Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy kérdés:
Okungot ha elengedi a Denver, szívesen látnátok újra? Mi a vélemény?
funkyparduc
persze
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Egy kérdés:
Okungot ha elengedi a Denver, szívesen látnátok újra? Mi a vélemény?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/jbjvrm7hnjhkk7bljd8a
Earl Mitchell Stats, News and Video - DT | NFL.com
Latest on DT Earl Mitchell including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Mithcell érkezik a héten vizitre. Azt tudja amit McDaniel és Rubin, közepes NT.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brandon Albert, Ryan Clady és KElvin Beachum is FA lett a napokban, mind sokat sérült de egy olcsó 1year-prove-it-dealt jó lenne kötni valamelyikkel.
braxa88
Albert még nem vágták ki, előbb megpróbálják elcserélni.
Awesome88
😊 Jössz itt a részletekkel! 😊
TGA
előbb olyan hírek votlak h őt is cutolták (MarioWilliamsszel és Mitchellel együtt), aztán pontosították.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Brandon Albert, Ryan Clady és KElvin Beachum is FA lett a napokban, mind sokat sérült de egy olcsó 1year-prove-it-dealt jó lenne kötni valamelyikkel.
braxa88
Albert még nem vágták ki, előbb megpróbálják elcserélni.
Awesome88
😊 Jössz itt a részletekkel! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Brandon Albert, Ryan Clady és KElvin Beachum is FA lett a napokban, mind sokat sérült de egy olcsó 1year-prove-it-dealt jó lenne kötni valamelyikkel.
braxa88
Albert még nem vágták ki, előbb megpróbálják elcserélni.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brandon Albert, Ryan Clady és KElvin Beachum is FA lett a napokban, mind sokat sérült de egy olcsó 1year-prove-it-dealt jó lenne kötni valamelyikkel.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy
Hauschka-Walsh cseréről mit gondoltok, ha tényleg meglesz a csere.
Előbbi tök emgbízható, egyik legjobb kicker volt, idén hibázgatott, utóbbi is hasonlóan király volt, talán jobb is, aztán megtört. Ha nem tud visszatérni korábbi önmagához, akkor ez eléggé nagy downgrade :/
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
LB és RB edzők nem miattuk leszünk se jok se rosszak
Leszarom h elmentek. 😊
braxa88
Kicsit alulértékeled a pozíciós edzők szerepét....
gordon
Dehogyis fontosak nyilván.
csak megint TGA tulertekeli az ügyet 😊
De mostanaban őt nem ertem 😊
braxa88
Ja, hát nem mostanában, de igy van.
Engedd el! 😛

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LB és RB edzők nem miattuk leszünk se jok se rosszak
Leszarom h elmentek. 😊
braxa88
Kicsit alulértékeled a pozíciós edzők szerepét....
gordon
Dehogyis fontosak nyilván.
csak megint TGA tulertekeli az ügyet 😊
De mostanaban őt nem ertem 😊

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
LB és RB edzők nem miattuk leszünk se jok se rosszak
Leszarom h elmentek. 😊
braxa88
Kicsit alulértékeled a pozíciós edzők szerepét....
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LB és RB edzők nem miattuk leszünk se jok se rosszak
Leszarom h elmentek. 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Walsh szerződése 1,1 milliós, garantált tartalom nélkül, a 800 ezres alapra további 300 ezer jöhet rá bónuszokban, ha befér az 53-ba. Hausch tavaly 3,5 milliót kapott.

Ez meg csak szép:

 pbs.twimg.com/media/C4p4SmqXAAISqD4.jpg
tejbegrrr!!!
2 éve mégis kiesünk a rájátszás 2. körében. Biztos Lofa volt szar ass. LB edző, meg az öreg volt vacak RB edző.
TGA
Tatupu a hírek szerint felhagyhat az edzősködéssel, futóteljesítményben meg a liga élmezőnyéből a sereghajtók közé estünk vissza tavaly. Nyilván ennek ezer és egy egyéb oka is volt, de azért mégis...
tejbegrrr!!!
Jó ez a Tatupu story, csak folyamatosan változik.
Sherman volt az egyetlen edző, akiről egy ilyen korszakos futózseni Lynch azt nyilatkozta, hogy "mindig a szeme közé mondta, amit kellett, sem többet, sem kevesebbet"

BLehet az öreg felejtett el edzősködni. Lehet mégis azért esett vissza a futás, mert a "kezdő" (na ne vicceljünk) futó, és a cseréje a seattlei esőtől is lesérült, már ha a ténytől eltekintünk, hogy ligaalja fal mögött kellett yardokat szerezniük.

Srácok nézzetek vissza 2003-05 közötti meccseket, és 2011 óta meccseket. Alexander gyönyörően, türelmesen elfutkosott a fal mögött (persze volt hogy 3 védővel a nyakán, nem volt ő gyenge gyerek)...Lynch futásai ehhez képes horrorrwrestling.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Walsh szerződése 1,1 milliós, garantált tartalom nélkül, a 800 ezres alapra további 300 ezer jöhet rá bónuszokban, ha befér az 53-ba. Hausch tavaly 3,5 milliót kapott.

Ez meg csak szép:

 pbs.twimg.com/media/C4p4SmqXAAISqD4.jpg
tejbegrrr!!!
2 éve mégis kiesünk a rájátszás 2. körében. Biztos Lofa volt szar ass. LB edző, meg az öreg volt vacak RB edző.
TGA
Tatupu a hírek szerint felhagyhat az edzősködéssel, futóteljesítményben meg a liga élmezőnyéből a sereghajtók közé estünk vissza tavaly. Nyilván ennek ezer és egy egyéb oka is volt, de azért mégis...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Walsh szerződése 1,1 milliós, garantált tartalom nélkül, a 800 ezres alapra további 300 ezer jöhet rá bónuszokban, ha befér az 53-ba. Hausch tavaly 3,5 milliót kapott.

Ez meg csak szép:

 pbs.twimg.com/media/C4p4SmqXAAISqD4.jpg
tejbegrrr!!!
2 éve mégis kiesünk a rájátszás 2. körében. Biztos Lofa volt szar ass. LB edző, meg az öreg volt vacak RB edző.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Walsh szerződése 1,1 milliós, garantált tartalom nélkül, a 800 ezres alapra további 300 ezer jöhet rá bónuszokban, ha befér az 53-ba. Hausch tavaly 3,5 milliót kapott.

Ez meg csak szép:


“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Megvannak a csapat mélyrepülésének felelősei, Serman Smith, és Lofa Tatupu távoztak.
...két legendával lett szegényebb a csapat.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
megúsztuk sárga lappal a Sherman-sérüléses balhét.
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Lehet, hogy csak nekem új, de uborkaszezon van elfér talán 😊

 www.youtube.com/watch?v=CTE5xPKI9Wg

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ez a kicker sztori azért eléggé pikáns. Hauschka többször felbaszott idegileg a szezon alatt, de hogy pont Walsh legyen a vetélytársa....... Meglátjuk.

Amúgy remélem tényleg lépünk valamit O fal ügyben. A belső variálgatás sokat nem lendített az ügyön, (kivéve Britt centerré avatását). Erről a seregbeli emlék jutott az eszembe, a tisztacsere, illetve annak is az orosz változata: tisztacsere - egymás közt. Aki volt katona érti. Szóval kell a külső vérfrissítés, mert a legutóbbi draft besülni látszik, bár még adok időt az Ifedi-Odhiambo duónak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Lehet, hogy Cable át akarja képezni az OL-be... 😉
krankovics
Azt nem gondolom, de,hogy legyen jobb hír is.. nagyonn agyon hiszünk az OL-ben, fejlődnek a srácok,DE
Ifedi megy be Centerbe, Britt lesz a vak oldali Tackle, és Guard pozira hozunk embert.


...jó kamuztam, de az a hír játja, hogy Tackle FA igazolásra rámentünk
TGA
Az a baj hogy olyan igazi kemény T aki ne lenne 30+ éves nem sok van a piacon és idén a draft is karcsú
Tomcsik
Wagner, Reiff, Kalil, aki 30 alatt van, mind nagyszerű lenne, de tőlem 30+is jöhet
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Lehet, hogy Cable át akarja képezni az OL-be... 😉
krankovics
Azt nem gondolom, de,hogy legyen jobb hír is.. nagyonn agyon hiszünk az OL-ben, fejlődnek a srácok,DE
Ifedi megy be Centerbe, Britt lesz a vak oldali Tackle, és Guard pozira hozunk embert.


...jó kamuztam, de az a hír játja, hogy Tackle FA igazolásra rámentünk
TGA
Az a baj hogy olyan igazi kemény T aki ne lenne 30+ éves nem sok van a piacon és idén a draft is karcsú
Tomcsik
Igazad van teljesen, szerint Whitworth, aki ugyan 35, de még így is bőven OK ide 2 évre. De szinte biztos vagyok abban, hogy ez kamu, mert legfeljebb Guardot fogunk hozni, vagy azt sem
TGA
Whitworh egy all pro playa. Nagyon jó játékos de 36 éves lesz mire kezdődik a szezon, persze ha olcsóért jönne... De az ő renoméjával én nem játszanék bagóért, akkor már inkább visszavonulnék...
Tomcsik
Ez igaz, de nem nyert semmit. Seahawksnál meg a bajnokság megnyerése még 2018 ig van sansz. Akkor fog a mai csapat jórészt lejárni. ET vissza fog vonulni szerintem. Kam szerintem már jövőre elhúz. Az utánpótlást meg nem nagyon látjuk. Bennett-Avril sem fiatalodnak...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Lehet, hogy Cable át akarja képezni az OL-be... 😉
krankovics
Azt nem gondolom, de,hogy legyen jobb hír is.. nagyonn agyon hiszünk az OL-ben, fejlődnek a srácok,DE
Ifedi megy be Centerbe, Britt lesz a vak oldali Tackle, és Guard pozira hozunk embert.


...jó kamuztam, de az a hír játja, hogy Tackle FA igazolásra rámentünk
TGA
Az a baj hogy olyan igazi kemény T aki ne lenne 30+ éves nem sok van a piacon és idén a draft is karcsú
Tomcsik
Igazad van teljesen, szerint Whitworth, aki ugyan 35, de még így is bőven OK ide 2 évre. De szinte biztos vagyok abban, hogy ez kamu, mert legfeljebb Guardot fogunk hozni, vagy azt sem
TGA
Whitworh egy all pro playa. Nagyon jó játékos de 36 éves lesz mire kezdődik a szezon, persze ha olcsóért jönne... De az ő renoméjával én nem játszanék bagóért, akkor már inkább visszavonulnék...

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Lehet, hogy Cable át akarja képezni az OL-be... 😉
krankovics
Azt nem gondolom, de,hogy legyen jobb hír is.. nagyonn agyon hiszünk az OL-ben, fejlődnek a srácok,DE
Ifedi megy be Centerbe, Britt lesz a vak oldali Tackle, és Guard pozira hozunk embert.


...jó kamuztam, de az a hír játja, hogy Tackle FA igazolásra rámentünk
TGA
Az a baj hogy olyan igazi kemény T aki ne lenne 30+ éves nem sok van a piacon és idén a draft is karcsú
Tomcsik
Igazad van teljesen, szerint Whitworth, aki ugyan 35, de még így is bőven OK ide 2 évre. De szinte biztos vagyok abban, hogy ez kamu, mert legfeljebb Guardot fogunk hozni, vagy azt sem

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.seahawks.com/news/2017/02/09/seahawks-sign-kicker-blair-walsh

Először azt hittem vicc 😊 fura dolgokat produkál az élet
vsanyi132
Lehet, hogy Cable át akarja képezni az OL-be... 😉
krankovics
Azt nem gondolom, de,hogy legyen jobb hír is.. nagyonn agyon hiszünk az OL-ben, fejlődnek a srácok,DE
Ifedi megy be Centerbe, Britt lesz a vak oldali Tackle, és Guard pozira hozunk embert.


...jó kamuztam, de az a hír játja, hogy Tackle FA igazolásra rámentünk
TGA
Az a baj hogy olyan igazi kemény T aki ne lenne 30+ éves nem sok van a piacon és idén a draft is karcsú