Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mebane megsérült. Kérdés,hogy mennyit kell kihagynia.

Most úgy állunk,hogy nincs Avrill, nincs Hill, nincs Irvin, nincs Clem, Williams ugye IR + Mebane. 4 kezdő...
Még szerencse,hogy csak 5.héten találkozunk először ligaszinten jó passzjátékkal(Indy).undisputedly
egészséges DTk: McDaniel, McDonald, Silaga, Howard és campbodyk: Brooks, Cherrington
egészséges DEk: Bryant, Bennett, Mayowa, Schofield, Powell.

ha Mebane sérülése komoly, akkor ott tartunk, h a liga legrosszabb DL-jával kezdhetünk...

1-2 hét: Panthers és Frisco. simán szétfuthatnak minket...
nem akarok vészmadár lenni de nem lepődnék meg ha 1-4-gyel(majd 2-6tal) kezdenénk a szezont...braxa88
Ennyire azért nem hegyezném ki egy csapatrészre, tavaly sem volt komoly pass rush és mi lett a vége. Ez kb. olyan, hogy Harvin nélkül bajban leszünk(mondják a kinti guruk), mintha tavaly nem ugyanezzel a WR corppal értük el, amit. Persze ettől még lehet 2-6, de nem csak ezen fog múlni a dolog. Egyébként Mebane a sérülése után lejött a pályáról és átment az edzőterembe dolgozni, talán nem komoly a dolog.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mebane megsérült. Kérdés,hogy mennyit kell kihagynia.

Most úgy állunk,hogy nincs Avrill, nincs Hill, nincs Irvin, nincs Clem, Williams ugye IR + Mebane. 4 kezdő...
Még szerencse,hogy csak 5.héten találkozunk először ligaszinten jó passzjátékkal(Indy).undisputedly
egészséges DTk: McDaniel, McDonald, Silaga, Howard és campbodyk: Brooks, Cherrington
egészséges DEk: Bryant, Bennett, Mayowa, Schofield, Powell.

ha Mebane sérülése komoly, akkor ott tartunk, h a liga legrosszabb DL-jával kezdhetünk...

1-2 hét: Panthers és Frisco. simán szétfuthatnak minket...
nem akarok vészmadár lenni de nem lepődnék meg ha 1-4-gyel(majd 2-6tal) kezdenénk a szezont...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mebane megsérült. Kérdés,hogy mennyit kell kihagynia.

Most úgy állunk,hogy nincs Avrill, nincs Hill, nincs Irvin, nincs Clem, Williams ugye IR + Mebane. 4 kezdő...
Még szerencse,hogy csak 5.héten találkozunk először ligaszinten jó passzjátékkal(Indy).
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jesse-ről van szó? Ha róla, akkor ránézésre az ereje megvan a srácnak. Azon, hogy esetleg a lába nem elég erős, viszonylag hamar lehet segíteni. De lehet, hogy technikai hiányosságok okozzák a problémát, nem is a nyers erő hiánya. Szerintem egy 5. körös rookie-t nem vágtok ki első évben, úgyhogy lesz ideje a technikáját fejleszteni. És a lábait is, ha szükséges.peterk2005
Igen,igen róla van szó.
Egyrészt egy ennyire loaded rosternél a mostani teljesítménye még arra nem elég,hogy esetleg rotációs játékos legyen, viszont ha meg cut, akkor elvileg ugye elhúzhatják előlünk mielőtt PS-be menne.
Mayowa sorsára vagyok kíváncsi. Egyrészt Ő lett a TC legjobbja, másrészt sackelte Csárlit az első Preseason meccsen, amivel egyből hatalmas piros pontot szerzett nálam 😀undisputedly
Na,végül az FO is hasonlóan látta a problémát, és IR-re rakta.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Schofield inkább LEO mint 5-tech, mögötte lehet Mayowa. Ha nagyon kell, Bennett is használható. Még mindig elég mély a DL, persze Avril kéne. DE hátha Clemons nem áll messze a játéktól.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagy bajban lehetünk szerintem ha Avril sem lesz elérhető. Mayowa kezdhet Leo poszton.
azért a Bryant(Schofield)-Mebane-McDaniel(Bennett)-Mayowa DL nem túl acélos...
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jó lesz ez. J. Will féle move várható volt. A többiben semmi különös. Avril meg szemét. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
cut: Cut by the team were: WR Perez Ashford, LB Kyle Knox, TE Jameson Konz, TE Andrei Lintz, LS Kyle Nelson, DT Martin Parker and LB Craig Wilkins, WR Brett Swain.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csak h tovább örüljünk: Seahawks RE Cliff Avril is out indefinitely with an aggravated hamstring injury.

szerk: mégjiobb! Jesse Williams IRen, de ezt sztem Cruz féle taktika.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Brenonak ugye volt valami beavatkozása NewYorkban,azért több napot is kihagyott.
Kíváncsi leszek a cutokra. Az első 15 nem fog fájni, utána viszont biztos vagyok benne,hogy a maradékból legalább 2 a Jax-nél köt ki. Főleg,ha mondjuk a Maragos-Guy kettősből valamelyiket kitesszük.

Amúgy Schofield miért lett kirakva anno a Pintyőkék által? A stábunk nagyon oda van érte.
Ráadásul S.Will nagyon villogott eddig, ha egy szolid mélységi jelenlétet tud teremteni élesben,már megérte.undisputedly
Maragos-Guy duóból 1 menni fog...Schofield állítólag nem illet bele a Cards új védelmi sémájába. Engem azért S.Will annyira még nem győzött meg, jók a fizikai paraméterei, de a 3 TD a cserék/cserék cseréi ellen született. Persze 1-2 nagy játék benne lehet, de sokkal többet én nem látok benne.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
jól rá vagytok állva szegény O-falra... tudjuk, h nem mindig ők a hibásak... persze ha valamelyik falember egyedül hibázik nagyot, akkor az ok, akkor megérdemlik, de ez a fal nem rossz, sőt. Sok más csapat örülne egy ilyen falnak, ahol a centertől balra nincs semmi baj, jobbra pedig Sweezy a kérdőjel még mindig, bár Moffitt-ot simán kiütötte. Na és Breno sem gyenge, főleg futásblokkolásban nem (ami ugye az alapköve a csapatunknak), de a passzblokkolás is minimum közepes.
Az a baj, hogy a falat csak akkor lehet látni, ha valami rossz történik, ezért van az, h mindig ki vannak pécézve, h milyen gyengék, és amúgy is mit csinálnak... ha meg minden jól megy, akkor milyen király RW, Lynch és az elkapók... jobban kell értékelni őket. Tényleg nem rosszak, sőt.SeaSzilaHawk
Ebben is van igazság. 😊Medvepapa
Brenonak ugye volt valami beavatkozása NewYorkban,azért több napot is kihagyott.
Kíváncsi leszek a cutokra. Az első 15 nem fog fájni, utána viszont biztos vagyok benne,hogy a maradékból legalább 2 a Jax-nél köt ki. Főleg,ha mondjuk a Maragos-Guy kettősből valamelyiket kitesszük.

Amúgy Schofield miért lett kirakva anno a Pintyőkék által? A stábunk nagyon oda van érte.
Ráadásul S.Will nagyon villogott eddig, ha egy szolid mélységi jelenlétet tud teremteni élesben,már megérte.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
jól rá vagytok állva szegény O-falra... tudjuk, h nem mindig ők a hibásak... persze ha valamelyik falember egyedül hibázik nagyot, akkor az ok, akkor megérdemlik, de ez a fal nem rossz, sőt. Sok más csapat örülne egy ilyen falnak, ahol a centertől balra nincs semmi baj, jobbra pedig Sweezy a kérdőjel még mindig, bár Moffitt-ot simán kiütötte. Na és Breno sem gyenge, főleg futásblokkolásban nem (ami ugye az alapköve a csapatunknak), de a passzblokkolás is minimum közepes.
Az a baj, hogy a falat csak akkor lehet látni, ha valami rossz történik, ezért van az, h mindig ki vannak pécézve, h milyen gyengék, és amúgy is mit csinálnak... ha meg minden jól megy, akkor milyen király RW, Lynch és az elkapók... jobban kell értékelni őket. Tényleg nem rosszak, sőt.SeaSzilaHawk
Ebben is van igazság. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
jól rá vagytok állva szegény O-falra... tudjuk, h nem mindig ők a hibásak... persze ha valamelyik falember egyedül hibázik nagyot, akkor az ok, akkor megérdemlik, de ez a fal nem rossz, sőt. Sok más csapat örülne egy ilyen falnak, ahol a centertől balra nincs semmi baj, jobbra pedig Sweezy a kérdőjel még mindig, bár Moffitt-ot simán kiütötte. Na és Breno sem gyenge, főleg futásblokkolásban nem (ami ugye az alapköve a csapatunknak), de a passzblokkolás is minimum közepes.
Az a baj, hogy a falat csak akkor lehet látni, ha valami rossz történik, ezért van az, h mindig ki vannak pécézve, h milyen gyengék, és amúgy is mit csinálnak... ha meg minden jól megy, akkor milyen király RW, Lynch és az elkapók... jobban kell értékelni őket. Tényleg nem rosszak, sőt.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lassan minden csapat elkezdi szűkíteni a keretét. PC-ék mehetnek kikukázni valami istenadta tehetséget. Szerintem az O-linera ráférne a mélyítés.BigBaltazar
mélynek éppen mély, mert Jeanpierre, Bailey, Bowie és Carpenter semm rosszak, kezdőben is megállnák hellyel közzel a helyüket. a kezdő ötös 3 tagjával van a gond.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lassan minden csapat elkezdi szűkíteni a keretét. PC-ék mehetnek kikukázni valami istenadta tehetséget. Szerintem az O-linera ráférne a mélyítés.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Annyira nem volt szörnyű ez a meccs. Vannak problémák, pl.: Sweezy-ék teljesítménye a jobb oldalon, de összességében nincs ok a pánikra. Talán csak a rengeteg büntetés az aggasztó. 14/182 yard. Rengeteg! Végülis nyertünk és kész. Sok kis csúnya győzelem kell. Viszont az is világos lett számomra, hogy Rodgers mögött is elég nagy az űr. Harrell máris lapáton, Young meg úgysem lesz az igazi, bár most jól játszott.
Thomas játéka tetszett a legjobban. Azon viszont csodálkoztam, hogy egy PS meccsen mennyi kakaskodás van.
A két INT nem gond, az első egy szerencsétlen labda volt, a másodiknál viszont - osztva mások véleményét - Baldwin nem futotta be a megfelelő rout-ot, amit valószínűleg kellett volna, mert az a labda nagyon oda lett dobva, ahol elméletileg lennie kellett volna.
Most néztem meg a Raiders meccsét a Bears ellen, mert ugye most ők következnek. Nagyon simán kellene hozni azt a meccset, ez a Raiders rém gyenge. Flynn teljes homály. Na az ilyen fix 1-es meccsek szoktak a legnehezebbek lenni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
na most lattam a meccset. Mondjuk ugy, hogy szamomra meglepetes volt a gyozelmunk az elso felido utan. De a packers sem lehet buszke magara, szoval remeljuk, hogy szezonra jobbak leszunk. Ennyi.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Bennett sérülése mennyire komoly?
Twitteren olvastam, hogy volt valami gebasz a térdével.Bazzani
Mondhatni egyáltalán nem. Valóban a térde fájdult meg, le is jött, de még meccs közben visszatért. 1-2 nap pihi azért kinéz neki.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bennett sérülése mennyire komoly?
Twitteren olvastam, hogy volt valami gebasz a térdével.

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Na igen, Wilson formája! Mondhatjuk, hogy nem a PS-ban kell jól játszani, ez csak felvezetés, de lehet altatás is. Mindenesetre bízom benne, hogy nem jön be a sokak által kárált 2. éves törvényszerű visszaesés. Én kicsit soknak tartottam a felhajtást körülötte a holtszezonban, de komoly srácnak tartom és bízom benne hogy tudja kezelni és csak a játékkal foglalkozni, mert nélküle még csak PO sem lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ès braxa nyert. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Egyáltalán nem aggasztó. Az első megpattant, balszerencse volt. A másodiknál bevállalt egy dobást(PS meccsen nem baj) 2 vèdő közè, Baldwin nem tudott elszakadni majd lelassìtott, ìgy a safetynèl landolt a labda. Na bumm. Nyugiság van. 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem láttam a meccset, de mi ez a 2 INT??
wilson hibája volt?
kicsit aggasztó!funkyparduc
az első felpattant egy védő kezén és egy falamber sisakján.
a 2. passznál Baldwinnak ment középre egy hosszabb passz, de a WR megállt, de wilson eldobta, pick. baldwin hibája volt szerintem leginkább
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Stephen Williamsnek megint megvan a hosszú TD.
3 meccs: 42, 38 és 43yardos TD-k.

Medvepapa
Az OL persze nem lesz ilyen szar,d e akkor is nagyon gáz volt amit tegnap műveltek. Még a 6.OL embernek Mike Person is sokat volt fenn, mongyuk azokban a playekben volt talán legrosszabb az OL 😀
Aggasztó azért ez.
meg Wilson formája is. Egyik pre season meccsen sem volt igazán jó :/