Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nem tudom, azért az OL sem lesz mindig ilyen rossz a szezonban ebben biztos vagyok, sőt. Ha belegondolunk a Packers 1. héten Kaep, 2. héten RG III ellen játszik, ki ellen gyakoroljon a védelem leginkább erre, mint a hasonlónak vélt Seahawks O ellen. Látszott, hogy készültek ellenünk, amit mi nem mondhatunk el, végig ugyanazt játszottuk a meccsen, Bevell sem akart belenyúlni, ami jogos.
Ettől függetlenül Sweezy nem volt jó, Giaco detto, de szerintem nem ez lesz a jellemző a szezonban(de legalábbis ezt remélem). Hozzáteszem, az 1. héten máris egy nagyon komoly Panthers pass rush teszi majd magasra a lécet, jó lenne megugrani.

Amúgy ritka szar meccs volt, főleg a denver elleni után, kurva sok büntetéssel.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
a legszebb h a 3.negyedben a Packers csere DL összevissza veri a kezdő OLt...braxa88
szerintem a leghangosabban énsírtamríttam a preseason előtt, hogy az O falat kell megerősíteni, mert az összes erős front azt tett velük, amit akart (lásd Fins, Rams)... de mondjuk én tényleg edzősködöm, szóval biztos nem jól láttam 😊
Sebaj, mert annyi új DL játékos van a csapatban, mintha csak JeffFischer építgetné a csapatot, ők majd megoldják!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a legszebb h a 3.negyedben a Packers csere DL összevissza veri a kezdő OLt...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
félidőben:
kiábrándító hígfos.
fal szar. Okung elit, de amit Sweezy, Guiacomini művel... futás nem működik, pass protection nincs
Wilson jól kezdte a meccset, aztán dobott egy balszerencsés picket, aztán meg másikat, ami már az ő hibája volt
wrek is elvoltak tűnve
defense sem mutatta meg miért is lenne top5, sőt top15ben sem fog igy beférni

hihetetlen gyenge volt az első félidő, megint a balfaszkodást láttam idegenben, szokásos. nagyon nem kéne ez mert nagyon nehéz az idegenbeli schedule. (N)
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Update: Hill sérülésének súlyossága pletyka volt, PC azt mondta, 1-2 hét max.

Miller, Rice, J. Williams, Hill és Robinson biztos nem játszanak a Lembőn. Miller-re és Rice-ra nagyon vigyáznak, ami jogos, az első héten kell rendben lenniük. Avril, Irvin és Winfield játéka csak meccs előtt fog eldőlni. 3-techben McDaniel kezd majd. Nem lenne ő rossz, de mindig fáj valamije. Úúúúgy várom a hajnalt...Go Hawks! #FailMary 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jordan Hill 3-6 hèt pihenő...sajnálom, a legjobb formában lèvő ùjoncunk.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
Van két nyitott NFL Fantasy ligám az NFL.com-on amikben még van hely. Az egyik a Hungarian NFL Fans, a másik A Hungarian Pro League.Mindenkit szeretettel várok. Védők is játszanak de majd meglátjátok. 1QB,2 RB,2WR,1TE,2W/R,2W/T, 1DEF, 1K, 2DL,3LB, 3DB,10 Bench. 16 csapatos ligák. Úgyhogy lesz birkózás a drafton. Szépen fogynak a helyek , úgyhogy hajrá. Ja és a Perfect challenge-en is reggeltem egy Hungarian NFL Fans group-ot. See you there. LaciBIG DADDY
én mentem mindkét fantasyhez...SeaSzilaHawk
oks.Biztos jo kis csapat fog osszejonni.Laci

Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Íme a tippösszesítő poszt:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/08/22/Mire_szamitsunk_iden_-_Tippverseny_osszesites/

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Van két nyitott NFL Fantasy ligám az NFL.com-on amikben még van hely. Az egyik a Hungarian NFL Fans, a másik A Hungarian Pro League.Mindenkit szeretettel várok. Védők is játszanak de majd meglátjátok. 1QB,2 RB,2WR,1TE,2W/R,2W/T, 1DEF, 1K, 2DL,3LB, 3DB,10 Bench. 16 csapatos ligák. Úgyhogy lesz birkózás a drafton. Szépen fogynak a helyek , úgyhogy hajrá. Ja és a Perfect challenge-en is reggeltem egy Hungarian NFL Fans group-ot. See you there. LaciBIG DADDY
én mentem mindkét fantasyhez...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Jó hosszú cikk Carroll edzésfilozófiájáról és a seahawk-os módszerekről.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9581925/seattle-seahawks-use-unusual-techniques-practice-espn-magazine
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Silvernél ti vagytok a befutók:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rv3phjqlwy0m9aqc97zp
Russell Wilson's Seattle Seahawks will win Super Bowl XLVIII
In his debut column for NFL.com, Michael Silver immediately gets down to business, picking the Seattle Seahawks to win Super Bowl XLVIII. Why? Well, are *you* ready to bet against Russell Wilson?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Moffitt térde nem volt elég egészséges a barnáknak, így visszaküldték. Pár perccel később Denverbe cserélték Sealver Siligáért cserébe.Höri
A cseréink ellen nem is volt olyan szar Siliga, meglátjuk mi lesz belőle.

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moffitt térde nem volt elég egészséges a barnáknak, így visszaküldték. Pár perccel később Denverbe cserélték Sealver Siligáért cserébe.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Harvinról mit lehet tudni mikor épül fel?Janek
optimistább jóslatok szezon felét pesszimistább rájátszást mondanak. én utóbbit tartom reálisabbnak.Fucu
12. héten lesz bye week-en a csapat, szerintem előtte semmiképp.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Harvinról mit lehet tudni mikor épül fel?Janek
optimistább jóslatok szezon felét pesszimistább rájátszást mondanak. én utóbbit tartom reálisabbnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Harvinról mit lehet tudni mikor épül fel?

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Moffitt esetében lehet, h nem tudunk dolgokat... lehet, h látták, h ebből bizony cut lesz, mert Bailey és Bowie inkább megérdemel egy roster helyet. Lehet közölték is vele, hogy max csak csere lesz. Én gondolom, hogy ő kezdő szeretett volna lenni, ezért elcserélték, hogy az ő karrierje se törjön kettőbe. Ez jó mindkét oldalnak... mi megszabadulunk egy felesleges embertől, cserébe lehet, h Pete-ék látnak vmit ebben a gyerekben, de ha nem lesz belőle semmi, az sem baj. De a lényeg, h a Browns-ba Moffitt kezdhet majd.
Ami hiányozni fog, az a temérdek marhaság amit ez összehordott, főleg a Rob Report-on, de viszont a csapat is megszabadult egy felelőtlen embertől, ami a csapat imázsának tesz jót.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Időközben leigazoltuk DeWayne Cherrington-t is, júniusban engedte el a Patriots. 6-3, 345.

Carson Wiggs cut. Hauschka remek kis fantasy kicker lesz, meglássátok! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DEFucu
Ez mondjuk lol, plàne az ellenérték...Medvepapa
LOL b+!
Hawks.com-on írták,hogy a TC-ben rohadt sokat fejlődött, és végre beválthatja a hozzá fűzött reményeket.
Lehet,hogy megint van valami ügye,amiről még nem tudunk.undisputedly
Nem feltétlenül. Ha belegondolsz, ritkán érte el a játéka a kezdő szintet, egészséges szezonja se volt. Sweezy már tavaly megverte, és töretlen a fejlődése eddig. Idén pedig két rookie is nagyon jól teljesít(Bailey, Bowie), és Rishaw Johnson is megérhet egy misét. De hogy Sanford hogy került képbe...javarészt a Browns PS-ben tengődött, mint UDFA, illetve én úgy gondolom, a D-line már elég telített volt nélküle is.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DEFucu
Ez mondjuk lol, plàne az ellenérték...Medvepapa
LOL b+!
Hawks.com-on írták,hogy a TC-ben rohadt sokat fejlődött, és végre beválthatja a hozzá fűzött reményeket.
Lehet,hogy megint van valami ügye,amiről még nem tudunk.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DEFucu
Ez mondjuk lol, plàne az ellenérték...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DE



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
na én is sikerrel letudtam a mérkőzést. komolyabb probléma azért hála Istennek nincsen a kerettel, védelem elég jó, d-line nagyon mély, stb. offenseben azért a két guard poszt miatt nem fogok még megnyugodni, de az se olyan borzalmas, sőt. kíváncsi vagyok h a preseason királyokból ki marad bent, de nem szokásom az ilyen meccsekből kiindulni.
már csak két hét az aranykapuig.a.kacsa
Én a védelemmel annyira nem vagyok kibékülve. Azaz inkább várakozó álláspontot veszek fel, amikor oda kerül a sor,hogy latolgassuk, tavalyhoz képest milyen irányba lendülünk.
Az új DC-vel jön egy agresszívabb séma, ami jó. Nagyon jó abbóla szempontból,hogy Gusnál sokszor
vettünk fel ilyen prevent soft felállásokat a meccsek vége felé,ahelyett,hogy lefejezzük az ellenfelet.
Kérdés viszont,hogy overall mit tud Gushoz képest, aki egy jó DC volt!
PAssrush tavaly szar volt.
Idén Avrill és Bennett érkeztével papíron erősebbekk lettünk,de kérdés Clem visszatérésének időpontja és formája is, míg Irvin ugye LB-ben edzett egész TC alatt.
Minden ami hiányzott a védelmünkből-egyjó clot CB-n kívül- az a passrush volt. Ebből pedig keveset láttunk preseasonban, főled Denver ellen,igaz nekik kiemelkedően jó a passprot.undisputedly
én azt látom h egy kiváló offense ellen volt azért pariban a védelem, úgy h azért van még összeszokottsági probléma, nyilván ez a broncosra is igaz, h lesznek még ők is jobbak ennél. én bennettől személy szerint többet várok mint avriltől, sztem ő kiemelkedően fog játszani, amit tavaly vártunk volna jonestól.
a slotos védőre meg azért tegyük hozzá, h welkernél jobb kevés van a ligában, tehát azért magasan volt a mérce, a SD meccset pedig nem láttam arról nem tudok nyilatkozni. remélem winfield thurmond megoldja azért valahogy.a.kacsa
Sőt, azt is lehetne érvként hozni,hogy nagyon vanilla a playhívás,meg csonka sémákkal játszottunk, de valahogy a két draftolt falembertől többet vártam volna összességében.
Tényleg meglátjuk. Ilyenkor a tavalyi állapotból kell kiindulni,nem a preseason meccsekből.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na én is sikerrel letudtam a mérkőzést. komolyabb probléma azért hála Istennek nincsen a kerettel, védelem elég jó, d-line nagyon mély, stb. offenseben azért a két guard poszt miatt nem fogok még megnyugodni, de az se olyan borzalmas, sőt. kíváncsi vagyok h a preseason királyokból ki marad bent, de nem szokásom az ilyen meccsekből kiindulni.
már csak két hét az aranykapuig.a.kacsa
Én a védelemmel annyira nem vagyok kibékülve. Azaz inkább várakozó álláspontot veszek fel, amikor oda kerül a sor,hogy latolgassuk, tavalyhoz képest milyen irányba lendülünk.
Az új DC-vel jön egy agresszívabb séma, ami jó. Nagyon jó abbóla szempontból,hogy Gusnál sokszor
vettünk fel ilyen prevent soft felállásokat a meccsek vége felé,ahelyett,hogy lefejezzük az ellenfelet.
Kérdés viszont,hogy overall mit tud Gushoz képest, aki egy jó DC volt!
PAssrush tavaly szar volt.
Idén Avrill és Bennett érkeztével papíron erősebbekk lettünk,de kérdés Clem visszatérésének időpontja és formája is, míg Irvin ugye LB-ben edzett egész TC alatt.
Minden ami hiányzott a védelmünkből-egyjó clot CB-n kívül- az a passrush volt. Ebből pedig keveset láttunk preseasonban, főled Denver ellen,igaz nekik kiemelkedően jó a passprot.undisputedly
én azt látom h egy kiváló offense ellen volt azért pariban a védelem, úgy h azért van még összeszokottsági probléma, nyilván ez a broncosra is igaz, h lesznek még ők is jobbak ennél. én bennettől személy szerint többet várok mint avriltől, sztem ő kiemelkedően fog játszani, amit tavaly vártunk volna jonestól.
a slotos védőre meg azért tegyük hozzá, h welkernél jobb kevés van a ligában, tehát azért magasan volt a mérce, a SD meccset pedig nem láttam arról nem tudok nyilatkozni. remélem winfield thurmond megoldja azért valahogy.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
na én is sikerrel letudtam a mérkőzést. komolyabb probléma azért hála Istennek nincsen a kerettel, védelem elég jó, d-line nagyon mély, stb. offenseben azért a két guard poszt miatt nem fogok még megnyugodni, de az se olyan borzalmas, sőt. kíváncsi vagyok h a preseason királyokból ki marad bent, de nem szokásom az ilyen meccsekből kiindulni.
már csak két hét az aranykapuig.a.kacsa
Én a védelemmel annyira nem vagyok kibékülve. Azaz inkább várakozó álláspontot veszek fel, amikor oda kerül a sor,hogy latolgassuk, tavalyhoz képest milyen irányba lendülünk.
Az új DC-vel jön egy agresszívabb séma, ami jó. Nagyon jó abbóla szempontból,hogy Gusnál sokszor
vettünk fel ilyen prevent soft felállásokat a meccsek vége felé,ahelyett,hogy lefejezzük az ellenfelet.
Kérdés viszont,hogy overall mit tud Gushoz képest, aki egy jó DC volt!
PAssrush tavaly szar volt.
Idén Avrill és Bennett érkeztével papíron erősebbekk lettünk,de kérdés Clem visszatérésének időpontja és formája is, míg Irvin ugye LB-ben edzett egész TC alatt.
Minden ami hiányzott a védelmünkből-egyjó clot CB-n kívül- az a passrush volt. Ebből pedig keveset láttunk preseasonban, főled Denver ellen,igaz nekik kiemelkedően jó a passprot.