Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a DC még nem sokat mond. Jared Smith a 3rd csapattal centerkedik, futásblokkban jó, passzblokkban nem. Mondjuk Sweezy is így kezdte, és passzblokkban még mindig fejlődnie kell. Moffittról mindent elmond, hogy Sweezy mellett nem stabil kezdő(sztem már sose lesz). Carpenternek tegnap a hírek szerint kifordult a bokája, nagyon remélem, hogy nem komoly. Májkölnek a labdára kell jobban vigyáznia, elég sok fumblija volt mostanában. Pedig jó returner lenne, de amíg bizonytalan a keze, nem lesz.Medvepapa
Krisztina pedig elvileg nem egy drop-machine.
Sweezy... , hát nem is tudom. Mindig a hideg ráz,amikor arra gondolok,hogy ő játszik...undisputedly
Sweezytől?! olyan potencát van pedig benne h nem igaz. én nagyon remélem kezdő lesz, mert nagyon szimpatikus és sokkal többet látok benne (a jövőben) mint McQuistan v főleg Moffittbanbraxa88
Jaja, Sweezy. Rendre sikerül elkapnom az olyan snap-eket, ahol testidegenként mozog.
Kíváncsi leszek a preseason alatt mennyit fejlődik. Potenciál önmagában nem sokat ér. Tartalékban mozognak olyan emberek, akikben "potenciál" van.
Moff lehetne végre egészséges, mert egyelőre csak a pályánkívüli tevékenységével hívja fel magára a figyelmet. A kardos eset még vicces volt, de a plázásnál elgondolkoztam, épelméjű-e.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
 www.youtube.com/watch?v=QHMXgHQxPyw
 www.youtube.com/watch?v=Ff2VWSm7MZs
Ha valaki még esetleg nem látta, jó kis összeállítás a közelmúltról.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez a DC még nem sokat mond. Jared Smith a 3rd csapattal centerkedik, futásblokkban jó, passzblokkban nem. Mondjuk Sweezy is így kezdte, és passzblokkban még mindig fejlődnie kell. Moffittról mindent elmond, hogy Sweezy mellett nem stabil kezdő(sztem már sose lesz). Carpenternek tegnap a hírek szerint kifordult a bokája, nagyon remélem, hogy nem komoly. Májkölnek a labdára kell jobban vigyáznia, elég sok fumblija volt mostanában. Pedig jó returner lenne, de amíg bizonytalan a keze, nem lesz.Medvepapa
Krisztina pedig elvileg nem egy drop-machine.
Sweezy... , hát nem is tudom. Mindig a hideg ráz,amikor arra gondolok,hogy ő játszik...undisputedly
Sweezytől?! olyan potencát van pedig benne h nem igaz. én nagyon remélem kezdő lesz, mert nagyon szimpatikus és sokkal többet látok benne (a jövőben) mint McQuistan v főleg Moffittban
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ez a DC még nem sokat mond. Jared Smith a 3rd csapattal centerkedik, futásblokkban jó, passzblokkban nem. Mondjuk Sweezy is így kezdte, és passzblokkban még mindig fejlődnie kell. Moffittról mindent elmond, hogy Sweezy mellett nem stabil kezdő(sztem már sose lesz). Carpenternek tegnap a hírek szerint kifordult a bokája, nagyon remélem, hogy nem komoly. Májkölnek a labdára kell jobban vigyáznia, elég sok fumblija volt mostanában. Pedig jó returner lenne, de amíg bizonytalan a keze, nem lesz.Medvepapa
Krisztina pedig elvileg nem egy drop-machine.
Sweezy... , hát nem is tudom. Mindig a hideg ráz,amikor arra gondolok,hogy ő játszik...undisputedly
Ezt én sem állítottam. 😊 És mondom, nem az elkapásokkal van gondja(sőt, igen szépeket is csinált), hanem a labda megtartásával. De csütörtökön(pénteken) már láthatjuk kicsit élesebb szituban is végre. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a DC még nem sokat mond. Jared Smith a 3rd csapattal centerkedik, futásblokkban jó, passzblokkban nem. Mondjuk Sweezy is így kezdte, és passzblokkban még mindig fejlődnie kell. Moffittról mindent elmond, hogy Sweezy mellett nem stabil kezdő(sztem már sose lesz). Carpenternek tegnap a hírek szerint kifordult a bokája, nagyon remélem, hogy nem komoly. Májkölnek a labdára kell jobban vigyáznia, elég sok fumblija volt mostanában. Pedig jó returner lenne, de amíg bizonytalan a keze, nem lesz.Medvepapa
Krisztina pedig elvileg nem egy drop-machine.
Sweezy... , hát nem is tudom. Mindig a hideg ráz,amikor arra gondolok,hogy ő játszik...
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ez a DC még nem sokat mond. Jared Smith a 3rd csapattal centerkedik, futásblokkban jó, passzblokkban nem. Mondjuk Sweezy is így kezdte, és passzblokkban még mindig fejlődnie kell. Moffittról mindent elmond, hogy Sweezy mellett nem stabil kezdő(sztem már sose lesz). Carpenternek tegnap a hírek szerint kifordult a bokája, nagyon remélem, hogy nem komoly. Májkölnek a labdára kell jobban vigyáznia, elég sok fumblija volt mostanában. Pedig jó returner lenne, de amíg bizonytalan a keze, nem lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Alapvetően elfogadható sorrend, de gyanítom hogy sok lesz még a változás, akár a PS után is. Carpenternek és Moffittnak már előbbre kellene tartaniuk, de valahogy nem úgy fejlődnek.
Egyébként belenéztem az edzésekbe, Krisztina érdekesen fut, olyan, mintha menet közben állandóan le akarna ülni. Baromi zavaró lehet a védőknek. Reméljük!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak meglepett, DT-ből OG, majd C, bár ez utóbbi váltás már annyira nem lényeges. Jólvan köszke, majd meglátjuk, mi lesz

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jared Smith center lesz végül?
Harper ilyen hátul? Bús pandaWyatt
ha Cnek jelölik akkor gondolom. amugy semmit nem olvastam rola h milyen. igazából akinek nem sok esélye van a rosterre azokrol a reportokat nem követem, meg nem is nagyon vannak
Harper rookie. minden rookie hátul van. egyedül Willson aki 2. TE már
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jared Smith center lesz végül?
Harper ilyen hátul? Bús panda

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kijött az 1. DC:  www.seahawks.com/team/depth-chart.htmlbraxa88
Ez is izgi:
PR Golden Tate Bryan Walters Will Blackmon
KR Will Blackmon Jeremy Lane Bryan Walterskrankovics
PR: Walter és Balckmon nem lesz roteren ergó Tate a PR
KR: Blackmon és Walters nem lesz rosteren ergó Lane a KR
annyira nem izgi 😛
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
kijött az 1. DC:  www.seahawks.com/team/depth-chart.htmlbraxa88
Ez is izgi:
PR Golden Tate Bryan Walters Will Blackmon
KR Will Blackmon Jeremy Lane Bryan Walters

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kijött az 1. DC:  www.seahawks.com/team/depth-chart.html
stephen williams meglepően magasan. kearset előrébb várom
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nagyon rá vagytok kattanva Kaep fotoshopolására
Lehet, hogy mégsem (nem csak) Friscóban melegebb az éghajlat? 😛Wyatt
látens Kaep rajongók. neki legalább nem a gyerekosztályon kell ruhát vásárolni.petey
Magyarázat képpen, tessék itt egy fotoshop mentes:

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érkezett Early Doucet..



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ki más lenne alkalmasabb a Preseason beharangozására? 😊


http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Este 10-kor ismét élő edzés, ezúttal mock game is lesz, remélem elcsípünk belőle mi is valamit.
 www.seahawks.com/videos-photos/live.html

NFC West Fantasyba még kell 1 ember, aki kapja marja. 😊
Jelentkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevego

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Harvin műtétje jól sikerült, továbbra is abban bíznak PC-ék, hogy szezon közben valamikor visszatérhet. 1-2 héten belül rendbe jön Turbin és Miller is. 20-an nem dolgoztak a tegnapi edzésen, de senkinek sem komoly a baja, pihentetési szándék is volt. Ami érdekes, hogy PC bízik abban, hogy Clemons már akár egy preseason meccsen is pályára léphet, ami remek hír, még akkor is ha mégsem. Úgy néz ki, hogy nem PUP-on kezdi a szezont, nem semmi rehabja volt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jut eszembe, Harvin kiesett, Washington nincs, ki fog visszahordani?garrett27
Jelenleg Tate a legesélyesebb, de remélem Májköl! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Jut eszembe, Harvin kiesett, Washington nincs, ki fog visszahordani?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Konz visszahozva, de ami megalol, TE-et játszott. Ki érti...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kár ezért a Harvin sztoriért! Most megint az jutott eszembe, hogy mennyire nem megy nekünk ez az első kör. semmilyen formában, se trade, se draft. Na azért reméljük a legjobbakat.
Ja, és most olvasom, hogy Rice meg Svájcba ment a térdével. Egyre jobb!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Megelõzöm Petey pajtit, idén a Frisco repül a legtöbbet, de persze mi is top 3-masak vagyunk. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vikings helyett Packers
Giants helyett Redskins
Otthon Saints, Buccaneers, idegenben Panthers, Falcons
Idegenben Saints, Buccaneers, otthon Panthers, Falcons
Aha, jóval könnyebb 😊
Jó, ti a Texanshoz és a Coltshoz mentek a Jaguars és a Titans helyett, ebben talán rosszabbul jártatok valamivel (bár a Titans és a Colts között nem mondanám biztosra, hogy nem lesz váltás ebben a szezonban már 😛)Wyatt
idegenben nekünk elég nehéz: panthers, texans, colts, falcons, giants
míg a frisconak: titans, jaguars, skins, saints, buccaneers - nem nagyon látom h a frisconak miért ne jöhetne össze a 14-2. min. de a 16-0 is benne vanbraxa88
Leírtam már, szerintem egy meccsetek van idegenben nehezebb, mint a 49ersnek, a Packers–Vikings inkább nektek kedvez, és a Redskins sem lesz könnyebb, mint a Giants
Nálam ez minimális, a Texanst otthon is verni kell, szal ellenfélként ugyanúgy megvanWyatt
Nem a csapatokkal van a baj,hanem,hogy talán a 32 csapat közül nekünk kell a legtöbbet röpködni...
Az a nagy baj.
Harvinnal esélyesebbek voltunk a csoportgyőzelemre mint nélküle, ezzel nagy újdonságot nem mondok, viszont lesz egy Baldwin aki tavaly után végre felépült elvileg. Neki nagy szezonja lehet.
A legnagyobb kérdés még mindig nálam Quinn.
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
a csapat a 13.hétre várja. reméli harvin visszatérésétbraxa88
hát az már majdhogy mindegy... nem tudott együtt edzeni a srácokkal, nem tudott értelmes munkát csinálni, így ha visszatér is nehéz lesz beilleszkedni...
Nem tudni, hogy milyen hatása lesz a csapatra... mert egyáltalán nem biztos, hogy jó lesz a hatás, főleg az említett érdemi munka kimaradása miatt.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”