Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Alex Smith milyen állapotban van ?
Tudni róla valamit?
Plusz most kik vannak nálatok rosteren QB ?
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Izgalmas év lesz a következő

Rivera bukás után, ki lesz a Qb,
Védelem gondolom odateszi lássuk már, támadófal érdekes lesz

Sok sok további kérdés
sapka
szerintem Haskinsal kezd, a védelemre már tavaly azt hittem robbantani fog, a támadó
falat pedig nem látom...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Éééés a második legtöbb cap space-szel rendelkezünk jelenleg (asszem ~35 milla).
warr_b
Akkor adjatok egy picit... Cserébe mehet Williams. Jó nagy benga állat és még drága is, na deal!??



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lehívtuk Jonathan Allen ötödik éves opcióját.

Éééés a második legtöbb cap space-szel rendelkezünk jelenleg (asszem ~35 milla).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Izgalmas év lesz a következő

Rivera bukás után, ki lesz a Qb,
Védelem gondolom odateszi lássuk már, támadófal érdekes lesz

Sok sok további kérdés

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A tavalyi draft szerintem jobban sikerült...
Young adta magát, mellette Gibson és AGG tűnik jónak, a többi szerintem töltelék/kuka...
De jött UDFA-ként Thaddeus Moss 😀
warr_b
szerintem az idei jobb, de az idő majd eldönti 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt azért köszönjük meg Williams-nek, hogy Bruce Allen-t meg a csapatdokikat eltakarította. Meg valljuk be, elég fölösleges volt ide a játéka, se vele, se nélküle nem mentünk semmire.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A tavalyi draft szerintem jobban sikerült...
Young adta magát, mellette Gibson és AGG tűnik jónak, a többi szerintem töltelék/kuka...
De jött UDFA-ként Thaddeus Moss 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Antonio Gandy-Golden, megint egy WR...
warr_b
Antonio Gandy-Golden, megint egy WR...
warr_b
Piszok jó!
McLaurin után idén is itt kötött ki az egyik kedvenc WRem.
alatriste
AGG nekem is hatalmas kedvencem lett, már amennyire valaki az lehet pár highlights alapján.
Viszont neki nagyon rosszul jön (másnak is de neki nagyon) ha nyáron keveset lehet a csapattal. Az ő játékán rengeteget kell csiszolni. Állítom, hogy egy rendes felkészülés és előszezon alatt feljebb verekedné magát a depth charton. Így kb az 5.WR most maximum.
Szerencséje, hogy új vezetés van így senki helye nem biztos.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Antonio Gandy-Golden, megint egy WR...
warr_b
Antonio Gandy-Golden, megint egy WR...
warr_b
Piszok jó!
McLaurin után idén is itt kötött ki az egyik kedvenc WRem.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Khaleke Hudson LB


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Keith Ismael, C


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
5.+3. kör, az nem vmi sok Trentért! De ha azt nézzük h úgyse játszik, akkor ok!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Antonio Gandy-Golden, megint egy WR...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah hála istennek, akkor túl vagyunk végre ezen...
warr_b
Ahogy olvastam a 9ers baszik Neki új szerződést adni, a Vikes meg adott volna! Nagyon megérdemli a sorsát a pali!!! (gonosz emoji)
nagir
Igen, én is így olvastam... 😛 😀
Mindegy, megszabadultunk tőle, most már koncentráljunk arra, hogy megverjük a Dallast és a Giants előtt végezzünk 😀
warr_b
...és a Filit elengedted?? 😮
nagir
Velük nem kell foglalkozni, szezon felére úgyis lesérül a fél csapat 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Nah hála istennek, akkor túl vagyunk végre ezen...
warr_b
Ahogy olvastam a 9ers baszik Neki új szerződést adni, a Vikes meg adott volna! Nagyon megérdemli a sorsát a pali!!! (gonosz emoji)
nagir
Igen, én is így olvastam... 😛 😀
Mindegy, megszabadultunk tőle, most már koncentráljunk arra, hogy megverjük a Dallast és a Giants előtt végezzünk 😀
warr_b
...és a Filit elengedted?? 😮



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah hála istennek, akkor túl vagyunk végre ezen...
warr_b
Ahogy olvastam a 9ers baszik Neki új szerződést adni, a Vikes meg adott volna! Nagyon megérdemli a sorsát a pali!!! (gonosz emoji)
nagir
Igen, én is így olvastam... 😛 😀
Mindegy, megszabadultunk tőle, most már koncentráljunk arra, hogy megverjük a Dallast és a Giants előtt végezzünk 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Nah hála istennek, akkor túl vagyunk végre ezen...
warr_b
Ahogy olvastam a 9ers baszik Neki új szerződést adni, a Vikes meg adott volna! Nagyon megérdemli a sorsát a pali!!! (gonosz emoji)



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
4/108: Saahdiq Charles, OT (LSU)

Ha már ment a hisztis Trent.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah hála istennek, akkor túl vagyunk végre ezen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RapSheet/status/1254079316629106689
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/JosinaAnderson/status/1254079186970574851
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Amúgy mi az, te is csapat nélküli lettél, ez valami új divat? 😀
warr_b
Pedig mi tudnánk mesélni Nektek a WTF csapatainról... 😊😊😊

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg úgy fest szép csendben rábaszik, nem kell a kutyának se 😊
warr_b
Ja meg sajna Ti is! Mint kiderült (számomra az FK-ról) nem akart csoki lenni a Minneapolisi tejszínhabban SEM! Az ilyen hozzáállással nem érdemel még lehetőséget sem senkitől...
nagir
Egyébként erre van valamilyen bármiféle joga (vétózni)? Tudtommal az NFL-ben a GM/csapat cserélhet a játékos beleegyezése nélkül.
Mégis mi a faszt akar? A Redskins helyébe kibasznám, majd utána az életét is kiperelném belőle, mert nevetséges amit csinált az elmúlt 1.5 évben.

szerk: most meg kiad egy nyilatkozatot az ügynökével, hogy cáfolja a vádat, miszerint volt bármiféle trade lehetőség. Hazug szemétláda az összes érintett 😀. Vikings helyében kiadnék egy közleményt, hogy legalább kiderüljön, mi az igazság és melyik fél sáros.
MarioAna
Szerintem csak kijelentette, hogy nem akar ott játszani, így a Vikings meg mondta hogy ja, akkor kösz, csá.

Amúgy mi az, te is csapat nélküli lettél, ez valami új divat? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg úgy fest szép csendben rábaszik, nem kell a kutyának se 😊
warr_b
Ja meg sajna Ti is! Mint kiderült (számomra az FK-ról) nem akart csoki lenni a Minneapolisi tejszínhabban SEM! Az ilyen hozzáállással nem érdemel még lehetőséget sem senkitől...
nagir
Jaja, nyomott egy vétót.

Egyelőre a játékjoga még a miénk, ő meg max holdoutol tovább, de gondolom olyan hatalmas lóvét így nem kap, ha nem játszik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta