Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ed Werder ‏@Edwerderespn 6 perc
Source says Seahawks engaged in trade discussions involving backup QB Matt Flynn and a deal appears "imminent.'' Trade partner unknown

A Raiders a legvalószínűbb, és egy 4-5. kör, mármint szerintem. 😊Medvepapa
az fasza lenne azérta.kacsa
Mondjuk Oaklandban nem sok cap space van, lehet a Bills??? Vagy a Jets? Vagy a...érdekes este lesz... 😀Medvepapa
A Jets tutira nem. 😊
Rapoport szerint a Jags és a Raiders jöhetett korábban szóba, de ezek közül utóbbi maradt szerinte.Beki
Meglátjuk, meglátjuk... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ed Werder ‏@Edwerderespn 6 perc
Source says Seahawks engaged in trade discussions involving backup QB Matt Flynn and a deal appears "imminent.'' Trade partner unknown

A Raiders a legvalószínűbb, és egy 4-5. kör, mármint szerintem. 😊Medvepapa
az fasza lenne azérta.kacsa
Mondjuk Oaklandban nem sok cap space van, lehet a Bills??? Vagy a Jets? Vagy a...érdekes este lesz... 😀Medvepapa
A Jets tutira nem. 😊
Rapoport szerint a Jags és a Raiders jöhetett korábban szóba, de ezek közül utóbbi maradt szerinte.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ed Werder ‏@Edwerderespn 6 perc
Source says Seahawks engaged in trade discussions involving backup QB Matt Flynn and a deal appears "imminent.'' Trade partner unknown

A Raiders a legvalószínűbb, és egy 4-5. kör, mármint szerintem. 😊Medvepapa
az fasza lenne azérta.kacsa
Mondjuk Oaklandban nem sok cap space van, lehet a Bills??? Vagy a Jets? Vagy a...érdekes este lesz... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ed Werder ‏@Edwerderespn 6 perc
Source says Seahawks engaged in trade discussions involving backup QB Matt Flynn and a deal appears "imminent.'' Trade partner unknown

A Raiders a legvalószínűbb, és egy 4-5. kör, mármint szerintem. 😊Medvepapa
az fasza lenne azért
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ed Werder ‏@Edwerderespn 6 perc
Source says Seahawks engaged in trade discussions involving backup QB Matt Flynn and a deal appears "imminent.'' Trade partner unknown

A Raiders a legvalószínűbb, és egy 4-5. kör, mármint szerintem. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
4-5. embernek jó lesz a DT rotációba.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Tony McDaniel has agreed to terms on a 1 year deal with the Seahawks.empty taxi
Biztos azért, mert egyszer elkapta Wilsont! 😊


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tony McDaniel has agreed to terms on a 1 year deal with the Seahawks.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407


eredeti méretben itt:  msn.foxsports.com/lacesout/best-in-the-west-seahawks-or-49ers/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mozgolódik a piac Flynn körül...ha most kéne tippelnem, akkor a Bills.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/report-three-teams-showing-interest-in-seahawks-qb-matt-flynn/Medvepapa
ő mennyibe kerülne?Amadeus91
Nagyon jó esetben 3. kör de inkább kevesebb...én simán eltudom képzelni, hogy drafton feltradehez használjuk, mondjuk 2. kör (leg)elejére... 😀 😛Medvepapa
Mozgolódik a piac Flynn körül...ha most kéne tippelnem, akkor a Bills.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/report-three-teams-showing-interest-in-seahawks-qb-matt-flynn/Medvepapa
ő mennyibe kerülne?Amadeus91
Nagyon jó esetben 3. kör de inkább kevesebb...én simán eltudom képzelni, hogy drafton feltradehez használjuk, mondjuk 2. kör (leg)elejére... 😀 😛Medvepapa
hát inkább 5-6-7.kör
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mozgolódik a piac Flynn körül...ha most kéne tippelnem, akkor a Bills.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/report-three-teams-showing-interest-in-seahawks-qb-matt-flynn/Medvepapa
ő mennyibe kerülne?Amadeus91
Nagyon jó esetben 3. kör de inkább kevesebb...én simán eltudom képzelni, hogy drafton feltradehez használjuk, mondjuk 2. kör (leg)elejére... 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Mozgolódik a piac Flynn körül...ha most kéne tippelnem, akkor a Bills.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/report-three-teams-showing-interest-in-seahawks-qb-matt-flynn/Medvepapa
ő mennyibe kerülne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Van egy új fegyverünk goal-line szituban... 😀

Russell Okung ‏@BDR76 1 óra
@DangeRussWilson just threw me the ball. @PeteCarroll it may have looked too good. Lets make this happen.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mike Gambardella ‏@BIG3Sports 1h
Source reports #Broncos interest in FA John Abraham is waning. #Patriots and #Seahawks continue to be frontrunner for former #Falcons DE.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/m3oytq0asauzmij6jh0l
NFL's five strongest rosters: Seattle Seahawks on top
Which NFL teams boast the strongest depth charts after the first wave of free agency? Around The League's Chris Wesseling analyzes the top five rosters, starting with the Seattle Seahawks.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Front 7 nem lett még upgradelve- Avril nem az, Bennett meg akkor lesz, ha egészségesen tér vissza, és Clem is!!!Helmut Zimmer
Medvepapa már leírta,hogy amíg nem voltak pályán addig ne temessük már. Bennett válla 6 hét alatt jobb lesz mint régen, Avril miért nem az? Papíron az, rendszerbe illik, őt se temessük.Clem szerintem sem lesz rendben week1-re. Milyen elvárásaid vannak egy DE-vel szemben amit nem teljesít Avril? (költői kérdés).
Clem is csak 11.5 zsákot hozott össze, amiből 5(?) egyetlen meccs első 2 negyedében egytotál szétesett GB fal ellen, ezen kívül voltak gyenge meccsei. Tökéletes játékos nincs. Impact van. Avril az lehet.

Hogy mi fizetjük a legtöbbet az nem érdem, és nem mond sokat el a tényről hogy van e jobb oldala a támadó falnak,Helmut Zimmer
Egy jó falemberről beszélsz,draft elejéről. Nem értem,hogyan csinálsz rá helyet. Carp, Moff felgyógyul, és talán Sweezy is fejlődik. Breno a buta flageken kívül nem játszott rosszul. Betettek mellé egy újoncot, aki egyetemen még vődő volt. Nem tudott kommunikálni, egyedül fizikai jelenlét volt.

Ez a szomorú tény pusztán azt jelenti, hogy jelentősen túlfizetünk néhány játékost (mondjuk Flynnt, akinek a pénze egyelőre nem indokolt, mert hozzáadott értéke nincs). Szóval én ezzel nem dicsekednék, mégis szeretnék mondjuk egy tisztességes jobb oldali Tacklet,mert nagyon elfér!
Helmut Zimmer
Egyedül Rice és Miller szerződése a túlfizetett, de Miller abszolút megéri a pénzét szerintem. A többi csapat is csinál Rice szerű üzleteket,, mi még ennek ellenére is ligaelsők vagyunk ide költött pénzben. Flynn pénze meg érthető. Akkor még nem tudtuk,hogy RW ilyen kaliberű játékot hoz.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mozgolódik a piac Flynn körül...ha most kéne tippelnem, akkor a Bills.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/report-three-teams-showing-interest-in-seahawks-qb-matt-flynn/Medvepapa
Ha viszont ő elmegy, akkor szerintem lesz egy alsó körös QB pick, mert nem látom a megfelelő helyettest. De adná az ég hogy ne is legyen rá szükség és RW végig tudja szaladgálni a szezont.

A drafton egyébként szerintem fogunk húzni az O falba, mert a mostani felállás nem egy életbiztosítás. Mennyi lóvé meg jó kis pick ment már el erre és mégsem az igazi.

Avril-Bennett-Clem-Irvin-hát ha most sem lesz normális pass rush, akkor sose (feltéve, hogy mindenki hadra fogható).
Jó kis roster ez, de csak óvatosan, mert jónéhány dolognak kell még stimmelnie.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mozgolódik a piac Flynn körül...ha most kéne tippelnem, akkor a Bills.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/report-three-teams-showing-interest-in-seahawks-qb-matt-flynn/

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Biztos meg volt az oka Avril igazolásának is, addig ne nyilatkozzunk olyat, h nem upgrade, amíg a pályán nem láttuk. Mindenesetre az aggályok jogosak, de ne temessük a dolgot. Harvin MVP kaliber volt tavaly a Vikingsban - ahol Ponder irányított - és rajta kívül AP volt az Offense. Ahhoz képest a mi csapatunk upgrade, tehát jogosan várunk tőle sokat, akár MVP szezont is. És ne feledjük, Harvin is szereti a munkát, új környezetbe került, biztos hogy 110%-on fog pörögni. Aztán lehet félni, hogy besül Avril, meg Harvin összeveszik majd mindenkivel az első meccs után, de én nem így gondolkodok, fő az optimizmus. Egy SB contender csapatnak meg így kell hozzáállnia, bevállalva bizonyos rizikót a cél érdekében. A támadófal jobb oldala lehetne jobb, ez tény, de még lehet is jobb(én jelenleg RT/RG húzást látok 56-on).

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mi ez a pánik hangulat? Helmut most, hogy tudsz ebben is negatívumokat találni? nagyon pesszimista emberke lehetsz...
1. Harvin - no brainer, most magyarázzam, h egy szar QB-val milyen számai vannak, h nem annyira sérülékeny, mint azt beállítják, vagy hogy jobb lesz a return game-ünk stb. ha egy ilyen játékost meg tudsz szerezni, első kör, közepes kör és 7. körért, akkor megteszed. Amit adtunk ért az első kör közepe. Na most a drafton nem hogy az első kör közepén, de még az elején sem találsz jobb playmakert.
2. Avril - nem tudom, miért húzzátok le. Clemet simán fogja helyettesíteni, sőt sztem Clem keményen kell majd küzdjön, h visszakerüljön. Clem sem jó a futás ellen, ezért van LEO-ban és Avril is ott lesz, egy-egyben az LT-vel... annyi sikere lesz, mint Clemnek.
3. A front 7 nagyon jó lesz. Mebane, Bryant, Bennett, Avril, Clem, Irvin + a fiatalok a falban. Ide kell egy NT és már jól is vagyunk. A LB sorunk is kész van, max Malcolm Smith helyére hozunk vkit, de csak upgrade nem need.
4. Nem értem ezt az Ofal szidást... kell egy csere RT. Ennyi. Ne feledjük, h Carp és Moffitt is helyrejön, Carp már az egész OS-ben tud dolgozni. És Breno bent tartása a kezdőben nem nagy gond. Lehetne jobb is, de nem need, csak upgrade. És ehhez azért elég jó RT kellene, akit nem fogunk a 2. körben találni, sőt az 1/25-ön sem találtunk volna. Csak csere kell oda.
Ez egy kibaszott jó OS, nem értem a pesszimista hozzáállást, nem értem ezeket a lehúzós szövegeket... örüljünk emberek, soha nem volt ilyen jó csapatunk 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lécci szeretnék pörögni rajta, talán tanulsz belőle Te is!
A Front 7 nem lett még upgradelve- Avril nem az, Bennett meg akkor lesz, ha egészségesen tér vissza, és Clem is!!!
Hogy mi fizetjük a legtöbbet az nem érdem, és nem mond sokat el a tényről hogy van e jobb oldala a támadó falnak,(megfejtéseket St Louis Rams/Miami Dolphins jeligére várjuk, a szerencsés megfejtőknek nem kell újra megnézniük a meccseket) Ez a szomorú tény pusztán azt jelenti, hogy jelentősen túlfizetünk néhány játékost (mondjuk Flynnt, akinek a pénze egyelőre nem indokolt, mert hozzáadott értéke nincs). Szóval én ezzel nem dicsekednék, mégis szeretnék mondjuk egy tisztességes jobb oldali Tacklet,mert nagyon elfér!
Szerintem kurvára nem írtam, hogy rettegnék.
Azt írtam: Ami Percyt illeti, remek húzásnak tartom, de sokallom az összeget, és látok némi kockázatot! (AOÉ 😛 ).
Pusztán jeleztem, amitől hangos az idei offseason (azért nem írtam, hogy tud mindenki, mert azonnal kivételkezeléssel kellene élnem), hogy érezhetően esett a skill playerek árfolyama, és amúgy látok benne kockázatot. Igazad van, kockázat minden beépítendő játékosban van, csak nem mindegy milyen áron (Stevie Johnsonok Miles Austinek korát éljük skill poszton is 1/25 magas ellenérték, és a szerződés összege sem alacsony), és igazad van Percy remek játékos, de hogy MVP kaliber legyen (Mario Williams is az ...volt, pedig nem akárkikkel játszik együtt), ahhoz kell egy csapat is, pl. egy Wilson. De kívánom legyen igazad! (mondjuk nem kívántam az ellenkezőjét)
A roster Top 5! Ha már ennyire drága a támadósor 😊 😛 Meglátjuk, én nem hiszek az ilyen mondásokban, mindenesetre potenciálisan jobb egy Harvinnal. Avrilt hagyjuk, ne is erőltesd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Teljesen felesleges pörögni a témán. A front7 most lett upgradelve. Legalább 2-3 éles meccs kell,hogy összeálljanak. Draftolni is fogunk még a falba,nem kérdés. O#-ban nem tudom mit akartok még. Az egész ligában mi fizetjük a legtöbbet a támadó szekciónak. Harvin skill player, MVP kaliber, ha nála félsz a kémiától, akkor ennyi erővel nincs játékos akinél ne kellene minimum rettegni. Még Megatronnal is fennáll kockázat...
Nem lehet minden poszton all-pro játékos, ezt kellene elfogadni, így is Top5 a rosterünk.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Helló Srácok!

Némi különvéleményt szeretnék megfogalmazni a "remek" offseasonunkkal kapcsolatban!

Ami Percyt illeti, remek húzásnak tartom, de sokallom az összeget, és látok némi kockázatot!
Avril, na most biztos egyedül maradok, de nem nagyon értem, hogy miért kerestünk még egy Bruce Irvint? Az oké, hogy Avril villámléptű, de undersized, és vannak azért neki igen komoly egyensúly problémái, és félek attól, hogy ez a kis virág átültetve a mi környezetünkbe, bizony nem fog virágozni, hanem elhal. (még az lett volna az igazi, ha behúzzuk Doomot, aki futás ellen, szublimál). Szerintem a kezdő DE- páros Clemmons és Bennett! Mind a ketten nagyságrendekkel jobb játékosok a pályán, mint akár Avril, akár Irvin, kár, hogy mind a ketten sérültek. Clem rehabjáról nem sok hír van! Bennett flépülése a műtét után 6--8 hét. Gyógytorna-erőnlét 4-6 hét!!! Nagyon fontos lenne, hogy jól sikerüljön a felépülésük, mert velük valóban van esélyünk megnyerni a Nyugatot,bár így sem egyszerű, ne becsüljük le se a regnáló bajnokot, se a többieket. Egészséges Bennett és Clem nélkül valszeg fogunk pironkodni! 😕 😊
Jó ez a kis Psycho szerű rendszer, csak kár, hogy 2 gap playerünk,mint égen a csillag! 😊

Szerintem DoM tudna érdekes kérdéseket felvetni a felállással kapcsolatban! 😊Helmut Zimmer
Én is így látom. Avril a gáz. Sebességből élő pass rusher aki futás ellen szar,de pass rushban sem top... Bennett futás ellen elit DE, pass rushban sem rossz, és belül is lehet használni 3techben. akkor már csak az kérdés h ki a kezdő DT Mebane mellett. Bryant? Howard? vmi rookie?
Clemons nagyon kéne h felépüljön mert Bennetthez hasonlóan futás ellen is jó. Ha ő nem épülne fel akkor szétfuthat bárki.braxa88
Clemonsról általánosságban mindenki úgy vélekedik, hogy PUP-on kezdi a szezont, szerintem ez a két igazolás ezt alátámasztja. Aztán hogy Avril és Bennett milyen szerepekben fog játszani...hát tuti tippem egyikre sincs, de az a jó, hogy van választási lehetőség. És akkor ott van még Howard és Scruggs, remek kiegészítő emberek lehetnek idén. 1-2 emberünknél sokat fog számítani az offseason, Howard és Irvin is sokat fejlődhet szvsz, Scruggs már felszedett 10-15 fontot, lassan 3tech kompatibilis. Ha Branch-et nem igazoljuk újra, akkor biztos húzunk még egy DT-t 2-3. körökben(Sylvester Williams de jó lenne). Én nem aggódok a front7 miatt, sokat fog alakulni az első éles meccsig, ott majd kiderül hol állunk. Ja Harvin, persze hogy van benne kockázat, de mennyi mindent adhat az O-nek...simán jó döntés volt.Medvepapa
Én viszont aggódom a front 7 miatt, amellyet egyelőre sokkal jobbnak mutat az a 2-3 jó játékos, illetve a Sec,mint amilyen valójában!
3 tech nem oldja meg, mert teljesen más technika,teljesen más skillset.
Ha 2. 3. körben DT-t húzunk, akkor nem tudom honnan lesz még legalább 1 jó O-fal ember!
Harvin simán nem ad hozzá semmit a képlethez, ha nem lesz azonnal (de gyűlölöm a szót) kémia az O többi komponensével, és elmegy a kedve a játéktól-ne várjuk Baldwin türelmét! Persze ez mindig benne van, amúgy szerintem sem volt rossz döntés!
Avril volt a kérdőjeles döntés. Irvin fejlődése, meg, szóval a fák nem nőnek az égig. Bizalmam van, csak nem kell még egy belőle!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Helló Srácok!

Némi különvéleményt szeretnék megfogalmazni a "remek" offseasonunkkal kapcsolatban!

Ami Percyt illeti, remek húzásnak tartom, de sokallom az összeget, és látok némi kockázatot!
Avril, na most biztos egyedül maradok, de nem nagyon értem, hogy miért kerestünk még egy Bruce Irvint? Az oké, hogy Avril villámléptű, de undersized, és vannak azért neki igen komoly egyensúly problémái, és félek attól, hogy ez a kis virág átültetve a mi környezetünkbe, bizony nem fog virágozni, hanem elhal. (még az lett volna az igazi, ha behúzzuk Doomot, aki futás ellen, szublimál). Szerintem a kezdő DE- páros Clemmons és Bennett! Mind a ketten nagyságrendekkel jobb játékosok a pályán, mint akár Avril, akár Irvin, kár, hogy mind a ketten sérültek. Clem rehabjáról nem sok hír van! Bennett flépülése a műtét után 6--8 hét. Gyógytorna-erőnlét 4-6 hét!!! Nagyon fontos lenne, hogy jól sikerüljön a felépülésük, mert velük valóban van esélyünk megnyerni a Nyugatot,bár így sem egyszerű, ne becsüljük le se a regnáló bajnokot, se a többieket. Egészséges Bennett és Clem nélkül valszeg fogunk pironkodni! 😕 😊
Jó ez a kis Psycho szerű rendszer, csak kár, hogy 2 gap playerünk,mint égen a csillag! 😊

Szerintem DoM tudna érdekes kérdéseket felvetni a felállással kapcsolatban! 😊Helmut Zimmer
Én is így látom. Avril a gáz. Sebességből élő pass rusher aki futás ellen szar,de pass rushban sem top... Bennett futás ellen elit DE, pass rushban sem rossz, és belül is lehet használni 3techben. akkor már csak az kérdés h ki a kezdő DT Mebane mellett. Bryant? Howard? vmi rookie?
Clemons nagyon kéne h felépüljön mert Bennetthez hasonlóan futás ellen is jó. Ha ő nem épülne fel akkor szétfuthat bárki.braxa88
Clemonsról általánosságban mindenki úgy vélekedik, hogy PUP-on kezdi a szezont, szerintem ez a két igazolás ezt alátámasztja. Aztán hogy Avril és Bennett milyen szerepekben fog játszani...hát tuti tippem egyikre sincs, de az a jó, hogy van választási lehetőség. És akkor ott van még Howard és Scruggs, remek kiegészítő emberek lehetnek idén. 1-2 emberünknél sokat fog számítani az offseason, Howard és Irvin is sokat fejlődhet szvsz, Scruggs már felszedett 10-15 fontot, lassan 3tech kompatibilis. Ha Branch-et nem igazoljuk újra, akkor biztos húzunk még egy DT-t 2-3. körökben(Sylvester Williams de jó lenne). Én nem aggódok a front7 miatt, sokat fog alakulni az első éles meccsig, ott majd kiderül hol állunk. Ja Harvin, persze hogy van benne kockázat, de mennyi mindent adhat az O-nek...simán jó döntés volt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Helló Srácok!

Némi különvéleményt szeretnék megfogalmazni a "remek" offseasonunkkal kapcsolatban!

Ami Percyt illeti, remek húzásnak tartom, de sokallom az összeget, és látok némi kockázatot!
Avril, na most biztos egyedül maradok, de nem nagyon értem, hogy miért kerestünk még egy Bruce Irvint? Az oké, hogy Avril villámléptű, de undersized, és vannak azért neki igen komoly egyensúly problémái, és félek attól, hogy ez a kis virág átültetve a mi környezetünkbe, bizony nem fog virágozni, hanem elhal. (még az lett volna az igazi, ha behúzzuk Doomot, aki futás ellen, szublimál). Szerintem a kezdő DE- páros Clemmons és Bennett! Mind a ketten nagyságrendekkel jobb játékosok a pályán, mint akár Avril, akár Irvin, kár, hogy mind a ketten sérültek. Clem rehabjáról nem sok hír van! Bennett flépülése a műtét után 6--8 hét. Gyógytorna-erőnlét 4-6 hét!!! Nagyon fontos lenne, hogy jól sikerüljön a felépülésük, mert velük valóban van esélyünk megnyerni a Nyugatot,bár így sem egyszerű, ne becsüljük le se a regnáló bajnokot, se a többieket. Egészséges Bennett és Clem nélkül valszeg fogunk pironkodni! 😕 😊
Jó ez a kis Psycho szerű rendszer, csak kár, hogy 2 gap playerünk,mint égen a csillag! 😊

Szerintem DoM tudna érdekes kérdéseket felvetni a felállással kapcsolatban! 😊Helmut Zimmer
Én is így látom. Avril a gáz. Sebességből élő pass rusher aki futás ellen szar,de pass rushban sem top... Bennett futás ellen elit DE, pass rushban sem rossz, és belül is lehet használni 3techben. akkor már csak az kérdés h ki a kezdő DT Mebane mellett. Bryant? Howard? vmi rookie?
Clemons nagyon kéne h felépüljön mert Bennetthez hasonlóan futás ellen is jó. Ha ő nem épülne fel akkor szétfuthat bárki.