Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks LG James Carpenter will miss "a couple weeks" with a foot injury.

akkor az egyik pos.battle eldőlt. McQuistan a kezdő LG. ezek után nem hiszem h Carpenter valaha hosszútávú kezdő lesz a csapatban...
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Elso negyed nagyjabol szenvedes, a tobbi meg nagyjabol jol nezett ki. Kivancsi vagyok, hogy a kezdosor mikorra lesz legalabb 80%os keszultsegben. Tarvaris egesz jo lett. Quinn se volt rossz. Viszont Wilson meg szimplan halvanyan tejesitett. Mindenesetre kellemes kis pizza melletti idotoltes volt. Jojjon az elso het!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
undi, nem is minden csapatra értettem, és nem is kell messzemenő következtetéseket levonni... de az eddigi TC alatt letett munka és ez a megjelenés azért adott egy képet, amely ezt mondatja velem.SeaSzilaHawk
Persze, csak az évek alatt már annyi TC-warrior volt akiből semmi sem lett,hogy megszámolni is nehéz.
És ráadásul ott van a tény,hogy xy már 1-2 szezont lehúzott nálunk, vagy más csapatra vetítve adott frencsájznál, ismeri a rendszert, és úgy könnyebb egy 3. csapat ellen bizonyítani.
Ez a játék elsősorban arról szól,hogy két csapat milyen rendszerrel feszül egymásnak.
Most ha egyik oldalon gyakorlócsapat van, akik még a rendszert sem értik, egy begyakorlott rutin, már képes arra,hogy dominálja a másik csapatot.
Persze akezdőknél jön már az,hogy fizikailag iszonyat szörnyek, van pár igazi gamechanger minden csapatban, de ez mégiscsak a taktika csatája, szóval egy rutinos de kevésbé jó játékos, aki érti a rednszert, dominálhat adott felállásban vele szemben levő kiemelkedő potenciáló játékost, ha az nem érti a rendszert.
És hol jön ki ez a legjobban? A Secondary-ban igen.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szerintem T-Jack nagy lépést tett a back-up posztért. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
undi, nem is minden csapatra értettem, és nem is kell messzemenő következtetéseket levonni... de az eddigi TC alatt letett munka és ez a megjelenés azért adott egy képet, amely ezt mondatja velem.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Maxwell és Thurmond a liga felénél kezdő lenne... Lotulelei és Bradford egész meccsen röpködtek. Van potenciál bennük, ahogy a többi játékosunkban is. Ezért lesz nehéz meghúzni a vonalat, mert sokuknak új csapatuk lesz, amint kitesszük őket.
Az elsők nem brillíroztak, de nem is kell... amúgy is jellemző a csapatra, h lassan kezdenek, ezzel semmi probléma... nem a szezon elején kell maximumon pörögni.
Az egyes O-ból hiányzott Rice, Lynch, Miller. Nélkülük sem vallottak szégyent. Nem volt tökéletes, de nem is kell.
Nem beszélve arról, hogy melyik QB-t visszük csereként az is kérdés. Plusz az elkapóknál is Stephen Williams, Kearse nagyon jól mozgott.
Talán az egyedüli poszt, ahol nincs elég tehetség az a TE, mert Miller és Wilson mögött nincs egy tiszta esélyes. Kíváncsi vagyok ki lesz a befutó.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
2-3. d# dominálta a SD 2-3. offensét. ez tökjó. de kit érdekel
az jobban érdekel h wilsonnak csak 6ból 2 jó passza volt
és h egy csomóan nem játszottak kisebb sérülés miatt, amiből ki tudja melyik mennyire komoly..braxa88
Én is erre akartam célozni. Csak az első negyedet néztem, mert csak az érdekelt, és bevallom őszintén meglepett az is hogy Riversék elég szépen végigmentek még akkor is ha csak fg lett belőle, na meg az is hogy az O nem volt túl acélos.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2-3. d# dominálta a SD 2-3. offensét. ez tökjó. de kit érdekel
az jobban érdekel h wilsonnak csak 6ból 2 jó passza volt
és h egy csomóan nem játszottak kisebb sérülés miatt, amiből ki tudja melyik mennyire komoly..
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
elképesztő mennyiségű tehetség van a csapatban... Bradfordnak és Lotuleleinek is nagyon jó meccse volt. Kearse ugyancsak. Maxwell, Thurmond, Maragos, Johnson mondhatni a második légió. Mindkét fal jól működött. Lane is meg kell h ragadjon... nagyon nehéz döntések lesznek majd, mert valahol meg kell majd húzni a vonalat és nagyon jó játékosok lesznek kitéve... rég nem volt ilyen, vagy soha a Hawksnál, hogy tele vagyunk olyan játékosokkal, akik máshol kezdők lennének, nálunk meg csak 2nd stringesek.SeaSzilaHawk
Azért a SD 2. és 3. csapata elleni teljesítményből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
Tény,hogy nem gyenge a cseresor, de elég erős a verseny a legtöbb csapatnál, én azért nem jelenteném ki,hogy minden más csapatnál kezdők, vagy akár azt,hogy a legtöbbnél.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Felkeltem miattatok korán...
Ez még nem volt valami meggyőző és ezt nem azért írom hogy fikkantsak 😊silent7939
Nem most kell meggyőzőnek lenni, és ez különösen a kezdőkre igaz. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Felkeltem miattatok korán...
Ez még nem volt valami meggyőző és ezt nem azért írom hogy fikkantsak 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
elképesztő mennyiségű tehetség van a csapatban... Bradfordnak és Lotuleleinek is nagyon jó meccse volt. Kearse ugyancsak. Maxwell, Thurmond, Maragos, Johnson mondhatni a második légió. Mindkét fal jól működött. Lane is meg kell h ragadjon... nagyon nehéz döntések lesznek majd, mert valahol meg kell majd húzni a vonalat és nagyon jó játékosok lesznek kitéve... rég nem volt ilyen, vagy soha a Hawksnál, hogy tele vagyunk olyan játékosokkal, akik máshol kezdők lennének, nálunk meg csak 2nd stringesek.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na egy edzéssel közelebb vagyunk a lényeghez... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
van vki?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Élőben lesz valaki itt hajnalban közülünk? 😊Medvepapa
Igen. Mikor is kezdünk?undisputedly
magyar idő szerint 4:00. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Élőben lesz valaki itt hajnalban közülünk? 😊Medvepapa
Igen. Mikor is kezdünk?
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Élőben lesz valaki itt hajnalban közülünk? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem hiszem hogy a játékával volt gond (ha edzett egyáltalán) inkább az egészségével.Fucu
igen, 4 napot volt a csapat kötelékében, de csak egy napon edzett... de akkor sem fért volna be szvsz, ha egészséges.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
indulás San Diegoba
 instagram.com/p/cug3MCtu4V/braxa88
Már többször megfigyeltem, hogy az NFL csapatok létrán másznak be a gépeikbe. A csapatgépek ezek szerint nem is a nagy városi repterekről indulhatnak?peterk2005
Ha jól látom akkor ez a gép a Delta légitársasághoz tartozik.
Nekem mindig azt mondták,hogy amikor ki kell menni esetleg busszal, vagy gyalog a kifutóra,és ott "létrán" felszállni, az azért van,mert adott légitársaság adott reptéren nem rendelkezik bérelt hellyel a terminálban.
Pl ha jól emlékszem, Ferihegyen(aka Liszt Ferenc reptér) volt az,hogy a légitársaságok nem vették meg a helyet,mert olyan drága volt, így mindenkinek ki kellett mennie a kifutóra,és ott felszállni 😊

szerk:ha tévedek, valaki kiigazít
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
indulás San Diegoba
 instagram.com/p/cug3MCtu4V/braxa88
Már többször megfigyeltem, hogy az NFL csapatok létrán másznak be a gépeikbe. A csapatgépek ezek szerint nem is a nagy városi repterekről indulhatnak?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem hiszem hogy a játékával volt gond (ha edzett egyáltalán) inkább az egészségével.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
indulás San Diegoba
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11335858_847037192018469_942770356_n.jpg?stp=c122.0.367.367a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=kEBpzIjin-UAb6b8PJs&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDNIrRwyots1bUOd3fWC4--RUXWBayqxphk_cKJYMSvrg&oe=663634C3
Seattle Seahawks on Instagram: "#BusinessTrip #SEAvsSD"
4,732 likes, 107 comments - seahawks on September 3, 2015: "#BusinessTrip #SEAvsSD".
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
"Seattle Seahawks have terminated the veteran contract of wide receiver Early Doucet."

gyors voltAmadeus91
Ilyen ez a TC...Medvepapa
tudni lehetett, h nem fog ide beférni... de amúgy kétlem, hogy már az NFL-be kap munkát...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
"Seattle Seahawks have terminated the veteran contract of wide receiver Early Doucet."

gyors voltAmadeus91
Ilyen ez a TC...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
"Seattle Seahawks have terminated the veteran contract of wide receiver Early Doucet."

gyors volt

criminal lawyer or criminal lawyer?