Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Ezt ők tudják megmondani...Tényleg, figyeled a teljesítményét, mert akkor felhomályosíthatnál, megérte-e Nekik!?? A statjai alapján semmi extrát nem nyújt idén, átlagos kb.+ Trent Williams 😀Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
petey
warr_b
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
“Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról...”Értékelem 😊 😉
Ez olyan magas labda... De mivel úriembernek tartom magam, nem csapom le 😉 😂😂😂😂
tamas424

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
“Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról...”Ez olyan magas labda... De mivel úriembernek tartom magam, nem csapom le 😉 😂😂😂😂
több mint 5 éve
Tényleg, figyeled a teljesítményét, mert akkor felhomályosíthatnál, megérte-e Nekik!?? A statjai alapján semmi extrát nem nyújt idén, átlagos kb.+ Trent Williams 😀Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
petey
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
petey
+ tavaly a meccslabda faternak adása, a játékosok úgy slide-oltak a sárban mintha superbowl nyertek volna, közben a szezon második legszarabb csapata ellen még egy TD-t sem voltak képesek szerezni
+ Trent Williams 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Na bazzeg Bálint kihúztad a gyufát nyugaton is, délen is...Ennyi kell 😀
Amerika csapatát legyőzni mindíg dicsőség, a Friskón meg a mi alázánsunkat tessék megtorolni! 😉
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Na bazzeg Bálint kihúztad a gyufát nyugaton is, délen is...Amerika csapatát legyőzni mindíg dicsőség, a Friskón meg a mi alázánsunkat tessék megtorolni! 😉

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
több mint 5 éve
Én figyelmesen olvastam, de a tény szempontjából mindegy, hogy IS vagy ÉS vagy VAGY 😊Nem olvastál elég figyelmesen, azzal kezdtek, hogy azért IS kéne nyerni 😊Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀Te egy igazi magyar vagy 😉
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
Nem annak szurkolsz, hogy a csapatod nyerjen és ez jóleső érzéssel töltsön el, hanem hogy a másiknak szar legyen! Gratulálok! 😊
tamas424
Amúgy kösz, a Cowboys ellen bármit 😀
warr_b
több mint 5 éve
Nem olvastál elég figyelmesen, azzal kezdtek, hogy azért IS kéne nyerni 😊Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀Te egy igazi magyar vagy 😉
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
Nem annak szurkolsz, hogy a csapatod nyerjen és ez jóleső érzéssel töltsön el, hanem hogy a másiknak szar legyen! Gratulálok! 😊
tamas424
Amúgy kösz, a Cowboys ellen bármit 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀Te egy igazi magyar vagy 😉
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
Nem annak szurkolsz, hogy a csapatod nyerjen és ez jóleső érzéssel töltsön el, hanem hogy a másiknak szar legyen! Gratulálok! 😊
több mint 5 éve
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
több mint 5 éve
Hát srácok én szurkolok nektek nagyon, már csak Smith miatt is!Innentől igyekszem követni a ti meccseitek is, remélem legalább nektek összejön a PO!
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
FHBEUWBJGVIJEWNEHJWBFJNVDKS
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 8, 2020

több mint 5 éve
Grat! Komoly teljesitmeny volt ez megha a Steelers merlege jobb mint amit mutatnak hetek ota. Alex Smith batran belement a futasba is, nem egy ijedos fiu...

több mint 5 éve
Amúgy csak halkan mondom, hogy amikor utoljára megvertük a Steelerst, Super Bowl-t nyertünk. 😊😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Én elkezdtem szurkolni nektek!Btw szerintem a W logó nem gáz!
több mint 5 éve
Most kezd majd igazán fájni, hogy oda-vissza kiszoptatok a Dzsályenctől.... 😀Az eddig is fájt 😆
nexion218

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Most kezd majd igazán fájni, hogy oda-vissza kiszoptatok a Dzsályenctől.... 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Az első félidő alapján nem gondoltam, hogy lehet keresnivalónk.Amit a védelem a második félidőkben művel az valami embertelen.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Gratula a győzelemhez. A DL elképesztő, azt most nem mondom, hogy élmény volt nézni 😀