear intent.''
 sports.yahoo.com/news/dont-expect-big-spending-seahawks-offensive-line-230629390--nfl.html

I think we made a ton of progress,” Carroll said. “Knowing how much guys improve from one year to the next, and particularly the youngest guys improve the most, we have nothing but good things to think about what will take place. Guys are going to get better.”
 www.seahawks.com/news/2017/01/17/seahawks-counting-big-improvement-offensive-line-2017
undisputedly
Erről hirtelen ez ugrott be: Vasárnap este buli lesz ha eső nem lesz. Ha lesz nem lesz, ha nem lesz lesz.
Szóval akkor jövőre vízzel főzünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A jövő évvel kapcsolatos elvárásaim meredeken zuhannak.

''There's opportunities, of course, in the draft and free agency and all of that, that we're open to. We'll never turn away from any of those chances. But if nothing happened these guys are coming back, and they're going to get after it.''

''We're not going to go out and spend a ton of money in free agency, on one guy to try to save the day. That's not how we function at all,'' Carroll said. ''We bring the young guys up, developing them and make them a part of this program. Then as they go and they earn their opportunities, then we'll reward them as we can. I hope that it's really clear that that's the way we've done this with a really clear intent.''
 sports.yahoo.com/news/dont-expect-big-spending-seahawks-offensive-line-230629390--nfl.html

I think we made a ton of progress,” Carroll said. “Knowing how much guys improve from one year to the next, and particularly the youngest guys improve the most, we have nothing but good things to think about what will take place. Guys are going to get better.”
 www.seahawks.com/news/2017/01/17/seahawks-counting-big-improvement-offensive-line-2017
undisputedly
Akkor legyen szoboravatás idén?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
A jövő évvel kapcsolatos elvárásaim meredeken zuhannak.

''There's opportunities, of course, in the draft and free agency and all of that, that we're open to. We'll never turn away from any of those chances. But if nothing happened these guys are coming back, and they're going to get after it.''

''We're not going to go out and spend a ton of money in free agency, on one guy to try to save the day. That's not how we function at all,'' Carroll said. ''We bring the young guys up, developing them and make them a part of this program. Then as they go and they earn their opportunities, then we'll reward them as we can. I hope that it's really clear that that's the way we've done this with a really clear intent.''
 sports.yahoo.com/news/dont-expect-big-spending-seahawks-offensive-line-230629390--nfl.html

I think we made a ton of progress,” Carroll said. “Knowing how much guys improve from one year to the next, and particularly the youngest guys improve the most, we have nothing but good things to think about what will take place. Guys are going to get better.”
 www.seahawks.com/news/2017/01/17/seahawks-counting-big-improvement-offensive-line-2017

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na, azt hiszem Cole egy ideig nem fog hülyeségeket írogatni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kábel marad, háromszoros bukta: nem szabadultunk meg tőle, nem kamatoztathatja tehetségkutató és játékosfejlesztő képességeit a 49ers javára, valószínűleg Kyle Shanahan jön Friscóba.
tejbegrrr!!!
Nem törhet el mindig Sherman mintavételi fiolája....

Sending out an S.O.S