Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊Medvepapa
Pedig ez alap, nektek több sanszotok van szerintem is döntőzni, de még nektek sem a legjobbak az esélyeitekWyatt
érdekes, én meg pont úgy látom, hogy jelenleg a Denver(és ezt nem a szezonnyitó miatt mondom) kiemelkedik egy kicsit az AFC-ből, míg az NFC-ben azért a Hawks mellett mindenképp említést érdemel SB tekintetében szerintem a 49ers, Packers. Persze a PO-ban új bajnokság kezdődik, szóval ezek a találgatások nem sokra hivatottak. :cool: 🏈

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊Medvepapa
Pedig ez alap, nektek több sanszotok van szerintem is döntőzni, de még nektek sem a legjobbak az esélyeitek

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊tomi-tomi
Meg. 😊 Viszont a vèlemènyed èrdekel, h mi fog hiányozni hozzá szerinted. 😊Medvepapa
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem lennék BB helyében 😛
Welkert furcsa lehetett denveri mezben látni, Egyetlen ember,aki TB-től és PM-től is kapott el TD-t.
Megkérdezték erről West is, aki annyit mondott,hogy ez olyan,mintha Michelangelo és Picasso között kellene választania 😀
Amúgy meg mindegy,kinek mi a hiányossága, miénk a gyűrű 😛 😛
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊tomi-tomi
Meg. 😊 Viszont a vèlemènyed èrdekel, h mi fog hiányozni hozzá szerinted. 😊Medvepapa
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊tomi-tomi
Meg. 😊 Viszont a vèlemènyed èrdekel, h mi fog hiányozni hozzá szerinted. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!undisputedly
Bocs...😕)Medvepapa
Nem gond 😉
Nekem könyvjelzőnek be van állítva a csapat fóruma, azt szoktam megnyitni. Oldalsávot meg nem nézek.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!undisputedly
Bocs...😕)

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!undisputedly
nem mintha nem lenne jobb oldalon öles betűkkel hogy Kiütéses denveri győzelem... 😉

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jó hírek: Mebane, Avril, McDaniel is teljesértékű edzésen vettek részt!
de persze van rossz is: Browner nem edzett, lehet kihagyja a vasárnapi meccset is. Ha ő nincs akkor Thurmond kezd, valéamitn Lane és Maxwell is több lehetőséget kaphat. Sztem ez akkor érvégés nem lehet. a csere CB-k is jók.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

braxa88
Ahogy kell! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hogyhogy nem a két SB-győzelmetek képét? 😊Wyatt
Kitettem:  www.facebook.com/seahawkshungary

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogyhogy nem a két SB-győzelmetek képét? 😊

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
😊

krankovics
"Lődörgés" - észbontó ! 😀 😀 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😊


http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
kicsit nehèz elhinni, hogy a SoundFX-ből meg tudod ìtèlni bárki szókincsèt...btw. a legtöbben ìrott formában sokkal igènyesebben tudnak megszòlalni, ott pl. van backspace. 😉Medvepapa
nonono, RealRobReport 😛sapka
Jó egyetem, jó edző, jó pr-es 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Harvin tweet-je, látni fogjuk még idén... 😀

Percy Harvin ‏@Percy_Harvin 43p
What's goin 12th man just checkn in ...I'm making serious progress ...keep an eye on week 7...don't hang them 11's up.....we workn

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
kicsit nehèz elhinni, hogy a SoundFX-ből meg tudod ìtèlni bárki szókincsèt...btw. a legtöbben ìrott formában sokkal igènyesebben tudnak megszòlalni, ott pl. van backspace. 😉Medvepapa
nonono, RealRobReport 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
kicsit nehèz elhinni, hogy a SoundFX-ből meg tudod ìtèlni bárki szókincsèt...btw. a legtöbben ìrott formában sokkal igènyesebben tudnak megszòlalni, ott pl. van backspace. 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"