Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU


Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem elkapjátok!


steelwolf
Imádom 😊
Igazi leader már az első évében.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem elkapjátok!

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.overtimeheroics.net/2021/01/05/nfc-wild-card-tampa-washington/amp/?__twitter_impression=true


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A szokásos East meccseken kívül a jövő évi ellenfeleink:

vs. New Orleans Saints
vs. Tampa Bay Buccaneers
vs. Kansas City Chiefs
vs. Los Angeles Chargers
vs. Seattle Seahawks
@ Atlanta Falcons
@ Carolina Panthers
@ Las Vegas Raiders
@ Denver Broncos
@ Green Bay Packers
és 17. meccsként: Buffalo Bills

Címvédés 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
még nem tudtam eldönteni, jó-e hogy bejutottunk a PO-ba
szinte biztosan nem érünk el komoly sikert, ugyanakkor látszik hogy elindultak jó és egészséges folyamatok, és a ballasztot is kidobtuk 😊

van miért örülni, de annak jobban örültem volna ha jövőre húztunk volna legalább még egy franchise playert a kicsivel jobb draft pozi okán
sapka
10-11. helyen húztunk volna, ha nem jutunk be, az ott azért már nem garancia semmire. Se top qb-t, se Young féle elit játékost nem lehet nagyon húzni ott... vagy csak hatalmas mázlival.
warr_b
az a 10-11 nem olyan rossz!, ez most nagyon erős draft lesz qb szempontból, onnan könnyebb felmozogni a 4-5-6. helyre, mert ha kb. Lawrence és Fields az 1.-2. a 3. a mienk lehet, és még a harmadik QB is jobbnak tűnik mint Goff annó
+várhatunk 1 évet arra hogy a rookie QB belerázódjon; Alex még jövőre is hozza ezt amit látunk tőle, utána már ciki lenne ha még mindig kezdene

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
még nem tudtam eldönteni, jó-e hogy bejutottunk a PO-ba
szinte biztosan nem érünk el komoly sikert, ugyanakkor látszik hogy elindultak jó és egészséges folyamatok, és a ballasztot is kidobtuk 😊

van miért örülni, de annak jobban örültem volna ha jövőre húztunk volna legalább még egy franchise playert a kicsivel jobb draft pozi okán
sapka
10-11. helyen húztunk volna, ha nem jutunk be, az ott azért már nem garancia semmire. Se top qb-t, se Young féle elit játékost nem lehet nagyon húzni ott... vagy csak hatalmas mázlival.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
még nem tudtam eldönteni, jó-e hogy bejutottunk a PO-ba
szinte biztosan nem érünk el komoly sikert, ugyanakkor látszik hogy elindultak jó és egészséges folyamatok, és a ballasztot is kidobtuk 😊

van miért örülni, de annak jobban örültem volna ha jövőre húztunk volna legalább még egy franchise playert a kicsivel jobb draft pozi okán

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez jópofa 😊

 www.sportingnews.com/us/amp/nfl/news/alex-smith-leg-brace-lombardi-trophy/h784xi5cwjwp162q400g9yp8p


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Alex Smith igazi példakép lett, gratulálok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Gratulálok!
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért az ciki, hogy önerőből nem ment 😉
ozibozi
Sovány vigasz... 😉 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Grat a pohoz

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy pont a Bucs ellen volt az utolsó PO-győzelmünk még 2005-ben 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok a csoport győzelemhez!!! Na, csak sikerült! Most aztán Bradyék ellen nem kell félni, csak tartsátok terror alatt...😉
nagir
Egyébként Brady küldhet egy pezsgőt nekünk, hogy elintéztük ne kelljen ellenetek játszania 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
TB eddig egyszer nyert playoffban az East ellen, 2005-ben (Philly).
A Washington ellen meg még nem játszott 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 718
Azért az ciki, hogy önerőből nem ment 😉
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hehh, mikor utoljára PO-ban voltunk, a kisebbik fiam még meg sem fogant 😀

Nem sok esélyünk lesz, de azért mégiscsak PO.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Gratulálok a csoport győzelemhez!!! Na, csak sikerült! Most aztán Bradyék ellen nem kell félni, csak tartsátok terror alatt...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat előre a címvédésért jövőre 😀
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lement 1.50-re az oddsunk...
warr_b
Még 1.86-on tettem bele a mixembe 😊 McLaurin és Gibson még mindig Q vagy játszanak?
MC12
Már csak 1.33 🤣

Tuti kikapunk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ki hogy tervezi az esti meccset megnézni? Mivel sorsdöntő, de nem tudom megnézni élőben, erősen gondolkodom, hogy megpróbálom holnap egész nap kerülni az információt a meccsről, és délután megnézem felvételről.
Nagyon nehéz lenne, de egyszer már sikerült egy SB esetében véghezvinni 😊
De az is lehet, hogy reggel megnézem az eredményt, és összefoglalót nézek...
pbalazs
Mivel meló miatt amúgy is 3/4 5-kor kelnék, így felkelek korábban, mondjuk 3 körül, aztán nézem élőben.

Nekünk ez már kvázi playoff, must win game. Picinyke gond, hogy ezekben nem vagyunk jók.
Viszont ha ezt a full tartalékos Eagles B-t nem tudjuk megverni, főleg Smith-szel, akkor tényleg semmi keresnivalónk a rájátszásban.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Ki hogy tervezi az esti meccset megnézni? Mivel sorsdöntő, de nem tudom megnézni élőben, erősen gondolkodom, hogy megpróbálom holnap egész nap kerülni az információt a meccsről, és délután megnézem felvételről.
Nagyon nehéz lenne, de egyszer már sikerült egy SB esetében véghezvinni 😊
De az is lehet, hogy reggel megnézem az eredményt, és összefoglalót nézek...

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hmm, Rapapa szerint játszani fognak



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lement 1.50-re az oddsunk...
warr_b
Még 1.86-on tettem bele a mixembe 😊 McLaurin és Gibson még mindig Q vagy játszanak?
MC12
Asszem match time decision mindkettő... de szerintem max egyikük fog játszani.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"