NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alex Smith azon dolgozik, hogy visszatérhessen, Nexion biztos örömtáncot lejt 😂

Felmerült Greg Olsen idekerülése... már nem fiatal, kicsit sérülékeny is, de Ronnal jól ismerik egymást, és TE poszton nem állunk sehogy se.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A PFF-nél a Redskinsé a legjobb rookie class első idényük NFL idényük alapján!
 www.pff.com/news/nfl-ranking-the-nfls-most-productive-2019-rookie-classes-from-1-32
iktriad
és azért a későbbiekben ne feledjük, ez Gruden érdeme is, nem mintha sajnálnám, hogy végre elzavarták

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 341 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A PFF-nél a Redskinsé a legjobb rookie class első idényük NFL idényük alapján!
 www.pff.com/news/nfl-ranking-the-nfls-most-productive-2019-rookie-classes-from-1-32
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
KJ Hill-t is érdemes lehetne draftolni, ha Haskins marad a qb.
Terry fényesen bevált, lehetne még egy ismerős célpontja 😊
warr_b
Egyelőre hányadik körre mondják a drafton?
pbalazs
Harmadik, negyedik asszem, elég mély a wr class.

warr_b
Ő szerintem is jó lehet a késői körökben, slotban, visszahordóként nagy hasnát lehetne venni, meg a sebessége sem rossz .


több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
KJ Hill-t is érdemes lehetne draftolni, ha Haskins marad a qb.
Terry fényesen bevált, lehetne még egy ismerős célpontja 😊
warr_b
Egyelőre hányadik körre mondják a drafton?
pbalazs
Harmadik, negyedik asszem, elég mély a wr class.

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
KJ Hill-t is érdemes lehetne draftolni, ha Haskins marad a qb.
Terry fényesen bevált, lehetne még egy ismerős célpontja 😊
warr_b
Egyelőre hányadik körre mondják a drafton?

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
KJ Hill-t is érdemes lehetne draftolni, ha Haskins marad a qb.
Terry fényesen bevált, lehetne még egy ismerős célpontja 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben Callahan ment a Browns-ba OL kócsnak.
warr_b
Mondjuk én nem bántam volna ha marad, szimpatikus figura volt.
nexion218
Gruden barátunk meg úgy néz ki a Jags OC-ja lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Közben Callahan ment a Browns-ba OL kócsnak.
warr_b
Mondjuk én nem bántam volna ha marad, szimpatikus figura volt.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben Callahan ment a Browns-ba OL kócsnak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kicsit OFF

Tényleg minden kötöszködés vagy rosszindulat nélkül, de mindig meg akartam kérdezni, hogy anno mi volt az oka itt a nagy Kyle Shanahan utálatnak? Talan Apeszos volt, akinek még az aláirsában is benne volt.

Mert ugye februárba a második super bowlján fog részt venni, de valahogy az mindig megmaradt nekem, hogy amig itt volt az öreg Shannyvel, mekkora savazást kapott folyamatosan.
Cowboykarcsi90
Komplex ügy volt, kevésbé az OC képességeiről szólt, mint az apjának az elcseszett uralmáról, a nepotizmusról, az RGIII-mal kapcsolatos balsikerű döntésekről, és összességében a 4 év alatti sikertelenségeikről. De a fókusz akkor is RGIII második évétől a rossz eredmények, a qb fejlődés helyett visszafejlődése, és a Shanahan-ek rigid fixációja a rendszerükhöz, akkor is ha nincsenek hozzá megfelelő játékosok. Mindenki tudta hogy Kyle tehetséges, de tejesen össze volt kötve az apjával, nem volt nálunk saját személyisége.
u.i. ESPN riporter John Keim azt mondta, hogy amikor Kyle nálunk dolgozott, mindig rossz hangulata volt, nem lehetett vele beszélni, most pedig kinyílt és jó fej. szóval a hely hatása is erős lehetett...
habakukk
Azért ezzel vitatkoznék... A "rigid fixáció" margójára helyezném el immár sokadjára azt a sztorit, amikor RG3 meeting keretében tartott előadást az edzői stábnak arról, hogy milyen játékokat kellene hívni, hogy ő igazi nagymenő nigga lehessen. Annyira rigiden ragaszkodtak, hogy amikor megtörtént a draftcetlicsere és biztos lett, hogy jön a Skins-hez Griffin, Kyle lejárt Texas-ba korrepetálni a gyereket, hogy ne legyen teljesen világtalan. Shanny-ék kitaláltak egy rendszert, amiben működni tudott, amíg tartott a meglepetés ereje. Senki nem akarta az edzői stábból Griffint draftolni, rájuk lett erőltetve. Persze, visszafejlődött. Megpróbálták a bozótfutó helyett a NFL QB- szerepét játszatni vele, csak alkalmatlan volt rá. Egy sima becsúszást nem volt képes megtanulni. Sőt, Mike állítása szerint próbálta lebeszélni Kyle-t arról, hogy elfogadja az állást Washington-ban. Az uralmáról meg annyit, hogy csak papíron volt neki olyan. Ha visszaolvasol, pont ezért viccelődtem, hogy Rivera is meddig fog szabad kezet kapni. Ha kicsit turkálsz a korabeli cikkekben, Shanny egyszer szezon közben kipakolta az irodáját, hogy ő márpedig lelép, mert semmi nem úgy megy, ahogy azt eredetileg beígérték neki (pl hogy az övé az utsó szó játékosügyekben). A magam részéről nem emlékszem, hogy mennyire ekéztem a faszit, de sztem mindannyian úgy voltunk vele, hogy a szar is keserű. Az első RG3 évben elhittük, hogy itt aztán csoda lesz, mert azonnal playoffban voltunk, nagyon ment a játék, nyilván ha nem ment, akkor az edzőre fogjuk. Aztán pedig szépen kiderültek a problémák meg ugye volt közben egy sérülés is és kínunkban mindenkit hibáztattunk. A teljes igazat sose tudjuk meg, de az azóta eltelt idő azt mutatja, hogy valszeg a Shanny-ék féle verzióban van több igazság, mivel Bob akárhova ment, képtelen volt zsebből játszani illetve egészséges maradni, Kyle rezüméjét ugye nem kell nagyon magyarázni, nálunk meg ismét kiderült, fejétől bűzlik a hal, a GM/tulaj lenyomja a kedvenc prospectet (Haskins) az edzők torkán, akármi van és a franchise teljes működésén látszik, hogy dilettánsok tekintélyelvű uralma folyik, nem szakértő munka. Ezutóbbinak lett az az eredménye, hogy kiálltunk egy legendás veterán HC-val, egy tehetséges fiatal OC-val, egy agyonhypolt síkfutóval és a végeredmény egy büdös nagy lófaszkarika lett. Bob pedig sehol. A legnagyobb hír az volt róla, hogy lecsérelte a csúnyácsk a csaját vmi litván (asszem) atlétabombázóra.

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 272 — Viking GM
Kicsit OFF

Tényleg minden kötöszködés vagy rosszindulat nélkül, de mindig meg akartam kérdezni, hogy anno mi volt az oka itt a nagy Kyle Shanahan utálatnak? Talan Apeszos volt, akinek még az aláirsában is benne volt.

Mert ugye februárba a második super bowlján fog részt venni, de valahogy az mindig megmaradt nekem, hogy amig itt volt az öreg Shannyvel, mekkora savazást kapott folyamatosan.
Cowboykarcsi90
Komplex ügy volt, kevésbé az OC képességeiről szólt, mint az apjának az elcseszett uralmáról, a nepotizmusról, az RGIII-mal kapcsolatos balsikerű döntésekről, és összességében a 4 év alatti sikertelenségeikről. De a fókusz akkor is RGIII második évétől a rossz eredmények, a qb fejlődés helyett visszafejlődése, és a Shanahan-ek rigid fixációja a rendszerükhöz, akkor is ha nincsenek hozzá megfelelő játékosok. Mindenki tudta hogy Kyle tehetséges, de tejesen össze volt kötve az apjával, nem volt nálunk saját személyisége.
u.i. ESPN riporter John Keim azt mondta, hogy amikor Kyle nálunk dolgozott, mindig rossz hangulata volt, nem lehetett vele beszélni, most pedig kinyílt és jó fej. szóval a hely hatása is erős lehetett...

HTTR
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kicsit OFF

Tényleg minden kötöszködés vagy rosszindulat nélkül, de mindig meg akartam kérdezni, hogy anno mi volt az oka itt a nagy Kyle Shanahan utálatnak? Talan Apeszos volt, akinek még az aláirsában is benne volt.

Mert ugye februárba a második super bowlján fog részt venni, de valahogy az mindig megmaradt nekem, hogy amig itt volt az öreg Shannyvel, mekkora savazást kapott folyamatosan.
Cowboykarcsi90
Részemről passz, nekem nem volt vele bajom. Mondjuk akkoriban még nem írogattam ide 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 167 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kicsit OFF

Tényleg minden kötöszködés vagy rosszindulat nélkül, de mindig meg akartam kérdezni, hogy anno mi volt az oka itt a nagy Kyle Shanahan utálatnak? Talan Apeszos volt, akinek még az aláirsában is benne volt.

Mert ugye februárba a második super bowlján fog részt venni, de valahogy az mindig megmaradt nekem, hogy amig itt volt az öreg Shannyvel, mekkora savazást kapott folyamatosan.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 591 — Chiefs fan
Sziasztok!
Arról mit tudtok, hogy állítólag Kuechly a hirtelen visszavonulását követően Rivera stábjának tagja lehet?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megvan a teljes edzői stáb.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1217463387468320768
Látom Rivera ÉS Del Rio is talált állást egy-egy családtagjának. Éljen a nepotizmus és a belterjesség. Látom JDR fiának nem termett sok babér, mint college QB... Luke amúgy idén lesz 26 éves.
iktriad
Hehehe, it runs in the family
Meg kálcsör cséncs


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 574 — Panthers fan
Richard Rogers 😀

Wharton és Harris jó spílerek voltak nálunk 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 341 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a teljes edzői stáb.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1217463387468320768
Látom Rivera ÉS Del Rio is talált állást egy-egy családtagjának. Éljen a nepotizmus és a belterjesség. Látom JDR fiának nem termett sok babér, mint college QB... Luke amúgy idén lesz 26 éves.
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, épül a Washington Panthers: Eric Schaffer helyére érkezett Rob Rogers, head athletic trainer Ryan Vermillion lett, illetve ugye van már egy Scott Turner nevű OC-nk is. Valamint Doug Williams player personel helyett player development VP lett. Akrámit is jelentsen ez.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1214762636912529413


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem O'COnnell is hamarosan Super Bowl HC lesz vhol mi mg két év múlva megint stábot és QB-t váltunk. 😀😀😀😀😀😀😀
nexion218
Van rá esély 😂😆😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Remélem O'COnnell is hamarosan Super Bowl HC lesz vhol mi mg két év múlva megint stábot és QB-t váltunk. 😀😀😀😀😀😀😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 657
The #Redskins are hiring Scott Turner as their offensive coordinator, source said. Done deal.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 662 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pedig Zampese nem hülye.
Mind kiderült Mayfield rookie szezonjába ő volt a koponya és messze nem Konyhás Frédi mint ahogy mi hittük.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 567 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Former #Browns QB coach Ken Zampese is in the building interviewing for the #Redskins QB coach job, source said. He widened his resume last year serving as an analyst as University of Florida.
warr_b
Mondjuk ahogy elnézem az eddigi munkásságát, nem lennék túl boldog, ha pont ő készítené fel Haskinst... 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta