Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem totálisan.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Sanyi off ez igaz?

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Amíg Taylort nem nevezik ki a Bengals élére addig ezen a vonalon hivatalos történés nem várható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
Remélem nagyon, kamu, utálnám ha Barkley s LvE mellett még egy általam nagyon kedvelt játékos ellen kéne drukkolnom...

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?
nasheem
ne reménykedj

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 413 — Bengals fan
Sziasztok,
lehet tudni mennyire kamu az az infó hogy tradelnétek Daltonért?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
The Washington Redskins announced today that they have named Nate Kaczor (KAT-sir) as Special Teams Coordinator.

Kaczor is entering his 12th NFL season after spending the last three seasons with the Tampa Bay Buccaneers. Prior to joining Tampa Bay, Kaczor has spent his NFL career in various coaching capacities with the Tennessee Titans and the Jacksonville Jaguars. Before assuming the role of special teams coordinator with the Buccaneers in 2016, he was the special teams coordinator with the Titans' (2013-15) and assisted with the Jaguars' special teams unit (2008-11).

No, meglátjuk mire megyünk Kacor királlyal.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ugyid6wkfdbyvnkkhvn4
Kyler Murray's best NFL fits: Redskins, Giants lead the way
Could Kyler Murray be the next long-term QB for the New York Giants? Gil Brandt ranks the eight NFL teams that look like the best fits for the dynamic quarterback prospect.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
AP azért már benne van a korban, szóval egy jó futó nem ártana
warr_b
Futó? Guice felépül nem?
gordon
Jah, tényleg, már edz.
Meg persze AP-t is alá kéne iratni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
AP azért már benne van a korban, szóval egy jó futó nem ártana
warr_b
Futó? Guice felépül nem?
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Preston Smith maradására mennyi az esély?
Pitt
Te kis Hamis!😊 Occsón a Giantsbe is jó lenne!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 107 — Stairway to 7
Preston Smith maradására mennyi az esély?

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintetek mit kezdünk a #15 pick-kel? QB-t húzunk? Nem egy nagy eresztés ez a draft irányító szempontból, de valamit mndenképpen ki kell találni...
warr_b
Mivel túl sok elkölthető pénzetek nincs jelenleg és 1/15-n már a ide irányító class pár jelöltje is jó döntés lehet, simán... Kérdés, ki csúszik addig, mert előttetek sok a QB needes csapat húz?!
nagir
Mint pl ti? 😊
Vagy még egy évet ráhúztok Eli-jal?

Kiváncsi leszek, mi lesz a steatégia. A védelem alapvetően rendben volt szerintem, bár Swearingert én nem hajítottam volna ki.
A fal meg a sok sérülés miatt volt lyukas.
AP azért már benne van a korban, szóval egy jó futó nem ártana, meg egy-két használható elkapó se, főleg ha Crowder lelép FA-ként.
warr_b
1/6 szvsz túl magas a uh marad még egy évi Little Manning vagy letade...

Nem vagyok igazán képben a Csapatodnál, de Crowder pl. olyan akit meg kellene tartni. TE kéne ide még a támadó oldalra, meg a RB poszt is fiatalításra szorul... meg | az a rohadt | támadó fal. A liga kb 3/4-e O-falat foltoz szeptemberig😕
Védelem ok, de Cilton-Dix is FA lesz!😉
nagir
Pontosan. Belegondolva a secondaryt nagyon meg kellene erősíteni, safet, fronton siralmasan állunk.
Swearingert elüldöztük, Nicholson a verekedős ügye miatt offon, ki tudja mi lesz vele, Ha-Ha FA...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Szerintetek mit kezdünk a #15 pick-kel? QB-t húzunk? Nem egy nagy eresztés ez a draft irányító szempontból, de valamit mndenképpen ki kell találni...
warr_b
Mivel túl sok elkölthető pénzetek nincs jelenleg és 1/15-n már a ide irányító class pár jelöltje is jó döntés lehet, simán... Kérdés, ki csúszik addig, mert előttetek sok a QB needes csapat húz?!
nagir
Mint pl ti? 😊
Vagy még egy évet ráhúztok Eli-jal?

Kiváncsi leszek, mi lesz a steatégia. A védelem alapvetően rendben volt szerintem, bár Swearingert én nem hajítottam volna ki.
A fal meg a sok sérülés miatt volt lyukas.
AP azért már benne van a korban, szóval egy jó futó nem ártana, meg egy-két használható elkapó se, főleg ha Crowder lelép FA-ként.
warr_b
1/6 szvsz túl magas a uh marad még egy évi Little Manning vagy letade...

Nem vagyok igazán képben a Csapatodnál, de Crowder pl. olyan akit meg kellene tartni. TE kéne ide még a támadó oldalra, meg a RB poszt is fiatalításra szorul... meg | az a rohadt | támadó fal. A liga kb 3/4-e O-falat foltoz szeptemberig😕
Védelem ok, de Cilton-Dix is FA lesz!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintetek mit kezdünk a #15 pick-kel? QB-t húzunk? Nem egy nagy eresztés ez a draft irányító szempontból, de valamit mndenképpen ki kell találni...
warr_b
Mivel túl sok elkölthető pénzetek nincs jelenleg és 1/15-n már a ide irányító class pár jelöltje is jó döntés lehet, simán... Kérdés, ki csúszik addig, mert előttetek sok a QB needes csapat húz?!
nagir
Mint pl ti? 😊
Vagy még egy évet ráhúztok Eli-jal?

Kiváncsi leszek, mi lesz a steatégia. A védelem alapvetően rendben volt szerintem, bár Swearingert én nem hajítottam volna ki.
A fal meg a sok sérülés miatt volt lyukas.
AP azért már benne van a korban, szóval egy jó futó nem ártana, meg egy-két használható elkapó se, főleg ha Crowder lelép FA-ként.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Szerintetek mit kezdünk a #15 pick-kel? QB-t húzunk? Nem egy nagy eresztés ez a draft irányító szempontból, de valamit mndenképpen ki kell találni...
warr_b
Mivel túl sok elkölthető pénzetek nincs jelenleg és 1/15-n már a ide irányító class pár jelöltje is jó döntés lehet, simán... Kérdés, ki csúszik addig, mert előttetek sok a QB needes csapat húz?!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintetek mit kezdünk a #15 pick-kel? QB-t húzunk? Nem egy nagy eresztés ez a draft irányító szempontból, de valamit mndenképpen ki kell találni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ne ez a topik legyen már legalul 😁😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 055
Nagy lett a nihil itt 😊
Gruden marad még egy évet, szerintem jobb lett volna váltani...
warr_b
A Raiders tárt karokkal várja.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Skins szurkolók nem kedvelik, de a csoport többi szurkolója igen! 😉😊
nagir
Nyugelló, nálatok sem jobb a helyzet :p
Hányadik lyuknál tartotok a golfpályán? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
A Skins szurkolók nem kedvelik, de a csoport többi szurkolója igen! 😉😊
nagir
Így szokott ez lenni. Biztos így volt az AFC North és Hue Jackson esetében is.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
A Skins szurkolók nem kedvelik, de a csoport többi szurkolója igen! 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Nagy lett a nihil itt 😊
Gruden marad még egy évet, szerintem jobb lett volna váltani...
warr_b
A Redskins szurkolók túlnyomó többsége egyetért veled. Szerintem itt senki nem kedveli Grudent. Igazából már idén sem neki kellett volna irányítania a csapatot.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagy lett a nihil itt 😊
Gruden marad még egy évet, szerintem jobb lett volna váltani...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/MartysaurusRex/status/1077300401702023169?s=20
alatriste
Milyen edes, amikor a kozosseg rombolo eszlenyek osszetartanak. <3