NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Na, ex-Giantes WR Cody Latimernek senki sem örül?😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Peyton Barber jött nyomást rakni Derrius Guicera. 2 évre 3 millióért nagyon jó kis igazolás ide.
 twitter.com/FieldYates/status/1242530754116141056
Ez elég korrekt RB depth.
iktriad
Jah, ez tényleg jó igazolás.

Guice meg úgyis lesérül legkésőbb a harmadik meccsén... :S


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 299 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Peyton Barber jött nyomást rakni Derrius Guicera. 2 évre 3 millióért nagyon jó kis igazolás ide.
 twitter.com/FieldYates/status/1242530754116141056
Ez elég korrekt RB depth.
iktriad
Páran majd CB-t játszanak! 😁
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 326 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peyton Barber jött nyomást rakni Derrius Guicera. 2 évre 3 millióért nagyon jó kis igazolás ide.
 twitter.com/FieldYates/status/1242530754116141056
Ez elég korrekt RB depth.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Ez alapján nem lesz itt semmilyen ellenérték. Cut és valaki majd leigazolja - amit úgy látom a GM nem akar- vagy visszavonul 😀.
MarioAna
Majd alkalomadtán megsajnálom szegényt 🤣
Menjen bohóckodni az xfl-be monnyuk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na ha még elherdáljátok TW-t egy 3-4.dik körért, akkor pont olyan szar FA-n lesztek túl , mint Mi!
Idióták versenye utána folytatódhat a drafton... 😊😊😊
nagir
Dunbar ment egy ötödik körért a Seahawks-hoz, hát faszom, tényleg kezdjük a szokásos faszkodást... 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na ha még elherdáljátok TW-t egy 3-4.dik körért, akkor pont olyan szar FA-n lesztek túl , mint Mi!
Idióták versenye utána folytatódhat a drafton... 😊😊😊
nagir
Kellenek a pickek, kevés maradt 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Na ha még elherdáljátok TW-t egy 3-4.dik körért, akkor pont olyan szar FA-n lesztek túl , mint Mi!
Idióták versenye utána folytatódhat a drafton... 😊😊😊

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 299 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rivera közben megszabadult majdnem minden Cornertől
TSzabi
Lehet Allen CB lesz 🤔
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 687
Rivera közben megszabadult majdnem minden Cornertől
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 879
Sok lesz a qb, ha behúzzuk Tuát is 😜😆
warr_b
Mindet pályára kell küldeni, azt senki nem tudja majd ki fog passzolni 😂
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sok lesz a qb, ha behúzzuk Tuát is 😜😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 687
 twitter.com/RapSheet/status/1242156376538910725
pbalazs
Nem annyira értem én ezt... A fizuja mondjuk legalább minimál, de az ötödik kör sok volt érte szerintem.
warr_b
Én is soknak érzem az 5. kört. Lehet, hogy a szabadügynök piacról is lehetett volna valakit szerezni nem sokkal több pénzért.
pbalazs
Liblingeknél így megy, meccset nyerni képes csere QB-ért nem sok az 5. kör Riverának kellet egy bizalmi ember. Addig örüljetek míg Manhertz nincs ott😉
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Allen sztem hosszútávon korrekt csere lehet, ismeri is a stábot, nem lesz rossz megoldás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/RapSheet/status/1242156376538910725
pbalazs
Nem annyira értem én ezt... A fizuja mondjuk legalább minimál, de az ötödik kör sok volt érte szerintem.
warr_b
Én is soknak érzem az 5. kört. Lehet, hogy a szabadügynök piacról is lehetett volna valakit szerezni nem sokkal több pénzért.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 twitter.com/RapSheet/status/1242156376538910725
pbalazs
Nem annyira értem én ezt... A fizuja mondjuk legalább minimál, de az ötödik kör sok volt érte szerintem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/RapSheet/status/1242156376538910725

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
AP-nek HB 😁🥳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
A világ legjobb dolga csere irányítóként elleni. A testmozgás megvan, az edzéseken eldobálgat, nincs óriás stressz, annyi pénz befolyik, hogy sose fogy el. 😊
ozibozi
Asszem rossz szakmát választottunk Srácok! 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 656
A világ legjobb dolga csere irányítóként elleni. A testmozgás megvan, az edzéseken eldobálgat, nincs óriás stressz, annyi pénz befolyik, hogy sose fogy el. 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Asszem ez még itt nem volt:

#Browns reached agreement with former #Redskins QB Case Keenum on a three-year, $18 million deal that includes $10 million guaranteed, per
@AdamSchefter
.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha-Ha is bekaphatja, ő a kabbojhoz ment egy évre 4 milláért...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Colt McCoy elment a Giantsbe kiszorítani Danel Jonest a kezdőből.
iktriad
Istenem... 😆
Oké hogy csak a padon fogja (ott is) koptatni, de bazzeg muszáj pont csoportriválishoz?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 326 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Colt McCoy elment a Giantsbe kiszorítani Danel Jonest a kezdőből.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.si.com/.amp-redskins/nfl/redskins/news/jameis-to-the-redskins

Mehh 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta