Washington Commanders
WashingtonFelkészül a Washington Football Johnny ?Redskins
WashingtonHaskins
iktriad

Liverpool Fc
Washington
Jameis-el ez a csapat simán pozitív mérleg idén. Szerintem btw Smith-el is az lenne ha 17 meccsen át tudot volna játszani Alex, de hát neki az is csoda amit tudott/tud vállalni. Teljesen más stílussal de végeredményben szerintem hasonló eredménnyel zárna a csapat mindkét QB esetében.Sorry de szerintem Winston >>>>>>> Haskins. Wintson-al tudtál esetleg nyerni is meccset. Szerintem Winston-al tegnap nyert volna a WFT.Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Toto21
Winston nem rúgatta ki magát.....
TSzabi
Toto21
Az offseasonban mondjuk nem rá startolnék a csapat helyében elsőre, hanem vagy felcsere vagy Stafford/Minshew/Mariota/(((((((((Wentz)))))))) sorból hoznék valakit. Nyilván mindenkinek más az előnye/hátránya.

Liverpool Fc
Winston néha valóban felkészül egy meccsre, Haskins magasról szarik a focira.Sorry de szerintem Winston >>>>>>> Haskins. Wintson-al tudtál esetleg nyerni is meccset. Szerintem Winston-al tegnap nyert volna a WFT.Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Toto21
Winston nem rúgatta ki magát.....
TSzabi
Toto21
Sorry de szerintem Winston >>>>>>> Haskins. Wintson-al tudtál esetleg nyerni is meccset. Szerintem Winston-al tegnap nyert volna a WFT.Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Toto21
Winston nem rúgatta ki magát.....
TSzabi
Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Toto21
Winston nem rúgatta ki magát.....
Semmi meglepetésJah, most akartam én is linkelni.
Washington moving Dwayne Haskins back to 3rd string.
— JP Finlay (@JPFinlayNBCS) December 28, 2020
Alex Smith will start if he's healthy, and if he can't go, then it's Taylor Heinicke.
pbalazs

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Washington moving Dwayne Haskins back to 3rd string.
— JP Finlay (@JPFinlayNBCS) December 28, 2020
Alex Smith will start if he's healthy, and if he can't go, then it's Taylor Heinicke.
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
Régen rossz, ha azon a plusz hat órán múlik bármi.Faszom, áttették a meccset a jó kis 7 órás sávból SNF-nak... 😕😢Örülj neki, többet tud gyógyulni Sanyi, vagy többet tud gyakorolni az új QB. Valakit rohadtul hozni kellene gyorsan mert PO ért nem lehet oda állni egy egy bowlingosssal vagy Heinekennel.
Nehogy nézni tudjam.
Ezért kellett volna tegnap behúzni, és nem a fogalmatlan idióta Haskinst erőltetni.
Köszi b+
warr_b
TSzabi
Most már hirtelen kit hozol? 🙂 Nincs értelme.
Haskins-szal nyilván semmi értelme odaállni, Heinekenből amit tegnap láttam az fasza volt. Bátran szállt be, nekiiramodott, ha kellett, voltak pontos, erős passzai, és látszott rajta hogy érdekli, mi lesz, nem bamba fejjel, üres tekintettel meredt maga elé, mint a hetes.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Faszom, áttették a meccset a jó kis 7 órás sávból SNF-nak... 😕😢Örülj neki, többet tud gyógyulni Sanyi, vagy többet tud gyakorolni az új QB. Valakit rohadtul hozni kellene gyorsan mert PO ért nem lehet oda állni egy egy bowlingosssal vagy Heinekennel.
Nehogy nézni tudjam.
Ezért kellett volna tegnap behúzni, és nem a fogalmatlan idióta Haskinst erőltetni.
Köszi b+
warr_b
Nehogy nézni tudjam.
Ezért kellett volna tegnap behúzni, és nem a fogalmatlan idióta Haskinst erőltetni.
Köszi b+

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Ellenértéket úgyse adna érte senki, még egy hetedik kört se...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
Team PR is trying to get a hold of him remotely.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Bíztak-e benne, vagy az elejétől fogva tudták, hogy bukta lesz?
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
Washington has named rookie DE Chase Young a captain, according to a person with knowledge of the situation.
— Sam Fortier (@Sam4TR) December 27, 2020
The team revoked QB Dwayne Haskins' captaincy on Monday.
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
Szerencsére Rivera már leírta. Jobb lett volna, ha már a héten megvan a csoport, de így inkább jövő héten a Sánta nyerjen. Vagy nyerje meg a D és legyen nulla pontos az O.Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_bWashington will start Dwayne Haskins at QB today, source said. Alex Smith wasn’t quite ready.
— Ian Rapoport (@RapSheet) December 27, 2020
Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀
pbalazs
www.nbcsports.com/washington/football-team/report-virtually-certain-dwayne-haskins-gone-washington-2021
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁Bazzzz még ott tettem be a mixembe amikor úgy nézett ki, hogy Sanyi kezd 😊))
warr_b
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
Ha kicsi a tét, a kedvük sötét.Nincsenek nagy elvárások! 😂Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_bWashington will start Dwayne Haskins at QB today, source said. Alex Smith wasn’t quite ready.
— Ian Rapoport (@RapSheet) December 27, 2020
Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀
pbalazs
steelwolf
Nincsenek nagy elvárások! 😂Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_bWashington will start Dwayne Haskins at QB today, source said. Alex Smith wasn’t quite ready.
— Ian Rapoport (@RapSheet) December 27, 2020
Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀
pbalazs
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_b
Washington will start Dwayne Haskins at QB today, source said. Alex Smith wasn’t quite ready.
— Ian Rapoport (@RapSheet) December 27, 2020
Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!