Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Lehet, hogy Cable át akarja képezni az OL-be... 😉
krankovics
Azt nem gondolom, de,hogy legyen jobb hír is.. nagyonn agyon hiszünk az OL-ben, fejlődnek a srácok,DE
Ifedi megy be Centerbe, Britt lesz a vak oldali Tackle, és Guard pozira hozunk embert.


...jó kamuztam, de az a hír játja, hogy Tackle FA igazolásra rámentünk

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Lehet, hogy Cable át akarja képezni az OL-be... 😉

http://seahawks.hu
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Óriási minicamp challange lesz Husival...
Persze lehet, hogy csak a TD szerzés iránti motivációt kívánják tüzelni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/thursday-round-daniel-jeremiah%E2%80%99s-mock-draft-20-sends-cornerback-seahawks

mondjuk CB-t én is draftolnék, akár az első körben is, OL-ra úgysem áldozunk, legyen megint egy olyan D, aki megöli a passzjátékot!
funkyparduc
10 CB van rosteren, vagy ps-ben

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/thursday-round-daniel-jeremiah%E2%80%99s-mock-draft-20-sends-cornerback-seahawks

mondjuk CB-t én is draftolnék, akár az első körben is, OL-ra úgysem áldozunk, legyen megint egy olyan D, aki megöli a passzjátékot!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ma indul a verkli a Seattlenél. Eddig néma csend és hullaszag.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 twitter.com/DangeRussWilson/status/828636251611766784/photo/1
Aguirre
Seahawks OL like this
petey
??? Valamit lehet nem értek.
TGA
kit(kiket) szidtatok egész évben, na? na?
petey
Ninerst! Miért? 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 twitter.com/DangeRussWilson/status/828636251611766784/photo/1
Aguirre
Seahawks OL like this
petey
??? Valamit lehet nem értek.
TGA
kit(kiket) szidtatok egész évben, na? na?

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 twitter.com/DangeRussWilson/status/828636251611766784/photo/1
Aguirre
Seahawks OL like this
petey
??? Valamit lehet nem értek.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 twitter.com/DangeRussWilson/status/828636251611766784/photo/1
Aguirre
Seahawks OL like this

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Elbaszódott az xbox, valahol ki kell élnem a Madden vágyat... 😀
SONICS-SEAHAWKS
Vegyél PS-t 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Elbaszódott az xbox, valahol ki kell élnem a Madden vágyat... 😀
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
12 dolog amit szeretnék az offszezonban:

1. Sérülés ne legyen!
2. Második körüsünket oda szeretném adni Joe Thomasért, vagy Whitworth occsóér
3. Ricky Wagnert RT-nek
4. Első körös corner draft, Sidney Jones főleg
5. Calais Campbell, vagy Fairley az FA-piacról DT-be
6. Shead tender
7. Reece, Willson és Morgan szerződésének meghosszabítása occsóér
8. Hauschka szintén occsóér, vagy egy legalább ugyanolyan kicker bárhonnan
9. Cable helyett egy másik O-fal edző, mondjuk Dallasból, vagy Walter Jones
10. Drafton a 3. körtől BPA-zni, de legyen közte RB, WR, DT, erős oldali LB, meg safety és O-line talent 😊
11. Sowell és Gilliam legyenek jövőre a Niners kezdő OT-i
12. Fantot képezzük át erőcsatár posztra, mert a Sonics visszatér 😊

A+++++++++-os holtidény lenne 😊
SONICS-SEAHAWKS
Ma már ne igyál többet! Vagy nekem kéne elkezdeni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
12 dolog amit szeretnék az offszezonban:

1. Sérülés ne legyen!
2. Második körüsünket oda szeretném adni Joe Thomasért, vagy Whitworth occsóér
3. Ricky Wagnert RT-nek
4. Első körös corner draft, Sidney Jones főleg
5. Calais Campbell, vagy Fairley az FA-piacról DT-be
6. Shead tender
7. Reece, Willson és Morgan szerződésének meghosszabítása occsóér
8. Hauschka szintén occsóér, vagy egy legalább ugyanolyan kicker bárhonnan
9. Cable helyett egy másik O-fal edző, mondjuk Dallasból, vagy Walter Jones
10. Drafton a 3. körtől BPA-zni, de legyen közte RB, WR, DT, erős oldali LB, meg safety és O-line talent 😊
11. Sowell és Gilliam legyenek jövőre a Niners kezdő OT-i
12. Fantot képezzük át erőcsatár posztra, mert a Sonics visszatér 😊

A+++++++++-os holtidény lenne 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Nem lesz gond a következő gyűrűvel, Russ megbeszéli a nagyfőnökkel, biztosan talál hivatkozási alapot:  www.120sports.com/video/v215358708/brady-drops-savage-ig-comment

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Lynch: én is sokáig fenntartásokkal kezeltem, innen nézve valóban nem tűnik bonyulult léleknek, agyas figurának, de fontos dolgokban (pl. pénzügyek 😊) okos, egyebekben meg a megjátszásmentes, mesterkéletlen és életigenlő lénye miatt egyre szívesebben nézem, bármit is művel nyugdíjasként.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az, hogy szerintem ki erdemli ki a fereg jelzot, szubjektiv ertekiteleten nyugszik. Kulonosebben nem erdekel, hogy edelman sherm kepet utogette. Az is visszatetszo, de sherm keresi maganak a bajt. Lynchbe beleszallni viszont ilyen gyerekes modon eleg fereg dolog. Ot meg nem igen hallottam mas csapat jatekosarol rosszat mondani. Arrol a playerrol beszelunk, aki az nfccg-n Bowman seruleset ugy magara vette, hogy rogton a kovetkezo playben fumblizott. (Pedig engem nem lehet azzal vadolni, hogy birnam Lynchet, mint embert)

Tehat mivel ez szubjektiv dolog, nem kell itt 25 kommentes interpretacio, hacsak nem lenyegi temakrol, ahogy Helm mar alabb kifejtette 😊
undisputedly
Tényleg, azt sosem tudtam, hogy miért nem csipázod az öreg Marshawnt. Egyszer majd, ha lesz kedved....
TGA
Ez az évek alatt alakult ki bennem.
Egyrészt biztosan nem tudnánk miről beszélgetni, ha egy szobában összezárnának minket, ami pedig a közvetett, távoli személyes szimpátia kialakulását már meg is gátolja. Azon túl főleg az utolsó 1,5 évében adott nyilatkozatai, a vezetés felé fennálló kifogásai, az őket és a frencsájzt "támadó" vélemény megnyilvánulásai azok amik számomra unszimpatikussá teszik. Persze ez még nem jelenti azt, hogy M. Bennettel azonos kategóriába esne nálam 😊

Szerk: Látom a Pats fanok bevették a többi topikot is 😀
undisputedly
Megtisztelsz.
Lehet igazad van, mondjuk ez a Hox management, szervezeti kultúra kicsit kevésbé tekintély elvű. Mondjuk, amikor Bevell bedobta, hogy köszi szépen ennyi volt, akkor voltak elbeszélgetések.
Beastet nagy arcnak tartom, de szerintem én sem tudnék dumálni vele. Én nem tudom, hogy ő akármilyen szinten kötődött-e a csapathoz. Lehet, hogy nem.

Ami a Pats fanokat illeti, tartom, amit mondtam korábban. Normál eloszlást követ a csoport, semmi baj velük.
Egy olyan csoportot, aminek Tomi-Tomi, Kölök, Gyulus, Gogo, meg Ervinator, (bocs akit kihagytam) a tagja nem vagyok hajlandó megbélyegezni néhány elszabadult hajóágyú miatt.
TGA
Amugy erdekes amibe belekezdtél, mert szerintem is az a helyzet, hogy ő inkább a locker room community, meg az oaklandi community tagja volt, és ez határozta meg a gondolkodását. Én sem éreztem sosem, hogy prioritásban elöl szerepelne nála a "Seahawks community", legalábbis nem hangoztatta ezt úgy, mint a többi játékos. Mindig az jött le az interjúiból, hogy ő a saját origójából vizsgálja a világot, ennyi és nem több. Támogatta ha jól tudom az oaklandi gyerekeket ami szimpatikus, de ezen kívül kb minden nyilatkozatában az "én" dominált, és a "haverokkal" kialakult bondingot minden más társadalmi elvárás/szabály felé helyezte. Emellett nem vagyok meggyőződve, hogy a korához mérten teljesen fejlett a személyisége. Vagy csak nagyon "együgyű". No nem mintha ennek az egésznek relevanciája lenne, de nálam nem szerepel ezek miatt a "szimpatikus nfl játékos" kalapban.
undisputedly
Én őt Bills fanatikként ismertem meg. Zseniális volt a pályán, de minden héten csinált valami ökörséget a pályán kívül.
Aztán Kyle Williams megelégelte, edzésen full contact +++ modeban szerelte. Volt valami szóváltás, Beast emberkedett. KW meg megmondta, hogy a bunyóért őt eltiltják, Lynch IR-re megy rendezzék másképp. Akkor annyiban maradt, 2009-ben lett ebből lett ez:


Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az, hogy szerintem ki erdemli ki a fereg jelzot, szubjektiv ertekiteleten nyugszik. Kulonosebben nem erdekel, hogy edelman sherm kepet utogette. Az is visszatetszo, de sherm keresi maganak a bajt. Lynchbe beleszallni viszont ilyen gyerekes modon eleg fereg dolog. Ot meg nem igen hallottam mas csapat jatekosarol rosszat mondani. Arrol a playerrol beszelunk, aki az nfccg-n Bowman seruleset ugy magara vette, hogy rogton a kovetkezo playben fumblizott. (Pedig engem nem lehet azzal vadolni, hogy birnam Lynchet, mint embert)

Tehat mivel ez szubjektiv dolog, nem kell itt 25 kommentes interpretacio, hacsak nem lenyegi temakrol, ahogy Helm mar alabb kifejtette 😊
undisputedly
Tényleg, azt sosem tudtam, hogy miért nem csipázod az öreg Marshawnt. Egyszer majd, ha lesz kedved....
TGA
Ez az évek alatt alakult ki bennem.
Egyrészt biztosan nem tudnánk miről beszélgetni, ha egy szobában összezárnának minket, ami pedig a közvetett, távoli személyes szimpátia kialakulását már meg is gátolja. Azon túl főleg az utolsó 1,5 évében adott nyilatkozatai, a vezetés felé fennálló kifogásai, az őket és a frencsájzt "támadó" vélemény megnyilvánulásai azok amik számomra unszimpatikussá teszik. Persze ez még nem jelenti azt, hogy M. Bennettel azonos kategóriába esne nálam 😊

Szerk: Látom a Pats fanok bevették a többi topikot is 😀
undisputedly
Megtisztelsz.
Lehet igazad van, mondjuk ez a Hox management, szervezeti kultúra kicsit kevésbé tekintély elvű. Mondjuk, amikor Bevell bedobta, hogy köszi szépen ennyi volt, akkor voltak elbeszélgetések.
Beastet nagy arcnak tartom, de szerintem én sem tudnék dumálni vele. Én nem tudom, hogy ő akármilyen szinten kötődött-e a csapathoz. Lehet, hogy nem.

Ami a Pats fanokat illeti, tartom, amit mondtam korábban. Normál eloszlást követ a csoport, semmi baj velük.
Egy olyan csoportot, aminek Tomi-Tomi, Kölök, Gyulus, Gogo, meg Ervinator, (bocs akit kihagytam) a tagja nem vagyok hajlandó megbélyegezni néhány elszabadult hajóágyú miatt.
TGA
Amugy erdekes amibe belekezdtél, mert szerintem is az a helyzet, hogy ő inkább a locker room community, meg az oaklandi community tagja volt, és ez határozta meg a gondolkodását. Én sem éreztem sosem, hogy prioritásban elöl szerepelne nála a "Seahawks community", legalábbis nem hangoztatta ezt úgy, mint a többi játékos. Mindig az jött le az interjúiból, hogy ő a saját origójából vizsgálja a világot, ennyi és nem több. Támogatta ha jól tudom az oaklandi gyerekeket ami szimpatikus, de ezen kívül kb minden nyilatkozatában az "én" dominált, és a "haverokkal" kialakult bondingot minden más társadalmi elvárás/szabály felé helyezte. Emellett nem vagyok meggyőződve, hogy a korához mérten teljesen fejlett a személyisége. Vagy csak nagyon "együgyű". No nem mintha ennek az egésznek relevanciája lenne, de nálam nem szerepel ezek miatt a "szimpatikus nfl játékos" kalapban.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerk: Látom a Pats fanok bevették a többi topikot is 😀
undisputedly
 pics.onsizzle.com/football-fans-having-a-rational-conversation-oh-crap-here-come-8880011.png
Matthew99
az nfl már tényleg nagyon népszerű itthon, sokan pár éve szeretik csak, azok nagyrésze naná h pats fan (sok a seahawks is hálaistennek ... ) és általában 12-20év közöttiek. Ők meg a facebookon nőnek fel, élnek életet, kommentelnek, így nfl témában is elindul a nagy észosztás.
Itt ezen a fórumon tényleg a kommentelők nagyrésze értelmes, hozzáértő (ismeri Grady Jerrettet... ), nem 1-2 éve követi az nflt.
Lásd más oldalakat, kommentszekcióit, facebook hszeket. hajamat eldobom néha 😀 itt még tényleg normálisabb kommunikáció szokott lenni.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az, hogy szerintem ki erdemli ki a fereg jelzot, szubjektiv ertekiteleten nyugszik. Kulonosebben nem erdekel, hogy edelman sherm kepet utogette. Az is visszatetszo, de sherm keresi maganak a bajt. Lynchbe beleszallni viszont ilyen gyerekes modon eleg fereg dolog. Ot meg nem igen hallottam mas csapat jatekosarol rosszat mondani. Arrol a playerrol beszelunk, aki az nfccg-n Bowman seruleset ugy magara vette, hogy rogton a kovetkezo playben fumblizott. (Pedig engem nem lehet azzal vadolni, hogy birnam Lynchet, mint embert)

Tehat mivel ez szubjektiv dolog, nem kell itt 25 kommentes interpretacio, hacsak nem lenyegi temakrol, ahogy Helm mar alabb kifejtette 😊
undisputedly
Tényleg, azt sosem tudtam, hogy miért nem csipázod az öreg Marshawnt. Egyszer majd, ha lesz kedved....
TGA
Ez az évek alatt alakult ki bennem.
Egyrészt biztosan nem tudnánk miről beszélgetni, ha egy szobában összezárnának minket, ami pedig a közvetett, távoli személyes szimpátia kialakulását már meg is gátolja. Azon túl főleg az utolsó 1,5 évében adott nyilatkozatai, a vezetés felé fennálló kifogásai, az őket és a frencsájzt "támadó" vélemény megnyilvánulásai azok amik számomra unszimpatikussá teszik. Persze ez még nem jelenti azt, hogy M. Bennettel azonos kategóriába esne nálam 😊

Szerk: Látom a Pats fanok bevették a többi topikot is 😀
undisputedly
Megtisztelsz.
Lehet igazad van, mondjuk ez a Hox management, szervezeti kultúra kicsit kevésbé tekintély elvű. Mondjuk, amikor Bevell bedobta, hogy köszi szépen ennyi volt, akkor voltak elbeszélgetések.
Beastet nagy arcnak tartom, de szerintem én sem tudnék dumálni vele. Én nem tudom, hogy ő akármilyen szinten kötődött-e a csapathoz. Lehet, hogy nem.

Ami a Pats fanokat illeti, tartom, amit mondtam korábban. Normál eloszlást követ a csoport, semmi baj velük.
Egy olyan csoportot, aminek Tomi-Tomi, Kölök, Gyulus, Gogo, meg Ervinator, (bocs akit kihagytam) a tagja nem vagyok hajlandó megbélyegezni néhány elszabadult hajóágyú miatt.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerk: Látom a Pats fanok bevették a többi topikot is 😀
undisputedly
Matthew99
Nem megbántva az itteni Pats lakosságot, adok rá egy lájkot 😀
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szerk: Látom a Pats fanok bevették a többi topikot is 😀
undisputedly
 pics.onsizzle.com/football-fans-having-a-rational-conversation-oh-crap-here-come-8880011.png


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az, hogy szerintem ki erdemli ki a fereg jelzot, szubjektiv ertekiteleten nyugszik. Kulonosebben nem erdekel, hogy edelman sherm kepet utogette. Az is visszatetszo, de sherm keresi maganak a bajt. Lynchbe beleszallni viszont ilyen gyerekes modon eleg fereg dolog. Ot meg nem igen hallottam mas csapat jatekosarol rosszat mondani. Arrol a playerrol beszelunk, aki az nfccg-n Bowman seruleset ugy magara vette, hogy rogton a kovetkezo playben fumblizott. (Pedig engem nem lehet azzal vadolni, hogy birnam Lynchet, mint embert)

Tehat mivel ez szubjektiv dolog, nem kell itt 25 kommentes interpretacio, hacsak nem lenyegi temakrol, ahogy Helm mar alabb kifejtette 😊
undisputedly
Tényleg, azt sosem tudtam, hogy miért nem csipázod az öreg Marshawnt. Egyszer majd, ha lesz kedved....
TGA
Ez az évek alatt alakult ki bennem.
Egyrészt biztosan nem tudnánk miről beszélgetni, ha egy szobában összezárnának minket, ami pedig a közvetett, távoli személyes szimpátia kialakulását már meg is gátolja. Azon túl főleg az utolsó 1,5 évében adott nyilatkozatai, a vezetés felé fennálló kifogásai, az őket és a frencsájzt "támadó" vélemény megnyilvánulásai azok amik számomra unszimpatikussá teszik. Persze ez még nem jelenti azt, hogy M. Bennettel azonos kategóriába esne nálam 😊

Szerk: Látom a Pats fanok bevették a többi topikot is 😀
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az, hogy szerintem ki erdemli ki a fereg jelzot, szubjektiv ertekiteleten nyugszik. Kulonosebben nem erdekel, hogy edelman sherm kepet utogette. Az is visszatetszo, de sherm keresi maganak a bajt. Lynchbe beleszallni viszont ilyen gyerekes modon eleg fereg dolog. Ot meg nem igen hallottam mas csapat jatekosarol rosszat mondani. Arrol a playerrol beszelunk, aki az nfccg-n Bowman seruleset ugy magara vette, hogy rogton a kovetkezo playben fumblizott. (Pedig engem nem lehet azzal vadolni, hogy birnam Lynchet, mint embert)

Tehat mivel ez szubjektiv dolog, nem kell itt 25 kommentes interpretacio, hacsak nem lenyegi temakrol, ahogy Helm mar alabb kifejtette 😊
undisputedly
Tényleg, azt sosem tudtam, hogy miért nem csipázod az öreg Marshawnt. Egyszer majd, ha lesz kedved....

Sending out an S.O.S