Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Lement 1.50-re az oddsunk...
warr_b
Még 1.86-on tettem bele a mixembe 😊 McLaurin és Gibson még mindig Q vagy játszanak?

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lement 1.50-re az oddsunk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
$40.5M extension with $19M guaranteed



Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Alex kezd valószínűleg. Csak bírja ki épen.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Sanders, Cox, Jackson among 9 Eagles out vs. Washington
 www.thescore.com/nfl/news/2082356

Megadjuk a lehetőséget nektek.
dande
Tőlünk meg elveszitek 😉 Értem én, inkább a WFT, mint a Dallas... 😊

Szerkesztette: tamas424
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanders, Cox, Jackson among 9 Eagles out vs. Washington
 www.thescore.com/nfl/news/2082356

Megadjuk a lehetőséget nektek.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/31/22208359/ron-rivera-presser-liked-what-we-saw-from-alex-smith-today-his-movements-were-much-more-fluid-today
warr_b
Jól sejtem amúgy, hogy a combjából gyártott vádlival van a probléma?
nexion218
Igen, a jobb lába.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/31/22208359/ron-rivera-presser-liked-what-we-saw-from-alex-smith-today-his-movements-were-much-more-fluid-today
warr_b
Jól sejtem amúgy, hogy a combjából gyártott vádlival van a probléma?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/31/22208359/ron-rivera-presser-liked-what-we-saw-from-alex-smith-today-his-movements-were-much-more-fluid-today


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 nypost.com/2020/12/30/two-days-after-he-was-cut-by-the-washington-football-team-haskins-split-with-super-agent-david-mulugheta/amp/
warr_b
Nyilván az ügynök hibája az egész....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 nypost.com/2020/12/30/two-days-after-he-was-cut-by-the-washington-football-team-haskins-split-with-super-agent-david-mulugheta/amp/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hát, ha inkább a tehenészeken akarják látni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Washington LB Thomas Davis plans to retire after this season

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Csak nekem furcsa, hogy elvileg a barátnője szülinapibuliján egy csaj ül az ölében, a kezében meg egy csomó pénz?!
pbalazs
Ebben a kulturkorben lazabban is ertelmezheto sokszor a barat/baratno fogalmak. Ez meg a babymama alatt van 😀
undisputedly
 www.urbandictionary.com/define.php?term=MAIN-SQUEEZE

 www.urbandictionary.com/define.php?term=Side%20Squeeze

😉
nexion218
Ezert szeretek a bowl.hu-ra jarni. Minden nap tanulok valami ujat 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Herbertet meg ha más nem, akkor legalább a chargers gondolta hogy jó lesz, 1/6 és 1/2 értéke között nincs igazából különbség.
Seda26
Háát azért ha az 1/2-re fel akarsz menni 1/6-ról akkor value chart alapján ahhoz mellékelni kell egy 1/16-ot is.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
De. Bárkit kidobsz, még előbb is mint egy év, ha ennyire alkalmatlan. És vele nem csak a pályán volt gond, hanem azon kívül is. Rivera nem kitartott melette, hanem megpróbálta vele. Egyetlen lejátszott meccs nélkül tényleg nem dobsz ki irányítót (sőt, senkit), mert aklor jogos a gyanú, hogy pofára ment a dolog. Nem ment, lecserélték, hadd tanuljon. Reakció: fáj a hasa, el se ment a meccsre.

Nem egy QB híja volt a SB esélyes keretnek és Young személyében BPA-t hozták el. Kit kellett volna szted húzni? Vagy skippelni kellett volna az első kört, mert nincs jó irányító, a meglévőt még nem dobhatom ki, Young-ot meg nem húzzuk, mert túlságosan jók leszünk vele és jövőre nem húzhatjuk az aktuálisan agyonhypolt QB -t 1/1-re?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
Azért így teljesen érthetetlen hogy miért nem húzott 1/2-re irányító a Washington. Bezzeg 1/tizenvalahanyadikon feltétlenül kihuzták Haskinst, mert hát nem kellett senkinek, mekkora steal, de ezek után már láthatjuk, hogy miért csúszott addig. Főleg Herbertben de Tuában is rengeteg potenciál van. A keret pedig Youngot leszámítva sem lenne rossz, főleg hogy ott van a posztján Sweat és Kerrigan is.
Seda26
1 év után nem dobod ki az irányítódat
egyébként meg herbertről senki sem tudta hogy ilyen jó lesz
tua meg sérült volt

helyettük kihúztak egy generációs DE-t, sztem jól csinálták
Adirotor
A probléma csak az, hogy így ez a generációs DE pont annyi győzelemhez tudja segíteni a csapatot, hogy ne draftoljanak túl magasan, de ne is legyenek play off kontender csapat (egy normális csoportban). Így valószínűleg idén se fognak tudni normális irányítót leakasztani. Ez pedig már minimum két év csúszás.

Egy év után nem kell kidobni az irányítót, de egy év és három-négy meccs után már igen? Akkor már mentek volna vele tovább egész évben, ha már kitartottak mellette.

Herbertet meg ha más nem, akkor legalább a chargers gondolta hogy jó lesz, 1/6 és 1/2 értéke között nincs igazából különbség.
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
JMR óta a legnagyobb qb bust. Kár érte.
Amadeus
Josh Rosen likes this.
iktriad
Tartom, hogy Haskins nagyobb bust nála. Rosen még lehet egy jó back up QB bármikor.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Amúgy ez most kinek a döntése volt, egy személyben Riveráé? Mert ugye gm-ünk hivatalosan nincs...
warr_b
Valszeg Riveráé, aki egyeztetett Snyderrel. Legalábbis ez volna a logikus.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
Történelmi távlatokban:

 www.sportscasting.com/which-schools-produce-the-most-nfl-quarterbacks/
Willie Parker
borzalmas cikk, megnyitását senkinek nem ajánlom

QB U nyilván nincs, mert olyan soktényezős az egyenlet, de ugye jelenleg 3 ex-oklahomai (Mayfield, Murray, Hurts) és 3 ex-NC State-es (Rivers, Wilson, Glennon) irányító kezdő

az OSU qb-knél meg inkább az az érdekes, hogy Urban Meyer nagyszerű edzői karrierje során eddig egyetlen profiknál is valamirevaló embert volt képes kinevelni ezen a poszton: | Alex Smith | -t... Ryan Day-jel új fejezet kezdődött a Buckeyes-nál, Fields-t ezért nem is szabad elődeivel összevetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy ez most kinek a döntése volt, egy személyben Riveráé? Mert ugye gm-ünk hivatalosan nincs...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
felmerül bennem, hogy melyik egyetem lehet quarterback U? nem azon van a hangsúly, hogy minden évben ad valakit, hanem, hogy milyen sikerességgel és hosszú távon tud megragadni a profi ligában az illető.

Vajon ő írta, vagy a PR-osok?
iktriad
nagyon fapad. valamelyik kocsmából gyorsan az iphone jegyzettömbe megirta.
Ventura
A PFF-esek plusz mas elemzok most azt kezdtek el vizsgalni, h mennyire torzithat, ha valaki top fal mogott es top celpontoknak dobalhat (roviden a power5 csapatok QBi, de foleg SEC).
Es h ez miatt kellett adni eselyt pl Josh Allennek, vagy kellene adni meg eselyt Daniel Jonesnak, akinek aztan tenyleg borzalmas helyzete volt a Dukeban.

Vagy epp ezert kellene vigyazni Tuaval, Burrowval, vagy pl iden Traskkal, Mac Jonessal, Lawrence-szel.

Haskins is az OSU-ban annyi tight window throwt csinalt mint Burrow az LSU-n (kozel a nullahoz 😀). Oszt az NFL-ben ki is jott, h nem eleg Burrow karja h kiraly legyen. Lehet meg siman egy atlagnal jobb QB, de Herbertet tobben vinnek utolag.
Akinel meg pont a Ducks offense egysikusaga miatt ment el mindenki amellett, h a class legjobb karja es upsideja van benne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 695
felmerül bennem, hogy melyik egyetem lehet quarterback U? nem azon van a hangsúly, hogy minden évben ad valakit, hanem, hogy milyen sikerességgel és hosszú távon tud megragadni a profi ligában az illető.

Vajon ő írta, vagy a PR-osok?
iktriad
nagyon fapad. valamelyik kocsmából gyorsan az iphone jegyzettömbe megirta.
Ventura
Hirtelen ezt találtam:

 www.si.com/.amp/nfl/2020/03/30/college-program-modern-quarterback-u-based-on-analytics

Történelmi távlatokban:

 www.sportscasting.com/which-schools-produce-the-most-nfl-quarterbacks/

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
felmerül bennem, hogy melyik egyetem lehet quarterback U? nem azon van a hangsúly, hogy minden évben ad valakit, hanem, hogy milyen sikerességgel és hosszú távon tud megragadni a profi ligában az illető.

Vajon ő írta, vagy a PR-osok?
iktriad
nagyon fapad. valamelyik kocsmából gyorsan az iphone jegyzettömbe megirta.

Szerkesztette: Ventura

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------