Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
En a Patsbol csak edelmant tartom feregnek,
undisputedly
Azért arra kíváncsi lennék, mégis mit csinálhatott Edelman, ami miatt egy Michael Bennett-en szocializálódott szurkolótól ekkora mély megvetést kap, hogy leférgezi meg még a nevét sem akarja(?) helyesen leírni...
ZERO_L
Nem aratott osztatlan sikert, amikor ütögette a shermanes posztert. Nem is volt szép. Mondjuk ők meg őt ütögették elég rendesen, Kancellár konkrétan szanaszét fejelte a fejét, 3 percig egyenesen menni sem tudott utána, de nem rinyált, hanem állatkodott tovább. Aztán a meccs után kijött a feszkó. Nem tetszett, de ezért a fejét sem venném én. De én ET tweetjét sem vettem fel, lehet, csak engem nem zaklattak fel ezek az esetek 😊
Wyatt
Ja ET tweet az gáz volt, bár én osztom a nézeteit. Sajnos ez az egész rájátszás, és a döntő remekül mutatta, hogy mekkora gázban van az NFL.

Nade visszatérve, ha Kancellár fejelte meg, akkor miért Sherman képet ütötte? Beast meg kinek ártott?
Amúgy Kancellár, és ET is híresen szabálytalan játékosok, főleg együtt. Rászorulnak a fejelésre, mert igy egy az egyben Edelman a nézésével legyőzi őket. Nyílván Gronkot is szabálytalanul törölték el.

Amúgy ez hogy van(Kérdőjel) Míg Edelmanből kitörhet a feszkó meccs után napokkal, addig ha a "zuhany alatt" Michael Bennett orra alá tolnak egy mikrofont, és paraszt, akkor büdös gyökér. (Amúgy az, csak szerintem Edelman is)

Remélem jövőre érdekesebb szezon lesz, kevesebb sérült sztár, és visszatér az intuitív foci.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En a Patsbol csak edelmant tartom feregnek,
undisputedly
Azért arra kíváncsi lennék, mégis mit csinálhatott Edelman, ami miatt egy Michael Bennett-en szocializálódott szurkolótól ekkora mély megvetést kap, hogy leférgezi meg még a nevét sem akarja(?) helyesen leírni...
ZERO_L
Nem aratott osztatlan sikert, amikor ütögette a shermanes posztert. Nem is volt szép. Mondjuk ők meg őt ütögették elég rendesen, Kancellár konkrétan szanaszét fejelte a fejét, 3 percig egyenesen menni sem tudott utána, de nem rinyált, hanem állatkodott tovább. Aztán a meccs után kijött a feszkó. Nem tetszett, de ezért a fejét sem venném én. De én ET tweetjét sem vettem fel, lehet, csak engem nem zaklattak fel ezek az esetek 😊

több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most végeztem a döntővel. A Falcons megnyerte aztán odaadta Bradynek a trófeát. Továbbra sem szeretem a Pats-et, de minden tiszteletet megérdemelnek. Csak hát az embernek mindig eszébe jut hogy 2 yardról Lynch-el a hátam mögött nem passzolok. Most elvették tőlünk a lúzer bélyeget, de szerintem a Falcons szurkolóknak sokkal rosszabb. Ők a meccs háromnegyedében sima nyerők voltak. Ilyen a foci. Szép? Szép, ha a furulya jó oldalán állsz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
En a Patsbol csak edelmant tartom feregnek,
undisputedly
Azért arra kíváncsi lennék, mégis mit csinálhatott Edelman, ami miatt egy Michael Bennett-en szocializálódott szurkolótól ekkora mély megvetést kap, hogy leférgezi meg még a nevét sem akarja(?) helyesen leírni...
ZERO_L
Tök igaza van Zero L-nek, azt gondolom, hogy Blount kihagyása negatív diszkrimináció.
Kedves L kb. azért, amit művelt a két kollega az ellenünk nyertes döntőt követően.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
En a Patsbol csak edelmant tartom feregnek,
undisputedly
Azért arra kíváncsi lennék, mégis mit csinálhatott Edelman, ami miatt egy Michael Bennett-en szocializálódott szurkolótól ekkora mély megvetést kap, hogy leférgezi meg még a nevét sem akarja(?) helyesen leírni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
!SB spoiler!


Mit szóltok a döntőhöz? Elvesztettük a "leglúzerebb SB vesztes" jelzőt. Annyira nem bánkódom miatta.
Őrület, hogyan képes egy csapat így leolvadni. (A másik oldalról nézve pedig az, hogy hogyan képes egy csapat így feltámadni). Ti a pszichológiai oldalát hogyan látjátok(párhuzamba vonva a mi esetünkkel? Szerintem 1-2 évig rajtuk lesz a bélyeg, ekkora csókerséget nem lehet kiheverni. A miénk sem volt kutya, de ott legalább nem volt zsebben a meccs.
undisputedly
nem szeretem Bradyt, de Michael Jordan magassában van
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
!SB spoiler!


Mit szóltok a döntőhöz? Elvesztettük a "leglúzerebb SB vesztes" jelzőt. Annyira nem bánkódom miatta.
Őrület, hogyan képes egy csapat így leolvadni. (A másik oldalról nézve pedig az, hogy hogyan képes egy csapat így feltámadni). Ti a pszichológiai oldalát hogyan látjátok(párhuzamba vonva a mi esetünkkel? Szerintem 1-2 évig rajtuk lesz a bélyeg, ekkora csókerséget nem lehet kiheverni. A miénk sem volt kutya, de ott legalább nem volt zsebben a meccs.
undisputedly
Én azt szólom, hogy:
- 28-20-as hátrányban Tom Brady a 2 yardoson passzolt.
- túl korai, hogy leírjam mit gondolok, de örülök a NE sikerének - bár nem nekik szorítottam.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
!SB spoiler!


Mit szóltok a döntőhöz? Elvesztettük a "leglúzerebb SB vesztes" jelzőt. Annyira nem bánkódom miatta.
Őrület, hogyan képes egy csapat így leolvadni. (A másik oldalról nézve pedig az, hogy hogyan képes egy csapat így feltámadni). Ti a pszichológiai oldalát hogyan látjátok(párhuzamba vonva a mi esetünkkel? Szerintem 1-2 évig rajtuk lesz a bélyeg, ekkora csókerséget nem lehet kiheverni. A miénk sem volt kutya, de ott legalább nem volt zsebben a meccs.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Rapoport úgy tudja, nem lesz komoly bünti a Sherman-ügy miatt. Nem bukjuk el tehát a második körös picket.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kenny Easley a hall of fameben!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy látom nem csak engem nem izgat különösebben a SB. Meg sem nézem élőben. Egyrészt mert hétfőn előadásom van (ráadásul én vagyok az előadó), másrészről meg a köré varázsolt lufi miatt nagyon el szokott húzódni. Így majd tudom egy kicsit tekerni. Ja és persze Lady Gaga. Na ő meg a zenéje számomra nem is létezik. Öreg rocker füle szelektál.
Egyébként meg győzzön a Falcons, legalább ott is nyugi lesz (utána jöhet a mélyrepülés vagy nem), Bill bátyóék meg úgyse tudnak már örülni semminek sem. Minek nekik újabb győzelem. (Drága istenem csak ne utálnám őket ennyire!)
garrett27
Én nem rühellem őket (amúgy is csak irigy vagyok), az itteni srácok közt meg külön van néhány rendes arc.
Idén nem sok all guns blazing meccsük volt...de pl. ellenünk az volt. Kár, hogy a hox alig-alig tud felállni kezdő védelemmel.
Pats ebben zseniális, és szerintem azért érdemlik meg, hogy ott legyenek, mert Rengeteg munka van a csapatban, még a másod vonalban is. Náluk Odzsámbó nem léphetett volna így pályára. De az sem véletlen, hogy nagyon-nagyon fáztak a Ravens-Steelers-Broncos-Giants meccsektől, amikor egészségesen rohangáltak ilyen Ray Lewis-Ed Reed Ngata képességű playmakerek a pályán.
Pats álmából felkelve tud 85%-os játékot, bármikor. Az egy dolog, hogy én nem biztos, hogy szeretem, de a kalapom megemelem. Falconsban viszont van spiritusz, csak ők annyira fel vannak programozva az ütemjátékaikkal, hogy ezen egy sérülés ott is tud változtatni.
TGA
En amiota kovetem a jatekot, a Ravens-9ers donto volt az egyetlen amibol egy percet sem lattam eloben. A holnapit valoszinuleg fel szemmel kovetni fogom majd.

En a Patsbol csak edelmant tartom feregnek, meg a Bennett testverpar ottani tagja az akivel meg nem szimpatizalok. Az, hogy itt milyenek a pats forumozok, szemernyit sem befolyasol, mint ahogy a tobbi masik csapatnal sem.

Falcons eleg tundermese lenne. Drukkolok nekik, ez lenne a frencsajz elso bajnoki cime, az esetleges gyozelmuk ujabb erv lenne a soccer ligak elken, ahol 1-2 csapat evtizedekig dominal.

Amugy a partatlan nezok remelhetoleg kapnak egy jo meccset, hiszen mindket csapat megerdemelten jutott be. A Pats dominalta a gyengecske AFC-t, a Falcons pedig egy kiegyensulyozott nfc-bol jutott a nagyszinpadra.

Ennek ellenere nalam a Quinn vs BB csatat egyertelmuen BB nyeri. Elkepeszto dominancia es koncentracio kellene a Falconstol 4 negyeden at, szerintem nem lesznek ra kepesek, habar nekik drukkolok 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Úgy látom nem csak engem nem izgat különösebben a SB. Meg sem nézem élőben. Egyrészt mert hétfőn előadásom van (ráadásul én vagyok az előadó), másrészről meg a köré varázsolt lufi miatt nagyon el szokott húzódni. Így majd tudom egy kicsit tekerni. Ja és persze Lady Gaga. Na ő meg a zenéje számomra nem is létezik. Öreg rocker füle szelektál.
Egyébként meg győzzön a Falcons, legalább ott is nyugi lesz (utána jöhet a mélyrepülés vagy nem), Bill bátyóék meg úgyse tudnak már örülni semminek sem. Minek nekik újabb győzelem. (Drága istenem csak ne utálnám őket ennyire!)
garrett27
Én nem rühellem őket (amúgy is csak irigy vagyok), az itteni srácok közt meg külön van néhány rendes arc.
Idén nem sok all guns blazing meccsük volt...de pl. ellenünk az volt. Kár, hogy a hox alig-alig tud felállni kezdő védelemmel.
Pats ebben zseniális, és szerintem azért érdemlik meg, hogy ott legyenek, mert Rengeteg munka van a csapatban, még a másod vonalban is. Náluk Odzsámbó nem léphetett volna így pályára. De az sem véletlen, hogy nagyon-nagyon fáztak a Ravens-Steelers-Broncos-Giants meccsektől, amikor egészségesen rohangáltak ilyen Ray Lewis-Ed Reed Ngata képességű playmakerek a pályán.
Pats álmából felkelve tud 85%-os játékot, bármikor. Az egy dolog, hogy én nem biztos, hogy szeretem, de a kalapom megemelem. Falconsban viszont van spiritusz, csak ők annyira fel vannak programozva az ütemjátékaikkal, hogy ezen egy sérülés ott is tud változtatni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Úgy látom nem csak engem nem izgat különösebben a SB. Meg sem nézem élőben. Egyrészt mert hétfőn előadásom van (ráadásul én vagyok az előadó), másrészről meg a köré varázsolt lufi miatt nagyon el szokott húzódni. Így majd tudom egy kicsit tekerni. Ja és persze Lady Gaga. Na ő meg a zenéje számomra nem is létezik. Öreg rocker füle szelektál.
Egyébként meg győzzön a Falcons, legalább ott is nyugi lesz (utána jöhet a mélyrepülés vagy nem), Bill bátyóék meg úgyse tudnak már örülni semminek sem. Minek nekik újabb győzelem. (Drága istenem csak ne utálnám őket ennyire!)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.5thtackle.com/seattle-opens-talks-with-cleveland-on-joe-thomas-trade/
funkyparduc
jók ezek a rumor oldalak, bedobnak mindent mindenféle hírt visszaigazolás nélkül.
petey
egyébként ja 😊
nem tudom, nekem már annyira holtszezon van, hogy ilyenekkel szórakoztatom magam, gyenge volt ez a rájátszás idén (attól függetlenül, hogy a hawks nincs bent a végén)
az SB sem pörget annyira, mondjuk nyerjen a falcons, de inkább már a draft jöhetne, hogy legyen valami mozgás
😊
funkyparduc
+1 mindkettőtöknek.
Az SB engem sem pörget. Nem szoktam "évértekelőt" írni, még akkor sem, amikor olyan izgalmas a szezon, hogy csak kapkodom a fejem. Azon túl, hogy örültem a Raidersnek, és a Falconsnak, úgy semmi felvillanyozó nem történt idén.

Kíváncsi leszek a csoport- ellenfelekre, illetve, hogy mennyire igaz ez a bumpy road mondás a Hoxnál, illetve lesz-e megújulás.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
3 éve | #superbowlxlviii |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
 www.5thtackle.com/seattle-opens-talks-with-cleveland-on-joe-thomas-trade/
funkyparduc
jók ezek a rumor oldalak, bedobnak mindent mindenféle hírt visszaigazolás nélkül.
petey
egyébként ja 😊
nem tudom, nekem már annyira holtszezon van, hogy ilyenekkel szórakoztatom magam, gyenge volt ez a rájátszás idén (attól függetlenül, hogy a hawks nincs bent a végén)
az SB sem pörget annyira, mondjuk nyerjen a falcons, de inkább már a draft jöhetne, hogy legyen valami mozgás
😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
 www.5thtackle.com/seattle-opens-talks-with-cleveland-on-joe-thomas-trade/
funkyparduc
jók ezek a rumor oldalak, bedobnak mindent mindenféle hírt visszaigazolás nélkül.

több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
 www.5thtackle.com/seattle-opens-talks-with-cleveland-on-joe-thomas-trade/

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek a Broncos élni fog az Okung-féle opcióval és kifizet neki egy zsák pénzt az olcsóbb első év után ? Akár ő is lehetne egy opció Fant helyére, ha sehol máshol nem fizetik túl.
Másik oldalon esetleg Ifedit kipróbálni RT poszton? Van tapasztalata egyetemről, Gilliam-Sowell párosnál csak jobb lehet.
Nadal17
Ifedi annyira lassú,hogy ne legyen OT
Gilliam a szezon 3.negyedére nem volt olyan szar.
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintetek a Broncos élni fog az Okung-féle opcióval és kifizet neki egy zsák pénzt az olcsóbb első év után ? Akár ő is lehetne egy opció Fant helyére, ha sehol máshol nem fizetik túl.
Másik oldalon esetleg Ifedit kipróbálni RT poszton? Van tapasztalata egyetemről, Gilliam-Sowell párosnál csak jobb lehet.
Nadal17
Okung valid opció, bár szerintem egy rekonstruálással megtartják. Ifedi-t nem szeretném a szélen, ott sokkal nehezebb elrejteni a hiányosságait, belül idővel még lehet is belőle valami. Mondjuk akkor úgysem hosszabbítunk vele. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Szerintetek a Broncos élni fog az Okung-féle opcióval és kifizet neki egy zsák pénzt az olcsóbb első év után ? Akár ő is lehetne egy opció Fant helyére, ha sehol máshol nem fizetik túl.
Másik oldalon esetleg Ifedit kipróbálni RT poszton? Van tapasztalata egyetemről, Gilliam-Sowell párosnál csak jobb lehet.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Baldwin: TD
Bennett: 2sack
Avril: 1 sack
Sherman: 1int
idén is kitettek magukért a fiúk
braxa88
Mindez egy videóban:
 www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/0ap3000000780631/Pro-Bowl-Seattle-Seahawks-highlights


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Baldwin: TD
Bennett: 2sack
Avril: 1 sack
Sherman: 1int
idén is kitettek magukért a fiúk
braxa88
Jimmy "Gamewinning" dropját az 5 yardoson, ne hagyjuk ki 😊
Toca
Ő nem Hawks fióka, csak egy gyüttment. 😊
tomi-tomi
Nana, egyelőre csak gyütt! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Baldwin: TD
Bennett: 2sack
Avril: 1 sack
Sherman: 1int
idén is kitettek magukért a fiúk
braxa88
Jimmy "Gamewinning" dropját az 5 yardoson, ne hagyjuk ki 😊
Toca
Ő nem Hawks fióka, csak egy gyüttment. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Baldwin: TD
Bennett: 2sack
Avril: 1 sack
Sherman: 1int
idén is kitettek magukért a fiúk
braxa88
Jimmy "Gamewinning" dropját az 5 yardoson, ne hagyjuk ki 😊