Washington Commanders

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/27/22200519/washington-injury-updates-terry-mclaurin-out-antonio-gibson-returning-alex-smith-game-time-decision

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
www.si.com/nfl/washingtonfootball/.amp/news/washington-football-team-roster-moves-wr-released-qb-called-up

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Final #WashingtonFootball injury report.
— Alan Lepore (@AlanLepore) December 25, 2020
McLaurin - doubtful; Smith - questionable; Gibson - questionable (limited all week) pic.twitter.com/xG4TSmIlcB
A jó hír, hogy Sanyi fullba' nyomta az edzést. A rossz, hogy Terry valszeg off lesz, ahogy Gibson is...
Mondjuk eddig se volt offense-ünk...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
www.urbandictionary.com/define.php?term=MAIN-SQUEEZECsak nekem furcsa, hogy elvileg a barátnője szülinapibuliján egy csaj ül az ölében, a kezében meg egy csomó pénz?!Ebben a kulturkorben lazabban is ertelmezheto sokszor a barat/baratno fogalmak. Ez meg a babymama alatt van 😀
pbalazs
undisputedly
www.urbandictionary.com/define.php?term=Side%20Squeeze
😉
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
Csak nekem furcsa, hogy elvileg a barátnője szülinapibuliján egy csaj ül az ölében, a kezében meg egy csomó pénz?!Ebben a kulturkorben lazabban is ertelmezheto sokszor a barat/baratno fogalmak. Ez meg a babymama alatt van 😀
pbalazs

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Dwayne Haskins said he accepted the punishment and that he "deserved it."
— Nicki Jhabvala (@NickiJhabvala) December 23, 2020
Haskins said he was not at a strip club. He was at a private birthday party for his girlfriend. He said he was in violation of not wearing a mask in a public setting with more than 10 people.
Egyébként 40 ezerre büntették, és elvették a kapitányi címet tőle.
From NFL Now: Washington QB Dwayne Haskins lost his captainship and was fined $40K by the team. But it's up in the air whether he starts this week. pic.twitter.com/YvKIvTVpqx
— Ian Rapoport (@RapSheet) December 23, 2020
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
Ez elkerülte a figyelmemet... Mondjuk töredelmesen bevallom, hogy az anyagi jóléte iránt tanúsított aggidalmam nem volt teljesen őszinte....😂🤣Jaja, volt már egy covid protokollt megszegős büntije.El nem tudom képzelni amúgy h mi zajlik le ilyenkor a fejében... 😀Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
warr_b
nexion218
steelwolf
Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂
nexion218
Ha jól emlékszem egyszer már büntették, mert vendéget hívott hotelbe engedély nélkül (vagy vmi hasonló sztori), akkor már büntették a protokollok megszegése miatt.
Padra vágják, majd Smith sérülése után újra kezdő és elmegy egy strip clubba szórni a pénzt, ráadásul maszk nélkül... 😀 Hatalmas karrierje nem fog sokáig tartani. 😀
Beki
Nexionnak: Dwayne Haskins signed a 4 year, $14,416,611 contract with the Washington Redskins, including a $8,504,808 signing bonus, $14,416,611 guaranteed, and an average annual salary of $3,604,153.
Azért ebből egy darabig el lehet karistolni, meg kurvázni 😊 Mondjuk a bónusszal együtt így a második évére 15 millát már kézhez kapott.
warr_b
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
Jaja, volt már egy covid protokollt megszegős büntije.El nem tudom képzelni amúgy h mi zajlik le ilyenkor a fejében... 😀Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
warr_b
nexion218
steelwolf
Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂
nexion218
Ha jól emlékszem egyszer már büntették, mert vendéget hívott hotelbe engedély nélkül (vagy vmi hasonló sztori), akkor már büntették a protokollok megszegése miatt.
Padra vágják, majd Smith sérülése után újra kezdő és elmegy egy strip clubba szórni a pénzt, ráadásul maszk nélkül... 😀 Hatalmas karrierje nem fog sokáig tartani. 😀
Beki
Nexionnak: Dwayne Haskins signed a 4 year, $14,416,611 contract with the Washington Redskins, including a $8,504,808 signing bonus, $14,416,611 guaranteed, and an average annual salary of $3,604,153.
Azért ebből egy darabig el lehet karistolni, meg kurvázni 😊 Mondjuk a bónusszal együtt így a második évére 15 millát már kézhez kapott.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
El nem tudom képzelni amúgy h mi zajlik le ilyenkor a fejében... 😀Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
warr_b
nexion218
steelwolf
Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂
nexion218
Ha jól emlékszem egyszer már büntették, mert vendéget hívott hotelbe engedély nélkül (vagy vmi hasonló sztori), akkor már büntették a protokollok megszegése miatt.
Padra vágják, majd Smith sérülése után újra kezdő és elmegy egy strip clubba szórni a pénzt, ráadásul maszk nélkül... 😀 Hatalmas karrierje nem fog sokáig tartani. 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
warr_b
nexion218
steelwolf
Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
warr_b
nexion218
Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
warr_b
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
láttunk már ilyet. Karrier klotyón le. Lehet menni Foci János után.Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
Remélem Alex vádlija rendben lesz vasárnapra...
warr_b
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Beki
Remélem Alex vádlija rendben lesz vasárnapra...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
The Washington Football Team is aware of social media posts showing QB Dwayne Haskins partying maskless in a strip club, was in contact with the NFL yesterday about the matter and is handling the matter internally, I’m told.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 22, 2020
Bocs én jinxeltem el. 😛Reméljük addigra a Ravens
Mert most bezzeg olyan marhára kell figyelni rá, hogy egyenlő legyen minden.....grrr
dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Mert most bezzeg olyan marhára kell figyelni rá, hogy egyenlő legyen minden.....grrr
Fasza... nfl.com-on még az eredeti időpont van.Our Week 16 game against the Panthers has been flexed.
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 22, 2020
📰 https://t.co/HKmwCGn1Z2 pic.twitter.com/fQoHeVR1Oy
pbalazs

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Our Week 16 game against the Panthers has been flexed.
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 22, 2020
📰 https://t.co/HKmwCGn1Z2 pic.twitter.com/fQoHeVR1Oy
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
2007 - bukta a Seahawks ellen. A sérült Jason Campbell helyett Todd Collins volt az irányító...
2012 - bukta szintén a Seahawks ellen. RGIII és a sérülése...
2015 - bukta a Packers ellen. Kirk kapitány...
Amúgy amióta kettessel kezdődik az évszám, azóta összesen 5 darab pozitív szezonunk volt...
Smith meg 2-5 a playoffban, ha jól emlékszem. Simbába egyelőre nem gondolnék bele 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"