Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nevet,aki a végén nevet. MEgnézem az ismétlést,és összeszedem a saját ups&downs részlegemet 😊
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...és még annyit szeretnék mondani, hogy drámai a bíráskodás...
Helmut Zimmer
Már évek óta ez van, Cserebírókat!..., ja ne...

Beszélgessünk a RZO/3-ról!..., ja, ne...

Már nem emlékszem mikor kezdtünk szezont 3 O# TD-vel, vagy 20+ ponttal / game, vagy az első negyedben O# ponttal... mondanám, hogy ez a mi "stílus"-unk, de félő, hogy összekeverem a szarral (mert a szótárban egymás után vannak)
+ A Jóisten Seahawks fan
Helmut Zimmer
Gondolom, mert ez a fej és lábléce a playbook összes oldalának.

Azért én optimiska is vagyok:
A Denvér és a Fickó nem nyert idegenben...még.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
| Ez a 49ers O-line,és a komplett O# week2 odakeni a védelmünket. |
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
...és még annyit szeretnék mondani, hogy drámai a bíráskodás...
Nekem ugye örök bajom az O holding. Szánalmas! Most vagy mondjuk azt, hogy töröljük ezt a szabályt, vagy vegyük komolyan, de ez a sacciometrikus megközelités (najó ezt most nem fújom be, mert azt amúgy sem lehetett volna levédekezni), ez konkrétan tönkreteszi a játékot.
Én konkrétan unom!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
+ Legion of Boom
+ Russ
+ A Jóisten Seahawks fan
+ Vannak tartalékok a D-ben, ha visszatérnek, azok, akiket nagyon várunk!

- Tom Cable's OLine
- Tom Cable's Oline scheme
- Pete Carroll really loves Tom Cable
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bocsi, nem tudok leallni a hulyesegukrol. Tessek azt a sisakot alaposabban megnezni... 😀

Official: The Legion Of Boom - Seahawks
They're coming in one week! We will remind them who we are!
Get yours. Go Hawks!


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Official: The Legion Of Boom - Seahawks:

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nehéz szülés volt, de megvan és ez a lényeg. Volt olyan része a meccsnek amikor nem adtam volna sokat a győzelmünkre. A Panthers nagyon megnehezítette a dolgunkat ( mondjuk ez a dolguk ). Gyerünk menjünk szurkoljunk a sajtfejüeknek szükségük lesz rá, Ez a SF nagyon erős, de hátha...

Gratulálok a csapatunknak és remélem a jövőhéten már sokkal jobban fogunk játszani.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ujabb Facebook post amin rohognom kell. Itt trollkodnak a hatterben,. 😀
Official: The Legion Of Boom - Seahawks:
"Now lets go watch SF lose!"

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat oszintenszolva komoly szivasok lesznek meg, ha igy megyunk bele a szezonba. Kemeny meccsen eppen hogy nyerni nem szegyen. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
reggeli meccs volt idegenben. nagyon jó D# ellen
Wilson valami hatalmas király. sophomre slump?! 😀
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kellenek mjad nagyon a pass rusherek vissza. falat össze kell majd rakni, nem tetszik nekem ez a carpenter-írember folyamatos cserélgetése.
wilson, tate, baldwin nagyon jó volt.
egyébként azt is tegyük hozzá, hogy jó csapat sztem ez a carolina. azaz kemény ellenfél.
1-0 megvan, sok hátra, jó lesz ez
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem is olyan rossz ez egy 12. legjobb csapattól 😉
Szezon elején nem a szépségre kell menni. Jó jel,hogy tudjuk hozni a szoros meccset.
Hajrá Hawks!
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Sok sikert srácok!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőlebraxa88
mondjuk szerencse h az acélos panthers elkapók ellen van ez inkább. tartok én ettől a meccstől.
GO HAWKS!a.kacsa
tartani én is tartok tőle.
50-50%
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőlebraxa88
mondjuk szerencse h az acélos panthers elkapók ellen van ez inkább. tartok én ettől a meccstől.
GO HAWKS!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőlebraxa88
Next man up...annak kell megoldania, aki pályán van.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
GAMEDAY!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőle
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Aw Browner inaktív :/

Továbbá: Also inactive:

LB John Lotulelei DE Cliff Avril OT Michael Bowie OT Alvin Bailey DE Chris Clemons DT Jordan Hill
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meccsnap!
Kezdjük akkor meg a menetelést 😊

Annyi kérés,hogy más meccsekről a forduló utáni 1-2 órában csak spoiler taggel bezéljünk :A:
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Íme a beharangozó holnapra:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/05/1_fordulo_SeahawksPanthers/krankovics
király lett. tényleg a Panthers front7 nem játék. passzolni kell

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Íme a beharangozó holnapra:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/05/1_fordulo_SeahawksPanthers/

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abban egyetértek, hogy szezon előtt a Broncos az AFC favoritja, nem véletlenül mondtam én is őket SB-szereplőnek, és ezt annyira nem gyengítette a nyitó meccs sem... 😊
De ettől függetlenül, valahogy mindig azt érzem PM-nél, hogy jó, jó, de a PO-ban valami úgyis összejön, hiába egyértelmű esélyes a csapata (és ezek tényleg csak a megérzések, csapatelemzésbe most véletlenül sem fognék)

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊Medvepapa
Pedig ez alap, nektek több sanszotok van szerintem is döntőzni, de még nektek sem a legjobbak az esélyeitekWyatt
érdekes, én meg pont úgy látom, hogy jelenleg a Denver(és ezt nem a szezonnyitó miatt mondom) kiemelkedik egy kicsit az AFC-ből, míg az NFC-ben azért a Hawks mellett mindenképp említést érdemel SB tekintetében szerintem a 49ers, Packers. Persze a PO-ban új bajnokság kezdődik, szóval ezek a találgatások nem sokra hivatottak. :cool: 🏈Medvepapa
AFC-ben szerintem a Pats-Broncos kettős emelkedik ki. A Ravens-Bengals-Texans-Colts pedig mögöttük van egyértelműen.
NFC-ben a 49ers szerintem jelenleg az elsőszámú várományosa az SB részvételnek,ők szerintem egy hangyányival az üldözők előtt vannak. Utána a Hawks-GB-East győztese.
Kérdés a Bears. Amíg a Vikingsnál nincs jobb Qb,addig őket nem rakom ide,hiába egy erős kis csapat.
Kosokat sem becsülném le,de ők ugye kérdés,hogy mit produkálnak.

Nálam most, week1 a Pats(lesz ott védelem is)-Broncos(szeritnem itt meg pont gyengébb lesz a D#,mitn amit tegnap láthattunk)-49ers(remélem capy fiúnál beüt a 2.éves átok. nála sokkal inkább esélyes mint RW-nél szerintem,mert RW reperoárjának annyira nem nagy része a futás) emelkedik ki egyértelműen.

MAgunkat is egy kis kérdőjellel kezelném, ugyanis a passrush dönti majd el,hogy előre mozogtunk-e tavalyhoz képest.